Keresés

Részletes keresés

Veszpremi Creative Commons License 2011.06.21 0 0 31

A pofátlanság tény, és hogy lesz ebből akkor egy söralátéten adóbevallás, ha ilyen kivételek vannak?

Előzmény: kireszavaztam (-)
wok Creative Commons License 2011.06.21 0 0 30

légy elnéző, végülis nem az a nickje, hogy a tudományos akadémiák népe

Előzmény: velo (28)
wok Creative Commons License 2011.06.21 0 0 29

én a magam részéről egy jó reggelt, királylány felkiáltással üdvözlöm azokat, akik most jöttek a falvédőről a hathuszassal

 

az a hülye, aki azt várta, hogy javulás lesz

 

idevágó ajánlott irodalom: south park: gennyes tus és redvás szendvics

Előzmény: kireszavaztam (-)
velo Creative Commons License 2011.06.20 0 0 28

Ecsanyam! Hogy te mennyire 1xru vagy:)))

 

Az en tolvajom az a jo tolvaj , ugye?

Vagy esetleg neked is van valami adomentesito paragrafusod? :)

Előzmény: Törölt nick (18)
truffle Creative Commons License 2011.06.20 0 0 27

Úgy rémlik, valamelyik pártnak volt a kampányában egy bizonyos "visszahívás".

De elkéne most!

Maccskacico Creative Commons License 2011.06.20 0 0 26

Egyszer volt egy nagy csoda,

Neve: birka-iskola.

Ki nem szólt, csak bégetett,

Az kapott dícséretet. 

 

Weöres Sándor

Előzmény: napsutott (11)
James di Fulig Creative Commons License 2011.06.20 0 0 25

Igazad van, ő nem lopták szét az országot, ők most teszik.

Előzmény: Törölt nick (18)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 23

Másfél milliárd Lisztre

 

 

 

Namég a Feri is ennyibe fájt nekünk de hát a Vatikáni emlékkoncert minden pénzt megért. Meg a többi Liszt hisztéria.

 

 

Mi lenne ha nem lenne csődben az ország?

morbiczer Creative Commons License 2011.06.20 0 0 22

A vicc az, hogy nyilván nem pusztán haverságból adják ezt a pénzt Szásznak meg Szalainak. Gondolom már most megvan, hogy kinek mennyit kell majd aebből az extrajuttatásból visszacsurgatni. Meg talán a pártkasszába is jut.

kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 19

Gondolom erre hajlandók az úri becsületszavukat is adni igaz.

 

Mi nem lopunk, becsületszavunkra!

 

Sőt éjjel és nappal a zemberekért a népért dolgozunk ezért a mi juttatásaink nem pofátlanok. Szemben a rablóbanda szoclibekkel szemben akik úgy tönkretették a zországot, hogy alig tudtunk párezermilliárdot összekeperni nagyhirtelenjében arra amira szerintünk fontos volt költeni. TEK stadion MOL részvény MÁV BKV 300 milliárd egy darabig havi egy milla Lázárt ótóztatni fogtündér stb stb. 15 milliárd euselnökség ittdagonyázó uraságainak a jóltartására.

 

A nép adójából. Dőzs. Mi meg szophatunk.

Előzmény: Törölt nick (18)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 17

Ezeket meg a tőlünk bezzeg levont adókból fizetik:

 

1,5 milliárd forintot kap Orbán hollywoodi barátja Andrew Vajna, a filmipar rendbetételére.

Ha ez sem lenne elég, a kormány egy milliárd forintot költött egy amúgy is jól menő ágazatra, a fogturizmusra, közel annyit, mint a legégetőbb problémára, devizahitelesekre.

Ám ez még csak a jégjegy csúcsa, egyes számítások szerint az állam 25,7 milliárdot hagy az Audi kasszájában. A győri cég 160 milliárd forintot keresett hazánkban tavaly, mivel a cég adókedvezményt élvez, nem fizetett utána egy fillér társasági adót sem.  

A kormány külföldi cégekkel nagyon készséges, de ezen kívül is talált magának égetőbb problémát, mint a devizahitelesek utcára kerülése. A debreceni futballstadion felújítására nem kevesebb összeget szán, mint 12 milliárd forintot. A kormány eredetileg két évre leosztva 10, azaz 5-5 milliárdot szánt volna a fejlesztésre, ám Debrecen polgármestere, Kósa Lajos a költségvetési vitában feltornázta ezt az összeget 6,25 milliárd forintra.

Ha mindettől nem telt volna be a pohár, itt a következő: egyeduralkodóvá vált a vasútépítésben a Közgép: a Simicska Lajoshoz köthető, a Fidesz-érában megbízásokkal gazdagon ellátott mélyépítő cég 100 milliárd forintos megrendeléssel erősített a Szajol–Püspökladány-vasútvonalon - ez nagyjából 2,5 milliárd forintot jelent kilométerenként, amely összeg kb. tízszerese annak, amennyiből Horvátországban hasonló felújításokat végeznek.

kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 16

Ni egyenértékű az emlékpont támogatásával.

 

 

A kormány előállt egy „mentőcsomaggal”, ami körülbelül 1,5 milliárd forintnyi kiadást fog jelenteni a devizahitelesek megsegítésére.

-hoppá- Creative Commons License 2011.06.20 0 0 15

Szerintem csak bosszantani akarnak egyeseket.

 

Előzmény: kireszavaztam (-)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 14

Tessék itt a hír a jutalomról. A legnagyobb probléma minden bizonnyal egy ilyennek a hiánya volt. Nosza lökjünk bele 1 500 000 000 forintot.

 

 

Miközben színházak mennek csődbe, illetve az általános megszorítások közepette költségvetéseiket csökkentik, vannak egyes városok, ahol virágzik a kultúra - köszönhetően a kormány döntéseinek. A kormány minapi döntése szerint Hódmezővásárhely városa az Emlékpont kulturális és oktatási központ működtetésére 1,5 milliárd forintot kap a költségvetés általános tartalékából - derül ki a legfrissebb Magyar Közlönyből. Hódmezővásárhely polgármestere Lázár János a Fidesz frakcióvezetője.

A cél minden bizonnyal támogatható, ám ez ehhez hasonló múzeumi alapítványok a költségvetésből 10-20 millió forintokat kapnak, aminek még örülni is illik. "Magyarország első Emlékpontja állandó kiállítás keretében, a legkorszerűbb kiállítási technológiákkal és múzeumpedagógiai lehetőségekkel élve teszi tapinthatóvá és mindenki számára is felfoghatóvá azokat a történelmi folyamatokat, amelyek Hódmezővásárhelyt és lakóit érték az elmúlt ötven esztendőben. Emlékpontunk mementó is lesz, hiszen figyelmeztet arra, hogy ez az ötven esztendő nem álom: azzal, hogy távolodunk tőle, nem csökken a tanulságok súlya" - olvasható az intézet honlapján.

kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 13

Úri módon kistafirungolja Orbán a jó szolgát, tudja mi a hála. Milliárd a család fogtündérjének. Hódmezővásárhelynek másfél milliárd emlékhelyre. Jó állások álomjövedelmekkel a sleppnek.

 

Aki meg ellenség annak rabosítás tüntetés előtt na meg NAV elvitel időzítve.

 

Csak ezért, hogy tudja a magyar mi a követendő hozzáállás a kormány dolgaihoz a hatalom cselekedeteihez.

 

Berendelés rendvédelmi tüntetés előtt fokozott ellenőrzésre, mobiltelefon coki.

 

Neveli a jónépet, hogy ráérezzenek a behódolás szükségességére.

kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 12

Megmondta az elején Orbán. Ők tisztességesen, polgári módon, 120 százalékosan megdolgoznak a fizetésükért -legalább- ezért minden juttatást maximálisan megérdemelnek. Na most ezt öntik formába.

Előzmény: napsutott (11)
napsutott Creative Commons License 2011.06.20 0 0 11

Fidesz fanoknak ez sem sok? Vagy be tudják magyarázni maguknak, hogy ez is rendben van, mert mindegy, hogy ugyanúgy osztogatják maguknak a pénzeket, de legalább ők mégsem a kommunisták, nem igaz?

Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2011.06.20 0 0 9

Miért is nem csodálkozok...

kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 8

Tudják, merik, teszik!!! Nem kommunisták leszármazottjai ezek véletlenül?

Előzmény: Törölt nick (7)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 5

És ezt Orbán Viktor is jól tudta: a választások után rögtön arról beszélt, hogy a mindenféle szigort a politikusoknak először magukon kell kezdeniük, a Fidesznek pedig ebben példát kell mutatnia. Ám időközben sokat puhult ez az elkötelezettség: nemrég Lázár János menekült meg a Lamborghini motoros szolgálati luxusautója körüli botrány után, korábban pedig a multikat sújtó különadót és a bankadót tűzdelték tele személyre szabott kivételekkel, a végkielégítéseket sarcoló büntetőadónál pedig bekerült egy olyan módosítás az utolsó pillanatban, ami alapján a régi-új PSZÁF-vezér Szász Károlynak akkor sem kellett volna a 98 százalékos adót megfizetnie, ha azt visszamenőleges hatállyal amúgy be tudták volna vezetni.

Mindezek után pedig itt az újabb baráti kivétel.

velo Creative Commons License 2011.06.20 0 0 4

1xru, megvan a novenyjellegu celkozonseguk, itt a forumon is, akik "HISZNEK", ez egy masik hitgyuli:)

Előzmény: kireszavaztam (3)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 3

Komolyan mondom már semmit nem értek. Még mindig merik csinálni a kis sumák gátlástalan pofátlan dolgaikat. A fél ország elkergetné már őket a sunyiba ezek meg a Balsaiból is alkotmánybírót fognak csinálni, hogy elbírálhassa a saját alkotmányellenes törvényeit.

 

Ezek tesznek a zemberekre. 2008-ban még erre mondta Viktor, hogy egy demokráciában is joga van a népnek elkergetni a kormányt ha azok e zemberek érdekei ellen kormányoznak stb.

 

Erre mikor a visszamenőleges törvénykezés a diadalát üli ők valahogy nem akarnak elkergetődni.

Előzmény: voks02 (0)
velo Creative Commons License 2011.06.20 0 0 2

1ebkent mar a 98%ra volt a lex szaszkarcsika is , nehogy szerencsetlenre vonatkozzon...

Előzmény: velo (1)
velo Creative Commons License 2011.06.20 0 0 1

szep uj vilag fideszparasztoknak......

voks02 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 0

Az.

Előzmény: kireszavaztam (-)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.06.20 0 0 topiknyitó

Eddig a pofátlan végkielégítéseket akarták adóztatni.

 

Most az övéiknek már a 16 (21) %-os adót sem kellene fizetni.

 

Na ez a vérpofátlanság.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!