Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.16 0 0 67

Bocs, az első pontot azzal egészítem ki, hogy ezután alkalmaztam a ki/be kapcsolási trükköt, azóta jó.

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.16 0 0 66

1. Ezt a választ kaptam: "Amennyiben a technikai probléma még mindig jelentkezik az Ön otthonában, kérem vegye fel a kapcsolatot az ACN ügyfélszolgálattal, hogy a problémát minél előbb orvosolhassuk."

2. Még mindig nem az én számlámról vonják a díjat.

3. "A csoportos beszedési megbízás jelenleg nem áll rendelkezésre. Kérjük, próbálja később. Elnézést a kellemetlenségért." (http://reps.acneuro.com/ACN-Europe_files/myacneu/DD_HU.pdf)

4. Fizethetek külön az átutalásért.

zetor01 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 65

Hát már csak ezért is érdemes néha idenéznem, fetrengtem ettől a hozzászólásodtól :)))

Előzmény: Bolivian Dancer (63)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.16 0 0 64

Ha Te a jövőn gondolkozol, ezért minden elismerésem! Ezért küldöm ezt a számot tisztelettel:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bUW1RgskJ5k

 

Meg lennék lepve, ha az ACN lenne a jövő. Nem, a jövő nem ennyire egyszerű.

 

(Amúgy az én laptopom winyóján lakik. :-) )

Előzmény: qpaqpa (62)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.16 0 0 63

Pedig úgy szerettem volna Ozzy, ha valaki rendesen elküld a tetves kurva anyámba, meg vitatja ki vagyok és mihez értek, de még erre sem futotta :-) Ennyit tud az ACN. Summa summarum.

 

Az ACN egy sima átverés, sima MLM lúzereknek, a hülyék aláfekhetnek meg még akár még jó is lehet, kb olyan, mintha valaki a saját nagymamáját kúrná seggbe, lehet hogy jó? De szerfelett értelmetlen. Ha valaki eddig nem jutott el a szellemi fejlődésnek arra a fokára, hogy tudott ingyen telefonálni meg a faszát/pináját ingyen megmutatni a másik szerencsétlennek - akinek ezúton is őszinte részvétem kifejezésére szolgáló jegyek drágán megvehetőek csak NÁLAM.

 

Azért azt ne higyjük már el, hogy a magyar népesség 95%-a fontos üzleti okokból telefonál videóval küffödre, mert mingyá valami kellemtelent mondok, mert itt akkora lenne a geci nagy GDP hogy mi vennénk meg Shenzent és nem az egyik kerületük minket, szóval, ha valaki akkor suttyó, hogy eddig nem futotta:

 

- Skype-ra, MSN-re, SIP-re,

- netbook-ra,

- olcsó vagy ingyen telefonra,

- smartphone-ra, még rosszabb esetben olyan szolgálatatói dcs-re lsd.

- Majom Telekom Hooopáááá majom a vízbe,

 

ami ezt mind tudja, akkor ugorjon fejest bele, hátha kihúzzák a verebek Badacsonynyál.

 

(Ugyanitt használt Trabant alkatrészek, 20 deka mosópor 1994-ből eladó)

 

BUÉK!

Előzmény: Törölt nick (59)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.15 0 0 62

Részemről vita lezárva. Én a jövőben gondolkodom, nem a múltban. További jó beszélgetést!

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.15 0 0 61

Nekem több van mint álláspontom. Mondjuk 25 éves tavközlési multam.

Előzmény: qpaqpa (60)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.15 0 0 60

Szerintem nincs is értelme vitatkozni erről a kérdésről. Neked van egyfajta álláspontod, nekem pedig egy másik. A kettő szerintem nem fog közelíteni egymáshoz a közeljövőben :)

Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.15 0 0 59

Azt hiszik a gyerekek hogy feltalálták a spanyolviaszt pedig az mát fel van találva ... ;)

Előzmény: Bolivian Dancer (56)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.15 0 0 58

Nem is tudnád mert mar a regidővel is megbuktál ...

Előzmény: qpaqpa (57)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.15 0 0 57

Már az első mondatodban hiba van. A többit ezekután nem is elemezném...

Előzmény: Bolivian Dancer (56)
Bolivian Dancer Creative Commons License 2011.08.15 0 0 56

MLM-es piramisjétk, Donald Trump a tulaja. Bizonyos esetekben valóban lehet olcsóbb, ha valaki nem racionalizálta a költéseit korábban, de semmi olyat nem tud, amitől nagyon vonzó lenne. A videótelefon a kutyát se érdekli - nekem 6 éve van a mobilomban, amikor ingyen volt, akkor sem használtam ja és webkamerám is 12 éve - a többi feature is elérhető számtalan más megoldással. A lakosság nem telefonál sokat külföldre, ez csak egy kis szegmens, aki igen, az megoldja 6-7 éve Skypeon.

 

Semmi trúváj nincs benne.

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.14 0 0 55

Nekem meg húszezres regszámú nickem (is) van. A kor nem érdem hanem állapot.

Előzmény: qpaqpa (54)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.14 0 0 54

Nincs ott a regisztráció időpontja, csak a hozzászólásoké. Például látsz 2010-es hozzászólást, ami azt jelenti, hogy nem tegnapelőtt regisztráltam.

Előzmény: Törölt nick (52)
zetor01 Creative Commons License 2011.08.14 0 0 53

Hümm... na ezt nem tudom :))

Előzmény: Törölt nick (52)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.14 0 0 52
Odaig en is eljutottam pedig nem is vagyok pilotajatekos illitve meg a regszama is megy. De hol van ebben hogy mikor regisztralt ?
Előzmény: zetor01 (50)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.14 0 0 51

Ez a technika  :)

 

 

Előzmény: zetor01 (50)
zetor01 Creative Commons License 2011.08.14 0 0 50

A felhasználónevére kellene kattintanod :))

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.14 0 0 49

Pontosan hova is kell egy darabot kattintanom ?

Előzmény: qpaqpa (48)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.14 0 0 48

Egy kattintással meg tudtad volna nézni, hogy 2010-ben regisztráltam ezt a nick-et. Bár ez nem hiszem, hogy olyan kérdés, hogy vitát kellene generálni belőle :)

 

A lényeg: nekem bejött a szolgáltatás, ha érdekel valaki, elmondom. Ha nem érdekel, nem.

Előzmény: Törölt nick (47)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.14 0 0 47

NA ugye megmondtam hogy erre a piramisra regisztráltál.

Előzmény: Apus_ (46)
Apus_ Creative Commons License 2011.08.14 0 0 46

Na a nickeket benéztem :D ez van.

Előzmény: Apus_ (45)
Apus_ Creative Commons License 2011.08.14 0 0 45

Ha teszem azt találkozol egy MLM-es cég képviselőjével, azt kényszer hatása alatt teszed, vagy önszántadból?

Előzmény: Törölt nick (42)
Apus_ Creative Commons License 2011.08.14 0 0 44

Nem kellett regisztrálnom, megvan régóta a nick-em.

Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.13 0 0 43

Ezért regisztráltál egy uj nicket hogy ezt elmondhasd ?

Előzmény: qpaqpa (41)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.13 0 0 42

Azert mert az MLM-est nem tudod kikapcsolni.

Előzmény: qpaqpa (41)
qpaqpa Creative Commons License 2011.08.13 0 0 41

Bejött a szolgáltatás. Röviden ennyi. Kis cégem van, a vezetékes számla 30 helyett 2e. Szerinted? Ha kéred, meg is mutatom a számlákat szívesen. Aki sokat hív vezetékesről vezetékest, annak megéri. Aki nem, annak nem. Döntse el mindenki, hogy szüksége van-e rá. Egyébként: miért rosszabb egy mlm-es ismerős, mint a sok hülye reklám a tv-ben?

 

Ha bövebb infó kell: kelo . acnrep . com (szóközök nélkül...)

Előzmény: liliana01 (36)
salvias Creative Commons License 2011.08.12 0 0 39
salvias Creative Commons License 2011.08.12 0 0 38

Közben egy Magyar blogger oldalát is megtaláltam aki szintén leírta a tényeket mire az ACN levetette a a postját! Tehát nem megcáfolja hanem takargatja a valóságot!

salvias Creative Commons License 2011.08.12 0 0 37

Kanadában 2002-ben, Ausztráliában 2004-ben, Montana államban 2010-ben bíróság elé kerültek az ACN tiltott piramisjáték és csalás vádjával. Érdekes módon mindhárom esetben rendkívül rövid idő alatt megalapozatlannak találták a vádakat és szinte azonnal titkosíttatták a per iratait. A kényes információk miatt sértette volna az ACN érdekeit, hogy napvilágra kerüljenek ezek.

A 2000. június és 2001. november közötti mért időszakban 135 visszaélést jelentettek az ACN-nél. 22 esetben megrendelés és értesítés nélkül tettek át fogyasztókat kedvezőtlenebb díjkategóriába.  81 esetben jelentősen túlszámláztak, 32 esetben pedig törvénysértéseket követtek el (Pennsylvania §54, §56, §57, §52)

2007-ben Franciaországban csaló, hamis és rosszhiszemű fogalmazásért és reklámozásért 15000 EUR büntetést szabtak ki.

 

Ferdítik az adatokat is.

A Nexera.com listájában valóban a 3. helyen szerepel az ACN. Azonban ez nem a rendszert méri, hanem pusztán a honlapjának a látogatottságát. 

Az MLM Business News rangsorában nem került be a top 40-be.

Az MLM Rankings listáján a 80. helyen van.

Miért kínálja egyediként a hálózaton belüli ingyenes telefonálást? Pl a I_IPC-nél 500 Ft-os havidíjért hálózaton belül ingyen lehet telefonálni.

Játékelméleti tanulmányok szerint a siker esélye kb 15-20000:1, mivel a jólétet nyújtó fizetéshez legalább 1000-1500 beszervezett ember kell. Ha a statisztika alapján kiemelkedő, 10 %-os sikerrátával kalkulálunk, akkor is legalább 10-15 ezer emberrel kell beszélni róla. Ez lényegében lehetetlen, mivel ahogyan nő a tagok száma, egyre többen próbálják beszervezni az adott mennyiségű embert.

A megkérdezett "ügynök" először tagadta, hogy csak akkor tudnak az energia szektorban tárgyalóképes pozíciót kiépíteni a szolgáltatók felé, ha meglessz hozzá a tömeg majd később ő példálózott vele. A jelenlegi törvények alapján nem fog tudni nagyot lépni az energia szektorban. A magán szektorban nagyon szűk a differencia ahol eltérhetnek pl. a gáz ár képzésben.

A telefonjukat saját fejlesztésként hírdetik holott egy Kínai cég terméke bárki megvásárolhatja olcsóbban mint Ők kínálják.

Ma amikor a vezetékes telefon leálldozóban van és mindenki a mobilizáció felé halad szerintem bitaság beruházni egy ilyen drága készülékbe. Arról nem is beszélve, hogy interenetes előfizetés szükséges a telefon használatához és megfelelő sávszélesség.

A mai világban szinte minden háztartásban van számítógép és az ingyenes $kype-al tökéletesen lehet telefonálni.

Azokban az államokban ahol törvény tiltja a pilótajátékot ott jön elő az ACN ezekkel az MLM/DirektM termékekkel, szisztémával.

Nagyon drága a belépési díj, a készülék stb.

Kis google kereséssel hamar megtaláljátok Ti is: http://en.wikipedia.org/wiki/ACN_Inc.

Rengeteg külföldi fórumon panaszkodnak rájuk. És ami az egyik leglényegesebb!

Apró betűvel ott van a szerződésen, hogy az ACN bármikor módosíthatja a szerződést és Te semmit nem tehetsz ellene mert aláírtad! Tehát akár a duplájára, triplájára emelheti a díjcsomagodat és jogosan!

Jelenleg az a duma, hogy szervezz be magad alá 20-25 embert. A jelenleg aktív ügynökök álltal maguk alá beszervezett emberek közül szinte mindegyik a franchise -ot vásárolta meg tehát maguk is ügynökösködnek, hogy barátaikat, családtagjaikat, ismerőseiket beszervezzék és mihamarabb visszakapják a pénzüket ezálltal fenntartva annak a valószínűségét, hogy a barátságok megszűnnek mivel lehet, hogy a másik nem tud beszervezni embereket.(ilyenkor indul a rohanás a közös ismerősök mihamarabbi felkereséséért)

Vagyis magáért a telefonért és a szolgáltatásért nagyon kevesen lépnek be eme csodálatos rendszerbe, mindenki a piramis rendszer kiépítésének reményéért lép be. Mindíg van egy új cég aki így vagy úgy, de megpróbál egy piramisjátékot elbújtatva meghonosodni Magyarországon tönkretéve ezzel sok embert. Mindíg az elsők járnak jól amíg a hatóságok fel nem figyelnek ezekre a cégekre. Emlékeztek az ilferro kft-re? Az is így kezdte és sorolhatnánk még.

Vannak jó tarifa csomagjaik nem tagadás de ezt már más is felfedezte Magyarországon. Ott van a Kék Cégcsoport Kft.http://www.kekcegcsoport.hu/index.php Magyar és évek óta megvan. Minek nekünk egy külföldi hiteltelen cég. Mielőtt rámakasztanék nem vagyok Kék Cégcsoport tag se ügynök, de régóta tervezem a telefonom odavinni. Teljesen véletlenül 2 héten belül ketten is szóltak, hogy nézzem, hallgassam meg az ACN előadást majd a google segítségével felkészülve mentem az előadásra ahol szegény ügynököt a feltett kérdéseimmel és tényeimmel teljesen leoltottam és a jelen lévők közül senki nem szerződött le.

 

Ezek után mindenki maga döntsön jó belátása szerint. Remélem sokaknak nyújt ez a post segítséget főleg az Angolul nem tudóknak a józan döntésében.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!