Keresés

Részletes keresés

Bicska Macheath Creative Commons License 2011.06.01 0 0 118

Tankschőn!

Előzmény: Törölt nick (117)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 117

http://wyborcza.pl/1,76842,9681722,Telewizor_pilnuje_dzieci.html

 

Itt az eredetije, mert lassan úgy jártok, mint a posztprotestáns gyülik lelkes novíciusai, akik a magyar helyesírást kérik számon az Ószövetségen..

Cskak szólok, hogy a Gazeta Wyborcza egy balliberális lap, és Adam Michnik a főszerkesztője.

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 116

értem én, de az emberi gerincesség megkívánna egy.két dolgot olykor.

Előzmény: moziga2 (112)
moziga2 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 114

Minden hír értékes. Minden és mindegy honnan valami furcsaság, avagy bármi, ami kintről ide beönthető vazze. Így műkszenek jelenleg ezek?? :-((

Na de mi is az alapja? Ugye van a "dva bratanszki" dolog, miszerint valósalapja lehet, hogy a két barát követheti egymást. Keresztyény alapokon is? Egyébként meg kombinált fogó lehet az agyukban, és megragadják a fejüket és csavaros az észjárásuk. Csak nehogy letekeredjen a balmenetes fejük a nyakukról. Őszinte lehetek? A közmédiákban szereplő roppant szimpatikus borsista fiatalembert, nem alkalmaznám oszt kész. (MTV1.) Mi ez? Bosszúállás? A fene se tudja. Mehet nyilván az ATV-be, a retekklubba, meg a kukactévébe is. De ez se lenne helyes szerintem. A kutya is lerázza magáról azt, ha locsolják rá a hidegvizet, és száraz lesz oszt kész. Minden rendben ufftársak!! :-)   

Előzmény: wok (111)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.06.01 0 0 113

Indikátornak azért jó volt ez a topik, hogy nálunk nem áll fenn a veszélye még csak a felvetésnek sem. ;)

Előzmény: wok (111)
moziga2 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 112

Nyugi Khyra!

Ez egy össznépi, ún. patásfóbia népbetegség, amin azért igen sokat dolgozott a média 98 óta. Ez van.

Ezt az embert nem tudják hová tenni és kész. Ezt spec. tőle szerintem biztos, hogy végig se tudják nézni.

Jó hosszú. Szerencsére én nem kaptam meg ezt a betegséget. Azt persze nem tudom eldönteni, hogy fertőződések ellen, amikor már megbetegedtél terjeszteni vagy képes a kórt az biztos. Esetleg, de fordítva is működhet a dolog. Azaz maga a patás az ördög, és a Fletó valójában a megváltó (újabban Bajnai-Oszkó). Meglátjuk. Azt persze a patásozók, még csak nem is sejtik, hogy a Jobbik köszöni az emiatt bekövetkezett átpártolásokat. Valamint a FIDESZ is köszöni a 2/3-adot, hisz egy lufac alternatívátlan MaSZoPal, és az SZDSZ el sem indult valamiért, de a LMP feltört, és be, mint a talajvíz valahonnan. Ki is okozta ezt? Az qrvára tetszik ám, amikor és mindegy mi is a jelenlegi helyzet össze-vissza lovagol a következményeken.

 

Ez van.

Idegesítésnek szánom ezeknek (úgysem értik, mert .........gyűlölik és kész):

http://fidesz.hu/index.php?Rovat=10031 

Előzmény: Törölt nick (104)
wok Creative Commons License 2011.06.01 0 0 111

itt az eredeti cikk http://www.borsonline.hu/news.php?tiltolistara-kerul-a-szombati-tevezes-&op&hid=42892

 

egy gagyi pletykatabloidból, ahol jelen pillanatban egy prostituált kinézetű nő rinyálása a címlaphír, miszerint őt becsapta egy alekosz nevű személy

 

de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy "A munkaidőnél is többet tévéznek az emberek hétvégén: szombat, vasárnap 9 óra 17 percet ülnek a képdoboz előtt – mutat rá egy friss lengyel felmérés. A Szabad Vállalkozás nevű szervezet azért emelte fel szavát, mert ennyi időt vesznek el egymástól a kanapéra leroskadó családtagok."

 

azaz ez egy lengyel téma

Előzmény: Bicska Macheath (-)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.06.01 0 0 110

OFF

 

Egyik főiskolai oktatóm mesélte, hogy volt korábban olyan hallgató, aki internetről másolt szöveget a házi dolgozatához, csak azt nem vette észre, hogy az a témában tartott szóbeli előadás szó szerinti szövege volt. Még azt is bennehagyta, hogy "Köszönöm a figyelmet!".

Előzmény: Bicska Macheath (107)
arnyekxxx Creative Commons License 2011.06.01 0 0 109

ja. igénytelenül nyitni hazudós topikot állampolgári jog.

Előzmény: Bicska Macheath (107)
arnyekxxx Creative Commons License 2011.06.01 0 0 108

mellébeszélgetünk beégés után, elvtárs? hogy lesz igy elzavarva a Patás?

Előzmény: Törölt nick (98)
Bicska Macheath Creative Commons License 2011.06.01 0 0 107

Hogy mit deletálok, az az én dógom, barátom.

Előzmény: escéhá (87)
Bicska Macheath Creative Commons License 2011.06.01 0 0 106

;)

Előzmény: Craig Padraig Urquhart (102)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.06.01 0 0 105

OFF

 

Névnapok: Tünde, Szemirámisz, Aukció, Fórum

 

Afrikai országokban megesett, hogy az egykori gyarmatosítók nyelvén hétköznapi szavakat a bennszülöttek keresztnévként adták gyerekeiknek, nem tudván, miről van szó. :D

Előzmény: Craig Padraig Urquhart (102)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 104

látod, hogy nem válaszol, csak tőlem követel érdemi hsz-t!

 

 

Előzmény: AAAaaa (103)
AAAaaa Creative Commons License 2011.06.01 0 0 103

hol van magyarorszag ebben a tortenetben?

Előzmény: Törölt nick (101)
Craig Padraig Urquhart Creative Commons License 2011.06.01 0 0 102

Névnapok: Tünde, Szemirámisz, Aukció, Fórum

 

:-)

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 101

szóval érdemi reakció:

 

sabadasa válasz | megnéz | könyvjelző 2011.06.01 12:52:37 © (84)

Bübüke Kurmány!

 

Én mennék minden szombaton sőt még vasárnap is kirándulni, szórakozni, művelődni a tv-t még le is adnám, de HÁT MIBÜL KEDVES ORBÁN ÚR, HA MINDENT ELVESZEL?

Előzmény: Bicska Macheath (-)

 

 

Hol van Orbán ebben a történetben?

Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 100

nem elég érdemi reagálás Neked az, hogy köze nincs Orbánnak ahhoz, amiért őt tetted felelőssé?

Előzmény: Törölt nick (98)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 99

a 94-et átlépted!

Előzmény: Törölt nick (97)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 96

Civil szervezet az ötletelő. Elolvasásra ajánlom még 3X a topicnyitót.

Egyébként nem kell ezzel foglalkozni. Aki akarja, kapcsolja ki a tv-t, aztán csináljon bármit.

A civil szervezetet megkérdezem, a rádió és lemezjátszó maradhat? és az internet? ......................

Előzmény: Törölt nick (84)
T.Howard Creative Commons License 2011.06.01 0 0 95

DDDDD

Előzmény: AAAaaa (93)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.01 0 0 94

igen lyukra szaladtál, Orbánt hol olvasod ebben a hírben?

 

inkább Csányi lehet a hunyó!;-)

Előzmény: Törölt nick (84)
AAAaaa Creative Commons License 2011.06.01 0 0 93

nem masztal vissza elegge

 

a nepszava a borsra hivatkozik, a borsban pedig valami lengyel dilicsoport szerepel

Előzmény: T.Howard (92)
T.Howard Creative Commons License 2011.06.01 0 0 92

Én hülye! S amikor valahogy visszamászok az infora, jön hogy népszava...

 

Nem lehetne ezt a topikleirásba betenni h. az ember ne fárassza magát fölöslegesen???

Előzmény: Bicska Macheath (-)
Mindfield Creative Commons License 2011.06.01 0 0 91

Az a szombat miért nem hétfő? Az olyan nosztalgikus lenne! :)

Előzmény: Bicska Macheath (-)
arnyekxxx Creative Commons License 2011.06.01 0 0 90

Ezt beszéld meg a lengyel kormánnyal meg a lengyel Szabad Vállakozás civil szervezettel, miután kiokádtad magad..

 

http://emasa.hu/cikk.php?page=trend&id=8493

 

A Szabad Vállalkozás nevű lengyel civil szervezet a felmérés ismeretében akciót indított a gyerekek „tévéfüggősége” ellen. A lengyel parlament alsóházában, a szejmben minden év június elsején, a nemzetközi gyermeknapon tartják a gyerekek és fiatalok parlamentjét. A civil szervezet most szerte Lengyelországban aláírásokat gyűjt az iskolákban és óvodákban egy „törvénytervezethez”, amely a gyerekparlament asztalára kerül. Ebben követelik a „televízió nélküli szombat jogát”, és azt, hogy tévézés helyett a gyerekek a hétvégéket családi kirándulásokon tölthessék.

A gyermekparlament által elfogadott „törvényeket” a lengyel oktatási minisztérium később ajánlásként fogalmazza meg az oktatási intézmények számára. 

Előzmény: Törölt nick (84)
moziga2 Creative Commons License 2011.06.01 0 0 89

Egyszer a szomjszédom áthívott egy tőtcső (youtube) felvétel megtekintésére. Mondta hogy ez baromi jó. Ezt látnod kell.

A Győzike defekt effekt mögött sajna a következő áll, néphülyítés és butítás, de megnyugtatástechnikailag.

Na szóval a szomjszéd  már vagy 20x látta és terjeszteni akarta a hightech magas"""""kultúráját""""), hátha én is hasonlóan viszonyulok a kérdéshez. Én legazívesebben sírtam volna a látottakon, hogy vannak ilyen elképesztően ostoba, hülye emberek. Mellelsleg minden relatív. Roppant megnyugtató lehet az emberre nézvést, hogy na ugye látjuk, hogy nálunk is vannak sokkalta rosszabbak hülyébbek. Na meg a rossz és borzalmas hír az értékes. Elszömpöntyörödtem. És belegondoltam abba. A médiák vajon nem-e ezt a természetes emberi komperatív vágyat kijátszva nézettség (reklamálós jódrága felulet??) miatt űzzzz letti alapon, folyamatosan hülyítik a népet. Nem mindegyik reklám ilyen persze. Vannak nagyon pozitívak is és szórakoztatóan jópofák. Azt tudtátok, hogy amit az alkotó kap pénzt a megcsinálásért (benne kiötlő, producer (reklámcég vezetője, lehet az a rendező is, meg minden), rendező, forgatóstáb) annak az ára kb. főműsoridőben olyan 1 perc, amit a megrendelő cégtől a média bezsebel. Na persze a kreátort is a megrendelő fizeti. Na ez van. Azt nem nehéz nyilván kitanálni, hogy kiknek a keziben is lehet a média világa alaptehetségi vagy tehetősségi okokból is. Ez van na!! JÓ REGGELT MAGYARORSZÁG!! JÓ REGGELT EGÉSZ NAGYVILÁG!

 

Ez van most:

 

Valszeg abberált vagy abnormális vagyok vagy nem éppen átlagos, de én mégis inkább Madonnának hinnék a pénz nem boldogít alapon.

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (76)
arnyekxxx Creative Commons License 2011.06.01 0 0 88

Es aggodhat, hogy ne pedofilok kezebe keruljon a gyereke, ami ugye keresztenyekeknel eleg gyakori sport.

 

 

Hát igen, ezek a szemét papok, minden 5. gyerek keresztény papok kezében lehet...

 

Tudnia kell, hogy oda más nem nyúlhat

Egy testvérpár aktusokat imitált az óvodában, kiderült, az anya egyik barátja rendszeresen használja szexuálisan a gyerekeket. Az ET friss adatai szerint ötből egy gyereket ér nemi erőszak. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Az Európa Tanács friss összehasonlító felmérése szerint minden ötödik európai gyerek áldozatává válik valamilyen szexuális erőszaknak és bántalmazásnak.

Előzmény: Salvor__Hardin (78)
escéhá Creative Commons License 2011.06.01 0 0 87

Ez a kedvencem a topiknyitóból:

 

"Névnapok: Tünde, Szemirámisz, Aukció, Fórum "

 

Barátom, miből tartana egy kopipészt után egy kijelölés und dilit? Ha már ennyire sürgős ez a fontos téma.

Előzmény: Bicska Macheath (-)
Salvor__Hardin Creative Commons License 2011.06.01 0 0 85

Valogatnak. A jobb nyajak kellenek nekik.

Előzmény: Törölt nick (83)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!