Keresés

Részletes keresés

jó hír Creative Commons License 2012.04.06 0 0 47

asszem fordítva ülök a lovon...   már a katalógusokban sem látok bidét, sem csaptelepet...  nincs kereslet..    :-(

jó hír Creative Commons License 2012.01.16 0 0 46

ha nem látom, nem hiszem...

 

alig három éves amerikai filmben az egyik afroamerikai hölgy kérdezi a feltört újgazdag barátnőjét:    miért van két klotyó egymás mellett a fürdőszobában? ráadásul az egyik olyan furcsa..még ülőkéje sincs....     te kis butus!...az nem klotyó...azzal mosod meg WC után...tudod...nnna...       fúúúújjj...de undorítóóóó!!!...      nem! próbáld ki!     ééén? soha!...      és kisomfordált...

 

hát ez van, tisztelt bidések...

krakler Creative Commons License 2011.10.21 0 0 45

Eladó egy új, használatlan, wc-re szerelhető bidé, hideg-meleg vizes, keverőcsapos, az összes szerelvénnyel együtt, az itthoni ár kb. negyedéért 15 000. - Ft. Ha érdekel, képet és méreteket is tudok küldeni. Nekem sajnos kicsi a vécémre ezért kell eladni. Érdeklődni a lacakrakler@citromail. hu email címen lehet.

jó hír Creative Commons License 2011.10.07 0 0 44

egy ismerősöm házat épít...kérdem, mindenhol lesz bidé, ahol wc van?            ...bidé? az minek?....   ...ja, bocs....

jó hír Creative Commons License 2011.08.16 0 0 43

látom, bidé ügyben nincs fejlemény...akinek van, elégedett...

jó hír Creative Commons License 2011.06.25 0 0 42

Így van! Neked külön köszönet!

Előzmény: Tombolda (41)
Tombolda Creative Commons License 2011.06.24 0 0 41

Részemről elmondtam mindent... ezt nem lehet nagyon tovább ragozni.

Előzmény: jó hír (40)
jó hír Creative Commons License 2011.06.24 0 0 40

látom leült...de annyi lejött tanulságként, hogy bidé nélkül is tisztán lehet tartani az intim fertájt...persze kényelmesebb bidével...

 

 

köszönet a résztvevőknek.

jó hír Creative Commons License 2011.06.21 0 0 39

jól beszélsz...

 

 

 

(csak egy apró bökkenő van: talán, ha öten olvassák ezt a topicot...)

Előzmény: Tombolda (38)
Tombolda Creative Commons License 2011.06.21 0 0 38

Egyre figyeljetek: a seggetekre! Nem kell fertőtleníteni, nem kell agyondörzsölni, csak egy laza szappanos mosás és utána óvatosan felitatni a vizet. Elég érzékeny terület.

Tombolda Creative Commons License 2011.06.21 0 0 37

Talán egy hölgy nem beszél ennyire rondán mint én... :-)

Előzmény: Pitecus (34)
jó hír Creative Commons License 2011.06.21 0 0 36

...ez érthető!  :-)   Téged sem érhet kínosan, ha bárhol is valamiért le kell tolni a fehérneműt...

Előzmény: Tombolda (9)
jó hír Creative Commons License 2011.06.21 0 0 35

Nagyon profi technika...

 

(91-92-ben próbálkoztam egy feltaláló barátommal a panelházak WC ülőkéjét így átalakítani, valamint elszívót építeni a szagok miatt....mondanom sem kell, mekkora volt az értetlenség...a legfinomabb vélemény:"minek ez a baromság?" volt... bele is buktunk a fejlesztésbe)

 

 

Előzmény: Pitecus (33)
Pitecus Creative Commons License 2011.06.20 0 0 34

Nem tudom, hogy melyik nemhez tartozol, de köszi az ötletet (bíztatást), megfogadom.

Előzmény: Tombolda (30)
Pitecus Creative Commons License 2011.06.20 0 0 33

http://www.easybid.hu/bide/mechanikus-bide/easy-bid-bides-wc-uloke

 

Ilyenünk van, cool.

Habár inkább a távvezérlős tetszik. Ha szétmegy a deszkája, biztos olyat veszek.

 

Előzmény: jó hír (32)
jó hír Creative Commons License 2011.06.20 0 0 32

csak érdekességként...

 

http://www.easybid.hu/

jó hír Creative Commons License 2011.06.20 0 0 31

végigolvastam a hozzászólásokat...tulajdonképpen erre voltam kiváncsi...   arra viszont nem számítottam, hogy ilyen hamar ennyien leírják véleményüket...ki így, ki úgy, de mind érthető, és "életszagú"... tisztelet érte mindenkinek, főleg akiknek nincs bidéjük valamilyen oknál fogva, de mégis megoldják nedves törlőkendővel, vagy a kád szélén...Ő előttük külön meghajolok...

 

..ezt a bidés technikát már gyerekkorban el kellene kezdeni...

 

(  talán mindenkinek ismerős lehet:soha nem tudhatjuk, mi történhet velünk...  aki napközben autót vezet, az tudja mi az a kipállás, aztán...ha egy kis...khm...izé...szóval munkahelyi szex...no ott van minden.. ha nem igazán tiszta bármi is...nem lesz kedves emlék...és elmarad(hat) a repeta)

 

 

Tombolda Creative Commons License 2011.06.20 0 0 30

Ez esetben jó a nedves törlőkendő. Bármikor jó. Semleges vagy kamillás illatú és kész. Nem kell túlbonyolítani. A kisebb kiszerelésű zacskós elfér egy kistáska alján is.

Előzmény: Pitecus (29)
Pitecus Creative Commons License 2011.06.20 0 0 29

Jajj, félreértettelek...:))))

 

Nekem törlés-mosás- és 1 óra után szokott még "átereszteni". De isten bizony kipróbálom a pihepuha kendőt.

:)

Előzmény: Tombolda (26)
csak kérdem Creative Commons License 2011.06.20 0 0 28

Miért, másra nem használod?

 

Egyébként reggel - este mindenképp megmosom, akkor is, amikor épp nem zuhanyzom.

Előzmény: RealCorpus (14)
Tombolda Creative Commons License 2011.06.20 0 0 27

Én is így voltam vele. Hogy néz már ki, minek stb. De amikor megszűnt a székben feszengés... Ami jó a babáknak, az nekünk is! :-)

Előzmény: Pitecus (24)
Tombolda Creative Commons License 2011.06.20 0 0 26

ÖÖÖÖÖ :-) Azt úgy értettem, hogy törlés után picike sáfrány még nem gond, hatékonyan eltávolítja a szappanos víz. Nem nagy kuladarabokra értettem...

Előzmény: Pitecus (25)
Pitecus Creative Commons License 2011.06.20 0 0 25

"Csak éppen a pici maradó még nem gond annyira."

 

Akkor én vagyok maximalista...:))))

Őszintén szólva, zavar.

Előzmény: Tombolda (22)
Pitecus Creative Commons License 2011.06.20 0 0 24

Lehet, hogy beruházok 1-re. Csak hát pasinak törlőpapír??

 

De lehet, hogy már unisex a dolog... :)))

(Ez a gondolat kínos vigyora volt).

 

Amúgy én 3 v. 4 rétegű Zewa-t használok, mert nem lesz tőle az ujjam hatolós. Nem szakad könnyen.

 

Visszatérve a bidére, köteleznék minden új házat, lakást építőnek, hogy alapfelszereltség legyen. Legalább is a WC-re szerelhető kivitel.

 

1 éve vettem meg a lakást és felújításkor új fajanszra vettem meg a legolcsóbb hideg-megvizes rászerelőst.

Ma már bánom 1 kicsit, habár a célt tökéletesen pótolja, de biztos, hogy a 70KHufost veszem meg legközelebb, vagy a vomputerest.

Nagy érvágás a pénztárcának, de a kényelem...

 

Amúgy régebben én is pucsítottam a mosdó v. a kád fölé. Minden esetre jóval kevesebb víz megy a bide-vel el.

 

 

 

Előzmény: Tombolda (21)
Tombolda Creative Commons License 2011.06.20 0 0 23

Erről van szó. Tán annyi módosítással, hogy a papír előkezelés miatt a kádba már nem kerülhet a legkisebb elszíneződést okozó kakidarabka sem. Tulajdonképpen a kipállást, akár sáfrányosodást is okozható, papírral eltávolíthatatlan szennyeződést kell lemosni.

Előzmény: L4U58U8 (20)
Tombolda Creative Commons License 2011.06.20 0 0 22

Navárjál, a törlés mindig szükség szerinti... :-)

Nyilván ha nagyon kenőcsös a matéria (előző napi sok vörösbor miatt másnaposság, csípős pörkölt :-) ), akkor többet sikamikálok. Csak éppen a pici maradó még nem gond annyira.

Előzmény: Pitecus (19)
Tombolda Creative Commons License 2011.06.20 0 0 21

Ó semmi gond szerintem. Lazán babakendővel a hónom alatt elsétálok a budira.

A pihepuha papír meg bizony beleragad. Azt sem szeretem.

Előzmény: Pitecus (18)
L4U58U8 Creative Commons License 2011.06.20 0 0 20

Régi (háború előtt épült) házban lakunk, nincs bidé, van viszont vécé-ülőke a fürdőszobában is. Úgyhogy ott kullantok reggelente, papírral törlöm a nagyját, aztán kád szélére ülve alvázmosok. Utána természetesen a kádat is takarítani/ellenőrizni kell, ez a nem jó a rendszerben. Egy célfajansz jobb lenne. A seggem viszont nagyon hálás a gyakorlatért.

 

Ha nagy ritkán máshol kell kullantanom, ahol nem tudom utána megmosni, akkor el van rontva a napom. Alig várom, hogy hazaérjek és lehessen alvázmosni és gatyát cserélni.

Pitecus Creative Commons License 2011.06.20 0 0 19

Próbálom nem közönségesen részletezni:

1 eset, nincs bidé

Törlés 3x egymás után.

 

2. eset, van bidé:

Törlés 2x egymás után, majd "öblítés" és törlés egyszer, duplán fogott papírral.

 

Sajnos így is megesik, hogy késöbb még ki kell menni újra törölni, mert 21 éves koromban anno kaptam egy prosztata vizsgálatot és azóta nem zár tökéletesen  gyűrűsizom.

 

Előzmény: Tombolda (17)
Pitecus Creative Commons License 2011.06.20 0 0 18

"Kirándulásra, utazásra, munkahelyre célszerű a nedves törlőkendő használata (előtte persze papír a szükséges mértékkel)."

 

Még nem mertem kipróbálni melóhelyen. Olyan prűd vagyok a törlőkendőre. :DDDD

Gyerekeim pelenkázása jut eszembe róla. Inkább viszek magammal puha WC papírt, mert bent a takarítók lépten-nyomon összekeverik a 300-as csisz.vásznat a crepto-val.

Előzmény: Tombolda (9)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!