Keresés

Részletes keresés

muvesz50 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 28

Most látom, hogy 2012. évi az előttem hozzászóló. Hát akkor itt várhatom én a választ. 

muvesz50 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 27

Segítséget szeretnék kérni. Véletlenül a szoftverfrissítés helyett az újratelepítésre kattintottam és ebben most nincs magyar nyelv. Hogyan tudnám "magyarítani" ? Ha volt rajta, akkor biztos hogy rá lehet rakni és egy laikus rakta rá előzőleg, nem szerelő. A magyarítás többezer Ft, nem szeretnék költeni rá többet, mert már kellett javíttatni. Tehát ezt magam szeretném megoldani.

Másik problémám, hogy az áruház nem működik, pedig sokáig le tudtam töltögetni róla. 

Köszönöm szépen előre is, ha valaki tanácsot ad. 

steel_n8 Creative Commons License 2012.10.09 0 0 26

Sziasztok!

Egy Nokia N8 guru segítségét szeretném kérni, mert már teljesen zsákutca ez az n8 nekem. Újra raktam a szoftvert rajta, de még így is rengeteg baromságot csinál. Újonnan vettem a telefont egy éve...

Ha van valaki budapesten, aki nagyon érti ezt a telefont és tudna segíteni nekem, az kérem dobjon egy e-mailt ide: nemkellmar@freemail.hu

Köszönöm!

rigó178 Creative Commons License 2012.05.19 0 0 25

valaki gyorsan segítsen mit csináljak lefagyott az n8am és folyamatossan csörög semmire nem reagál köszi

Yogi Creative Commons License 2012.05.18 0 0 24

Nem tudom, én nem használom, de amikor megvettem és kipróbáltam, úgy emlékszem, hogy minden különösebb beállítás nélkül működött.

Előzmény: rigó178 (23)
rigó178 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 23

Köszönöm szépen !! és milyen beállítások kellenek hogy használni is tudjam a navigáciot? és persze hogy kell beállítani? köszi

Előzmény: Yogi (22)
Yogi Creative Commons License 2012.05.18 0 0 22

Csengőhang: menü > beállítások > üzemmódok > ott kiválasztod a kívánt üzemmódot és az alatt van.

A gps tényleg ingyenes.

Előzmény: rigó178 (21)
rigó178 Creative Commons License 2012.05.18 0 0 21

Sziasztok mindigis nokiás voltam de most vásároltam egy új n8 at és fogalmam sincs mit csináljak vele hogyan tudok csengöhangot állítani miket kell beálítanom igy elöször hogy használni tudjam és hogyan? hogy tudo használni a dzsipieszt és tényleg ingyenes köszönöm a segítséget mielöbb várom

thor456 Creative Commons License 2012.05.03 0 0 20

Sziasztok!

A segítségetek szeretném kérni.
Neveztem a Nokia nagykövet játékára és másfél hónap után, a Nokia kiválaszotta a pályázatomat az első kilenc közé.
Szeretnék nyerni egy Lumia 800 okostelefont, valalmint esélyt a finnországi útra.
Jelenleg a második vagyok, de az első nagyon elhúzott és iszonyatosan boldoggá tenne az, aki nyomna egy tetszik gombot ezen a linken.

https://nokia.wundermandev.hu/lumiaNagykovet/content/borosTamas.html 

Nagyon boldoggá tudnátok tenni ha segíteni tudnátok.
A képek Nokia telefonommal készültek :) 

Abdhul Creative Commons License 2012.02.23 0 0 19

Lumina miatt, de azt meg ne végy!

Előzmény: Törölt nick (15)
trlala Creative Commons License 2012.02.22 0 0 18

Feltettem N8-ra az új Belle firmwaret - nem kellett volna. Nem tudok vele wifire csatlakozni.

Yogi Creative Commons License 2011.10.23 0 0 17

Én úgy nézem, hogy az N8 valamivel még mindig többet tud, de a különbség elhanyagolható. Viszont személy szerint nekem az X7 nem tetszik.

Előzmény: M41 6212 (16)
M41 6212 Creative Commons License 2011.10.23 0 0 16

Hello!

N8 és X7 között vacillálok. Melyiket vegyemm eg?Melyik tud többet,melyik profibb és melyiknek jobb az aksija?

Köszi aki segit!

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.13 0 0 15

Van valakinek infója vagy tippje , hogy a Telenor 1 nap alatt miért

szüntette meg az N8 eladását ? Az egész országban sehol sem

lehet kapni. /Telenor/.

Ha véletlenül mégis tudna valaki egy Telenor pontot ahol még beszerezhető,

kérem azonnal értesitsen. / sivatag5@freemail.hu/

trlala Creative Commons License 2011.08.28 0 0 14

Erre azt írja, hogy eltávolítás megszakítva.

Előzmény: builder20 (13)
builder20 Creative Commons License 2011.08.28 0 0 13

Azt is tudod törölni!

Beállítások-alkalmazáskezelő-telepített alkalmazások-amit törölni akarsz hosszan nyomva tartod, majd eltávolítás.

Előzmény: trlala (12)
trlala Creative Commons License 2011.08.28 0 0 12

Köszi mindenkinek az eddigieket. Lassan összeáll a kép.

:)

A kérdés azért szaporodik:

Bizonyos alkalmazásokat nem enged eltávplítani. Pl iwiw-et törölni akartam és nem engedi, de másokat sem.

Yogi Creative Commons License 2011.08.27 0 0 11

Igen, a nyitott programokat rendszeresen nézem és zárom (mondjuk nem értem, hogy miért kell külön csinálni, a sima kilépésre miért nem záródik, de ez legyen a legnagyobb gondom).

Előzmény: builder20 (10)
builder20 Creative Commons License 2011.08.27 0 0 10

Akkor nem értem a problémád!

Azt állítod be, amire szükséged van!

Ha pedig az összes programot bezárod, akkor nem fog semmi adatforgalmat generálni. Opciók-nyitott alkalmazások megjelenítése-egyenként bezárni mindet!

Előzmény: Yogi (9)
Yogi Creative Commons License 2011.08.27 0 0 9

Átmész a beállítások-kapcsolatok-beállítások-célok-és ott ha az első pontban az internetet adtad meg, akkor az intenretből kiveszed a netes elérhetőséged!

No de akkor egyáltalán nem tud kapcsolódni...

Előzmény: builder20 (8)
builder20 Creative Commons License 2011.08.27 0 0 8

Főképernyőn a webeszközöket offlineba kell tenni és nem lesz semmilyen fölös adatforgalmad! Vagy leveszed onnan a widgeteket!

Ahhoz hogy ne csatlakozzon automatikusan két dolgot kell tenni!

1. A böngészőt elindítod, beállításokba mész és ott hozzáférési pontnak megadod az internetet pl!

2. Átmész a beállítások-kapcsolatok-beállítások-célok-és ott ha az első pontban az internetet adtad meg, akkor az intenretből kiveszed a netes elérhetőséged! Ezt úgy tudod megtenni, hogy bontod az esetleges kapcsolatot és után hosszan rajta tartod az ujjad, majd az áthelyezés másik célra pontot választod és átteszed a Wap szolgáltatásokba! Így az internetben csak a wifis elérhetőségek jellennek majd meg!

3. Értelemszerűen ha az első pontban nem az internet vankijelölve, hanem a wap szolgáltatások, akkor úgy pakolod át a netet a 2. pont szerint hogy ne egyezzen meg! Tök logikusan!

4. Az a lényeg hogy ne tudjon ahhoz csatlakozni elsődlegesen amihez nem szeretnéd!

Előzmény: Yogi (1)
builder20 Creative Commons License 2011.08.27 0 0 7

Hello!

Teljesen ingyenesen is használható, én is így használom fél éve hibátlanul! Csak offline módban kell használni, illetve ki kell kapcsolni a beállítások-alkalmazásbeállítások-helymeghatározás-helymeghatározási módszerekben MINDENT, kivéve a BEÉPÍTETT GPS-t!!!

Egyébként nem sok adatforgalmat generál a navigálás sem, miután megtalálta a pozíciót!

Előzmény: trlala (5)
Yogi Creative Commons License 2011.08.26 0 0 6

Úgy tapasztalom, hogy az enyém már eleve nem akar magától csatlakozni a netre, hanem előtte általában kérdez, úgyhogy azzal nincs bajom.

A gps ingyenes - nekem ugyan időről időre csatlakozik valamiért, de csak két-három kb erejéig, és nekem van mobilnetem is az előfizetésben, úgyhogy olyan nagyon nem zavar.

Előzmény: trlala (5)
trlala Creative Commons License 2011.08.26 0 0 5

Nem nagyon pörög a topik, ami nagy kár.

Én is ma vettem 1 N8-at és lenne pár kérdésem.

Az egyik ua, mint a kollégának: csak akkor csatlakozzon, ha én akarom

a másik: a GPS használata ingyenes, vagy internet kapcsolatt igényel - mert ugye utóbbi esetben nem igazán rentábilis.

Yogi Creative Commons License 2011.07.29 0 0 4

Hát én is levontam. Kár, mert én itt vagyok bentlakó, telefonos fórumokon nem vagyok ismerős, annyit meg azért nem ér egy telefon, hogy egy új közösséget megszokjak.

Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.28 0 0 3

Szerintem maradj a nagy nokiás fórumokon, ha a telódról akarsz társalogni olyanokkal, akiknek N8-asuk van. Ők is ott vannak.

Így 1 nap hsz szünet ezt a tanulságot tudom levonni.

Előzmény: Yogi (1)
**ven** Creative Commons License 2011.07.27 0 0 2

Nekem az utolsó normális telefonom a Nokia 1101 volt. Az összes többit feleslegesen túlbonyolították.

Yogi Creative Commons License 2011.07.27 0 0 1

Szóval rögtön kezdésnek két dolgot is szeretnék megoldani: egyrészt hogy a kifejezett engedélyem nélkül ne akarjon netet használni, tehát adatforgalmat generálni, másrészt az esetleges fölös - számomra fölösleges - alkalmazások háttérben való kóricálását megakadályozni.

Olvasgatom a nagy nokiás fórumokat addig is, hátha okosabb leszek.

tökösmákosrétes Creative Commons License 2011.07.27 0 0 0

Nekem 0 ilyenem van.

Yogi Creative Commons License 2011.07.27 0 0 topiknyitó

Ugyanis ma vettem egy ilyen készüléket, és szomorúan kellett rájönnöm, hogy immár a telefonom is sokkal okosabb nálam. Ez a topik talán hozzásegíthetne minket, felhasználókat, hogy megismerjük és ezáltal jobban kihasználjuk a telefonban rejlő, momentán nekem végtelennek tetsző lehetőségeket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!