Keresés

Részletes keresés

grandegabo Creative Commons License 2013.02.13 0 0 33

"Turn by turn" navigációra nem igazán alkalmas.

Előzmény: Tézé81 (32)
Tézé81 Creative Commons License 2013.02.13 0 0 32

Sziasztok!

 

Hátha olvassa valaki még... Nem derült ki számomra egyértelműen, h a kütyü alkalmas-e navigálásra (tehát van-e benne GPS vevő). Köszi a segítséget!

grandegabo Creative Commons License 2012.04.04 0 0 31

Hölgyek-urak, eladóvá vált autó eladás miatt az ASTEROID-om.

65 kemény magyar forint az ára, fél év garis még..

grandegabo Creative Commons License 2012.04.04 0 0 30

Annyira az angol nem nehéz hogy azt a pár szót ne értse mindenki :-)

Sikerült, ezekszerint?

Előzmény: lovasgeza (29)
lovasgeza Creative Commons License 2012.04.04 0 0 29

Az lenne a fasza, ha ki lehetne bontani a .plf file-t és kicserélni a hang file-okat magyarra, mert lefordítani a szövegeket... max 1 napos művelet lenne és akkor lenne magyar szoftver hozzá...

Előzmény: grandegabo (28)
grandegabo Creative Commons License 2012.04.04 0 0 28

Magyar nyelv nincs hozzá de szerintem angollal már használhatóbb egy fokkal -mint némettel.

Előzmény: lovasgeza (27)
lovasgeza Creative Commons License 2012.04.03 0 0 27

Köszi, megpróbálom!

Előzmény: grandegabo (26)
grandegabo Creative Commons License 2012.04.03 0 0 26

Úgy tudod angolosítani, hogy rátöltöd a legfrissebb angol firmware-t. Itt a leírás, hogy kell:

 

http://www.parrot.com/usa/support/onlinehelpfiles/parrot-mki9200/

Előzmény: lovasgeza (25)
lovasgeza Creative Commons License 2012.04.03 0 0 25

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni!

Most szerztem be használtan egy Parrot Mki 9200-as kihangosítót.

Már tegnap este be is aktam, de csak úgy nagyjábol, hogy kipróbáljam, kábeleket még nem rendeztem el. Elindult, de németül, ahhoz meg nem nagyon értek. Beálításokban nem nagyon találtam nyelv választási lehetőséget. Hogyan tudom angolosítani? (neadjisten magyarosítani?)

Magyar nyelvű használati utasítás létezik hozzá? Én csak a CK3200-eshez találtam.

grandegabo Creative Commons License 2012.01.29 0 0 24

gabo007kukac vipmail pont hu

Előzmény: mimi_bacsi (23)
mimi_bacsi Creative Commons License 2012.01.29 0 0 23

Persze, tudunk beszélni privátba, adj egy bármilyen elérhetőséget, oda elküldöm a mail címemet...! :-))

Előzmény: grandegabo (22)
grandegabo Creative Commons License 2012.01.29 0 0 22
Tudunk beszélni privátban..? Nem találom a mailcimed..
Előzmény: mimi_bacsi (20)
grandegabo Creative Commons License 2012.01.25 0 0 21

Hali! A legutóbbi sw frissítésel (1.4.3) stabil, minden funkció jól működik. Mobillal is sikerült összehozni, megy rajta a bluetooth net. Remek darab, maximálisan elégedett vagyok vele.

Előzmény: mimi_bacsi (20)
mimi_bacsi Creative Commons License 2012.01.25 0 0 20

Újabb hírek, konkrét vélemény a készülékről..? 

Előzmény: grandegabo (19)
grandegabo Creative Commons License 2011.11.18 0 0 19

Sikerült mobilnetet varázsolni rá egy (ZTE-MF100, T-mobile) USB Stick-kel. Csatlakozik gond nélkül, mennek a netes app-ok. A netrádió kifejezetten jól használható, 1-2 kevenc rádiómat tudom végre hallgatni kitűnő minőségben. Elégedettség a köbön :-)

grandegabo Creative Commons License 2011.11.15 0 0 17

A webes alkalmazások működnek ez által, a parrot oldalán találsz infókat, mifélék vannak.. Mobilnet meg van 600Ft-tól a csillagos égig.

 

A jelenlegi előfizetésemben is van 1GB ezt lenne a legtutibb kihasználni, csak hát ahoz konkrétan nem tudom mi kellene még technikailag.. Lehet egy szoftverfrissítés a parrottól :-)

Előzmény: mimi_bacsi (16)
mimi_bacsi Creative Commons License 2011.11.15 0 0 16

"3G mobilnet Dongle"

 

Ezzel milyen (folyamatos, havi) költséged van és mire lesz (lehet) alkalmas?

 

Előzmény: grandegabo (14)
grandegabo Creative Commons License 2011.11.15 0 0 15

Mondjuk Én az autóból nem "hangstúdiót" akartam kialakítani. Kiszámoltam hogy egy profi kihangosító és egy jobb autórádió ugyanitt lett volna árban, ezért választottam ezt. ..és elégedett vagyok vele, ez a lényeg.

Előzmény: Törölt nick (12)
grandegabo Creative Commons License 2011.11.15 0 0 14

igen, jelenleg beszerzés alatt van egy -a gyártói lista szerint- kompatibilis USB- 3G mobilnet Dongle.  Remélem azzal menni fog.

Előzmény: mimi_bacsi (13)
mimi_bacsi Creative Commons License 2011.11.15 0 0 13

Ha működni fognak, itt beszámolsz róla...?

Előzmény: grandegabo (11)
grandegabo Creative Commons License 2011.11.15 0 0 11

Nem egészen, ezek internet alapú alkalmazások. Épp ezzel küzdök, hogy működjenek..

Előzmény: mimi_bacsi (7)
mimi_bacsi Creative Commons License 2011.11.15 0 0 10

Igazad van a funkcionalitás miatt, ugyanakkor a JVC KD-AWX 77 ára "nem semmi" :-)) Itt több ár is található, nekem sajnos ezek húzós árak....

 

 

Előzmény: Törölt nick (9)
mimi_bacsi Creative Commons License 2011.11.15 0 0 8

Ez milyen márka és azon belül melyik típus...?

Előzmény: Törölt nick (6)
mimi_bacsi Creative Commons License 2011.11.15 0 0 7

"Google Maps benzinkútkereső, iCoyote útinfó-traffipax-torlódás jelző, WEB-rádió"

 

Ezek nem függnek össze a magyar műsorszórással. gyanítom, akkor lesznek elérhetőek ezek a funkciók, ha itthon ezekhez szükséges jeleket sugározzák....(Ergó nem a készülék hibája lehet, hanem a szolgáltatóké....Gondolom én..)

 

 

Egyébirán ezek nagyon hasznosak lehetnek, nekem is tetszenek....

 

Köszönöm a leírásodat, hasznos volt...!

Előzmény: grandegabo (5)
grandegabo Creative Commons License 2011.11.15 0 0 5

Egy pár szóban, amit a leírások és a specifikációk nem tartalmaznak.. Én a beállítási lehetőségekre voltam leginkább kíváncsi és egy pici csalódást azért okozott. Nincs benne túl sok beállítási lehetőség. Az alapvető dolgok megtalálhatók benne de nem jellemző rá a csúcskategóriás "sok opció". A világítással volt bajom (1.2.1 szoftvernél), a legalacsonyabb fényerővel is úgy világítottak a gombok hogy zavaró volt sötétben, ez most az amerikai 1.4.0-re frissítéssel megoldódott, viszont hangvezérlés funkciónál néha lefagy (ez utóbbi remek dolog benne, zenét keres, telefonkönyvből keres, hangcímkék tanítása nélkül, egész jó pontossággal találja is meg). Nagyon jó a kidolgozottsága, a kivitelezés/anyagok jó minőségűek, a levehető (fél) előlapot kézbe fogva kifejezetten jó minőségérzetem támadt (fém betét, jó nehéz.. A rádión egy kis mágnes van, ami szinte beszippantja a helyére az előlapot) Hangminőségre kifogástalan, mindenféle hangforrásból, minden infót megjelenít, akár a lemezborítót is. Ami leginkább tetszik hogy 100%-ig kompatibilis mindenféle telefonnal (a kihangosítás-telefonkönyv kezelés szempontjából), az internet kapcsolatot még nem sikerült létrehoznom, bár itt valami (APN?!) beállítással nem vagyok tisztában szerintem. Az FM rádió kissé fapados, de tudja amit kell, van radiotext megjelenítés, Traffic info, és auto search, itt ki is merült (többet Én úgysem használok), az érzékenysége is megfelelő.. 6 magas jelszintű RCA kimenete van (Front-Rear-Sub), akár egy komolyabb rendszer alapja is lehet.   Én csak a szoftveres "lyukak" miatt vagyok kicsit morcos, sajnos az alkalmazásokat (Google Maps benzinkútkereső, iCoyote útinfó-traffipax-torlódás jelző, WEB-rádió) még nem sikerült kipróbálnom, ha sikerül, majd beszámolok róla.. Mindent egybevéve megérte az árát, ilyen parrot modullal olcsóbban kevés csúcs kategóriás rádió van a piacon, azok is inkább 100e Ft körül mozognak..

Előzmény: mimi_bacsi (4)
mimi_bacsi Creative Commons License 2011.11.14 0 0 4

Ha működik, szivesen olvasnék a tapasztalataidról a felhasználási lehetőségekről! :-)) Nekem is tetszik és egyébként is új autórádió vásárlása előtt vagyok... 

Előzmény: grandegabo (3)
grandegabo Creative Commons License 2011.11.14 0 0 3

70-90e Ft között lehet itthon megvenni. A legolcsóbb helyen 72ezerért adják.

Tapasztalatom szerint nagyon jó a készülék de pár apró szoftveres hibája van (tényleg csak apróságok, lehet Én vagyok túl kukacos), bízom benne hogy ezeket hamarosan kijavítják. Elég könnyen frissíthető a firmware (sajnos német szoftverrel kaptam, rögtön egy angol nyelvű FW frissítéssel kellett indítanom).

Illetve a nethez még mindíg nem tudtam csatlakoztatni, most ezen fáradozok (bár ha nem fog menni, fogok tudni élni nélküle)..

Előzmény: mimi_bacsi (2)
mimi_bacsi Creative Commons License 2011.11.14 0 0 2

Sajnos nincs ilyen készülékem, tapasztalatom, de kérdezem, mennyiért adták a készüléket...?

Előzmény: grandegabo (0)
grandegabo Creative Commons License 2011.11.13 0 0 0

Üdv mindenkinek!

Nemrég vettem egy ilyen fejegységet. Van vele problémám, nem tudok semmiféle módon csatlakozni vele a nethez. (sem bluetooth, sem 3G stick-el). Az internetes rádiók miatt jó lenne..

 

Esetleg valakinek van/volt ilyen gondja?

 

Vagy rajtam kívül van már valakinek ilyen egyáltalán..? :-)

grandegabo Creative Commons License 2011.11.13 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!