Keresés

Részletes keresés

freesleep Creative Commons License 2011.04.26 0 0 107

és miért ugyanazon a márkanéven? nekem semmi bajom nem lenne ezzel, és az adios sportcipőt is megveszik. az viszont undorító, hogy gyanazon a márkanéven árulnak más minőséget

Előzmény: NIL7 (45)
wok Creative Commons License 2011.04.26 0 0 106

i

wok Creative Commons License 2011.04.26 0 0 105

sic transit gloria regeeroland

Előzmény: Törölt nick (100)
wok Creative Commons License 2011.04.26 0 0 104

azt hinné az ember, hogy elvitte a cica a keyboardodat, ha nem írtál volna egy valag hsz-t máshova

 

én úgy szoktam csinálni, hogy ha tévedek, akkor beismerem

 

próbáld ki, nagyon állat

Előzmény: Törölt nick (100)
wok Creative Commons License 2011.04.25 0 0 103

mmint ahhoz grat h szerzett bélszínt (neadjisten nem holsten fajtát, hanem húsért tartott marhából való rendeset) ennyiért?

 

mert az bizony tényleg állat, azonnal vennék én is belőle

 

amilyen peches vagyok, 5-6kHUF-ért kapok csak elég szépet

Előzmény: borzimorzi (102)
borzimorzi Creative Commons License 2011.04.21 0 0 102

Oltári mázlid volt, de mindenképpen GRAT!

 

Üdv:

b

Előzmény: Törölt nick (96)
wok Creative Commons License 2011.04.19 0 0 101

http://www.netbank.hu/?page=cegtortenet

 

"A korábban takarékszövetkezeti pénztárként működő HBW Expressben..."

 

az a baj, hogy ebben az országban mindenki mindenhez ért, aztán meg nekiáll sértegetni, amikor kiderül, hogy valaki jobban képben van, és ő maga hülyeségeket beszélt - mint te

 

a párbeszédet lezártnak tekintem

Előzmény: Törölt nick (100)
wok Creative Commons License 2011.04.19 0 0 99

az a hbw takszövből alakult magnet, benne van abban a csoportban, amit először írtam, te, te nagyon egyszerű

Előzmény: Törölt nick (97)
borzimorzi Creative Commons License 2011.04.18 0 0 95

Bélszínt töpörtyű árában??? Hooool?

Mert megyeeeek!

 

üdv:

b

Előzmény: Törölt nick (88)
borzimorzi Creative Commons License 2011.04.18 0 0 94

Ha ez vigasztal, eddig az összes olyan ismerősöm, aki járt usákiában, azt mondta, hogy ott rosszabb volt a CC.

 

Ketten az utazás 2. napjától fogva csak ásványvizet ittak ott, meg 100%-os gyümileveket.

 

Ja, és vigasztalásul: állítólag a Burger King itthon finomabb hambit ad.

 

Üdv:

b

Előzmény: Törölt nick (65)
NIL7 Creative Commons License 2011.04.18 0 0 93

Nem is tudnék egy olyan üzletágat mondani, ahol a cég rosszul akarna járni - így az importőr is inkább jól akar ...

Előzmény: Lehettem volna valaki más (91)
wok Creative Commons License 2011.04.18 0 0 92

azokon kívül a kerbankok vannak, amik mind multik, úgyhogy vagy hülyeségeket beszélsz, vagy hazudsz

Lehettem volna valaki más Creative Commons License 2011.04.18 0 0 91

Majd ha Magyarországon újra 13 millió sertést vágnak évente mint a "rendszerváltásnak" köszönhető átalakítások előtt és nem 3 milliót mint most, akkor nemcsak a töpörtyű, hanem a színhús ára is lemegy.

 

Különöse úgy hogy a mesterséges árletöréshez Hollandiaából importálnak olcsó sertést...

Igen ám, de legtöbb esetben a holland import minősége nem felel meg annak a követelményrendszernek amit a magyar termelőtől elvárnak...

 

Akkor most ki a hunyó?

 

Mert hogy az importőr jól jár, az tuti.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.18 0 0 89

"pl kisutik a zsirszalonnat"

 

OK. oda elszámolod az energia költséget, de akkor a töpörtyű melléktermék, vagy szerinted a zsír a töpörtyű készítés mellékterméke?

 

Előzmény: Derek (87)
Derek Creative Commons License 2011.04.18 0 0 87

Miert lenne mellektermek? De nem az szamit hanem a bekerules. Szetbontjak a disznot addig van egy koltseg ugyanannyi a fejhusra ,mint a szuzermere,az arkulonbseg itt a minosegi kulonbseg es eladhatosag miatt van,ha hozzateszznek meg egy technologiai lepest pl kisutik a zsirszalonnat, pacoljak ,fustolik a sonkat annak a ber,energia stb koltsegei szinten hozza kell kalkulalni a termelesi koltseghez

Előzmény: Törölt nick (86)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.18 0 0 86

De a töpörtyű egy melléktermék! :-)

Előzmény: Derek (84)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.18 0 0 85

"Csak egypár napig nem kéne venni senkinek, azonnal meglenne a valós ötszáz forintos ára."

 

De miért adnák olcsóbban, ha annyiért is elmegy?

 

Van ahol nem számít a pénz, könnyen jön, könnyen megy. :-(

Előzmény: Törölt nick (82)
Derek Creative Commons License 2011.04.18 0 0 84

Ja es a raforditott munkaido koltseget is. Minel magasabban feldolgozott valami annal magasabb a fajlagos ara

Előzmény: Derek (83)
Derek Creative Commons License 2011.04.18 0 0 83

A toportyunel azert kalkulald be a kisutesehez felhasznalt energiat is,mig a zsirszallonnanal, husnal ez nincs

Előzmény: Törölt nick (82)
Lehettem volna valaki más Creative Commons License 2011.04.18 0 0 78

A civilizáció meg ott végződik, ahol nem lehet Coca-Colát kapni!

 

Meg a fogorvosok profitja !

 

 

http://anagycoca-colakiserlet.blogspot.com/

 

 

Előzmény: Törölt nick (72)
Ghanima Creative Commons License 2011.04.18 0 0 77

:-)))))

Előzmény: troppauer (12)
Derek Creative Commons License 2011.04.18 0 0 76

"A mondás az első jellegzetes (Mae West "alakú") palackozott űdítők elterjedésének idejéből származik."

 

Azota a mondas annyiban valtozott:Coke, burger, french fries

Előzmény: Törölt nick (74)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.18 0 0 74

A legeredetibb valami fejfájás elleni szirup volt, szénsav nélkül, viszont még kokain is volt benne! A színéről nem tudtam. :-)

 

A mondás az első jellegzetes (Mae West "alakú") palackozott űdítők elterjedésének idejéből származik.

Előzmény: Derek (73)
Derek Creative Commons License 2011.04.18 0 0 73

Eredetit mar nagyon regota nem lehet kapni, mert az eredeti zold volt

Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.18 0 0 72

A svájciak korrektek a Milka csoki mindenhol ugyanolyan! :-)

 

A civilizáció meg ott végződik, ahol nem lehet Coca-Colát kapni!

 

Mivel már az USÁ-ban sem lehet rendes, eredeti, nem kukorica szirupos kólát kapni, így az emberi civilizációnak befellegzett! :-(

Derek Creative Commons License 2011.04.18 0 0 71

Jobb az izocukor mit  repacukor ,mert edesebb erzetu es kevesebb kell az udito italba. Az biztos az USA-ban  eladott kola az kukoricasziruppal keszul.

Előzmény: NIL7 (68)
pizo Creative Commons License 2011.04.18 0 0 70

Ha bármikor bármilyen vezetékrendszert terveztél volna, akkor tudnád, hogy soha, semmi sem szív teljesen alulról, pont azért, hogy a kiülepedő szennyeződéseket, és/vagy folyadékokat (pl. éépen víz) ne szívja fel.

 

Zoli 

Előzmény: Csutka Rozi (64)
freyya Creative Commons License 2011.04.18 0 0 69

Szerintem meg a valódi ok az, hogy mivel a hazai gazdaság a béka segge alatt van, nincs konkurrenciája a külföldi szemétnek, oda süllyesztik a színvonalat és emelik az árat, ahová akarják.

Előzmény: Törölt nick (52)
NIL7 Creative Commons License 2011.04.18 0 0 68

Arra tippelek, hogy izo-cukrot valamennyivel olcsóbban tudtak Mo-on szerezni. Megkérdezték a vegyészeiket, hogy belefér-e a technológiába, aztán legyártottak százezer palacknyit próbaként. A vevők ugyanúgy megvették, megitták, nem volt panasz, így maradt. A cég pedig nyer literenként 3 centet rajta ... egészen addig, amíg a vevők veszik.

Előzmény: ZSOTYESZ (59)
pizo Creative Commons License 2011.04.18 0 0 67

Figyelj, nem iszonyat nagy mennyiségekről van szó. A motorvezérlőegységnek már az is elég, hogy a benzin sűrűsége nem 0,73, hanem 0,74, már ez megváltoztatja a befecskendezett mennyiséget. Ugyanis (bár nem értek a fizikához ugye), a motorvezérlőegység szoftvere tartalmazza a befecskendező átmérőjét, a benzin nyomását, a BENZIN sűrűségét (ezek elvileg állandó értékek), és ezekből + a befecskendező nyitási idejéből (ami alapjárat környékén pl. 2 ms, és EZT változtatja a különböző üzemállapotoknak megfelelően a vezérlőegység), határozza meg a befecskendezendő mennyiséget.

 

Ha a benzin sűrűsége eltérő, az ideálishoz képest eltérő mennyiségű benzin kerül befecskendezésre, ami 'összezavarja' a rendszert. De nem értek hozzá, csak gagyogok itt össze-vissza. Benzin víztartalmával kapcsolatban pedig vedd hozzá, hogy már jó ideje tartalmaz a benzin 5tf% etanolt, mostantól pedig lehet 10tf% is, és az etanol viszont megköti a vizet.

 

És továbbra sem nagy mennyiségről van, szó, ha egy 24000 literes tartály benzinhez keverünk 0,5tf% vizet, amit simán felvesz, az is 120 liter benzinnyereséget jelent.

 

És az sem feltétlenül biztos, hogy nem egyéb térfogatnövelő, de jól keveredő anyagot használnak, ez lehet pl. n-heptán, vagy benzol, vagy éter, stb.

 

Zoli 

 

 

Előzmény: Hy (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!