Keresés

Részletes keresés

jtx Creative Commons License 2012.03.13 0 0 257

Részletek: a helyzet az, hogy nagyon szigorú etikai szabályok szerint működünk. Ezek megsértése esetén zéró toleranciát alkalmaznak. Azaz mindent el lehet veszíteni annak, aki nem tartja be. Úgyhogy ennél fogva részleteket nem fog itt senki sem közölni, legfeljebb általánosságokat (a kolléga előző hsz-e kapcsán kaptam észbe).

Sajnos még úgy sem, hogy megadod a címedet és küldök neked tájékoztatót... Ha érdekelnek a részletek, akkor biztos el tudsz érni és akkor privátban tudlak már tájékoztatni. Vagy fordulj olyanhoz, akit ismersz már személyesen, biztosan tud segíteni.

Előzmény: Bolivian Dancer (254)
dobrosz Creative Commons License 2012.03.13 0 0 256

Kedves Ágoston10!

 

Én is olvasom a fórumot egy ideje. Nagyon érdekel a téma. Megköszönném, ha a dobrosz5@gmail.com mail címre küldhetnél infót, hogy hogyan működik a mobil és az energia különböző országokban.

Üdv!

Előzmény: Ágoston10 (255)
Ágoston10 Creative Commons License 2012.03.13 0 0 255

Ha valóban kiváncsi vagy akkor adj egy e-mail címet és meg tudom mutatni neked hogy pl Németországban illetve a többi nyugati országban már hogyan működik akár a mobiltelefon akár az energetikai része. 

Szerintem ha egy szóval kéne jellemeznem akkor FANTASZTIKUS!!!

Előzmény: Bolivian Dancer (254)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.12 0 0 254

Kiváncsian várom a részleteket!

Előzmény: jtx (253)
jtx Creative Commons License 2012.03.12 0 0 253

Jelenleg senki nem tud részletes infókkal szolgálni a Vodafone partnerségről. Hivatalosan csak a partnerség lett bejelentve, a részletek (tarifák, csomagok) csak később lesznek közzétéve (ezen a hétvégén a nemzetközi találkozón tudjuk meg).

Előzmény: Bolivian Dancer (251)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.12 0 0 252

Okay, én szakmabeliként ez megértem és elfogadom, bár kurva ciki, de van ilyen. ezen nem rúgózom többet igérem!

Előzmény: Törölt nick (250)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.12 0 0 251

Vodafone teljes portfóliója? Na itt a lehetőség, mesélnél erről? Tényleg érdekel. Ahogy a T-home is még mindig.

Előzmény: Ágoston10 (246)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.11 0 0 250

"Paul Gagnier, az ACN Communications Hungary Kft. ügyvezetője elmondta, néhány ügyfelüknek helytelen összeget tüntettek fel. Ennek oka nyomtatási hiba volt, amit csak azután fedeztek fel, hogy a csekkeket kipostázták." Most már lezárhatjuk a témát.

Előzmény: Törölt nick (249)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.11 0 0 249

2 744 000 forintos telefonszámlát kapott

Az idős hódmezővásárhelyi férfi – bár nyugodt ember –, kitért a hitéből, dühösen kiabált. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: szacsi29 (224)
Hunlovag Creative Commons License 2012.03.10 0 0 248

Energetikai szektor ACN-el Magyarországon.

Engem is érdekel,mikor fog létrejönni az energetikai partnerség hazánkban.érdekelt vagyok,mert felhasználója vagyok az áram és a gáz szolgáltató cégeknek.

Az energetikai újra felosztás időszakában vagyunk,tehát kedvezőkké váltak hazánkban is a feltételek.

Az ACN egyik alapítója világosan megfogalmazta,hogyan érdemes szerződést kötniük a magyar szolgáltatókkal.:

Szerződést kötni minden cég tud.

De jó szerződést kötni,csak kevés cég.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Mi a búbánatnak kötött volna már meg szerződést,ha MI Független Képviselők gyenge munkát végeznénk,gyenge szerződési feltételek mellett?

Hozza ki a maximumot,a lehető legjobbat az ACN a mi (ügyfelek) érdekünkben,nekem ez a véleményem.

Szeretném úgy felkapcsolni a villanyt,bekapcsolni a gáz sütőt,hogy tudjam,számomra jó szerződési feltételekkel tehetem.

Tehát nyugi,ez is meglesz.

Mindenkinek a legjobbakat kívánva:

Hunlovag

jtx Creative Commons License 2012.03.09 0 0 247

Ne haragudj, de pont nem fogok azzal foglalkozni, hogy ki mit ígért Neked, vagy te mit gondolsz ezekről. Abban biztos vagyok, hogy nem a cég hivatalos tájékoztatóját olvastad, abban ilyen nem volt.

Én pont azzal vagyok elfoglalva, hogy minél nagyobb üzletet építsek abból, hogy segítek másoknak költségeket megtakarítani illetve jövedelemre szert tenni.

Itt néha leírok tényeket, ha úgy érzem... :)

Béke!

Előzmény: Bolivian Dancer (244)
Ágoston10 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 246

Szia!!

 

Idővel meg lesz az is. Most egy hatalmasat lépve a Vodafon teljes palettája kerül be a portfóliónkba.

Az energia pedig már 8 országban működik, csak nálunk minden kicsit lassabb mint máshol.

Előzmény: Bolivian Dancer (244)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.09 0 0 245

Na szóval, hogy is értjük, hogy megállapodott a T-Home-mal? És mi az energia státusza?

Konkrét választ várok, mert különben azt fogom hinni, hogy hazudgálnak nekem.

Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.06 0 0 244

Tényleg, mi a helyzet az energiával. Mikor szerződhetek, ha már tavaly ősz nem sikerült...?

Előzmény: Ágoston10 (241)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.06 0 0 243

Okay, de mit jelent a megállapodás pontosan? Még mindig érdekel a T-Home megállapodás is.

Meglepne, ha a magyar T-Mobile szerződne...

Előzmény: jtx (240)
Ágoston10 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 242

Kedves kételkedők!! :-)

 

Magyarországon van egy olyan felelős szervezet kinek neve: PSZÁF  akiknek az a feladatuk hogy minden Magyarországon működő pénzügyi tevékenységet folytató céget felügyeljen. 

Amennyiben az egyesek által "pilótajátéknak" nevezett cég tevékenykedne azonnal felfüggesztik az engedélyét.

Ágoston10 Creative Commons License 2012.03.06 0 0 241

Szia!!

 

Én azok közé tartozom akik az elején már hittek benne és azóta sem változott a véleményem. Ez valóban egy lehetőség de nem mindenkinek.

Nekem is van pl adapterem és 2-3 órát besszélgetek németországgal az ottani vonalammal és minden rendben működik.

Amit ne felejts el és tuti hallottad a prezin: A cég 19 éve ott van a piacon 19 éve ugyanaz a négy ember a tulajdonosa és a cég egyik leghíresebb szóvivője Amerika egyik leggazdagabb embere Donald Trump.

Nem forgalmazunk új dolgokat nem is találtuk fel a spanyol viaszt (azat már feltalálták)  mi a már mindenki áltl jó ismert cégek szolgáltatásait közvetítjük mint telekom és energia bróker.

 

-Ennyi :-)

Előzmény: Törölt nick (219)
jtx Creative Commons License 2012.03.06 0 0 240

Magyarországon MÉG nem, de kb. 13 országban már szerződött partnere a T-Mobile az ACN-nek. Ja és még az Orange, a Vodafone. az RWE, az ENI és még jónehány cég... El lehetne ereszteni ezt a fonalat...

A fentieket elég egyszerű ellenőrizni, csak be kell menni egy webshopba és kiválasztani az adott országot. pl.: http://meli.acnshop.eu

Előzmény: Bolivian Dancer (235)
oplab Creative Commons License 2012.03.06 0 0 239

Működik az agymosoda.

Előzmény: jtx (232)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.06 0 0 238

Így a bringára költött pénz hasznosabb. De ha már van PC/laptop, internet, akkor mi a bánatos lóbrokiért nem Skypeon tezsik ezt, videókamerával.

 

Ja cask szólok, akinek Androidos telefonja van, ami mind 3G és Wifi képes, szedjen le Viber nevü ingyenes alkalmazást, elképesztő a tudása és a minősége. Megy még a hazai vidéki fos mobilinterneten is, wifi router közelében meg olyan mint a Matáv Szimfonikusok!! (akik a maguk idejében a 2. legjobb nagyzenekar voltak itthon.)

Előzmény: Mouth Hero (236)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.06 0 0 237

De ez a T-Home szóba áll velük még mindig érdekel, kifejtené bővebben az Olvtárs?

 

Én ugyanis nem látom ennek nyomát, nehogy megsérüljön az Olvtárs személyes hitelessége.

Előzmény: Bolivian Dancer (235)
Mouth Hero Creative Commons License 2012.03.05 0 0 236

"A lányom órákat beszélhet a szomszéd falubeli barátnőjével, mivel ők is kötöttek szerződést, így ingyen beszélhetnek! "

 

Ez szuper! Órákat, naponta? Ennyi időért inkább bringázna át az egyik a másikhoz. Ingyen.

Előzmény: babarózsa (172)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.05 0 0 235

A T-Home szóba állt velük? Ezt hogy érted...? 

Előzmény: orion89 (234)
orion89 Creative Commons License 2012.03.05 0 0 234

Csak egy egyszerű kérdést had tegyek fel. Szerintetek ha kamu lenne, ha bedőlne, ha nem működne stb. a T-home szóba állt volna velük?

Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.05 0 0 233

Komoly vég lehet, ahol ilyen megtörténhet. Az is komoly volt, ahol megtörtént. Ezek után hogy bízna meg bárki a CRM és billing rendszerükben...?

Előzmény: jtx (231)
jtx Creative Commons License 2012.03.05 0 0 232

Egy vélemény:
"Ha az ACN belemenne magyarazkodasba, inkabb mindenkit az rettentene el. Mindenhol tortenhetnek hibak, a gepek elromolhatnak, emberek felreuthetnek...en nem latam a riportot, nem is erdekel. Akkor aggodhatnank, ha nem javitana ki a hibat, arrol mar lehetne riportot kesziteni...A ceg 19 eve mukodik es az egyik legfontosabb alappillere a hitelesseg, a vilag legnagyobb direct ertekesito telekommunikacios cegerol van szo, ezt ne felejtsd, legy buszke ra, hogy vele dolgozol!:-)"

Előzmény: jtx (231)
jtx Creative Commons License 2012.03.05 0 0 231

Valóban volt egy sajnálatos szoftver hiba, ami miatt több csekken 3 tizedessel nagyobb összeg jelent meg. Én magam nem láttam ilyet, de a számlalevél másik oldalán már helyesen szerepelt az összeg. Az ügyfélszolgálat a hiba észlelése után bocsénatkérő leveleket küld ki. Az üf és a képviselők elmondják, hogy természetesen nem kell befizetni a téves összegeket.

 

Na most, van olyan gázszolgáltató, aki tévesen előre kiszámlázott a fogyasztónak pár hónapot, és mivel a számla elkavarodott, a befizetés a téves összegről nem érkezett meg, le is kapcsolta a gázt...

Előzmény: Törölt nick (230)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.05 0 0 230

Ugyan cégnév nélkül, de volt ma reggel a tv-ben két hasonló eset. Állítólag nyomdahiba történt, két 0-vál többet írtak, bár így is sok.

Előzmény: Bolivian Dancer (229)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.05 0 0 229

Bár Szacsi29 abban az egy darab hozzászólásában (nekem van 12 év alatt 12.000) azt mondta, ezt tőlük kapta. Nem állította, hogy a pénzt, hanem a fizetési kötelezettséget, ha összerakjuk a puzzle-t.

 

Emberek. Ne szerződjetek lehúzós gecikkel. Ennél szofisztikáltabban már nem tudom mondani. 

Előzmény: szacsi29 (224)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2012.03.05 0 0 228

Geci sok volt a telefonszámla...

 

ez valami új virusmarketing fogás? Ugyanis ezt a pénzt Ágnes Gyálról nem kapta, hanem be kéne fizetnie.

Előzmény: szacsi29 (224)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!