Keresés

Részletes keresés

Danny22 Creative Commons License 2011.09.25 0 0 35

buli szombaton !

Előzmény: Danny22 (34)
Danny22 Creative Commons License 2011.09.23 0 0 34

jövő azaz a 30,-i hétvégén motoros buli van nálam, -valószínűleg, mert a többiekkel most pontosítok- vagy pénteken vagy szombaton, ergo  Mr. Fizukicsi § WimT vegyétek előzetes meghívásnak. Ha az időpont mindenkinek megfelel jelzem és akkor már az időpont is fixálódik. Ha bedőlünk" itt lehet aludni, oldalkocsit is lehet hozni -asszony":)-

 

Előzmény: fizukicsi (33)
fizukicsi Creative Commons License 2011.09.16 0 0 33

Helló Uraim!

Mondjanak 5 számot 1-90-ig, hogy azon a bizonyos szuperen, részt tudjak venni. Kár volna kihagyni.

WimT Creative Commons License 2011.09.16 0 0 32

Majd felhívlak szombaton. A telefonszámod már megvolt. Jó utat és sok sikert !

Előzmény: Danny22 (31)
Danny22 Creative Commons License 2011.09.15 0 0 31

üdv!

 

mi is hazaértünk, bő 5 óra alatt lenyomtuk de a vége nekünk is fárasztó és baromi meleg volt.

Superrally 2012 mindenképp!! De a Faaker-see re is már többen ígérkeznek ahogy elmeséltem és megmutattam a képeket.

Szombaton a Tihanykerülő versenyen vagyok, de Füreden alszunk a fiammal, csörgess meg ha nincs programod egy apero-val vendégem vagy:):

harmincaskettőnegyvenhattizennyolcötvennyolc

Előzmény: WimT (30)
WimT Creative Commons License 2011.09.14 0 0 30

Sziasztok srácok ! A hazautazás jól sikerült ? A standbontás miatt én csak vasárnapdélután 2-kor tudtam indulni. Csak fél 9-kor értem haza. Ilyen hosszú idő alatt még soha se értem haza. Olyan dögmeleg volt hogy óránként meg kellet álnom. A hétvégi program már megvan. Mivel már 100.000km van a gépembe, egyre hangosabb kezdtek szólni a hidrótőkék útközben. Szóva a szerelés lesz a főtevénykeségem hétvégen. Remélem hogy tetszett nektek a rendezvény oda kint. Ha akartok még többet ebből, akkor irány a SuperRally júniusban. Sajnos csak H-D-val lehet odamenni.Minden infót a következő weboldalon lehet megtallálni www.superrally.com . Már 5-ön vagyunk, ketten Veszprém megyéből és 3-an Pestről.   

    

Előzmény: Danny22 (28)
fizukicsi Creative Commons License 2011.09.06 0 0 29

Helló a nyócason jobb lesz. Szemüveget, a bőregérben tudsz venni, én ott vettem szombaton.

Danny22 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 28

ja közben rájöttem, hogy magyar matrica nem is kell mert a 6-os úton Körmendig aztán Graz úgyhogy csak osztrák kell

Előzmény: Danny22 (26)
Danny22 Creative Commons License 2011.09.05 0 0 27

Körmend, Graz, Klagenfurt, Villach, Faakersee, a nyomtatóm meghalt a Google térképekben ha tudod nyomtasd  ki de amúgy nem vészes mert ott minden motoros arra fog tartani:))

Danny22 Creative Commons License 2011.09.05 0 0 26

mázli, úgy néz ki pént. szo. vas. javul az idő napos 27 fokig!! király!!

mostmár én is 99 %-on vagyok az indulással, szerintem előző nap vegyük meg az autópálya matricákat, az osztrákot is és akkor pénteken akár korán el is startolhatunk.

mi a véleményed és kb hánykor indulnál?

Danny22 Creative Commons License 2011.09.02 0 0 25
Danny22 Creative Commons License 2011.09.01 0 0 24

még nem voltam én sem!

emailben átküldöm a telszámomat lehet, hogy kinézek a börzére és ott tudunk dumálni

Előzmény: fizukicsi (23)
fizukicsi Creative Commons License 2011.09.01 0 0 23

Helló! Danny22

Én szigetszentmiklósi vagyok, ha komoly a menet akkor telszám csere. Be vagyok sózva, te már voltál? Mennyire ássam bele magam a térképbe? Szombaton megyek a börzére utána a citára is felnézek. Este Rocksziget.

 

Danny22 Creative Commons License 2011.08.28 0 0 22

a haverom sajna "családi okok miatt nem tud jönni úgyhogy ha nekem összejön  akkor a pénteki indulással mehetünk, te merről jössz? én pestről indulok

Előzmény: fizukicsi (21)
fizukicsi Creative Commons License 2011.08.23 0 0 21

Szerintem, péntek reggeli indulás, vasárnapi hazaút lenne ideális, de ez még elég képlékeny. Állítólag tavaj, a későn érkezők, vadkempingre voltak kárhoztatva.

Előzmény: Danny22 (20)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.22 0 0 20

Of course, motoros összetart- nálam még az indulás időpontja bizonytalan a munkám miatt

Te nagyjából mikor indulnál?

Mi eddíg ketten vagyunk 1-1 sporival ha a haverom is jön

Előzmény: fizukicsi (19)
fizukicsi Creative Commons License 2011.08.22 0 0 19

Helló: Danny22

Tervezem, hogy kiugrom a a Bike Week-re. A barátaim nem, ezért egyedül elindulok, de szívesen csatlakoznék valakihez az odaútra. Nem Sporim van, hanem Wild Star-om remélem nem kizáró ok.

WimT Creative Commons License 2011.08.22 0 0 18

A legtöbb gépet, ami szerepel ebben a sorozatban, az Arlenn Ness átépítette. Lehet látni is mert tele vannak Arlen Ness alkatrészekkel.

A négy évszakos klímához csinálnak gumikat, ruházatot sőt a motoros postás itt nálunk Füreden télen hóláncos Simsonnal közlekedik. Akkor mi a probléma ? :-D     Örülj neki hogy nem Skandináviában élsz, ott ténleg rövis a szezon.

Most végre nyár van itthon. Remélem hogy így is maradni fog, minimum szeptember végig. Mert még is jobb hogy a Faakersee-i túra alatt végig süt a nap.

 

Előzmény: Danny22 (17)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.22 0 0 17

Bízom benne, hogy sikerül kijutnom a találkozóra, és megdumáljuk egy sör mellett, -

amúgy éltem egy ideig az államokban, tudom mekkora putri az egész a gengekkel együtt.

Ahogy az egyik barátom modta-: esti mese helyett szoktam nézni:) csak egy kis motorhangulat kedvéért...

Én a gépekért bolondulok, meg a jó kis bulizós túrákért, csak sajnos ebben a négy évszakos klímazónában elég kevés jut belőle.

Előzmény: WimT (16)
WimT Creative Commons License 2011.08.21 0 0 16

Nem nézek TV-t de erről a sorozatról már halottam. Csak itt magyarországon nagyon híres lett. Mindenkinek tetszik, látnak benne a romantikát. Csak az a helyzet hogy ahonnan én származok ott már régóta élesbe megy az az egész. Én felnőtem a klubok közötti háboruk között. Én nagyon jól tudom hogy milyen érzés az amikor egy fegyer tartanak a homlokodnak. Azért Nyugat Európában nem igazán sikeres ez a sorozat mert az a tény hogy az egészbe nincs romantika. Mindig magány farkas voltam, sokat láttam, sokat túléltem, azért ilyen műsorokkal röhögnöm kell. Csak bizniz az egész. Ha kell "Sons of Anarchy ruházat, akkor mennyél a Hooligans Motorshoz Pesten, ott lehet kapni....sok pénzért. Majd egyszer személyesen beszélünk erről a témáról ha érdekel, de nem itt a fórumon mert rosz ötletnek tartom.    

Előzmény: Danny22 (15)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.21 0 0 15

egy kis hangulat

WimT Creative Commons License 2011.08.19 0 0 14

Sajnos, nem tudok menni. Belga motoros haverok jönnek. Erdélybe mennek és nálam tartanak egy "pitstop"-ot hogy tudnak kipihenni magukat.

Na, jól van , lesz egy kis iszogatás is :-) Mégis emberből vannak ők is :-D

 

   

Előzmény: Danny22 (13)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.18 0 0 13

Ez így jól hangzik, lassan kezdek is pakolni:))

kifutunk a nyárból, ez legalább egy emlékezetes buli lesz!

 

Most hétvégén Bátonyterenyén North Patrol találkozó van nincs kedved hozzá?

Lehet hogy én holnap fölnézek,

talán a pénteki zene jobb is mint a szombati.

WimT Creative Commons License 2011.08.18 0 0 12

Még nagyon sokat tudok mesélni az egészről de úgy nézki hogy ez nem lehet ezzen az oldalon. Van még kérdés ?

Előzmény: Danny22 (8)
WimT Creative Commons License 2011.08.18 0 0 11

az időjárás váltózékony.Volt már 30 fog de havazott is. Éjjel lehül a levegő +/- 6 fokra. Akkor jól esik a házi pálesz :-) Nem lesszel egyedül ott. Ilyenkor kb.50.000 motor szokott ott lenni és +/-400.000 látogató. 

Előzmény: Danny22 (8)
WimT Creative Commons License 2011.08.18 0 0 10

na, most műkedik. Nagyon rövid lesszek. Satrazni lehet, 1sátor + 2fő +/- 20€/éjszaka. Belépő nincs, mivel egy nyílt rendezvényről van szó. A bolti árak kb. olyanok mint az itthoni csak a pékárú drágább. 10 €-ért tele rakod magad. 

Előzmény: Danny22 (8)
WimT Creative Commons License 2011.08.18 0 0 9

nem tudom mi van ezzel a fórummal, de már 2 szer küldtem neked minden infót de nem ment át. Túl hosszú volt ? 

Előzmény: Danny22 (8)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 8

Lehet ott sátrazni? és milyen árakkal számoljunk? azaz kb mennyi a belépő circa?

Néztem a tavalyi videót a Youtube-n jó lehet a hangulat! Már félretettem jó kis házipálinkát az eseményre:)

Előzmény: WimT (7)
WimT Creative Commons License 2011.08.16 0 0 7

Akkor Faakersee-n találkozunk. Én minden nap , reggel 10-től este 10-ig, a Zodiac standon lesszek. A Zodiac standot Faakban, a Harley-Davidson Village-ben lehet megtalálni. A nagy parkolónak a kijáratánál vagyunk (lásd  a térkép).

 

 

Viszont ha tudok ségíteni valamivel akkor szóljál !   

Előzmény: Danny22 (6)
Danny22 Creative Commons License 2011.08.16 0 0 6

A Faakerseehez én is próbálok szervezkedni, egy sporis barátom jönne még.

Persze csak "fogyasztónak" :)

Az októberi Pirates buliról nem tudok még csak erről a Szelidi taviról.

Előzmény: WimT (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!