Ja igen, tudtam, hogy már egyszer ezt kérdeztem. :) Nekem nagyon tetszenek a képeid továbbra is. Egyszer majdcsak rászánom magam én is ennek a technikának a kipróbálására. Megéri a ráfordított időt, úgy látom. :)
Ha készítenék autómata focus stacking csúszkát,az érdekelne itt valakit??Motoros,be lehetne rajta állítani,hogy mennyit mennyen,és ez alatt hány képet készítsen.