Keresés

Részletes keresés

endrebá Creative Commons License 2021.11.16 0 0 636

Szeretném megdícsérni azt a moderátort, aki a legutóbb törölt hozzászólásomról értesített.

 

Nem a radírozás maga, hanem a hozzá magánban fűzött komment volt a rokonszenves - a hozzászólásért nem kár már.

 

Minden jót

Régi fórumos nicknév Creative Commons License 2019.11.05 0 0 635

Kár volt megdicsérni. :(

Előzmény: Régi fórumos nicknév (634)
Régi fórumos nicknév Creative Commons License 2019.05.29 0 0 634

Dicsérem az illetlenke fedőnevű moderátort, mert figyelemmel kíséri a topiknyitásokat, és ha olyan topik nyílik,amilyen témájú már van, akkor erre figyelmezteti a topiknyitót, és beszúrja a topik linkjét az újba. Ezzel sokat tesz a fórum olvashatósága, áttekinthetősége érdekében.

ErkölcsTan Creative Commons License 2019.01.17 -1 0 633

Ennek a hozzászólásomnak van "kigyógyulás"- fejlődés és moderációt is érintő észrevételei.

Amit főként a Vallás, Filozófia rovatra alapozok:

Régi kritika és mostani dicséret:

 

Pédox vallás időszámítása szerint (+40 ezer év) 42.000 és 42.003 közt tartózkodtam itt többet az index.hu vallás, filozófia fórumán.

 

Nagyon sok minden történt itt és nagyon sok dolgot tudtam megfigyelni, mint változást.

 

1. Nem nagyon bírta a ZombiJézuska hívők többsége a kritikát és elvonult egy külön kis helyre, zárt "intézetbe" -klubfórumba, ahol nem volt fejlődés és motiváció és ott szépen ki is "haltak".

 

2. A moderáció is észhez tért, vagy forradalom történt, mert hát amit csináltak régebben az minden volt, de többnyire borzalom. Gondolom az ottani hatalomért és befolyásért küzdő ateista/teista klikkek mára már átmentek a normálisabb felhasználókkal együtt más helyekre és vissza sem jöttek.

 

3. Mára már csak néhány fanatikus és ínyenc és nosztalgiázó felhasználó van itt, de eleve csoda, hogy sok más hasonló helyhez viszonyítva még ÉL ez a hely. Mert most egész jó már. Nincs zsúfoltság, amit én pölö szeretek, továbbá képedbe mászó reklámok, állandó megfigyelése annak, hogy mit gépelsz,hogy milyen reklámot nyomjanak az arcodba, hogy mit gépelsz. Sőt pénzéhsége sincs az üzelemtőknek, hogy állandóan azt várnák FIZESS!! és reklámozz!!

 

4. Ami megfigyelhető, mint pszichikum. Eltűntek a régebbi "Jézus szeret téged" és hasonló bepalizó szövegek. Eleve ZombiJézuska mítosza alábbhagyott, hanyagolják.

 

5. Megpróbálnak a legtöbben logikai és észérvekkel és feltáró kritikákkal jönni, ami sok esetben hibás persze, de legalább felismerték annak jelentőségét.

 

6. Már nem annyira akarják a kliktagok kikészítéssel és moderációba való bejutással onnét kilőni az ellenfeleiket. Valamiért nem megy nekik, elmentek és máshol csinálják, ahogy látom. Ez már nekik levadászott terület.

 

7. Még engem is alaphangon, de viszonylag békén hagynak társalogni. Most.  Régebben ez nem lehetett, mert állandóan ki akartak nyírni innét az ateisták, vagy a teisták. Persze el is mentem máshova önszántamból. Utánam is özönlött jó nagy hányaduk.

 

8. Alapvetően kielégítő a gyorsaság és a kellékek is. Régebben HTML programozással tudtam csak berakni egy képet, vagy szöveget formázni. Mostanra ez nagyon rendben van. Egyszerű, de elégséges, jól működik.

endrebá Creative Commons License 2018.12.10 0 0 632

Tiszteltetem "trollgyalu" nicket!

 

Ezúton kérdezném hogy jan 18.-án át tudom-e adni a sört?

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.11 -1 0 631

Óóó, és nahát.... Köszönöm!

claas patrol Creative Commons License 2018.10.28 0 0 630

Részemről is egy "Freundliche, beste, ... oder herzliche Grüße" , eccetra.. Kollegiálisan. Csak a szakmaiság a fontos. Mindig és mindenkor. 

endrebá Creative Commons License 2018.09.07 0 0 629

Nem tudom hogyan csináljátok akik eljöttetek olvasni nálam, de béke lett, meg nyugalom meg segítő jószándék. 

Pedig semmi jele nem volt hogy figyeltek.. se egy háromszögletű hátúszó a vízfelszínen, se oroszlánbőgés a szavannai éjszakában.

 

Köszönöm hogy olvastatok nálunk, bár mindenhol elég lenne ennyi.

endrebá Creative Commons License 2018.09.03 0 0 628

Sziasztok dícsérendő sávos és csillagos pajzsúak, írtam egy meghívót nektek pár hozzászólással lejjebb, mindjárt megpróbálok linket ábdálni hozzá :

 

                           http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=148891511&t=9208144   

 

  sikerült vala

Előzmény: endrebá (621)
endrebá Creative Commons License 2018.09.03 0 0 627

..az úgy nem megy "hogyha majd arra járok", mert a te szép környéked nekem annyira messzi esik a Délitől hogy arra inkább szándékosan fogok járni (túrabottal-hátizsákkal).

 

Jó, mindjárt írok egy visszautaló hozzászólást..

Előzmény: Törölt nick (626)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.03 0 0 626

Van asztalom, csak nem a konyhában, mert oda csak én férek be elvileg, gyakorlatilag a kis füge mindig mögém áll:) 

Endrebá, szerintem írd be mégegyszer a kérésed, mert lecsúszott ebben a sok beszédben, arra már nem válaszolok, és fönn marad. És ha erre jársz, csak hozd bátran a szörpöt:) Á, már öreg lettem, nem tépem le senki fejét annyira virtualice:)

 

 

Előzmény: endrebá (625)
endrebá Creative Commons License 2018.09.03 0 0 625

Ne ordíts be a lelkisbe..  Nemrégen főztem tizenöt liter szederszörpöt (ha kávé lenne kiugrana belőle a kiskanál) - majd viszek neked belőle egy litert aztán elücsörgünk mellette a konyhaasztalodnál.(tényleg, van az új lakásban konyhaasztalod?)

Szóval a szörpöm mellett majd megnyugszol.  Legalább most tudom hogy lelki fájdalmad van.

Előzmény: Törölt nick (624)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.03 0 0 624

Én most csitítom magam, hogy ne ordítsak be egyet a lelkisbe:) Semmi értelme, lemennék a kutya hátsója alá vele, de annyira bosszant, hogy amit írtál az előbb, amögött akad egy izéség... Ha a kellő időben, egy bizonyos helyzetben valaki megtett volna valamit... más valamit meg nem... áh. Remélem, sikerrel jársz, és lesz ok ideírnod egy dicséretet valakinek:)

Előzmény: endrebá (623)
endrebá Creative Commons License 2018.09.03 0 0 623

Mosolyogj csak, sokszor segítettél továbblépnem - pedig okkal képzelem magam erősnek.

 

..méghogy "vannak".. én akit csak ismerhetek sávospajzsos, az mind jó figura.

Előzmény: Törölt nick (622)
Törölt nick Creative Commons License 2018.09.03 0 0 622

Kedves Endrebá, mindig szívesen látlak, ide azt írsz, amit jónak látsz, ha rajtam múlik. De nem rajtam múlik. A mosolyka elmaradása pedig nem véletlen, sajnos. Remélem, azért sikerrel jársz, vannak kiváló modik. 

Előzmény: endrebá (621)
endrebá Creative Commons License 2018.09.03 0 0 621

Zdravo Fügice, eszembe jutott ez a topik : engedélyezed-e hogy innen kérjem a sávos pajzsúak figyelmét?

 

Sziasztok nagyobb hatalmúak, dícsérni szeretném a figyelmetek felkelthetőségét, meg a lényeglátásotokat de plááne a segítőkészségeteket.

Valahol egy eldugott bugyorban létezik az én asztaltársaságom,(a Kisflex és Trafópálca) ahol most számomra kiegyenesíthetetlen kérdőjelek kezdenek feltünedezni.  

A régmúltbéli topikszakadás után távozott .. hm.. volt barátaim egyike ragaszkodik abbéli jogához hogy lenéző véleményt is megfogalmazhasson egyik most már odavalósi nickről - én pedig ahhoz ragaszkodnék hogy vigye máshová az ebbéli véleményét.

 

Nem tudok se hozzászólási rendszámokat se időpontokat (mert néha hadarva beszélgetünk) - de szívesen hívnék olvasóközönséget közületek is hozzánk.

 

Tudom, te fügice szoktál.. de te az én szintemen minősíted a történéseket.

(és csak egyszer volt egy napig csillagos pajzsod)

Előzmény: Törölt nick (602)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.28 0 0 620

Az, hogy valamit nem ÉSZlelünk, még nem jelenti azt, hogy nincs is, ugyebár:)

Előzmény: gergerg (618)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.28 0 0 619

Visszagyütt a bestye, de mostmár nem engedem ki egyelőre:)

Előzmény: Törölt nick (617)
gergerg Creative Commons License 2018.08.28 0 0 618

Miért, elment? Azt se tudtuk hogy vót!

Előzmény: Törölt nick (616)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.28 0 0 617

Megy az ész

   jön a mész?

;)

Előzmény: Törölt nick (616)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.28 0 0 616

A csipkebokorban lakozó áldjon meg titeket (kettőtöket) mindkét kezével, a jókedve szálljon rátok, én meg azért sem mondok fel. De lehet, hogy beszólok hamarost, ha csak vissza nem jön a józan eszem.

Törölt nick Creative Commons License 2018.08.15 0 0 615

Hát nem kicsi:) Veszélyes, naon veszélyes, V pajzs ide vagy oda, naon veszélyes!

Előzmény: Törölt nick (614)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.15 0 0 614

Talán nagy a hőség?

:)

Előzmény: Törölt nick (613)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.15 0 0 613

Hölgyek, urak, a modik is emberek. Mint én. Mint ti. Az élet pedig megyen, a csipkebokorban lakozó pedig türelmesen jókedvű, soha nem változik.

Ja és szmájli:)

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.01 0 1 611

BÚÉK, adminok, modik, a csipkebokorban lakozó..., stb.:)

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.23 0 1 610

Boldog Karácsonyt, modi hölgyek és modi urak, el nem felejtkezve a néhaiakról sem:)

A csipkebokorban lakozónak jókedve az idén sem kerüljön el Benneteket, a delgombjaitok porosodjanak békében, minden jót Nektek:)

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 609
Kéremszépen, Aventinus egy valóságos modiangyal! Igazságos, tárgyilagos, visszafogott, hidegvérrel megáldott, na! A csipkeborban lakozónak..., stb.
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.19 0 0 608

Asztaleborultszivarvégit, Colormaci rulez:)

Előzmény: Törölt nick (607)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.18 0 0 607

Colormaci, hegyezd füled,

Hadd beszéljek mostan veled!

Régi Maci vagy a háznál...

Mindig emberül szolgáltál?

 

Ezután is jó légy, Maci,

Ne legyél oly sokszor csacsi,

Élj Fügével baráccságba,

Teee, fórumnak kis császára:)

 

Daloltál te nekem, Maci,

Agyamról dobtam a sapit,

Ezért versbe öntöttelek,

Félplágium, igaz; Remek:)

 

Innnen jön a komolyabbja:

Mit akarsz te tőlem, medve?

Kedves dalod oly megható,

Ámde mégis: Mija manó?!!!

 

Eccer gyere lónyálazni,

 

Itt nem publikus részek következtek,

 

A függe nem ellenséged.

 

Írta függe félplágium énekelhető colorizált költemény ófügge sztájlban

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.08 0 0 606

Á, a tények azok tények. Egy pillanatra elgondolkodtam nemrég, hogy mi lehet még rosszabb, mint ami a legrosszabb volt, és pár nap múlva megérintett a szele a még rosszabbnak. De ettől még nem megyünk a falnak, nem vágjuk fel az ereinket (mer mindenki bénább a takarításban, mint én), nem iszunk arzént, nem eszünk galócapörit, stb, hanem túléljük, sőőőt:) Merhogy, minden jónál van még jobb is:) Ez is tény. A csipkebokorban lakozónak jókedvét még nem merítettem ki:) 

Előzmény: Törölt nick (603)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!