Keresés

Részletes keresés

Két Diplomás Bozgor Creative Commons License 2011.05.25 0 0 50

Eltolcsit meg már Antal Jóska is elzavarta, (mint tanácsadót) hogy "tanulja meg a szorzótáblát"

 

Teljesen felesleges, olcsón lehet venni zsebszámológépet. (De azt se használja, nehogy kiderüljön az igazság.)

Előzmény: faqkac (47)
faqkac Creative Commons License 2011.05.24 0 0 47

Lehet, hogy nem szakember. Lehet, hogy nem politikus. De az összes ember aki pénzügy miniszter volt, utána neves külföldi egyetemen tanított! Csak Varga Misi nem kellett sehova! (Pedig próbálkozott) Eltolcsit meg már Antal Jóska is elzavarta, (mint tanácsadót) hogy "tanulja meg a szorzótáblát"

A szocik is faszok voltak, de ezek űberfaszok!

Előzmény: Törölt nick (45)
Craig Padraig Urquhart Creative Commons License 2011.05.24 0 0 46

Sokan élnek valós vagy vélt múltbéli dicsőségeikből. Ő a véltből él. Jól teszi. A placcon meghalna. Szakérteni meg annyit szakért, amennyit nem szégyell.

Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.24 0 0 44

Ahol a manyupot mindenféle hugyosforradalom nélkül el lehet lopni, ott ne várj józan reakciókat!

 

Előzmény: Törölt nick (36)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.24 0 0 43

Megjegyzem szénaboglyát vasvillával szokás összehányni, szóval ebből a szempontból megfelel a szakmai követelményeknek.

Előzmény: Voltam Vagyok Leszek (-)
Craig Padraig Urquhart Creative Commons License 2011.05.24 0 0 42

Izé, szóval nem a békákat szokták megkérdezni a mocsár lecsapolásakor? Biztos nem, mert nekik azt mondják, hogy ha nem tetszik, el lehet menni, kérem szépen.

 

Vagy ilyesmi.

Maccskacico Creative Commons License 2011.05.24 0 0 41

Rosszul járni nemcsak egyféleképpen lehet, ezt te is tudod. 

Csak nincs kedvem sorolgatni, meg részletezni, aki akarja látni, ugyis látja, aki meg nem, annak teljesen felesleges minden szó. 

Előzmény: moziga2 (39)
moziga2 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 40

"ha minél hülyébb a választója, minél kevesebb infóval rendelkezik, minél inkább zsigerileg iránytható általuk."

 

Ebben Neked teljesen igazad van egy normális világban. Ha a világnak és senkinek nem lenne titka, azaz teljesen őszinte lehetne az jó volna. De mivel sajna egy abnormális világban élünk, a túl sok infót ellenünk fordítják. Van olyan, amit el lehet mondani és van amit még nem. Én nem értek egyet semmilyen titkolódzással alapból. Tehát? Egyetértek, de megértek másokat. Azt, hogy miért titkolózik. Egy gyanúsított sem köteles maga ellen vallani? És hamis tanúskodás bűntettében sem vonható felelősségre, ha kiderül róla hogy hazudott. De majd kiderül. Hazudnak, avagy nem. Egyelőre maradhatunk ennyiben?  

Előzmény: Törölt nick (37)
moziga2 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 39

"a kevesebb fizetésüket"

 

Jó lenne azért tudni ezek hányan vannak. És boccs, de a fizetés az egy dolog. Az a jövedelem része. Kinél fontosabb, kinél nem. Azt tudom, hogy a vállalkozók általában és főleg a kicsik (pl. egyénik) versenyképességi okokból minimálbérre voltak bejelentve. De az tutti, hogy nyilván nem 300.000 fölöttire. Na de ha csak egyetlen gyermekük is van, ugyanaz dettó, mint volt. Szóval bonyolult kérdések ezek. Azt elismerem, hogy kategórikusan kijelenteni azt, hogy senki sem jár rosszabbul faccság volt. (Főleg akinek csak munkabérjövedelme van és az alacsonyabb) De ........ vajon meddig jár rosszabbul? Áprilisig, májusig, vagy? Most mi a helyzet? Mindenesetre közszférában a kormány megoldotta ezt a problémát, azaz helyreállt az ígéret rend. Az állami, közszféra aparátus is lassan mozdul. Na!! A versenyszféra már egy másik eset. Ha min annyival emelték volna a béreket autómatice januári kezdettel, ahogy az az ÉT-en megállapodás született, akkor igaz lett volna. De ugye ez nem kötelező sem olyen aki nem lép egyszerre, nem kap rétest estére dolog. Szerintem.

Előzmény: Maccskacico (35)
-komolyan- Creative Commons License 2011.05.24 0 0 38

Már megint a Bokros, most, mint mezőgazdasági szagértő.

 

Maccskacico Creative Commons License 2011.05.24 0 0 35

Ettől a hirtől biztosan jóllakott mindenki az országban és megelégedetten vették fel a kevesebb fizetésüket.

Hurrá, a bankok örülnek, akkor már örülhet az ország. 

Előzmény: Erzsébeti (29)
moziga2 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 34

Nézd én kívülálló megfigyelő elemzőként úgy látom, hogy megmondhatták volna a kontkrét részleteket. Volt azonban egy veszélyes pont. Ha azt kiadják, és kikürtölik akkor a kampányban összemosták volna a Jobbikkal, és akkor annyi, meg egy bambi, lehet hogy még nem csak a 2/3-adnak, hanem még akár az abszlút többségének is. (Ez persze nem valószínű, de a werberi kampánystratégák hihetetlen mikre képesek.) Ezért lehetett az, hogy márc. 16-ig vártak, aztán ugye akkor is egy ilyen semmi konkrétum valamiacsudák született. Kezd el összehasonlítgatni a Jobbik programját a fityisz kormányzati cselekvésével. Döbbenetes, de igaz. A hasonlóság. Nekem vérjobberként avagy inkább vadul balbabillentőlibbant (és nem ám hibbant!!) elemzőként a konkrét tényadatokra támaszkodva eztet látom. És hidd el erről oszt én egyáltalán nem tehetek! :-(( 

 

Kiemeltemhez még egy érdekes észrevétel.

Mi is volt a Jobbik szlogen? Az ország 2/3-ada jobbikos, csak még nem tud róla. :-)))))))))

 

De én azt mondom, minden úgy volt jó az egész országnak, ahogy az történt. Szerintem.

 

Hajrá Magyarország!

Hajrá magyarok!

Adjon az Isten! Szebb jövőt!

(igen ám!? De ugye segíts magadon, és az isten is megsegít.)

Előzmény: Törölt nick (31)
moziga2 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 33

Hipp-hopp. Ma fontos bejelentések. Először Orbán majd a balkeze (???- a jobb állítólag Matölcsér az már foglalt pozíció volt) )Fellegi. A MOL 21%-os részvénypaketje vissza az azt feladó eladóhoz. Ki is volt ez a ki az? Mégis hogyan? Nem kötnek minden részletet az orrunkra az biztos. :-))

Előzmény: Erzsébeti (29)
moziga2 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 30

Akarnoki és dilettáns, csak minősítgetések. Semmi több. A másik oldalról szemlélve, lehet ezt minősíteni úgy is, hogy perspektívikusan taktikailag és stratégiailag céltudatos. Az már egy más kérdés, hogy ezzel a kétharmaddal akarnoki jellegű felhatalmazáshoz is jutott, hogy céljait el is érje, érhesse. Itt a kérdés az, hogy mi is az acélos célja? Megmondták? Szerintem őszinték. Amikor viktátor átvette a hatalmat közvetlenül a második forduló után megmondta. Ő a maximum 0%os költségvetési hiányban hisz. De most még nem ez van. Ennyi. Most ez a célja avagy nem? Hogy milyen ezközökkel? Azt nem mondanám, hogy a cél szentesíthet bármilyen eszközt. Itt húzódik meg a főtörésvonal és feszültség szerintem. :-((

Erzsébeti Creative Commons License 2011.05.24 0 0 29

"...az hogy közben az országot szinte teljesen tönkrevágja,..."

 

 

Gondolom most egy ideig csöndben leszel, majd rákezdesz megint erre a mantrára...

uncsi...

 

 

"...Magyarország volt az elmúlt hónapokban a feltörekvő régió meglepetése, állapítja meg a Financial Times,..."

 

Előzmény: Maccskacico (18)
Mindfield Creative Commons License 2011.05.24 0 0 27

Na igen. Viszont a segíly az harmincezer, a fizu meg 100. És ok, megdolgozik érte az ember, de azért csak ne erre alapozzuk már az ország gazdaságát. Vitya viszont úgy beszél erről a közmunka programról, mintha megtalálták volna a hosszú távon fenntartható gazdasági növekedés szent grálját.

Előzmény: Törölt nick (7)
Brummogo Creative Commons License 2011.05.24 0 0 25

Szocializmus. Eladhatatlan, drága szar.

Előzmény: horex (21)
Maccskacico Creative Commons License 2011.05.24 0 0 23

Rosszul hitted

Szakembernek tartják és meghallgatják a véleményét.

Ellentétben orbánbohoccal, akit többnyire csak lesajnálnak.

Előzmény: Viola12 (19)
horex Creative Commons License 2011.05.24 0 0 21

És mi lenne ha ebböl, vagy egy részéböl, egy állami uzemet épitenének ahol valós adót termelő cikkeket gyártanának?

Előzmény: Törölt nick (7)
Derek Creative Commons License 2011.05.24 0 0 20

"Azt hittem, hogy ezt a bohócot már kirúgták az eu-ból."

 

Hogy rughatnak ki, nem ok valasztottak oda ,hanem a magyar valasztok azt csak egy kovetkezo valasztas uberelheti,majd amikor eljon az ideje.

Előzmény: Viola12 (19)
Viola12 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 19

Azt hittem, hogy ezt a bohócot már kirúgták az eu-ból.

Előzmény: Voltam Vagyok Leszek (-)
Maccskacico Creative Commons License 2011.05.24 0 0 18

Ezt szerintem már egy egyszerű polgár is látja, ha akarja.

Aki persze vakló akar marad annak mindegy, dehát ez van. Ilyen a nép.

Jellemező egyébként, hogy jobbos oldalon, ha valaki kritizálja a fideszt, az leginkább a cigányprogramért kritizálja, az hogy közben az országot szinte teljesen tönkrevágja, nem érdekes. 

Minden népnek olyan kormánya van amilyet megérdemel.

Előzmény: Voltam Vagyok Leszek (-)
John Doe(520i) Creative Commons License 2011.05.24 0 0 17

E'sse rossz.

Előzmény: ISFC (6)
anticonstitutionelle Creative Commons License 2011.05.24 0 0 16

Bokor nem indul a megüresedett IMF székért?

Voltam Vagyok Leszek Creative Commons License 2011.05.24 0 0 15

Gazdasági szakember aki valószínűleg jobban ért a gazdasághoz mint a woodoos Matolcsi!

Előzmény: ISFC (9)
Kannaváró Creative Commons License 2011.05.24 0 0 14

És kontár is.

Előzmény: Voltam Vagyok Leszek (-)
Voltam Vagyok Leszek Creative Commons License 2011.05.24 0 0 13

Igazi lényegre látás!:-)

Előzmény: ISFC (6)
Brummogo Creative Commons License 2011.05.24 0 0 12

Hogy a faxba ne lenne. kb. 3x annyiba kerül. Amit elloptak tönkretettek, stb..

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.24 0 0 11

vasvillával összehányt, düledező szénaboglya

 

 

Akárcsak Kövér régi frizurája, vagy Bokros bajusza.

Előzmény: Voltam Vagyok Leszek (-)
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.05.24 0 0 10

Ő aztán tudott versenyképes termékeket előállíttatni:( A teljes magyar ipart tönkretették:( Még a szarugyárat is bezárták, ezért aztán már szarunk sincs:DD

Előzmény: eFigyelő (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!