Keresés

Részletes keresés

AlexandraDóra Creative Commons License 2021.11.19 0 0 892

Kedves Szülők. Egy kis kihagyás után visszatértem sokatok örömére de még mindig maradt szabad kapacitásom. Több éves tapasztalattal,több családnál,több évig,referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok de elsősorban a Viva lakoparkban vállalnék sitterkedést persze ha kicsit messzebb lenne sem lenne akadály 😊😊 Ha jobban beindul az élet akkor oviból,suliból különórára vagy edzésre kísérés is jól jöhet a szülőknek. Ha szimpatikusnak találnak a Kedves Szülők privátban a részleteket még át tudjuk beszélni ha valami kérdés marad volna. Szép estét! 🙂🙂 Alexandra

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2020.09.16 0 0 891

Kedves Szülők. Referenciával továbbra is vállalok több éves tapasztalattal gyermekfelügyeletet a viva lakóparkban. Iskolába,óvodába,edzésre,különórára kísérést. Eléggé rugalmas vagyok. 👩‍👧‍👦👣🍼🧸

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2020.03.29 0 0 890

Kedves Szülők. Továbbra is vállalok gyermekfelügyeletet a Viva lakóparban. Több éves tapasztalattal,eléggé rugalmas vagyok.

Kérem emailben keressenek.További szép napot!

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2019.08.25 0 0 889

Kedves Szülők! 
Többéves tapasztalattal vállalok gyermekfelügyeletet a Viva lakóparkban. Igény esetén oviból,suliból elhozatal illetve edzésre vitel. Eléggé rugalmas vagyok. További részleteket privátban egyeztessünk. További szép napot!

mogor.alexandra@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2019.06.02 0 0 888

MÁR NEM AKTUÁLIS!

 

Hosszútávra kiadó egy beállóhely a Nanette Viva Lakópark melletti, újonnan épült Tetris Házban.

 

Bérleti díj: 30.000,- Ft / hó + közös költség (kb. 2500 Ft).

 

Előzmény: Törölt nick (887)
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.28 0 0 887

Hosszútávra kiadó egy beállóhely a Nanette Viva Lakópark melletti, újonnan épült Tetris Házban.

 

Bérleti díj: 30.000,- Ft / hó + közös költség (kb. 2500 Ft).

 

Érd: nulla-6-húsz-212-negyvenhat-16

Dóra1982 Creative Commons License 2019.03.20 0 0 886

Kedves Szülők! 
Többéves tapasztalattal vállalok gyermekfelügyeletet a Viva lakóparkban. Igény esetén oviból,suliból elhozatal illetve edzésre vitel. Eléggé rugalmas vagyok. További részleteket privátban egyeztessünk. További szép napot!

mogor.alexandra@gmail.com

JJJTTT Creative Commons License 2019.01.07 0 0 885

Kedves Mindenki!

Eladó garázsbeállót keresek a Viva lakóparkban. Ha bárki tud segíteni, légy szíves jelezze felém.

Dóra1982 Creative Commons License 2018.09.26 0 0 884

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vállalok a Viva lakóparkban. Van még pár óra szabad kapacitásom. Több éves tapasztalattal rendelkezem illetve rugalmas vagyok. Akár bölcsibe,oviba,suliba vagy különórára vitel-hozatal. Minden továbbit e-mailen. Lexi62@freemail.hu
Köszönöm figyelmüket. Szép napot!

Dóra1982 Creative Commons License 2018.06.30 0 0 883

Kedves Szülők!
Nyáron is vállalok gyermekfelügyeletet a Viva lakóparkban. Akár oviból,bölcsiből,edzésről vitel-elhozatal.Több éves tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok. Privátban várom az érdeklődéseket. Köszönöm figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

csiziredony (X) 2018.05.24 0 0 882

Kedves Lakók!


Cégünk 1996. óta redőnyökkel, árnyékolástechnikával foglalkozik.

 

Fő tevékenységünk közzé tartozik redőnyök (műanyag és alumínium, motoros kivitelben is), rolók, zsalúziák  és napellenzők beszerelése valamint ablakcsere is.

 

Ingyenes árajánlat és felmérés megrendelése az alábbi telefonszámon lehetséges!

 

Balázs Csizmadia: 06 70 362 4768

 

Facebook elérhetőség és referenciák :
https://www.facebook.com/CsiziRedony/

 

CSIZIREDŐNY

Dóra1982 Creative Commons License 2018.05.16 0 0 881

Kedves Szülők!
Nyáron is vállalok gyermekfelügyeletet a Viva lakóparkban. Több éves tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok. Privátban várom az érdeklődéseket. Köszönöm figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

Akini Creative Commons License 2018.05.02 0 0 880

Sziasztok,

Bp. 11. kerület Albertfalva részén keresünk albérletet az alábbi paraméterekkel:

- Igényeink:
  * Albertfalva (fontos szempontunk)

  * Nem panel
  * 50-55nm körüli
  * Min 2szoba vagy 1szoba+nappali
  * Erkélytől nem zárkózunk el, sőt :)
  * Ahogyan a napfényt sem vetjük el (de ez nem döntő pont)
  * 2018.06. hótól
  * Bérleti díj: 130-150.000Ft


- Rólunk:
  * 3 fős fiatal család
  * 2 éves kislánykával
  * Állat, rossz szokás (bulik, cigizés, stb) nincs
  * Lojális, hosszútávú  munkaviszony (vagyis megbízható fizetőképesség)

Aki tud nekünk ajánlani, ossza meg velünk.
Köszönöm!

Dóra1982 Creative Commons License 2018.03.05 0 0 879

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vàllalok a Viva lakóparkban. Többéves tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok. Akár Bölcsiből,Óvodából,Iskolából hazahozatal. A részletek miatt várom a privát üzenetes megkeresésüket. Köszönöm figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

garazsadmin (X) 2018.02.24 0 0 878

Szeretne kihozni minél többet garázsából, tárolójából? Hirdessen nálunk ingyenesen (bérbeadásra vagy értékesítésre)! Oldalunkon  garázsát, tárolóját befektetőként is keresik!www.garazs.com  

Dóra1982 Creative Commons License 2017.12.13 0 0 877

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vàllalok a Viva lakóparkban. Többéves tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok. Bölcsiből,Óvodából,Iskolából, edzésről hozatal is lehetséges. A részletek miatt várom a privát üzenetes megkeresésüket. Köszönöm. figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2017.09.27 0 0 876

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet illetve alsós korrepetálást vàllalok a Viva lakóparkban illetve környékén. Többéves tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok. Bölcsiből,Óvodából,Iskolából, edzésről hozatal is lehetséges. A részletek miatt várom a privát üzenetes megkeresésüket. Köszönöm. figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

marci94 Creative Commons License 2017.09.17 0 0 875

Novembertől kocsibeállót keresek!

Dóra1982 Creative Commons License 2017.09.12 0 0 874

Kedves Szülők. 35 éves babysitter vagyok. Több éve babysitterkedem tehát tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Eléggé rugalmas vagyok. Vállalok gyermekfelügyeletet a Viva lakóparkba. Vagy akár óvodából,iskolából esetleg edzésről hozatal is lehetséges. A részletek miatt várom a privát üzenetes megkeresésüket. Köszönöm figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

majorita3 Creative Commons License 2017.09.11 0 0 873

Sziasztok,

tárolót keresek megvételre, vagy esetleg bérelnék.

 

06 30 9510803

Muszorgszkij9 Creative Commons License 2017.09.07 0 0 872

Sziasztok!Kiadó lakást keresünk a lakóparkban nem dohányzó,egzisztenciával rendelkező,kisállat nélküli, fiatal pár vagyunk. A lehetőségeket előre is köszönöm! Tel: 0036703784771

Dóra1982 Creative Commons License 2017.08.27 0 0 871

Kedves Szülők. 35 éves babysitter vagyok szintén ebből a kerületből. Több éve babysitterkedem tehát tapasztalattal és referenciával is rendelkezem. Vállalok gyermekfelügyeletet a Viva lakóparkban. Vagy akár óvodából,iskolából esetleg edzésről hozatal is lehetséges. A részletek miatt várom e-mailes megkeresésüket. Köszönöm figyelmüket.

mogor.alexandra@gmail.com

KKrausz Creative Commons License 2017.08.09 0 0 870

Kedves Lakók,

 

Nagyon rég óta keresek magamnak lakást, ami megfelelne nekem. Most fedeztem fel ezt a lakóparkot és máris beleszerettem.

 

Nagyon szeretnék ebbe a lakóparkba lakást venni. Kérem, hogy hivjon, ha lakását el szeretné adni.

 

Mobilszámom:30-2226276

 

mimyke Creative Commons License 2017.07.31 0 0 869

Sziasztok! 

Egy olyan szolgáltatást szeretnék ajánlani, amely már évi 9000 Ft-tól biztosítja ingóságaidat teljes körűen.  Amennyiben érdekel az ajánlat keress meg egy díjmentes tájékoztatóért. 

brigitta.grill@outlook.hu

samsung1 Creative Commons License 2017.07.07 0 0 868

Sziasztok

Kiadó lakást keresünk 2017.október 20-30 közötti költözéssel 

Fiatal 33-35 éves dolgozó nem dohányzó gyermektelen egészséges életmódot követő tiszta magára és környezetére igényes pár vagyunk.

Hosszútávra bérelnénk .

További szép napot.

email: mmphotoguru@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2017.05.31 0 0 867

Kedves Szülők. Nyárra gyermekfelügyeletet vállalok a Viva lakóparkban.
Akár táborból vagy edzésről hazahozatal is lehetséges. Referenciával illetve tapasztalattal rendelkezem. Rugalmas vagyok. Minden továbbit e-mailben.

mogor.alexandra82@gmail.com

Köszönöm.

Dóra1982 Creative Commons License 2017.04.07 0 0 866

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vállalok a Viva lakóparkban. Akár óvodából vagy iskolából hazahozatal is lehetséges. Referenciával illetve tapasztalattal rendelkezem. Rugalmas vagyok. Várom a megkereséseket.

gyerekcsosz34@gmail.com

Dóra1982 Creative Commons License 2017.03.21 0 0 865

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vállalok a Viva lakóparkban. Akár óvodából vagy iskolából hazahozatal is lehetséges. Referenciával illetve tapasztalattal rendelkezem. Rugalmas vagyok. Várom a megkereséseket.

Lakásfelmérés Creative Commons License 2017.03.11 0 0 864

Kedves Lakók!

 

Első saját lakásom keresem, ezért szeretném a segítésüket kérni, hogy felmérhessem melyik lakópark mit kínál milyen költségekért cserébe. Más fórumokon is érdeklődtem az ott élőktől, hogy kicsit többet tudjak meg a lakások állapotáról és az ingatlankezelésekről,  milyen ott lakni. Szeretném tudni, hogy mi van a közös költségben? Szemét díj; biztosítás; a közös képviselő, könyvelő, takarító, kertész bére, közös helyiségek világítása, kamerák ktg-ge.

 

Ha valakinek van valami kimutatása,amit megosztana velem, annak nagyon megköszönném.

 

Előre is köszönöm a segítséget.

Dóra1982 Creative Commons License 2017.02.14 0 0 863

Kedves Szülők. Gyermekfelügyeletet vállalok a Viva lakóparkban. Akár óvodából vagy iskolából hazahozatal is lehetséges. Referenciával illetve tapasztalattal rendelkezem. Rugalmas vagyok. Várom a megkereséseket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!