Keresés

Részletes keresés

vassterez Creative Commons License 2011.12.04 0 0 29

Bizony kipancsolja, sőt imád fürdeni, vigyázni kell, nehogy beszökjön a fürdőbe mikor esti fürdetés van a gyerekkel :-)

Előzmény: NS68 (27)
vassterez Creative Commons License 2011.12.04 0 0 28

Rég írtunk a fórumra...sajnálnám, ha érdeklődés hiányában megszűnne.

Szeretném bemutatni nektek új bengáli lánykámat, Candyt, akitől ha minden jól megy év elején kiscicákat várok.

 

NS68 Creative Commons License 2011.10.28 0 0 27

A tietek is kipancsolja a lábával a vizet?

NS68 Creative Commons License 2011.10.15 0 0 26

Nagyon sokat kell kicsi korukban foglalkozni velük egyébbként vadak lesznek.

Előzmény: s_Ricsi2 (24)
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.12 0 0 25

Egy kis játék :-)))))

 

 

 

 

 

s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.11 0 0 24

Kinek mien tapasztalata,észrevétele van a fajtával kapcsolatban? :-)

s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 23

Hát tervben nem volt konkrétan de eddig ugy van hogy visznek. :-)

Előzmény: NS68 (22)
NS68 Creative Commons License 2011.10.05 0 0 22

és Monorra mentek?

Előzmény: s_Ricsi2 (21)
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.05 0 0 21

Mi szerettünk volna menni de ez most kimarad majd Novemberben. :-)

Előzmény: NS68 (20)
NS68 Creative Commons License 2011.10.04 0 0 20

Megy valaki a hétvégi kiállításra a Lurdyba?

s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.03 0 0 19

Köszönöm!

 

Igen! :-))))))))

Előzmény: NS68 (18)
NS68 Creative Commons License 2011.10.03 0 0 18

Szép cica, nagyot nőtt mióta nem láttam.

Debrecenben vannak a legszebb bengálik. ;-)

Előzmény: s_Ricsi2 (17)
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.03 0 0 17

Én is kattintottam ma párat.  :-D

 

 

 

 

vassterez Creative Commons License 2011.10.03 0 0 16

Még egy kép a kicsi Cunamiról...

 

s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.03 0 0 15

Helló!

 

Szép cica, és hát a kor tényleg nem lászik rajta egyáltalán!

Előzmény: bljudit (10)
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.03 0 0 14

De jó, hogy máris ennyien vagyunk! :-)

vassterez Creative Commons License 2011.10.02 0 0 13

Akit esetleg érdekelhet:

 

bljudit Creative Commons License 2011.10.02 0 0 12

Naná, mert bengáli.:))

Előzmény: vassterez (11)
vassterez Creative Commons License 2011.10.02 0 0 11

:-)))  Nagyon szép, és egyáltalán nem látszik rajta a kora :D

Előzmény: bljudit (10)
bljudit Creative Commons License 2011.10.02 0 0 10

Na sziasztok benga-fanok, beszállok az öreglánnyal. Ő Shakira, júliusban volt 9 éves, használtan szereztem 2 éve és imádom.

 

 

vassterez Creative Commons License 2011.10.02 0 0 9

Minden attól függ, hogy szeretnéd-e tenyészteni vagy csak hobby cicus lesz. Ha gondolod küldj üzit és mesélek. vassterez@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (7)
vassterez Creative Commons License 2011.10.02 0 0 8

Kb egy hete csináltam, talán kicsit korábban....

 

Előzmény: s_Ricsi2 (6)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.02 0 0 7

Mennyibe kerül egy ilyen cica?

s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.02 0 0 6

Ez mikori fotó Cunamiról?

Előzmény: vassterez (4)
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.02 0 0 5

Hát az tuti hogy mind 1-től 1-ig gyönyörűek!

 

 

Előzmény: vassterez (4)
vassterez Creative Commons License 2011.10.02 0 0 4

Így igaz, pontosan.

Candy felnőtt már, Cunci és a tiéd tesók...én is gondoltam rá.

SZép egy alom volt az biztos.

 

Előzmény: s_Ricsi2 (3)
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.02 0 0 3

Szia!

 

Neked is Debrecenből vannak a cicusaid ugye? :-D

 

Mert szerintem igen :-)

 

És akkor Cunami a Héra tesója. :-D

 

 

Előzmény: vassterez (2)
vassterez Creative Commons License 2011.10.02 0 0 2

Sziasztok!

Nekem is van kettő cicuskám. Január körül várható majd az első alom nálunk Candytől, aki csodaszép sötét színű nőstény cica, valamint van egy kölyök nekem is, aki 11 hetes, Cunami a neve, mint a pusztító viharé :-)

 

 

s_Ricsi2 Creative Commons License 2011.10.02 0 0 1

Köszönöm!

 

Bár én csak vigyázok rá és szeretem!

A többi érdem a tenyésztőé. :-)

Előzmény: Sven7 (0)
Sven7 Creative Commons License 2011.10.02 0 0 0

Nullázok egy kicsit. 0

 

Nagyon szép kiscica. :)

Előzmény: s_Ricsi2 (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!