Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.27 0 0 112

Azert ne vegyük már a hülye rendőrt etalonnak.

Előzmény: sópipa (111)
sópipa Creative Commons License 2011.07.27 0 0 111
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.20 0 0 110

Nem látom be, hogy ez a farmer-póló összeállítás miért elegánsabb, mint egy jólszabott, térdig érő vászonnadrág minőségi, nem széttaposott szandállal/egyéb sportos nyári cipővel.

Előzmény: sópipa (108)
Bal Lada Creative Commons License 2011.07.20 0 0 109

Fiatalok, sikeresek... csak azért, mert soxoros milliárdosok, még nem kell merevnek lenniük :) kár, hogy a képen pont nem látszik, mi van a lábán :)

 

Elég kevés, és csak előnyös képet ad róluk a gugli, ki érti ezt... :DDDDD

Előzmény: sópipa (108)
sópipa Creative Commons License 2011.07.20 0 0 108

Azért Larry Page csak magára húzott egy farmert. Sergei meg csak beugrott a bringázásból....

Előzmény: Bal Lada (107)
Bal Lada Creative Commons License 2011.07.20 0 0 107

Előzmény: sópipa (106)
sópipa Creative Commons License 2011.07.20 0 0 106

Honnan tudod, hogy a goolenal szandálban meg rövidnadrágban dolgoznak?

Előzmény: poligofrén (104)
sópipa Creative Commons License 2011.07.20 0 0 105

De hozzá tartozik...

Előzmény: poligofrén (103)
poligofrén Creative Commons License 2011.07.20 0 0 104

Nem, de nem is fitymálom a rövidnadrágjukat meg a szandáljukat.

 

(Tudom, te sem az övéket ... "csak" az összeset a világon.)

Előzmény: sópipa (102)
poligofrén Creative Commons License 2011.07.20 0 0 103

Ó, hogyne. És azt is, hogy a stílus nem maga az öltözködés, sőt.

Előzmény: sópipa (101)
sópipa Creative Commons License 2011.07.20 0 0 102

Valóban nem jártam még a google-nál. Te igen?

Előzmény: poligofrén (97)
sópipa Creative Commons License 2011.07.20 0 0 101

A stílus maga az ember. Hallottad már ezt?

Előzmény: poligofrén (96)
sópipa Creative Commons License 2011.07.20 0 0 100

A tegezést én nem tartom katasztrófának. Legalábbis ha engem letegeznek, akkor nem sétdődöm meg, hanem inkább örülök neki, hogy jé akkor még mégsem vagyok vén fasz :) Persze itt is sok mindentől függ: a fagyis kislány tegezésének örülök, ha a a leendő munkavállalóm tegez le ,annak már nemigazán :)

 

Nézd én csak azt nem értem, hogy számtalan országban jártam, jóval melegebb országokban is, mint Magyarország, mégis itt van a legtöbb szandálos férfi.. Szerinted miért?

 

Előzmény: Törölt nick (95)
sópipa Creative Commons License 2011.07.20 0 0 99

Nekem nem tetszenek, az utolsó képen meg mintha egy férfi testbe bújtatott nőt látnék...

Előzmény: Törölt nick (94)
sópipa Creative Commons License 2011.07.20 0 0 98

"Komolyan nem értem, miért az az elvárás, hogy negyven fokban is minden ruhadarab hosszú és zárt legyen - nagyon  természetellenes."

 

Tudod mi a természetes 40 fokban? Ha meztelenül vagy csak egy alsógatyában van az ember.

 

"Mellesleg, rövidnadrágban is lehet egy férfi kifejezetten elegáns, csak nem a kínaiból kell öltözni."

 

Szerinted. Szerintem meg az elegancia és a rövidnadrág egymást kizáró fogalmak. De ízlések és pofonok...

Előzmény: Törölt nick (93)
poligofrén Creative Commons License 2011.07.20 0 0 97

Megnézel egy google irodát köszönő viszonyban sincs amiről te beszélsz.

 

Ő nem jár gugli irodába, azok jönnek el őhozzá. Tudod (olvashattad), ő céget vezet, és jól. :-)

Előzmény: Törölt nick (95)
poligofrén Creative Commons License 2011.07.20 0 0 96

Na de hát mit vár az, aki úgy öltözködik, mint egy nő?

 

Na de hát mit várunk attól, aki ugyanúgy nem a belsőre gyúr, hanem a megjelenésre, mint egy nő?

Előzmény: sópipa (88)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 95

Ez egy megszokott szereotípia hazánkban, lehet hogy mashol is de nem szükségszerű hogy ezt mindenkinek követni kell.

 

Megnézel egy google irodát köszönő viszonyban sincs amiről te beszélsz.

 

Mindig valamiféle eladásról ugyfélkapcsolatról beszélsz de az életnek számtalan mas válfaja lehet.

 

Akkor kössük össze a manapság megjelenő mindenki tegez mindenkit dologgal. Arról mi a váleményed? Én ugy gondolom, számomra sokkal nagyobb tiszteletlenség ha valami gyorsbufében letegeznek mintha rövidnadrágban szolgálnak ki. Teljesen erdektelen szamomra hogy ki miben van ha el akar adni nekem valamit. Pontosan tudom hogy le akar venni mindenáron anyagilag.

Előzmény: sópipa (91)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 94

"Egy szandálos/papucsos, rövidnadrágos, atlétás ügynöktől nem fog senki biztosítást venni, de még porszívót sem."

 

Végletekben gondolkodsz.

Rövidnadrág - semmi különös, de nem is "proli":

 

Ez sem, bár ebben nyilván nem üzleti tárgyalásra megy az ember:

Előzmény: sópipa (88)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 93

"A hosszú nadrág semmit nem kompenzál, lévén ez a teljesen elfogadott viselet a férfiaknak."

 

Komolyan nem értem, miért az az elvárás, hogy negyven fokban is minden ruhadarab hosszú és zárt legyen - nagyon  természetellenes. Aztán jöhetnek az extrahiperszuper izzadásgátlók, mert izzadni is "proli", ugyebár.

 

Mellesleg, rövidnadrágban is lehet egy férfi kifejezetten elegáns, csak nem a kínaiból kell öltözni.

Előzmény: sópipa (91)
sópipa Creative Commons License 2011.07.19 0 0 92

Miért is?

Előzmény: inmi (90)
sópipa Creative Commons License 2011.07.19 0 0 91

Igen lehet szánalmas, aki ebből kényszerül megélni, de ha normálisan fel van öltözve, akkor több embernek fogja eladni a portékáját.

 

Sokkal több dolog döntődik el az ember agyában tudat alatt, mint ahogy azt gondolnánk. A reklámok is a tudat alattival manipulálnak, akárcsak mindenki, aki el akar adni neked valamit. Erre egy külön iparág szakosodott. És hidd el még ha te amúgy nagyon laza és rövidgatyós ember is vagy, te is inkább az öltönyös bankügyintézőben fogsz megbízni, mint a rövidnadrágosban.

 

A hosszú nadrág semmit nem kompenzál, lévén ez a teljesen elfogadott viselet a férfiaknak.

 

Előzmény: Törölt nick (89)
inmi Creative Commons License 2011.07.19 0 0 90

Provokálsz, vagy eccerűen' csak túllősz a célon?

Előzmény: sópipa (88)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 89

Azert nem mindegy hogy milyen irányban nyomul valaki.

 

Én már hetek óta rövidnadrágban jarok és nem erzem hogy nem vittem semmire az életben.

 

Ha valaki kimerészkedik házhoz hozzám és el akar adni valamit már szánalmas ember ha ki van rittyentve hanem.

Csak egy bizonyos szint atatt esnek hasra az emberek hogy valaki nagyon csinosan megy ki egy ugyfélhez.

 

Továbbmegyen munkahelyemen engedélyezett munkaruha a céges térdnadrág ugyfélhez.

 

A hosszúnadrághoz nem tarsul feltétlenül hosszú farok is. Nem ezzel kell kompenzálni ...;)

 

 

Előzmény: sópipa (88)
sópipa Creative Commons License 2011.07.19 0 0 88

"Jó nevelés kapott ? ;)) Minden MLM ügynök öltönyben nyomja ... :DDD"

 

Mert tökéletesen tudják és tudták már azok is akik az egész MLM-et kitalálták, hogy minél komolyabb benyomást tesznek a leendő vevőre, annál biztosabb, hogy vásárolni fognak. Egy szandálos/papucsos, rövidnadrágos, atlétás ügynöktől nem fog senki biztosítást venni, de még porszívót sem. De mintha ez már szóba került volna a topicban. Lehet játszani a lazát, de egy szandálos/papucsos ember a legritkább esetben fogja sokra vinni az életben. (Persze itt most nem Kolompár Eduárd behajtási menedzserre gondolok).

 

Sőt most továbbmegyek és megkavarom az álló vizet:) Én kizártnak tartom, hogy egy szandálos/papucsos férfira igazi férfiként tekintsen a párja.Na de hát mit vár az, aki úgy öltözködik, mint egy nő?

 

Előzmény: Törölt nick (85)
sópipa Creative Commons License 2011.07.19 0 0 87

Azért nem kell túlozni. Szerintem egy hosszú nadrág, zárt cipő minden férfitől elvárható. Írtam már, éltem trópusi éghajlatú országban, mégse láttam annyi szandálos/papucsos rövidnadrágos férfit, mint itt Pesten. Ha ott nem haltak bele a hőségbe, szerintem itt se fognak. Ráadásul egy 100% pamut zokni szerintem sokkal kényelmesebb, mint amikor hallod, ahogy cuppog az emberek lába a teleízzadt papucsban, szandálban.

Előzmény: Babaarcú Démon (84)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 85

Nem hiszem hogy ez tisztelet kérdése.

 

Jó nevelés kapott ? ;)) Minden MLM ügynök öltönyben nyomja ... :DDD

 

A politikusok is öltönyben vannak, megjegyzem csendben ....

 

Van egy olyan szólás hogy nem a ruhat eszi az embert - de igen - de fenntartjuk a jogot magunknak hogy mi küzdjünk ellene.

Valaki jön egy csilivi autóval szép ruhában nem esek hasra tőle. Az autó nem az ő nevén van az ruháját meg munkaruházatiban vette és az van ráirva a szamlara hogy kezeslábas.

Előzmény: sópipa (83)
Babaarcú Démon Creative Commons License 2011.07.19 0 0 84

Igazad van. És a többség, amilyen igénytelen, hajadonfőtt jár. Micsoda fertő, pfuj!

Kánikula ide, kánikula oda, isztességes ember kaftánban, kalapban, tisztességes nő csadorban megy az utcára. Bár lehet, hogy az az utca nem ugyanaz az utca. Sőt, nem is Magyarországon van. Itt a tisztesség a rámás csizma, legalább féltucat szoknyával a pendely fölött. Bár abban nem vagyok biztos, hogy a lobogó szárú gyolcsgatya a kislajbival tisztességes-e a budapesti utcán is, vagy csak a délibábos pusztán, a magas lovon.

Előzmény: sópipa (82)
sópipa Creative Commons License 2011.07.19 0 0 83

"Én meg már fenntartásokkal kezelem az hosszúnadrágos zártcipős embereket 40 fokban. Mivel tudom hogy nekem akar veszettül imponálni és keresem az okot hogy mit akar elérni vele."

 

Valószínüleg meg akarja neked adni a tiszteletet, valószínűleg jó nevelést kapott. Legalábbis nekem ilyenek jutnának az eszembe.

Előzmény: Törölt nick (78)
sópipa Creative Commons License 2011.07.19 0 0 82

"Sosem értettem ezt a hosszúnadrág-mániát. Negyven fokban is ez a tökéletes elegancia?"

 

Nem, 40 fokban a legjobb meztelenül lenni, mégse sok embert látok lógó farokkal sétálni ilyenkor az utcán. Bár ki tudja, amilyen rohamosan nő az igénytelenség ez is megtörténhet 10-20 év múlva.

 

Előzmény: Törölt nick (73)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!