Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

berci 2 Creative Commons License 2012.08.06 0 0 14

sziasztok ! szeretném eladni az aútómat egy kereskedőnek . készpénzben fizetne . mire kell figyelnem , ill. vigyáznom , az adásvételi szerződésnél . átirás , stb . köszi . 

ivk Creative Commons License 2011.07.06 0 0 13

Ma egyébként voltam 6 kereskedésben is. Egymástól teljesen függetlenül viszonylag egységesen az általam belőtt ár 70%-át ajánlották. Ha beleszámítom hogy azért én sem gondolhatom hogy nulla haszonért dolgoznak akkor az általam reálisan elvárható ár 80%-át ajánlották.

ivk Creative Commons License 2011.07.06 0 0 12

2004-es G Astra. Sajnos nincs időm ilyenekre.

Előzmény: Törölt nick (9)
ivk Creative Commons License 2011.07.06 0 0 11

én meg azért nem tudom normális áron eladni, mert a tényleges kilométer van benne és azt mondják hogy az emberek inkább az ennél kevesebb kilométerrel rendelkező autókat keresik. mindenki elismeri hogy a korához képest normális mennyiségű km van benne csak persze a piacon a legtöbb autónak kevesebb kilométere van. vajh miért? :(

Előzmény: Törölt nick (7)
ivk Creative Commons License 2011.07.05 0 0 10

Köszi a tanácsot, de az új autó sajnos már megvan. Annyiból nem sajnos, hogy nem kereskedőtől van, hanem ismerőstől, így biztos vagyok benne hogy nem volt tekergetve az órája.

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.05 0 0 9

Milyen autóról van szó? Add el külföldön!

Én az enyémet átírattam Ausztriában ami 300 Euró volt, majd elment három hét alatt a magyar piaci árnál 800 Euróval drágábban.

Előzmény: ivk (-)
VANESSZA 1 Creative Commons License 2011.07.04 0 0 8

Milyen autó érdekel ?

Mert tudok egy garantált megbízhatót. Saját.

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.04 0 0 7

én vennék ... de olyan árak vannak a kereskedőnél is ... és nem engednek, max 50.000-et ... egy 3 misisből ... na ne mááá ..., jön a dumával, hogy pikk-pakk elkapkodják ...

... és a tetejében mostmár meggyőződésem, hogy semelyik autóban sem lehet megbízni ... már amárkaszervíz sem meri azt mondani egyikre sem, hogy tuti hogy ennyi, vagy annyi van benne ... meghogy mondjuk a hátsó kerekénél sérült, nem tudja senki tutira megmondani, hogy csak a karosszéria, vagy komolyabb sérülés is van ...

 

tele van 3 éves, 1000 (!) km-errel hirdetett kocsival (Honda Jazz), s mindre azt mondják hogy "mert tesztautó volt" ... ennyi tesztautó nem lehetett amit én megnéztem

 

a használtautós egyszerűen sajnos megbízhatatlan ...

Előzmény: 3x (3)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.04 0 0 6

"Most olyan béka segge alatt vannak a  használtautó árak, hogy az hihetetlen."

 

érdekes, ha venni akarok, akkor meg mindig azt hallom, hogy most magasak a használtautóárak, mert kevés van belőlük ...

Előzmény: Családos, Dolgozó, Vidéki (0)
nyman Creative Commons License 2011.07.04 0 0 5

Akkor az nem piaci ar volt. A piaci ar az, amennyiert el lehet adni. 

Előzmény: Családos, Dolgozó, Vidéki (0)
3x Creative Commons License 2011.07.04 0 0 3

Reménytelen. A kereskedőtől a felét kapod, annak amit akkor érne, ha lenne egyáltalán piac. De nincs. Annyi használt autó van, mint a szar. Vevő meg nincs.

Előzmény: ivk (-)
ivk Creative Commons License 2011.07.04 0 0 2

Nem tudom mi az átlagos haszonkulcs amivel dolgoznak, ezért is írtam hogy minél közelebb a piaci árhoz. Aztán persze az is lehet hogy a legközelebbi is távol lesz tőle... 

És ha már itt tartunk akkor arra nézve is adhattok tanácsokat hogy ha bizományos értékesítésbe akarom beadni akkor hova érdemes? Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Előzmény: Családos, Dolgozó, Vidéki (0)
pipppen Creative Commons License 2011.07.04 0 0 1

aut0

Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2011.07.04 0 0 0

A piaci árhoz közel melyik kereskedő fizetne? Akkor az ő hasznával mi lesz?

Most olyan béka segge alatt vannak a  használtautó árak, hogy az hihetetlen.

Persze ki lehet tartani, de nekem  a piaci ár alatt hírdetett autómra sem jött egy jelentkező sem.

Tehát aki el akarja adni, és nem csak 1éven belül hátha beesik valaki, akkor nagyon lent kell hírdetnie, vagy simán kereskedésbe beadni bizományba. Ott hátha kap rajta valakinek a szeme.

Előzmény: ivk (-)
ivk Creative Commons License 2011.07.04 0 0 topiknyitó

Sziasztok! 


El szeretném eladni 7 éves autómat. Mivel fontos szempont hogy minél hamarabb hozzájussak az árához arra gondoltam hogy kereskedőnél adom el készpénzért. 


Van-e valami kollektív tapasztalat hogy hol érdemes elkezdeni a keresgélést, hol fizetnek a piaci árhoz közelebb, esetleg hova ne menjek semmiképpen sem, mire érdemes figyelni, egyáltalán bármilyen tanács érdekel a témában. Budaörs és környéke előnyben.
Előre is köszönöm a segítséget! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!