Keresés

Részletes keresés

A másik határbíró Creative Commons License 6 napja 0 1 9992

Annyit elárulhatok, fiatal barátom, hogy Apuka kérésére a mágneságyat közvetlenül a röplabdás lányok öltözőjében helyezték el...

Előzmény: Artúr Doki (9991)
Artúr Doki Creative Commons License 6 napja 0 1 9991

"...külön masszőr hölgy foglalkozik vele...Nagyon sokat fekszik egy speciális mágneságyon,amely a keringésére kifejezetten jó hatással van..."

Többet erről nem is szeretnék mondani,mert nem akarok bíróságról bíróságra rohangálni...

A másik határbíró Creative Commons License 6 napja 0 0 9990

Csibészes meglepcsibuli halas menüvel.

Az alkoholmentes sör csak valami átverés lehetett, de amikor Apuka kezébe akadt egy székláb, gyorsan előkerültek a málnás üvegek...

Előzmény: Széklábas ügyintéző (9989)
Széklábas ügyintéző Creative Commons License 6 napja 0 0 9989
Panyol bérkőzés Creative Commons License 2019.08.03 0 1 9988

Szeretett sadionunk az NB1 főkolomposa!

Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2019.08.02 0 2 9987

Fiatal barátaim, ma ezt találtam a horoszkóp rovat rám eső részében:

"Ma vigyázzon a bokájára, mert sérülés érheti"

Hát ezek nem tudják, hogy nem én vagyok a Müller Sanyi AKA.

Artúr Doki Creative Commons License 2019.07.31 0 1 9986

A mai nap sem telt el málna nélkül,Apuka minden valószínűseséee szerint egy nagyfokú névnapi buliban komponálta a viselkedést a vidám kis csapatával...bizonyára toldosultak a szép piros-kék emlékek,Angyalföld,vasas bisztro,miegymás...

A gibicnek kuss! Creative Commons License 2019.07.30 0 1 9985

Ma este műfüves pályán mérkőzik a Fradi a máltai fiatal barátokkal. Remélem felhívják Apukát, hogy tanácsot adjon az ügyben, mégiscsak ő a legszagértőbb a kérdésben... Vagy legalább az Évikét. Köszönöm, hogy elmondhattam!

Hát ne éljen Eduárd? Creative Commons License 2019.07.28 0 0 9984

Én először a bal felső sarokban lévő feliratot kombináltam össze Apukával.

Azt hittem valami csibészes meglepcsit komponált a Vén Krampusz.

Előzmény: 21 ezer Ft-ért tankoltam! (9983)
21 ezer Ft-ért tankoltam! Creative Commons License 2019.07.27 0 2 9983

Fiatal barátaim, teljesen magam alá toldosultam ettől a kulturáltan szépen elhelyezett termékmegjelenítéstől!

Artúr Doki Creative Commons License 2019.07.26 0 0 9982

A Fenerbahcenál szépen ápolják Apuka örökségét és most nem a málnázásra gondoltam...

http://m.nemzetisport.hu/nemet_labdarugas/hertha-rendoroknek-kellett-kozbelepnie-a-felkeszulesi-meccs-utan-2713453

Kultúráltan komponálták a viselkedést a fiatal török barátok a fáról nemrég leugrott néger barát ellenében,persze azért székláb vagy stoplis a hátba nem volt,szóval Apuka térdéig sem érhetnek fel...

Odanézz, a zászlóerdő! Creative Commons License 2019.07.20 0 1 9981

Artúr Doki Creative Commons License 2019.07.20 0 0 9980

Óriási buli volt, Budakeszin, apuék házában tartottuk, és elég nagy csapat jött össze

Népes kompánia verődött össze,érkeztek a meghívottak komponálni a viselkedést,még Dorbégiából és Törökországból is befutottak a vendégek.

És talán még az a boka is rendbe jött erre kultúráltan nagyfokú rendezvényre...

Charlie,Törő...hmmm

Előzmény: Tusmi (9977)
Tusmi Creative Commons License 2019.07.20 0 0 9979

Ez talán még nem volt fiatal barátaim:

https://ripost.hu/cikk-vasas-stadionavato-meszoly-kalman

Újra a régi, már jóízűen ká­rom­kodik Mé­szöly Kál­mán!

A Vasas pén­teki sta­di­on­ava­tó­ján Mé­szöly Kál­mán is részt vesz majd. Az an­gyal­földi klub egy­kori le­gen­dás lab­da­rú­gója fel­épült a be­teg­sé­gé­ből, és alig várja, hogy a le­lá­tón szur­kol­jon.

Pénteken tartják az Illovszky Rudolfról elnevezett angyalföldi Vasas-stadion avatását. Az eseményen csaknem 70 korábbi labdarúgó lép majd pályára, a lelátón pedig ott lesz a piros-kék klub egyik legnagyobb legendája, Mészöly Kálmán.

A sportember fia, Géza a Ripost-nak elmondta, édesapjának a napokban dupla örömben volt része. Egyrészt nagyon várja a stadionavatót, másrészt pedig meglepte őt a Vasas elnöke, Markovits László.

„Apu nagyon jól érzi magát, biztosan ott lesz a stadionavatón. Már ez is elég lenne az öröméhez, de pár napja óriási meglepetésben volt része. A Vasas 1967-ben Chilében elnyerte a Hexagonal-kupát. A trófeát a régi, Fáy utcai székház lebontása óta a Magyar Nemzeti Múzeumban tartották. A Vasas elnöke, Markovits László úgy gondolta, a legjobb helye az új stadionban lenne a kupának, ezért áthozták. Viszont nem a Fáy utcába vitt az első útjuk, hanem kivitték Apuhoz, mert ő játékosként részese volt a győzelemnek.

Apu előbb meghatódott, majd boldogságában egy igazi, szívből jövő, rá jellemző, őszinte káromkodás is kiszakadt belőle.

Mészöly Kálmán a Ripost-nak megerősítette Géza szavait, valóban jól érzi magát, utoljára másfél hónapja járt orvosnál. 

„Jól érzem magát, nem kell foglalkoznom a dokikkal. Legutóbb másfél hónapja voltunk vizsgálaton. Akkor azt mondta a doktor úr, hogy az a betegség, amin én átmentem, más, hétköznapi embert már leterített volna."

Az egykori szövetségi kapitány hozzátette, nagyon várja a pénteki napot, hogy ismét találkozzon a régi barátokkal.

„Nagyon várom a pénteket. Egy pacsi erejéig talán a pályára is kisétálok, de egyébként a saját szektoromban leszek, névre szóló jegyet kaptam. A fiam, Géza a Vasasban és a válogatottban is játszani fog a gálameccsen, szóval tényleg emlékezetes nap elé nézünk."

Tusmi Creative Commons License 2019.07.20 0 1 9978

Még a végén tényleg mi leszünk a főkolomposok! Az persze azt a Vén Krampusz is méltatlannak érzi, hogy egy bizonyos klub a nemzetközi brígölés helyett a másodosztályban komponál. S most nem a Magyar Testgyakorlók Körére gondoltam fiatal barátaim. 

Előzmény: Van szókincsed? (9975)
Tusmi Creative Commons License 2019.07.20 0 1 9977

Tö­rő­csik is meg­je­lent Mé­szöly szü­li­napi par­ti­ján.

A héten ün­ne­pelte 78. szü­le­tés­nap­ját Mé­szöly Kál­mán - nem akár­mi­lyen tár­sa­ság­ban.

Az egykori 61-szeres magyar válogatott labdarúgót, Mészöly Kálmánt az otthonában köszöntötték, és jókora meglepetésekben volt része. Fia, Mészöly Géza a Ripost-nak elmondta, édesapja egyik ámulatból a másikba esett.

"Óriási buli volt, Budakeszin, apuék házában tartottuk, és elég nagy csapat jött össze. Apu nagyon jól érezte magát, ült a kis foteljában és tátotta a száját, borzasztóan boldog volt. Hol elérzékenyült, hol tiszta szívből nevetett."

Az egyik legnagyobb meglepetést Törőcsik András feltűnése jelentette. Az Újpest korábbi legendás futballistája kulcsembere volt annak a magyar válogatottnak, amely Mészöly Kálmán vezetésével az 1982-es spanyolországi világbajnokságon szerepelt.

"Azt hiszem, Törőcsik Andris megjelenése volt a legnagyobb hatással apura. Nagyon meghatódott, amikor meglátta régi játékosát, megölelték egymást. Ha apunak egy nevet kéne mondania az 1982-es magyar vb-csapatból, akkor az Törőcsiké lenne, ő volt a kedvence, szinte mindent megengedett neki. Azóta is nagyon szeretik egymást."

A régi barát, Charlie is megjelent. Az énekes dalokkal kedveskedett a Szőke Sziklának.

"Charlie énekelt, elhangzott a Skandináv éjszakák, és a New York, New York. Apu nagyon szereti Charlie dalait, régi barátság az övék. Jól sikerült napon vagyunk túl, erre sokáig emlékezni fogunk."

https://ripost.hu/cikk-meszoly-kalman-szulinap-torocsik-andras-meglepetes

Apuka, Törő, Charlie... Nem merek az elfogyasztott málna mennyiségére gondolni, még a végén járhatok bíróságról bíróságra. Viszont a Fanny aranyos lány!

Tusmi Creative Commons License 2019.07.20 0 0 9976
Van szókincsed? Creative Commons License 2019.07.19 0 1 9975

4-ből 4 magyar csapat továbbcsibészkedte magát az európai kupákban. Nem volt teleszart zokni meg izé!

Remélem nem színjáték a részükről. Elkezdődött valami a fiatalsággal meg mindennel kapcsolatban, GYAKA!

Artúr Doki Creative Commons License 2019.07.16 0 0 9974

Tralfamador Zog Creative Commons License 2019.07.16 0 0 9973
Előzmény: Kadona (9972)
Kadona Creative Commons License 2019.07.16 0 0 9972

Kadonadolog, szép kort megért AKA

Disznófő Vendéglő Creative Commons License 2019.07.16 0 0 9971

Minden valószínűsééé kulturáltan nagyfokú málnázás lesz ma a Mészöly családban!

"Nem kell nekünk kinyalni bennünket vagy ezt mondani, így dicsérni, de higgyék el," ennyi gyertyát megérni, az méltó brígölés, fiatal barátaim!

Előzmény: tom55 (9970)
tom55 Creative Commons License 2019.07.16 0 0 9970

Kálmán bácsi 78 a kurva anyááááád nincs izé.
https://www.youtube.com/watch?v=AvEwGxquE0g

Nincs izé! Creative Commons License 2019.07.15 0 0 9969

Három éve az egyik férfiosztályunkon az egyébként alkoholista ápoló addig provokált egy epilepsziást, amíg az »ráharapott«, és úgy fejbe verte egy széklábbal, hogy az ápoló végül belehalt a sérülésbe. Vajon ezért ki a felelős?” – idézett fel egy történetet egy neve elhallgatását kérő orvos Bakonyi Péter 1983-ban megjelent, Téboly, terápia, stigma című könyvében.

https://index.hu/nagykep/2019/07/15/kadar-kori_elmegyogyintezetek_falai_mogott_szebeni_andras_lipotmezo_pszichiatria_fotozas_titkos/

lápilidérc Creative Commons License 2019.07.13 0 0 9968

A lényeg az,  hogy kell az akadémia, fiatala barátom :D

Előzmény: Tusmi (9967)
Tusmi Creative Commons License 2019.07.13 0 0 9967

Évforduló van, fiatal barátaim, évforduló!!

https://youtu.be/KrF_P4MnOvs

Sarq_ Creative Commons License 2019.07.11 0 3 9966

Lengyel, bolgár és holland fiatal barátok méltót komponáltak Pozsony belvárosában, igazi Adamec Emlékversenyt brígöltek:

https://www.facebook.com/watch/?t=13&v=448712179302452

FJ_1976 Creative Commons License 2019.07.10 0 1 9965

Itt még a Kálmán üdvözölte a Vasas tábort.

https://www.youtube.com/watch?v=V-gffm8gpNM

Előzmény: Odanézz, a zászlóerdő! (9949)
Mash_bakter Creative Commons License 2019.07.10 0 0 9964

málna lekvár?

Előzmény: Tusmi (9959)
Tusmi Creative Commons License 2019.07.10 0 0 9963

Magánzó vagyok, nyugalom! :DD Ergo magam rendelkezek a málna fölött. 👍 

Előzmény: Disznófő Vendéglő (9962)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!