Keresés

Részletes keresés

megré felügyelő Creative Commons License 2021.11.19 0 0 17

4 évig voltam telenoros, találtam jobbat ,felmondtam a szerződést.

most újra akartam kötni bent az üzletben, és az ügyintéző azt mondta a renc'er nem engedi.

a neten megrendelt csomagot sem engedélyezték.

az ügyfél szolgálatot felhívtam , lókukit tudtak segíteni.

ennyire nem kell a telenornak az ügyfél?

elmehetnek a kóchengeres kurva picsába!

mtibor72 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 16

Sajnos hipernet előfizető lettem, ráadásul 2 év hűséget is vállaltam.  Egy hónap telt el de már a hűség végét várom. Sokkal lassabb mint az előző nem hiper mobilnet, a 7Mbit/sec helyett ha 1 megával hasít az már boldogság. De inkább 0,5-0,6Mbit-re lehet számítani. Néha ugyan felmegy az ígért sebességre naponta néhány perc erejéig.

mtibor72 Creative Commons License 2011.11.09 0 0 15

Még ki sem épült a hipernet rendszer máris felment a hiper 5 ára.

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.08 0 0 14

Köszi, én is utàna szoktam nézni..... Mivel többet vagyok külföldön, mint otthon....

De mivel La Réunion francia megye...... Nem gondoltam, hogy a szolgàltatom ezt nem tudja !

Billy

Előzmény: Alfika (13)
Alfika Creative Commons License 2011.10.07 0 0 13

Hmm... Lehet hamarabb kellett volna gondolkozni... Még utazás előtt utánanézni működni fog-e a telóm ott ahová menni készülök...

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.07 0 0 12

Hello,

Uj vagyok itt.... elnézést, hogy csak ugy belebôfögök...... de ezt meg kell osztanom......

Egy hete La Réunion (indiai oceàn - francia DOM) szigetén dolgozom.....

A magyar telefonom nem mûkôdik (még szerencse, hogy van egy francia is)....

Megkérem Pàromat, aki otthon van, hogy hivja a szolgàltatot, és kérdezze, mia-mia ?????

A szolgàltato vàlasza :

- A mobil tulajdonos (szoval én) hivja fel mobiljàrol a 32mittudomain..... és akkor hozzà tudunk férni a csomagjàhoz.....

??????????????????????????????????????????????

Nincs vonal wazze.... Hogy hivjalak ?????????????

No Comment !

Billy

Alfika Creative Commons License 2011.09.04 0 0 11

Szerintem egy falsh-el tele tűzdelt oldal nem online játék... Xal az index, és a facebook nem a forgalmi keret terhére megy... De ha flash játékkal játszol, az már online játék, de gyanítom hogy az sem a keret terhére megy, mert ama bizonyos flash fájlt egyszer töltöd le, és amíg be nem zárod, addig további forgalmat nem generál.

Ellenben létezik olyan online játék, amely folyamatos oda-vissza forgalmat jelent, például a külömböző farmos cucimucik, a fátültetek-öntözgetek, meg a nagyközösségi mászkálós játékok, mikor látod hogy a haverok is ott mászkálnak melletted, meg szerintem ide tartozik az is, mikor a gépedre telepített játékkal szerverre feljelentkezve másokkal játszol...

Szerintem.

Előzmény: Csuklósbusz (10)
Csuklósbusz Creative Commons License 2011.09.03 0 0 10

Böngészés: olyan internetes böngésző alkalmazást futtatni képes platformokon megvalósított tevékenység, amely a WEB szervereken tárolt szöveg és kép formátumokban elérhető információkhoz valós idejű hozzáférést, megjelenítést, valamint nyilvánossá tételt biztosít az internetes hálózat segítségével.

E-mailezés: elektronikus üzenetek küldésére és fogadására alkalmas, tárolási és továbbküldési, nem azonnali elven működő szolgáltatás az interneten keresztül. A böngészés és e-mailezés meghatározására a World Wide Web Consortium (www.w3.org), valamint az Internet Engineering Task Force (www.ietf.org) definíciói alapján került sor.

Az e-mailezésen és böngészésen kívül minden egyéb forgalmi típus az adatforgalmi keret terhére használható. Egyéb forgalmi típusnak minősül különösen a netrádió, internet video (pl. Youtube, Videa), voice és video chat, multimédiás alkalmazások használata, online játékok, fájlmegosztás (pl. P2P (BitTorrent, eDonkey, stb.), FTP, OCH (Rapid Share), stb.), valamint bármilyen egyéb, böngészésnek, e-mailezésnek kifejezetten nem tekinthető forgalomtípus.

---------------------------------------------------------

A fentieket írja a telenor a hipernetre.

Nade ha én pl flash animációkkal teletűzdelt weboldalt nézek meg, vagy flash játékokkal játszok az a forgalmi keret terhére megy vagy sem??

Mert az online játék is bő fogalom... lehet az CS multiban vagy hellokittys babaöltöztető a flashgames oldalon.

Tehát pl az index.hu vagy a facebook.com oldal megtekintése akkor most mennyit is von le nekem a forgalmi keretemből?

Mert pl pár példát is írhatna a telenor. Pl elmegyek az index.hu -ra:

- az egész oldal 2 megabájt

- ebből csak 1 megát vonnak a keretemből mert ennyi az ami nem képi és szöveges infó.

Szóval szerintetek?

feherkippa Creative Commons License 2011.08.25 0 0 9
Előzmény: alba-regia (8)
alba-regia Creative Commons License 2011.07.08 0 0 8

Telenor Hipernet sebességem Székesfehérváron: 

Gratulálok hozzá, ill. a lelkes ügyfélszolgálathoz is, akik tájékoztattak, hogy ez teljesen jó sebesség. Így tovább!

madnbri Creative Commons License 2011.06.10 0 0 7

Már megszoktam ezt is. :( Nevezetesen azt, hogy bármi érdekeljen is, előbb utánanézek a weben, mert a saját, magyar és ilyeténformán született csalóink mellé bőségesen érkeztek idegen honból is társaik.

Újabb lufi durrant el.

A számlás kifosztókról én is tudnék mesélni, de legyen annyi elég, hogy csatlakozom az előttem szólóhoz. Egy betörő legalább felkészül és dolgozik. Ha elkapják, Isten irgalmazzon szegény fejének, ezek a patkányok meg teljesen törvényesen fosztanak ki és hozzád nem lesz irgalmas a bíróság, ha nem fizetsz a semmiért, amit szolgáltatásnak neveznek - még egyszer: az valójában rablás.

+1

Könyvvadász Creative Commons License 2011.06.08 0 0 6

Előbb talán használható hálózatot kellene kiépíteni.

Az , hogy a Duna-kanyarban a főváros ötven kilométeres körzetén belül még EDGE üzemmódban sem képesek működtetni a hálózatukat az láthatóan hónapok óta nem zavarja őket.

Lehet, hogy nem olvastam el figyelmesen a szerződést mielőtt aláírtam volna, de úgy emlékszem, hogy az a kitétel, hogy a havidíjért semmiféle szolgáltatás nem nyújtanak mintha nem lett volna benne.

Viszon csekket nagyon precízen minden hónapban tudnak küldeni.

Ezt a feladatot tökéletesenés megbízhatóan  elvégzik.

A betrő aki nemrégiben betört hozzám az egy szorgalmas mesterember, mert legalább valami munkát végzett azzal, hogy fetörte a zárat, ezek még ennyit sem dolgoznak csak a pénzt lopják el.

Családos, Dolgozó, Vidéki Creative Commons License 2011.06.02 0 0 5

Most ez a trend.

Kinek nagyobb a szerszáma helyett, ki sül el gyorsabban.

Majd ha korlátlanul lehet gyorsan elsülni, lesz értelme.

Addig is jobban vagyunk kopasztva ugyanazért, amiért a nyugati mobilosok.

pajaci Creative Commons License 2011.06.01 0 0 4

Azért, hogy eltudj dicsekedni vele.

Előzmény: napalm. (3)
napalm. Creative Commons License 2011.06.01 0 0 3

forgalom korláttal?

muhaha.....

minek 21 mbit?

Megkő Tóni Creative Commons License 2011.06.01 0 0 2

Digitális kánaán.

Uplink Creative Commons License 2011.06.01 0 0 1

Most ezen sirjak, vagy nevessek... :o

Pató Pali Creative Commons License 2011.06.01 0 0 0

j0 lenne...

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 topiknyitó

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!