vassterez
2011.12.04
0 0
28
Rég írtunk a fórumra...sajnálnám, ha érdeklődés hiányában megszűnne.
Szeretném bemutatni nektek új bengáli lánykámat, Candyt, akitől ha minden jól megy év elején kiscicákat várok.
bljudit
2011.10.02
0 0
10
Na sziasztok benga-fanok, beszállok az öreglánnyal. Ő Shakira, júliusban volt 9 éves, használtan szereztem 2 éve és imádom.
vassterez
2011.10.02
0 0
4
Így igaz, pontosan.
Candy felnőtt már, Cunci és a tiéd tesók...én is gondoltam rá.
SZép egy alom volt az biztos.
Előzmény: s_Ricsi2 (3)
s_Ricsi2
2011.10.02
0 0
3
Szia!
Neked is Debrecenből vannak a cicusaid ugye? :-D
Mert szerintem igen :-)
És akkor Cunami a Héra tesója. :-D
Előzmény: vassterez (2)
vassterez
2011.10.02
0 0
2
Sziasztok!
Nekem is van kettő cicuskám. Január körül várható majd az első alom nálunk Candytől, aki csodaszép sötét színű nőstény cica, valamint van egy kölyök nekem is, aki 11 hetes, Cunami a neve, mint a pusztító viharé :-)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!