Keresés

Részletes keresés

lawrence1961 Creative Commons License 2021.06.26 0 0 157

Segített egy újratelepítés!
A Rétegeknél már bekapcsolható a Domborzat opció, így a magasságot is kijelzi.

Előzmény: lawrence1961 (156)
lawrence1961 Creative Commons License 2021.06.25 0 0 156

Sziasztok!

Tud valaki segíteni?

Google Earth Pro (7.3.3.7786 /64-bit) verziót használok.

Miért nem jelzi a magasságot?

Dani0530L Creative Commons License 2020.04.30 0 0 155

Kedves Fórumozók!

Valaki próbálkozott-e már közületek indoor térkép, azaz floorplan hozzáadásával? Tegnap letöltöttem pár alaprajzot, pl. Budapest Airport indulási szint vagy Keleti pályaudvar és pontosan igazítva a műholdképhez feltöltöttem, elvileg jóváhagyásra várnak. Vajon várható-e, hogy elfogadják vagy csak a cégek által feltöltött alaprajzokat fogadják el? Valahol ezt is olvastam, meg azt is.

homerx Creative Commons License 2020.04.18 0 0 154

tegnap jartam arra, nem talaltam meg a piros hordot.

 

Előzmény: scarabaeus (153)
scarabaeus Creative Commons License 2020.04.16 0 0 153

Azon az úton arrébb is zajlik valami tevékenység.

Előzmény: homerx (152)
homerx Creative Commons License 2020.04.16 0 0 152

eppen bekesen boklaszok a halal pek pocsen, amikor mit latok? jomunkasemberek szedik ossze a szemetet.

Vöcsök_ Creative Commons License 2020.01.24 0 0 151

Sziasztok!

 

A google térképen bejelöltem a Tisza-tó északi medencéjének a járható vízi útjait. Hasznos lehet vízitúrán vagy pecázáshoz.

 

https://madarfotok.blogspot.com/2020/01/tisza-to-terkep.html

 

Később folytatom a tó többi részével.

scarabaeus Creative Commons License 2020.01.04 0 0 150

Kösz szépen a fáradozást!

Előzmény: Clio II OW (149)
Clio II OW Creative Commons License 2020.01.04 0 0 149

Elvileg kész a javítás. Idő kell ameddig a rendszerben is frissül. 

Előzmény: scarabaeus (147)
scarabaeus Creative Commons License 2019.12.28 0 0 148
Előzmény: scarabaeus (147)
scarabaeus Creative Commons License 2019.12.28 0 0 147

Ó, tőled elfogadják a helyek szerkesztését?

Az nagyszerű lenne, ha a Kerek-kő pontját, amit eléggé el nem ítélhető módon az ugyancsak a Zemplénben, de máshol található Nagy Péter-mennykő sziklájaként azonosított valaki, és azóta is ahhoz kötögetik a Kerek-kő feliratú képeiket, egyebeiket az emberek, szóval ha az megkaphatná a valódi, Kerek-kő nevét. Addig nem vagyok ahhoz a földrajzi névhez kötni a saját panorámámat, az így most ezért nem is kereshető, a kék pöttye mondjuk ott van a többi közt. :-)

Minden térképen az adott koordinátán lévő hely a Kerek-kő, de tőlem nem fogadja el a rendszer, akárhányszor próbálom javítani a nevet.

Előzmény: Clio II OW (146)
Clio II OW Creative Commons License 2019.12.28 0 0 146

Valaki meg tudja mondani, hogy a képen a két aláhúzott válasz között mi a különbség? A kérdés válaszok egy helynél feltett kérdésre a válasz. Viszont mi a fenti válasz, amiből nekem 14 van. Köszi. 

arkilaszlo Creative Commons License 2019.12.23 0 0 145

emailben ki exportálni, telefon google mapsban megnyitni

Előzmény: kalamutyi (144)
kalamutyi Creative Commons License 2019.12.23 0 0 144

Köszönöm! és abban tudnál segíteni hogy mibe???? mert hogy kezdő vagyok e téren, és nem tudom kell-e vennem egy navigációs készüléket,vagy elég egy telefon is valamilyen programmal?

Előzmény: arkilaszlo (143)
arkilaszlo Creative Commons License 2019.12.23 0 0 143

google maps -ból lehet exportálni a tervezett útvonalat

Előzmény: kalamutyi (142)
kalamutyi Creative Commons License 2019.12.22 0 0 142

Üdv! Tud valaki segíteni??? google earth,vagy google maps navigációval kapcsolatban???? lehet hogy valami teljesen álomszerűt szeretnék én???? a google earth-ön létre lehet hozni saját útvonalakat. létezik az hogy ezen elmentett útvonalon valami végig is navigál????? a lényeg hogy nem a legrövidebb,vagy nem a leggyorsabb útvonalon,hanem azon amit én szépen a gép előtt végigpötyögtem. (egy össze-vissza haladó, nekem tetsző útvonal), ja és bringával! (nem autóval)

Kösz a segítséget.

70Caruso Creative Commons License 2019.07.08 0 0 141

Tiszteletem!

Egy kis segítséget kérnék.

Eltűntek a saját magam által létrehozott térképek. A szokott helyükön nincsenek és máshol sem találom őket.

Közben laptopot cseréltem.

Ezzel összefügghet?

Be vagyok lépve, mert a feltöltött fotóim megvannak, a gmail is működik.

Mit csinálok rosszul?

Köszönöm a segítséget.

norbixrv Creative Commons License 2019.06.29 0 0 140

 Köszönöm az értelmes választ! Kicsit ugyan kételkedtem benned, mert a telefon leírásában az szerepel, hogy van benne iránytű, ezért le is töltöttem próbaként egy iránytű alkalmazást és a megnyitásakor írta is, hogy ez az alkalmazás nem működik a telefonomon, mert nincs benne az a mágneses szenzor.

 

Itt azt írja, hogy van: 

 

 https://www.gsmarena.com/allview_p5_energy-7582.php

 

Márpedig kiderült, hogy nincs :(

Előzmény: scarabaeus (139)
scarabaeus Creative Commons License 2019.06.29 0 1 139

A Google Térkép és a többi térképprogram is figyelembe veheti az elektronikus iránytű adatait. Ha az adott készülékben nincs ilyen szenzor, akkor nem.

Előzmény: norbixrv (138)
norbixrv Creative Commons License 2019.06.29 0 0 138

Sziasztok! Órák óta bújom a netet és nem találok választ. Már kezdek kételkedni a saját épelméjűségemben. Egyszer láttam valakinél, nálam nem megy és semmit nem találok róla a neten, mintha atomtitok lenne, pedig a google maps legzseniálisabb és hasznosabb funkciója.

Egyik ismerősömnek a telefonja a google mapset megnyitva érzékeli, hogy merre fordul a telefonjával! Ilyen van, mert a saját szememmel láttam és ki is próbáltuk, működött. Az én telefonomban ilyen nincs, pedig frissítettem az alkalmazást. Megpróbálom jobban elmagyarázni: Van egy kék pötty ami a helyzetünket jelzi a térképen és egy V alakú halványabb sáv indul ki belőle, ami a telefon irányát jelöli, azt az irányt, ami felé a telefon teteje néz! Nem tudom jobban elmagyarázni. Ha elfordulok a telefonnal mondjuk 180 fokos szögben, akkor a térképen is elfordul a V alak a megfelelő irányba! Innen tudni azt egy erdőben pl. hogy merre indulj, vagy légvonalban ugye mi merre van nagyjából. 

Ha esetleg hallott már valaki erről a funkcióról leírhatná nekem, hogy nekem miért nem működik. Lehet, hogy a telefonom nem alkalmas rá? A barátom sem tud semmit róla, csak egyszerűen működik.

A neten már mindent próbáltam, de egy magyar cikket találtam ahol leírják, hogy mostantól van ilyen funkció, de hogy hogyan lehet bekapcsolni, azt nem írták le. Angol nyelven iránytű néven emlegetik néha, de semmi egyéb. Hogy kell aktiválni, milyen telefonnal megy, semmi! Néha persze angolul rákeresve az iránytűre, a hagyományos iránytűre kapok találatokat :)

Ez valami hadititok?

Előre is köszönöm, ha valaki elárulja mi ez és hol találom, vagy milyen telefon kell hozzá. Az enyém allview p5 energy.

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.04 0 0 137

Meg tudná, kérem adni valaki a GPS koordinátáit annak az ókori töltésnek, melyet a világtengerek emelkedésével folyamatosan emelt az emberiség s használta a Csendes óceáni szigetvilágban kereskedelmi útvonalként. Régebben volt egy gyűjtemény a világ érdekességeiből, de ezt konkrétan nem találom. Köszönöm.

arsis Creative Commons License 2019.03.05 0 0 136

Sziasztok!

Windows 10 tableten szeretném használni a Google Earth programot,

Letöltve a Pro verzió,

a Gps-t 

Real Time-ba használni, de hiába van bekapcsolva,

4 másodperces frissitésre állítva, mégse mutatja a poziciót.

 

ötlet?

Szipolykaa Creative Commons License 2016.10.16 0 0 135

Nagyjából itt tartok én is. Egyelőre az a kérdésem, hogy van-e (vagy legalább LESZ-e) olyan lehetőség a Google Maps-en, hogy kicsi kék kocka (zöld kör, sárga háromszög vagy bármi egyéb), rákattintok, és hopp! előugrik egy fénykép, ami ott készült. Tudniillik ha nem, akkor egyszerűen nem értem, miért kell megszüntetni valamit, ami fantasztikusan jó.

Előzmény: scarabaeus (134)
scarabaeus Creative Commons License 2016.10.16 0 0 134
Előzmény: Szipolykaa (133)
Szipolykaa Creative Commons License 2016.10.16 0 0 133

Sziasztok!

Mi ez a baromság, hogy megszűnik a Panoramio? Ti mit tudtok erről? Azt állítják, hogy a Google Mapsba lesz integrálva, de lehet, hogy félreértettem. Help!

scarabaeus Creative Commons License 2015.12.28 0 0 132

Csak a Google Mapsen van rá lehetőség. Mivel az kevésbé szabad kezelésű, ezért két lépésben, az ember használja az 100-140x kényelmesebb Google Earthöt, aztán az adott helyre találva rányom a megnyitás Google Mapsben, ami nem utcaképre ugrik, de legalább ott már csak arra kell ugrani. Egyelőre ez a megoldás van rá (az utcakép amúgy a Google Mapsben jobban működik).

Előzmény: M.T. (131)
M.T. Creative Commons License 2015.12.27 0 0 131

Segítséget kérek.

Hogy lehet előhozni a régebbi utcaképeket?

Rudiii Creative Commons License 2015.12.24 0 0 130

Sziasztok!Megmondja valaki hogy mekora a pontossága az earth területmérésnek mondjuk százalékosan ?

gyorgy74 Creative Commons License 2015.09.02 0 0 129

Ismerem a programot de azon dolgozni kész katasztrófa. És ráadásul nem tud műhold képeket és az nekem fontos. Közben találtam egy vidit, hogy kell összerakni az útvonalat egy fájlba. Köszönöm a segítséget! 

Előzmény: reg1000 (128)
reg1000 Creative Commons License 2015.08.31 0 1 128

Miért google earth-ben tervezel útvonalat? Ha van garmin gps-ed, akkor biztos ismered a garmin base camp programot. Ha mégsem, akkor ez az:

http://www.garmin.hu/letoltesek/basecamp-3d-megjelenito-alkalmazas

Megtervezed benne az útvonalat, rádugod a gps-t, és átküldöd rá. Plusz még egy csomó extra.

Előzmény: gyorgy74 (127)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!