Keresés

Részletes keresés

-pok' Creative Commons License 1 napja 0 0 11735

tudom hogy nincs kabel teved    nyilvan olcsobb jutubolnod  ez van erre van penzed

Előzmény: Camo_BDU (11725)
-pok' Creative Commons License 1 napja 0 0 11734

postafiok ma is dilis    vagyik az usa-ba csak penze nincs ra    pedig 1 het kijonne egymillio alatt dehat ha nincs akkor nincs

Előzmény: Postafiok1 (11732)
Matu Zsalem Creative Commons License 1 napja 0 1 11733

A normális embernek nincs gondja a feketékkel. A gond a csürhével van, a dologtalan parazitákkal. A flash-mob rablókkal. A lövöldözökkel.

Előzmény: Camo_BDU (11726)
Postafiok1 Creative Commons License 1 napja 0 1 11732

Parkesz ma is duplán lát.

Alkohol.

-= Big Boss =- Creative Commons License 1 napja -1 0 11731
io-=k Creative Commons License 1 napja 0 1 11730

reszvetem

Előzmény: Jozin Bázin (11729)
Jozin Bázin Creative Commons License 1 napja 0 0 11729

Sajnos vidéken  lakok messze a fővárostól, délre. 

Előzmény: io-=k (11716)
io-=k Creative Commons License 1 napja 0 1 11728

minden videodat megneztem es meg FOGOM nezni       jo ez a nyuggersag csak ha lusta diszno az ember mint en akkor kell a videod

Előzmény: Camo_BDU (11724)
io-=k Creative Commons License 1 napja 0 1 11727

ezek szerint MEGINT kapkodtam     bocsika

Camo_BDU Creative Commons License 1 napja 0 0 11726

Ja, ahogy a feketékkel sincs gondom, néhány beszólt amióta kint vagyok, de az legyen az ő bajuk. LMBT-vel főleg nincs gondom, jártam leszbikus esküvőn vendégként. Teljesen rendben volt az is. Én nagyon NEM vagyok szélsőség. :) 

Előzmény: Camo_BDU (11724)
Camo_BDU Creative Commons License 1 napja 0 0 11725

Nem írtam FAR right-ot. FAIR rightot írtam, ami a csatornájuk neve. FAIR, mint "korrekt", "rendes", "helyes", "jó"? A fordítás valami ilyesmi lehet. Amúgy a Fair Right-os csatorna az egy gyengén jobbos talán, Fideszesek azt hiszem. Néha nézek tőlük videókat, pl. ahol az amerikai szélsőséges ballberálisokon/progresszíveken viccelődnek. Azok a videóik általában elég humorosak. 

Előzmény: io-=k (11723)
Camo_BDU Creative Commons License 1 napja 0 0 11724

Hogy micsoda? :-o Én nem vagyok szélsőséges. Még jobbos sem igazán. Én libertárius vagyok. Semmi bajom senkivel, megnézem a balos és jobbos videókat is, nem szeretem ahogy a ballibek tönkretesznek mindent, meg kommunistásodik a világ meg az USA, de az nem szélsőjobb, hanem egyszerűen csak szélsőség-ellenesség. Elvégre a kommunizmus egy szélsőség. Zsidósággal nincs bajom barátkozom velük a Neokohn kommentek között, romáknak sok sikert kívánok az élethez, remélem egyszer változások lesznek náluk, de őket se utálom. Miért tenném, hiszen nem veszem őket egy kalap alá. Szóbaállok mindenkivel, legyen az akárhol a politikai palettán, szélen, fidesznél, ellenzéknél, lehet kommunista is, ha normálisan beszél vitázom vele egyet, vagy ha nem politika a téma akkor barátsággal beszélhetünk. 

Nézd meg a régi videóm amit néhány hónapja töltöttem fel a témában, csak nem osztottam meg itt. Abban beszéltem ezekről. :) 

Előzmény: io-=k (11721)
io-=k Creative Commons License 2 napja 0 0 11723

kuksizd meg    ezt irta magarol  I'am FAR RIGHT       tudsz angolul     far=messzi,tavoli jobboldali   magyarul ez a szelsojobb     joga van hozza   mivel minden utodom budapesti 76 evesen azt csinal magabol amerika amit akar    jeeneg HULYET CSINAL MAGABOL

Előzmény: -= Big Boss =- (11722)
-= Big Boss =- Creative Commons License 2 napja -1 0 11722

Mitől szélsőjobbos? Minden fekszik ami írt eddig.

Előzmény: io-=k (11721)
io-=k Creative Commons License 2 napja 0 0 11721

camo far right szelso jobb   nincs ezzel bajom de amerikaban liberlis tobbseg van tessek meg-erteni

io-=k Creative Commons License 2 napja 0 0 11720

trump maradjon a repubi vezere de ne induljon biden ellen mert megint meg fogja verni sleepy joe   amerikaban liberalis tobbseg van

Előzmény: Meleg a Klumpa (11719)
Meleg a Klumpa Creative Commons License 2 napja 0 0 11719

Elnököt 4 évre lehet, aztán újabb 4 évre. Ahogy másodszorra mikor indul az lényegtelen.

Vagyis az nem lehet, hogy par ev mulva megvalasztjak masodszorra is elnoknek, es utana ujravalasztatja magat.

Előzmény: Camo_BDU (11659)
Meleg a Klumpa Creative Commons License 2 napja 0 0 11718

Talan ket napja lattam egy WHO nyilatkozatot, szepen es hosszasan kifejtettek, hogy regota leirtak, hogy milyen intezkedeseket javasolnak, es amikor nagyon elkezdett a riporter kotozkodni, kozoltek, hogy az uzletek bezarasa es utazasok korlatozasa szerintuk karos, es utaltak ra, hogy ezeket dilettans politikusok rendelik el, amikor szembesulnek azzal, hogy mi a helyzet, amiert nem tartatjak be a WHO ajanlasait, es ketsegbeesetten megprobalnak tuzet oltani.

Előzmény: Camo_BDU (11673)
Meleg a Klumpa Creative Commons License 2 napja 0 0 11717

Szerintem a "Widows" (2018) filmrol irhatnal egy kritikat, vagy csinalhatnal egy videot - marmint azokrol a reszekrol, amikor a politikusi hatterrol van szo, vannak ervek minden oldalon, es kiderul, hogy a szepfiu is csak jatssza, hogy becsuletes akar lenni, pedig mar benne van a sarban.

Ha kell, elerest tudok adni.

Előzmény: Camo_BDU (11702)
io-=k Creative Commons License 2 napja 0 1 11716

MOST tuti felvennenek illegalisan is      ugye en mar 76-62=14 eve vagyok nyugger     de    NEM erne meg    nezegetem a jegyarakat mert januar 12.-en muszaj mennem orlandoba   szoval minimum 185 ezer HUF a retur    de neked most azonnal kene menni es karacsony utan nem lenne munkad      es mi van ha MEGSE AKALMAZNAK    es mi van ha azota felvettek del amerikai illegalokat akiknek nem kellett 25 $ - t adni      szoval     meg 4 heti munkad se lenne    aztan muszaj motelban aludnod    oda nem jar busz   taxival kene menned     valoszinuleg minusszal zarnal      azt nem ertem hogy itt most bekason mindenhol penztarosokat keresnek    mert ugye az a legszarabb melo nem a polcok feltoltese        persze ha nem egy nagyvarosban laksz akkor megertelek       nem volt jo kadar alatt se   most se jo    d

Előzmény: Jozin Bázin (11715)
Jozin Bázin Creative Commons License 2 napja 0 0 11715

25$? Még 15$ ért is elvállnám ha volna pénzem repülőjegyre meg lenne a melóhoz valami szálláslehetőség is.Amúgy tudok angolul úgyhogy szerintem simán felvennének. Itthon egyáltalán nincs semmi meló. Ez az ország teljesen kész van. Én is már  több mint nyolc éve munkanélküli vagyok.

Előzmény: io-=k (11713)
io-=k Creative Commons License 3 napja 0 0 11714

dehogyis    azt hiszem coral gables-ben de mashol is van    venetian pool stb  guglizd ki   lehet hogy nem mindegyik termal de a viz fincsi langyi vagy meleg  

Előzmény: -= Big Boss =- (11711)
io-=k Creative Commons License 3 napja 0 1 11713

arra okadtal    en mult heten jottem meg kissimmeebol    most mar van ESTA     menj oda az amazonnal dolgozz    tudod    sok a csomag  karacsony jon    $ 25 eleg ?

Előzmény: Jozin Bázin (11712)
Jozin Bázin Creative Commons License 3 napja 0 0 11712

magyarország

Előzmény: io-=k (11707)
-= Big Boss =- Creative Commons License 3 napja -1 0 11711

A Holiday Inn jacuzzi gondolsz? Add meg a címét 1 magyarországi szintű gyógyfürdőnek az egész USA-ban.

Előzmény: io-=k (11710)
io-=k Creative Commons License 3 napja 0 0 11710

tele vagyunk termalfurdokkal floridaban is    

Előzmény: -= Big Boss =- (11708)
io-=k Creative Commons License 3 napja -1 1 11709

en is igy gondolom      ugyi szeret illegalisan dolgozni az usa-ban      most nem tud   tehat okadik

Előzmény: -= Big Boss =- (11708)
-= Big Boss =- Creative Commons License 3 napja -1 1 11708

Magyarországra gondolhatott mert az USA nem éppen a termálfürdőiről híres.

Előzmény: io-=k (11707)
io-=k Creative Commons License 3 napja 0 0 11707

melyik orszag egy rakas szar te SZERENCSETLEN ?

Előzmény: Jozin Bázin (11704)
io-=k Creative Commons License 3 napja 0 1 11706

en azt irtam hogy az usa-t nezik a magyarok paradicsomnak    nekem az 76 evesen     de paradicsom buT apest is     ugyanis nem tudom melyik orszagot nevezed szar helynek mert azt nem irtad   nekem mind a 2 helyen JO JO JO

Előzmény: Jozin Bázin (11704)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!