Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2018.09.03 0 0 622

Kedves Endrebá, mindig szívesen látlak, ide azt írsz, amit jónak látsz, ha rajtam múlik. De nem rajtam múlik. A mosolyka elmaradása pedig nem véletlen, sajnos. Remélem, azért sikerrel jársz, vannak kiváló modik. 

Előzmény: endrebá (621)
endrebá Creative Commons License 2018.09.03 0 0 621

Zdravo Fügice, eszembe jutott ez a topik : engedélyezed-e hogy innen kérjem a sávos pajzsúak figyelmét?

 

Sziasztok nagyobb hatalmúak, dícsérni szeretném a figyelmetek felkelthetőségét, meg a lényeglátásotokat de plááne a segítőkészségeteket.

Valahol egy eldugott bugyorban létezik az én asztaltársaságom,(a Kisflex és Trafópálca) ahol most számomra kiegyenesíthetetlen kérdőjelek kezdenek feltünedezni.  

A régmúltbéli topikszakadás után távozott .. hm.. volt barátaim egyike ragaszkodik abbéli jogához hogy lenéző véleményt is megfogalmazhasson egyik most már odavalósi nickről - én pedig ahhoz ragaszkodnék hogy vigye máshová az ebbéli véleményét.

 

Nem tudok se hozzászólási rendszámokat se időpontokat (mert néha hadarva beszélgetünk) - de szívesen hívnék olvasóközönséget közületek is hozzánk.

 

Tudom, te fügice szoktál.. de te az én szintemen minősíted a történéseket.

(és csak egyszer volt egy napig csillagos pajzsod)

Előzmény: Törölt nick (602)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.28 0 0 620

Az, hogy valamit nem ÉSZlelünk, még nem jelenti azt, hogy nincs is, ugyebár:)

Előzmény: gergerg (618)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.28 0 0 619

Visszagyütt a bestye, de mostmár nem engedem ki egyelőre:)

Előzmény: Törölt nick (617)
gergerg Creative Commons License 2018.08.28 0 0 618

Miért, elment? Azt se tudtuk hogy vót!

Előzmény: Törölt nick (616)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.28 0 0 617

Megy az ész

   jön a mész?

;)

Előzmény: Törölt nick (616)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.28 0 0 616

A csipkebokorban lakozó áldjon meg titeket (kettőtöket) mindkét kezével, a jókedve szálljon rátok, én meg azért sem mondok fel. De lehet, hogy beszólok hamarost, ha csak vissza nem jön a józan eszem.

Törölt nick Creative Commons License 2018.08.15 0 0 615

Hát nem kicsi:) Veszélyes, naon veszélyes, V pajzs ide vagy oda, naon veszélyes!

Előzmény: Törölt nick (614)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.15 0 0 614

Talán nagy a hőség?

:)

Előzmény: Törölt nick (613)
Törölt nick Creative Commons License 2018.08.15 0 0 613

Hölgyek, urak, a modik is emberek. Mint én. Mint ti. Az élet pedig megyen, a csipkebokorban lakozó pedig türelmesen jókedvű, soha nem változik.

Ja és szmájli:)

Törölt nick Creative Commons License 2017.01.01 0 1 611

BÚÉK, adminok, modik, a csipkebokorban lakozó..., stb.:)

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.23 0 1 610

Boldog Karácsonyt, modi hölgyek és modi urak, el nem felejtkezve a néhaiakról sem:)

A csipkebokorban lakozónak jókedve az idén sem kerüljön el Benneteket, a delgombjaitok porosodjanak békében, minden jót Nektek:)

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 609
Kéremszépen, Aventinus egy valóságos modiangyal! Igazságos, tárgyilagos, visszafogott, hidegvérrel megáldott, na! A csipkeborban lakozónak..., stb.
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.19 0 0 608

Asztaleborultszivarvégit, Colormaci rulez:)

Előzmény: Törölt nick (607)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.18 0 0 607

Colormaci, hegyezd füled,

Hadd beszéljek mostan veled!

Régi Maci vagy a háznál...

Mindig emberül szolgáltál?

 

Ezután is jó légy, Maci,

Ne legyél oly sokszor csacsi,

Élj Fügével baráccságba,

Teee, fórumnak kis császára:)

 

Daloltál te nekem, Maci,

Agyamról dobtam a sapit,

Ezért versbe öntöttelek,

Félplágium, igaz; Remek:)

 

Innnen jön a komolyabbja:

Mit akarsz te tőlem, medve?

Kedves dalod oly megható,

Ámde mégis: Mija manó?!!!

 

Eccer gyere lónyálazni,

 

Itt nem publikus részek következtek,

 

A függe nem ellenséged.

 

Írta függe félplágium énekelhető colorizált költemény ófügge sztájlban

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.01.08 0 0 606

Á, a tények azok tények. Egy pillanatra elgondolkodtam nemrég, hogy mi lehet még rosszabb, mint ami a legrosszabb volt, és pár nap múlva megérintett a szele a még rosszabbnak. De ettől még nem megyünk a falnak, nem vágjuk fel az ereinket (mer mindenki bénább a takarításban, mint én), nem iszunk arzént, nem eszünk galócapörit, stb, hanem túléljük, sőőőt:) Merhogy, minden jónál van még jobb is:) Ez is tény. A csipkebokorban lakozónak jókedvét még nem merítettem ki:) 

Előzmény: Törölt nick (603)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.08 0 0 605

Rám jött a csuklás:) Remélem, jól vagy, Colorka, és kezdett potyogni az áldás:)

Előzmény: Color Star (604)
Color Star Creative Commons License 2016.01.08 0 0 604

:)

 

Elnezest, erdektelenseg miattl ezt a topikot nem szoktam olvasni.

Előzmény: endrebá (597)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.08 0 0 603

Ugyan,fel a tejjel,tsak semmi depresszivitás!:)

Előzmény: Törölt nick (602)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.06 0 1 602
Sajnos egyet kell értenem, szinte mindennél van eggyel lejjebb. De azért inkább reménykedjünk abban, hogy most legalább eggyel feljebb jön:)
Előzmény: endrebá (601)
endrebá Creative Commons License 2016.01.05 0 0 601

..na ezt a képes beszédet már mintha érteném...   :-)))

 

Az idei év... háát... szerintem mindíg és mindenhonnan van lejjebb.  

 

                                                           de ha lehet perszehogy legyen jobb az idei a tavalyinál.

Előzmény: Törölt nick (600)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.04 0 0 600

Oké, Endrebá, akkor ezt megúszta Color:) Ez az év csak jobb lehet, mint a tavalyi:) Remélem, mindenkinek:)

Előzmény: endrebá (599)
endrebá Creative Commons License 2016.01.04 0 0 599

Hümm-hümm...

      Én nem vagyok jó a képes beszédek értelmezésében úgyhogy a békesség kedvéért majd nem a fügebirodalom felé viszem a szállítmányt..   8~))

 

Lényeges és eddíg kimaradt hogy az új év legyen neked is szép meg jó.    

Előzmény: Törölt nick (598)
Törölt nick Creative Commons License 2016.01.03 0 0 598

Szia, Endrebá, boldog Új Évet:)

 

Főjelzőt nem ismerem, mert másfelé jelzőzik, mint amerre én olvasgatok meg írok, de hiszek Neked, úgyhogy dicsértessék vastagon:)

 

Nade Color Star, hát őt az Úr áldja meg rettenetesssssen, mind a két kezével (by Endrebá:-D), ahogy alant is írtam:) Arra azért vigyázz, hogy menet közben az a 4 Heineken felénk ne kanyarodjon, mer esetleg kerülhet bele némi titkos függeesszencia, aminek nem örülne annyira a a robbanós úr:) Megborsoznám kicsit, római kömény esetleg, meglekvároznám kicsit, kiráznám a buborékot, sőt fel is forralnám... csak hogy jobb legyen a íze:)

Előzmény: endrebá (597)
endrebá Creative Commons License 2016.01.02 0 0 597

Szia fügice, jöttem szólni hogy dícsértessék Főjelző, mert tud beszélgetni is velünk : a moderálandó vezéri célnépséggel...

 

Illetve hogy Color Starnak idén megint megpróbálom Komárom felé eljuttatni a négy doboz Heineken sört...

Törölt nick Creative Commons License 2015.12.22 0 0 596

Hűűű:))) Neked is boldog Karácsonyt:) Ha látod Glifót, neki is:)

Előzmény: gergerg (595)
gergerg Creative Commons License 2015.12.21 0 0 595

Én csak a Glifót szerettem, az olyan kis édibédi volt mint egy aranyhal. Kapott magának egy akváriumot amiben úszkálhatott kedvére, egészen addig amíg véletlenül ki nem öntötték a vízcserekor. Aztán a lefolyón, majd a csatornabűzön át, patkányok társaságában hosszú küzdelem árán eljutott a tengerig. Ott aztán folytatta békés úszkálását, odaköszöngetett a delfineknek, poliponknak, egyszóval még ott is boldog volt. Pedig a sós vizet nem is szerette. Új barátokat szerzett, azt hitte végre elérkezett a szabadság mikoris arra ment egy cápa és hamm, bekapta. De csak a teste halt meg, a lelke egy különös helyre került, akol sok olyan tengeri lény volt akiket szintén a cápa evett meg. Azt hitte a mennyországban van. Csakhogy kis idő múltán rájött hogy ezek az élőlények pont olyanok mint a cápa, csak kisebbek, ezért lett belőlük az ebéd és nem a cápából. Aztán az egyik ezek az élőlények közül közölte vele, hogy ha nem tetszik neki a pokol, akkor mennyen ahová akar. Így hát el is indult a halacska az igazi mennyország felé. Útközben találkozott olyan aranyhalakkal akikkel még a kisállat kereskedésben találkozott fiatal korában. Elmesélte mi történt vele, és hogy most a mennyországba tart, de a többi aranyhal meggyőzte hogy az lesz a legjobb ha vesznek egy óriási saját akváriumot. Olyat amiben belül van a villanykapcsoló, és szűrő is van a leeresztőjén. Azóta az aranyhal boldogabb mint valaha, ott úszkál, játszik, fickándozik a barátjaival, és már csak nagyon ritkán jut eszébe a csatornabűz, a patkányok a cápa, a pokol meg még annál is ritkábban. 

Előzmény: Törölt nick (587)
Törölt nick Creative Commons License 2015.12.21 0 0 594

Boldog Karácsonyt mindenkinek:)

 

Color Starnak külön, a csipkebokorban lakozónak jókedvéből extra adag szálljon rá, családostul, annyi ajcsit kapjon, amennyit eddig még soha, és mindegyik nagy örömet jelentsen neki, aranyeső hulljon a gondolataira, a bankszámlájára, a kedvenc ételeiből ki ne fogyjon év végéig, söröskorsójába is áldás csorogjon, a kedvenc pálinkája is ott legyen kéznél, ha kell, a tévéje pedig ne robbanjon fel pont Karácsonyra.

 

Opikának hasonló jókat kívánok Karácsonyra, + egy gondolatolvasó delejezőt.

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.08 0 0 593

Jó.

Előzmény: Törölt nick (591)
Törölt nick Creative Commons License 2015.08.08 0 0 592

Wágner úr fogalom, MI fogalom, a kövi is az lesz:) Hátőőőő, Opi is fogalom:) Ha a következő jól csinálja, sosem tudjuk meg a nevét:)  Mer minden rendben lesz. Én meg addigra csinálok egy külön veszekedős fórumot. Ott nem lesz modidicsérés, mer én leszek az egyetlen hatalom, és én olyan görény leszek, hogy még!

Előzmény: Törölt nick (590)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!