Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.16 0 0 71

Na az egészben az az érdekes, hogy a ACN-től letöltött nyomtatványt visszaadták, de előtte betűre pontosan ugyanazt gépelték be róla a rendszerükbe, mint, amit én.

Az előző megbízást töröltettem, remélem az újabbal több szerencsém lesz.

Elektronikusan megy az egész, úgyhogy most nem tudom, hogy hol akadt el a folyamat, elvileg az OTP-ből elment, de az ACN-hez  nem érkezett meg.

Előzmény: Bolivian Dancer (70)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.16 0 0 70

OTP & ACN, ez azért elég ütős cucc így egybe :-))))) Minden tiszteletem a merész embereké!

Előzmény: Törölt nick (68)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.16 0 0 69

Örülök :-) Bár egy dolgot elírtam, a mondat helyesen:

"Ugorjon fejest a Dunába Óbudánál, hátha kihúzzák a verebek Badacsonynál". :-)

Előzmény: zetor01 (65)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.16 0 0 68

Ha nem a https://hu.myacn.eu/registration/Login.aspx oldalról, hanem a http://www.myacn.eu/eu/hu_hu/customer_services/document_centre.jsp oldalról töltöm le a nyomtatványt, az már jó.

 

Az OTP internetes felüleltén kértem a csoportos megbízást, amit 6 nappal később továbbítottak. Az ACN-nél meg azt mondták, hogy lehet, hogy azért nem megy a dolog, mert nem az ő formanyomtatványukat töltöttem ki.

 

Többszöri telefonálgatás után úgy döntöttem, hogy az lesz a legjobb, ha személyesen viszem be az OTP-hez...

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.16 0 0 67

Bocs, az első pontot azzal egészítem ki, hogy ezután alkalmaztam a ki/be kapcsolási trükköt, azóta jó.

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.16 0 0 66

1. Ezt a választ kaptam: "Amennyiben a technikai probléma még mindig jelentkezik az Ön otthonában, kérem vegye fel a kapcsolatot az ACN ügyfélszolgálattal, hogy a problémát minél előbb orvosolhassuk."

2. Még mindig nem az én számlámról vonják a díjat.

3. "A csoportos beszedési megbízás jelenleg nem áll rendelkezésre. Kérjük, próbálja később. Elnézést a kellemetlenségért." (http://reps.acneuro.com/ACN-Europe_files/myacneu/DD_HU.pdf)

4. Fizethetek külön az átutalásért.

zetor01 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 65

Hát már csak ezért is érdemes néha idenéznem, fetrengtem ettől a hozzászólásodtól :)))

Előzmény: Bolivian Dancer (63)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.16 0 0 64

Ha Te a jövőn gondolkozol, ezért minden elismerésem! Ezért küldöm ezt a számot tisztelettel:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bUW1RgskJ5k

 

Meg lennék lepve, ha az ACN lenne a jövő. Nem, a jövő nem ennyire egyszerű.

 

(Amúgy az én laptopom winyóján lakik. :-) )

Előzmény: qpaqpa (62)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.16 0 0 63

Pedig úgy szerettem volna Ozzy, ha valaki rendesen elküld a tetves kurva anyámba, meg vitatja ki vagyok és mihez értek, de még erre sem futotta :-) Ennyit tud az ACN. Summa summarum.

 

Az ACN egy sima átverés, sima MLM lúzereknek, a hülyék aláfekhetnek meg még akár még jó is lehet, kb olyan, mintha valaki a saját nagymamáját kúrná seggbe, lehet hogy jó? De szerfelett értelmetlen. Ha valaki eddig nem jutott el a szellemi fejlődésnek arra a fokára, hogy tudott ingyen telefonálni meg a faszát/pináját ingyen megmutatni a másik szerencsétlennek - akinek ezúton is őszinte részvétem kifejezésére szolgáló jegyek drágán megvehetőek csak NÁLAM.

 

Azért azt ne higyjük már el, hogy a magyar népesség 95%-a fontos üzleti okokból telefonál videóval küffödre, mert mingyá valami kellemtelent mondok, mert itt akkora lenne a geci nagy GDP hogy mi vennénk meg Shenzent és nem az egyik kerületük minket, szóval, ha valaki akkor suttyó, hogy eddig nem futotta:

 

- Skype-ra, MSN-re, SIP-re,

- netbook-ra,

- olcsó vagy ingyen telefonra,

- smartphone-ra, még rosszabb esetben olyan szolgálatatói dcs-re lsd.

- Majom Telekom Hooopáááá majom a vízbe,

 

ami ezt mind tudja, akkor ugorjon fejest bele, hátha kihúzzák a verebek Badacsonynyál.

 

(Ugyanitt használt Trabant alkatrészek, 20 deka mosópor 1994-ből eladó)

 

BUÉK!

Előzmény: Törölt nick (59)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.15 0 0 62

Részemről vita lezárva. Én a jövőben gondolkodom, nem a múltban. További jó beszélgetést!

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.15 0 0 61

Nekem több van mint álláspontom. Mondjuk 25 éves tavközlési multam.

Előzmény: qpaqpa (60)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.15 0 0 60

Szerintem nincs is értelme vitatkozni erről a kérdésről. Neked van egyfajta álláspontod, nekem pedig egy másik. A kettő szerintem nem fog közelíteni egymáshoz a közeljövőben :)

Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.15 0 0 59

Azt hiszik a gyerekek hogy feltalálták a spanyolviaszt pedig az mát fel van találva ... ;)

Előzmény: Bolivian Dancer (56)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.15 0 0 58

Nem is tudnád mert mar a regidővel is megbuktál ...

Előzmény: qpaqpa (57)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.15 0 0 57

Már az első mondatodban hiba van. A többit ezekután nem is elemezném...

Előzmény: Bolivian Dancer (56)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.15 0 0 56

MLM-es piramisjétk, Donald Trump a tulaja. Bizonyos esetekben valóban lehet olcsóbb, ha valaki nem racionalizálta a költéseit korábban, de semmi olyat nem tud, amitől nagyon vonzó lenne. A videótelefon a kutyát se érdekli - nekem 6 éve van a mobilomban, amikor ingyen volt, akkor sem használtam ja és webkamerám is 12 éve - a többi feature is elérhető számtalan más megoldással. A lakosság nem telefonál sokat külföldre, ez csak egy kis szegmens, aki igen, az megoldja 6-7 éve Skypeon.

 

Semmi trúváj nincs benne.

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.14 0 0 55

Nekem meg húszezres regszámú nickem (is) van. A kor nem érdem hanem állapot.

Előzmény: qpaqpa (54)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.14 0 0 54

Nincs ott a regisztráció időpontja, csak a hozzászólásoké. Például látsz 2010-es hozzászólást, ami azt jelenti, hogy nem tegnapelőtt regisztráltam.

Előzmény: Törölt nick (52)
zetor01 Creative Commons License 2011.08.14 0 0 53

Hümm... na ezt nem tudom :))

Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.14 0 0 52
Odaig en is eljutottam pedig nem is vagyok pilotajatekos illitve meg a regszama is megy. De hol van ebben hogy mikor regisztralt ?
Előzmény: zetor01 (50)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.14 0 0 51

Ez a technika  :)

 

 

Előzmény: zetor01 (50)
zetor01 Creative Commons License 2011.08.14 0 0 50

A felhasználónevére kellene kattintanod :))

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.14 0 0 49

Pontosan hova is kell egy darabot kattintanom ?

Előzmény: qpaqpa (48)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.14 0 0 48

Egy kattintással meg tudtad volna nézni, hogy 2010-ben regisztráltam ezt a nick-et. Bár ez nem hiszem, hogy olyan kérdés, hogy vitát kellene generálni belőle :)

 

A lényeg: nekem bejött a szolgáltatás, ha érdekel valaki, elmondom. Ha nem érdekel, nem.

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.14 0 0 47

NA ugye megmondtam hogy erre a piramisra regisztráltál.

Előzmény: Apus_ (46)
Apus_ Creative Commons License 2011.08.14 0 0 46

Na a nickeket benéztem :D ez van.

Előzmény: Apus_ (45)
Apus_ Creative Commons License 2011.08.14 0 0 45

Ha teszem azt találkozol egy MLM-es cég képviselőjével, azt kényszer hatása alatt teszed, vagy önszántadból?

Előzmény: Törölt nick (42)
Apus_ Creative Commons License 2011.08.14 0 0 44

Nem kellett regisztrálnom, megvan régóta a nick-em.

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.13 0 0 43

Ezért regisztráltál egy uj nicket hogy ezt elmondhasd ?

Előzmény: qpaqpa (41)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.13 0 0 42

Azert mert az MLM-est nem tudod kikapcsolni.

Előzmény: qpaqpa (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!