Keresés

Részletes keresés

bandita39 Creative Commons License 2014.08.18 0 0 906

Köszi a biztatást,lesz egy kis időm megpróbálkozom.

Előzmény: Szalkó (904)
ítélőszék Creative Commons License 2014.08.18 0 0 905

Töröltem a hirdetést, mivel ez nem adávételi topik.

Előzmény: Szalkó (903)
Szalkó Creative Commons License 2014.08.18 0 0 904

Ne légy kishitű! Ez egy olyan témakör, amire rá kell készülni tecnikában, és fejben is.

Előzmény: bandita39 (902)
Szalkó Creative Commons License 2014.08.18 0 0 903

Hová lett a hirdetés!?

Előzmény: Kirtapp (899)
bandita39 Creative Commons License 2014.08.17 0 0 902

Ebben egyetértek (Nem keseredek el egykönnyen,inkább motiváltak a látott képek,bár nem hiszem hogy valaha tudnák olyan képeket készíteni.)

Előzmény: monyesz (900)
bandita39 Creative Commons License 2014.08.17 0 0 901

Köszi szépen hihetetlenül fantasztikusan szépek a képeid Grat hozzá,(Valószínű én soha nem érem el ezt a szintet) Ügyes vagy.Én kis naiv azt hittem hogy ezzel a nagyitóobival 1 képből lehet ilyet :)

Előzmény: Kirtapp (899)
monyesz Creative Commons License 2014.08.17 0 0 900

Namost ő azért ebben a kategóriában profi, szal ha neked nem sikerülne ilyen, akkor se keseredj el! :)

Előzmény: bandita39 (898)
Kirtapp Creative Commons License 2014.08.17 0 0 899

Köszi igen focus stackinggal készültek 42, 32 és 27 képből! Ha érdekel még itt vannak képeim, bár nem mind stack:
https://www.flickr.com/photos/patrikkatona

Előzmény: bandita39 (898)
bandita39 Creative Commons License 2014.08.17 0 0 898

Nagyon jó képek ezt 1 képből vagy stackinggel érted el.?

Előzmény: Kirtapp (897)
Szalkó Creative Commons License 2014.08.14 0 0 896

9, 6 és 5 képből.

 

  

Szalkó Creative Commons License 2014.08.08 0 0 895

Alkonyatkor, borult égnél. :) Teljesen nyitni kellett a rekeszt, hogy boztonságos záridő legyen.

Egyébként, nyugovóra tért a kicsike, és mint kiderült, csak a hímek alszanak így. Meglehetősen vicces, ahogy "felcsíptetik" magukat a növényre. :) 

Előzmény: Kirtapp (894)
Kirtapp Creative Commons License 2014.08.07 0 0 894

Nagyon szép! Derítve van a fény a témára, vagy?

Előzmény: Szalkó (893)
Szalkó Creative Commons License 2014.08.07 0 0 893

Időnként, érdemes szétnézni a kertben. :)

Valamilyen vadméh (Amegilla ?), 14 képből.

 

Szalkó Creative Commons License 2014.08.06 0 0 892

A katica 15, a rózsabogár 22 képből.

 

 

Szalkó Creative Commons License 2014.08.03 0 0 891

Hangyaleső 16 képből.

 

Sanon40D Creative Commons License 2014.07.28 0 0 890

ormányos bogár szemből, 40 képből ...

 

     

Szalkó Creative Commons License 2014.07.24 0 0 889

11 és 10 képből.

 

 

Szalkó Creative Commons License 2014.07.08 0 0 888

Még egy hasonló körülmények között készült kép (24 expós).

 

Előzmény: Szalkó (885)
Szalkó Creative Commons License 2014.07.08 0 0 887

Kösz! :)

Előzmény: bandita39 (886)
bandita39 Creative Commons License 2014.07.08 0 0 886

Szip.

Előzmény: Szalkó (885)
Szalkó Creative Commons License 2014.07.07 0 0 885

Keleti prémesbogár most 22 képből.

 

Sanon40D Creative Commons License 2014.06.29 0 0 884

MP-E 65...  és 20képből...

Előzmény: Sunslayer (883)
Sunslayer Creative Commons License 2014.06.29 0 0 883

Ezt milyen obival sikerült és hány expó? Üdv

Előzmény: Sanon40D (877)
Szalkó Creative Commons License 2014.06.28 0 0 882

Szokatlan, érdekes, de jó. :)

Előzmény: Sanon40D (881)
Sanon40D Creative Commons License 2014.06.28 0 0 881

verőköltő bodobács szívó szerve.......

 

   

   

Szalkó Creative Commons License 2014.06.28 0 0 880

Egy kertlakó 13 képből.

 

Szalkó Creative Commons License 2014.06.28 0 0 879

Igen!

Előzmény: Sanon40D (877)
monyesz Creative Commons License 2014.06.27 0 0 878

Ezt valami nagyító obival lőtted?

Előzmény: Sanon40D (877)
Sanon40D Creative Commons License 2014.06.27 0 0 877

egy darázs...

 

 

Szalkó Creative Commons License 2014.06.27 0 0 876

Egy hasznos eszköz a makrózáshoz:http://www.tripodhead.com/products/plamp-main.cfm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!