Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 38

Látom nem csak lányos és jómagam látja így a dolgot. J4 fun öngól.

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 37

Szerintem ő Kuytre gondolt, és helyette mást írt le formációba, mint gondolt. Kuyt játszott szélső pozícióba és Riera is, Gerrard mozgott üres térben, mert az argentín és a brazilnak a feladata a labdaszerzés volt, neki meg a szervezés, de elötte játszottak klasszikus szélsőkkel, itt meg kinevezett szélsőkkel játszott, bár Kuyt Utrechtben és Riera Espanyolban szélső volt.

 

Előzmény: Törölt nick (34)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 36

Elnézést, ha már beleszólok. Szerintem BL-nek van igaza, ugyanis Benitez szerette a szélsőjátékot, Valenciában és Liverpool csapatában is először a 4-4-2-t favorizálta és olyan játékosokat is igazolt kimondottan posztra, tehát a tézis, hogy szélsők nélkül az hibás. 2009-10-es idényben már áttért a 4-2-3-1-re, itt is téves a Gerrard, Lucas, Mascherano trio, mert közülük kettő védekező középpályás volt, Mascherano és Lucas, még elöttük Kuyt, Gerrard, Riera hármas, Gerrard irányított, még Lucas és Mascherano összeszedte a labdákat, Kuyt Riera futott a két szélen, középen meg vagy Torres, vagy N'Gog játszott centerpozicióba.

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 35

Most is betámadott:(

Előzmény: lányos zavarban (8)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 34

"Szerintem a 2009/2010-es szezonban sem nem játszott a Pool szélsőkkel, a középpályán 3 középsőközéppályás ( Gerrard, MAscherano, Leiva), előttük meg Kuyt, Torres és még vki. Nem hiszem, hogy ő szélsőkre vágyott, mert sosem akart ilyen típusú játékost idehozni".

 

Nesze te korlátolt.

Előzmény: J4funback (32)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 33

"Szerintem a 2009/2010-es szezonban sem nem játszott a Pool szélsőkkel, a középpályán 3 középsőközéppályás ( Gerrard, MAscherano, Leiva), előttük meg Kuyt, Torres és még vki. Nem hiszem, hogy ő szélsőkre vágyott, mert sosem akart ilyen típusú játékost idehozni"

 

Megnéztem volna azt a 4-3-3-at;) Vagy 4-5-1-et;)

J4funback Creative Commons License 2011.08.01 0 0 32

Most igazoltál engem te baromállat, látod mennyire sötét vagy. Nem arról volt szó, h Beniteznek sosem volt szélsője, hanem sokkal inkább arról, h Kuyt nem az. Istenemre mondom én még hozzád hasonló barmot nem láttam. Azért ülök sokat a gép előtt, hogy sokat keressek. Ünnepélyesen megfogadom, h befejezem a veled való kommunikációt, mert te vagy a legnagyobb troll. Felőlem nyomathatod tovább a kitalált elméleted, úgyis mindenki tudja( sztem még te is), h zagyvaság. További jó trollkodást:)

Előzmény: Törölt nick (30)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 31

Benitez - szélsők nélkül:

 

Rufete, Angulo ill balszélen Kily és Vicente.

 

Elől Mista és Carew.

 

Liverpoolnál:

 

Pennant, Nunez, Cissé, Baros, Benayoun, Pennant adott esetben Finnan ill. Kewell, Smicer, Diomede, Marc Gonzalez, Riera.

 

Baros, Cisse kimondottan a jobbszélső játék miatt távozott.

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 30

* ennyire. Kicsit túl sokat ülsz a gép elött, az meg legyen az én szuverin jogom kivel beszélgetek, de ne legyen off, Pennant és Riera futott a két szélen, elől Torres és Kuyt.

Előzmény: J4funback (29)
J4funback Creative Commons License 2011.08.01 0 0 29

Mióta nyalod lányos seggét enynire?

Az meg plána vicces, h "befofátlankodom", ugyanis ez a topik a Kuyt, mint szélső témának lett kitalálva. Te vagy a legbutább ember, aki valaha internetet használt:)

Előzmény: Törölt nick (27)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 28

Nem láttam, mert nem voltam otthon, hanem éppen golfoztam.

Előzmény: J4funback (26)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 27

Látom ide is bepofátlankodsz. Lányossal megyünk, aztán megbeszéljük a szélsők nélküli játékot, meg a csapatkapitányi dolgot már ha érted?

Előzmény: J4funback (26)
J4funback Creative Commons License 2011.08.01 0 0 26

 Szánalmas, hogy most itt próbálsz segget nyalni. Miért nem látod inkább be, hogy mellényúltál, hiszen tegnap te is, én is, mindenki láthatta: Chivu vette át a karszalagot, miközben JC is a pályán volt? 

Egyébként az ajánlatom lz-nek szólt, de nem él vele:(

 

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.01 0 0 24

Lányos megyünk?

Előzmény: Törölt nick (16)
J4funback Creative Commons License 2011.06.22 0 0 23

Ez egy nem akármilyen invitálás volt, mégsem jön el. Pedig szóba kerülhetne jó néhány vitánk: Rafa-Biabiany és az Inter kapcsolata, Marrotta-Del Neri páros és a Juve kapcsolata, IQ tesztet tölthetnénk, most ez is. Nagyon remélem, hogy igent mond!

Előzmény: Törölt nick (16)
J4funback Creative Commons License 2011.06.22 0 0 22

Pontosan ez itt a lényeg, hogy attól mert valaki ki van tolva a szélre vmilyen "extrém játékrendszer" miatt, még nem válik szélsővé. Ahogy Etoo, Dinho, Villa vagy adott esetben Del Piero, Vucinic nem az, úgy Kuyt sem.

Előzmény: verkri (21)
verkri Creative Commons License 2011.06.22 0 0 21

Amikor Gerrard a felállás szerint a jobbszélen szerepelt, nagyjából annyira volt szélső, mint Messi vagy korábban Ronaldinho a Barcelonában. Ez egy szabad támadó középpályás szerepkör, a jobb oldalról indulva a pálya nagy részét bejátssza. És úgy működött, hogy volt olyan szélső is a csapatban, aki mindkét szélen tudott játszani. Ez akkor Kewell volt, aki csak a 2005/06-os szezonban volt működőképes.

 

Barost azért adta el, hogy legyen pénz Crouch megvételére. Cissé meg a lábtörését követően nem volt teljes értékű játékos. Egyikük sem önszántából távozott.

Előzmény: Törölt nick (18)
J4funback Creative Commons License 2011.06.22 0 0 20

Próbálj már meg értelmezni egy egyszerű mondatot. Nem azt mondtam, hogy sosem játszott. Azt állítom, hogy az utolsó évben, mikor Torres volt középen, nem klasszikus szélsőkkel játszott. Ennyire nem lehetsz korlátolt még te sem, hogy ne tudj egy tőmondatot megérteni. Mint ahogy korábban is írtam, a klasszikus szélsőivel ellentétben Kuyt nem az. Ennyi. Egyébként meg a Magasság vs sérülés szerintem mindennek a legalja...

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.21 0 0 19

Szegény Knézy nyugodjon békében, 99-es BL döntőn Mu-Bayern folyamatosan azt mondogatta, mit keres Giggs a jobboldalon?

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.21 0 0 18

Ekkora blődség mégsem volt, mint Benitez szélsők nélkül játszik :) Elég lett volna utánanézni kicsit, Gerrardot is száműzte régen a jobbszélre, de szólt, hogy rühell ott játszani. Baros, Cisse kimondottan emiatt igazolt el, sőt volt, hogy Finnan játszott jobbszélsőt, balszélsőt meg Aurelio a 4-4-2-ben.

Előzmény: J4funback (11)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.21 0 0 17

Előzmény: lányos zavarban (8)
verkri Creative Commons License 2011.06.21 0 0 15

1. Inkább kényszerű 442 volt, az előző évi 4231 helyett Alonso kiesése miatt.

5. Kuyt eleve szélsőként indult az Utrechtben, a Feyenoordban került csatár posztra, és Benítez is csatárt játszatott vele az első liverpooli évében. Torres érkezése után került vissza szélsőnek, a holland válogatottban pedig szinte kizárólag szélsőt játszik.

Előzmény: J4funback (14)
J4funback Creative Commons License 2011.06.21 0 0 14

Akár beszélhetünk erről is persze, csak az én felvetésem nem ez volt. Egy szóval nem mondtam, hogy Rafa soha nem ragaszkodott a szélső játékosokhoz. A következőket állítottam és állítom most is:

 

1. Rafael Benitez az utolsó liverpooli évében nem éppen klasszikus szélső játékosokkal állt fel ( abban az évben Riera és Babel szinte semmit sem játszottak). Amolyan 433 volt, ahol inkább a szélsők léptek fel a támadásokhoz, a 2 kivülről induló ember pedig rendszeresen lépett be középre.

2. Kuyt sokkal inkább tekinthető csatárnak, mint szélsőnek, még akkor is, ha a játéka a jobb oldalról indul.

3. Rafael Benitez nem akart szélsőket hozni az Interbe, legalábbis a kívánságlistáján nem szerepelt egyetlen klasszikus vonaljátékos sem

4. Nem értem, hogy ha a 2 éve vonal mellett futballozó Etoo nem számít "szélsőnek", akkor Kuyt miért igen?! Dalgleishnál inkább Maxi a szélső, Kuyt pedig sokszor Suarez mellett ék. Ugyanez a kérdés felmerül Pedronál, villánál és még sok hasonló játékosnál.

5. Benitez az alábbi szélsőkkel dolgozott együtt a teljesség igénye nélkül: Rufete, Kily, Riera, Babel, Maxi, Zenden, Kewell, Luis Garcia. Az ő játékukat ismerve nem hiszem, hogy nem érzi BÁRKI a Kuyttal való összehasonlítás sántítását.

6. Benajoun is inkább irányító, mint más.

7. Rendszeresen néztem Pool meccseket, tisztában vagyok a játékukkal

8. A műveltségem nem ide tartozik, de mint mondtam szeretettel várunk a párommal a közös lakásunkban és ott meggyőződhetsz te is!

 

Nem gondoltam volna, hogy ekkora feneket kell keríteni egy elnevezésbeli különbségnek, hiszen mindketten jól ismerjük a holland játékát, és ugyanazt mondjuk. Ez lenne a modernkori futballban a szélsőjáték? Én nem hiszem

Előzmény: lányos zavarban (13)
lányos zavarban Creative Commons License 2011.06.21 0 0 13

a szezon első meccsét megbeszéltük? jöhet a következő?

Előzmény: J4funback (11)
verkri Creative Commons License 2011.06.21 0 0 12

Riera?

Előzmény: lányos zavarban (-)
J4funback Creative Commons License 2011.06.21 0 0 11

Neked kellene, hogy derogáljon az a rengeteg blődség ( Pazzini -csere/kezdő, magas futballista sérülékeny, angol nyelv hiányosságai...stb) után bárhová is irogatnod. Fura, hogy lz nem nálad hozza fel azt a "bizonyos kérdést"...

Előzmény: Törölt nick (4)
J4funback Creative Commons License 2011.06.21 0 0 10

A Valencia azért jó, mert ott valóban KLASSZIKUS SZÉLSŐKKEL játszott ( Rufete, Kily, Vicente, Joaquin). Na már most hasonlítsuk össze ezen játékosok stílusát Kuyt vagy Benajoun stílusával. Szívesen írok ebbe a topikba és ha időm engedi ( sajnos már csak holnap) akkor akár vitatkozom is KULTÚRÁLT EMBEREK MÓDJÁRA. Nincs kedvem olvasni a buta, ostoba, akármilyen jelzőket,mert úgy az egyszerű emberek cserélnek eszmét

 

Előzmény: lányos zavarban (8)
lányos zavarban Creative Commons License 2011.06.21 0 0 9

a "heat map"-et nézzed meg, ott látszik, h hol téblábolt pl. Kuyt és gondolom ebből jön ki az átlagos pozíció.

Előzmény: oz acosta (5)
lányos zavarban Creative Commons License 2011.06.21 0 0 8

folyamatosan a saját kapujára játszik és ha vki szól, azt betámadja...:(

Előzmény: Törölt nick (4)
lányos zavarban Creative Commons License 2011.06.21 0 0 7

gondolom összegzik, h hol és mennyit volt a játékos és az alapján.

Előzmény: oz acosta (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!