Keresés

Részletes keresés

Fruzsi_na Creative Commons License 2020.10.20 0 0 1602

Jövőre visszatér a műsor http://sorozatwiki.hu/hirek/nagy-bejelentesek-a-tv2-tol-2021-ben-ket-iden-nem-latott-nagy-showmusor-is-visszater-nagy-duett-sztarban-sztar-leszek?fbclid=IwAR3uLkU-f1SlM_6ApEkbnm-Zaz-1Y0-vsb6PjC1ZDUAM5OANMSIBkJWvUtE

 

Akiket esetleg el tudnék képzelni:

 

Profik (vagy legalábbis annak tituláltak): Feke Pál, Vastag Tomi, Pásztor Anna, Nagy Sándor, Rácz Gergő, Csonka András, Veréb Tamás, Kocsis Tibor, Muri Enikő, Polyák Lilla, Homonnay Zsolt, Kozma Orsi, Kefir, Baby Gabi, MÁZS, Berkes Olivér, Singh Viki, Freddie, Sári Évi, Kállay-Saunders András, Burai Krisztián, Szőcs Renáta, Molnár Tamás, Pély Barna, Opitz Barbi, Horváth Boldi, Lányi Lala, Gájer Bálint, Horányi Juli, Fekete Dávid, Szolnoki Péter

 

Amatőrök: Kárpáti Rebeka, Gelencsér Tímea, Katus Attila, Marsi Anikó, Gyetván Csaba, Ada, Bárdosi Sanyi, Váczi Gergely, Istenes László

 

janderka Creative Commons License 2019.07.09 -1 0 1601

Nahát, Kamarás megtanult volna tavaly óta énekelni? Vagy ugyebár csak egy silány átverés volt az egész "fahangúsága" - ahogy az egész mű-sor.

 

https://tv2.hu/mokka/296042_kamaras-ivan-nagykoncertre-keszul-toth-veraval.html

Előzmény: janderka (1314)
vanda62 Creative Commons License 2019.01.13 -3 0 1600

Na aludtam a dologra egyet-kettőt. Tökéletesen igazad van, az embernek muszáj változni, a változás mindig jót tesz. Én már csak tudom, három év alatt hihetetlenül sokat változtam, máshol dolgozom, máshogy nézek ki, más zenéket szeretek. Sajnos későn ismertem fel, hogy már nem tudok könnyű zenét hallgatni, el kellene engednem a popzenét is, és a popzenei műsorokat is. Úgyhogy el is engedem. 

Előzmény: TonyBrasco (1598)
vanda62 Creative Commons License 2019.01.09 -3 0 1599

O.K. 

Előzmény: TonyBrasco (1598)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1598

Hát ez az, az összefüggéseket sem ismered, utánaolvasás az meg ugye minek?! ...de a zsigerből fikázás az megy... már bocs, de ez annyira shu féle, és méltatlan.. Beleállsz Begibe is, amikor nem is ő csinálta a dalt... Beleállsz Kowaba is, pedig mindegyik letett már a szakmában valamit az asztalra... Zsuzsikát meg nem kell félteni, ha elvállalta, akkor vélhetőleg tetszik neki is, nem hiszem, hogy fejéhez tartottak egy stukkert, hogy énekeljen... Máskülönben egy középszerű énekes, örülhet ha valaki egyáltalán piszkálja, és foglalkozik vele...

 

Lehet én kissé elfogult vagyok Bartolos munkássága felé, de elég jó zeneszerzőnek tartom, és van egy olyan tippem a slágerlistákon fent lesz, sokan töltik majd le, magas lesz a nézettsége és sokak kedvence lesz a dal.

Szóval hogy te milyen szinten ócsárolód irreleváns lesz... de ha te ettől jobban érzed magad?! .... Csak nem értem, ha neked nem tetszik, hát legyen a te dolgod, ne hallgasd... azt meg pláne nem értem, hogy egyáltalán az indító a posztodra, abban a stílusban miért volt szükség, normálisabban is lehet kritizálni.

Előzmény: vanda62 (1597)
vanda62 Creative Commons License 2019.01.09 -2 0 1597

nem tudom, hogy ki az EMZ Jenő, MZ-ből csak az NDK motorkerékpárt, Jenőből az Ifj. Knézyt ismerem, de aligha róluk van szó. Lofti Begi a perzsa, és mivel a művet az ő pénzéből gyártották, mindenhez köze van, elvégre annak a nótáját húzzák, aki a primás homlokára ragasztotta a bankót. 

Előzmény: TonyBrasco (1596)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1596

Jó, azért hasonlít NEKED a Valahonnan-ra, mert ugyanúgy az EMZ-s Jenő csinálta ezt is, mint azt is.. a Perzsának (már ha Lotfi Begire gondolsz?!) ehhez sok köze a masteringen és a hozzáadott nevén kívül szerintem nincs... Esetleg még hangszerelésben belepiszkálhatott, de azzal már túl messzire mennék... A dal szerintem slágeresen rádióbarát, és jó.. Nekem ez is és az is tetszik, mint minden EMZ-s dal..... de szívesebben hallgattam volna Knoll Gabitól vagy P. Lilitől... Nem értem Jenő miért nem inkább a saját "csapatát" tolja... Gondolom Kollányiék fizetnek rendesen, azért.... meg ahogy a klippekben szerepelnek jó haverok is lehetnek... Kowa szerintem mesteri dalszövegíró is, nagyon sok előadónak csinált szöveget, többek közt Rúzsa Magdinak is anno, akár szerzői estet is tarthatna már, ezen munkássága miatt igen nagyra tartom őt... Ennek ellenére nem tudom milyen előadó és mennyire színpadképes, Kollányi mellett kicsit disszonáns a megjelenése, így furcsa a jelenléte ott a klipben, de komoly gondom vele nincs... 

Előzmény: vanda62 (1595)
vanda62 Creative Commons License 2019.01.09 0 0 1595

látod, ennyire nem tudom elfogadni, hogy a Perzsa és a teamje ilyen alávaló minőséget gyártottak Kollányinak. Még a linket is elrontottam. Igen, erre a félkész konzum árura gondoltam. 

 

Utoljára ebben a műsorban láttam Kollányit. 

Előzmény: TonyBrasco (1594)
TonyBrasco Creative Commons License 2019.01.08 0 0 1594

Ezt ebbe a topicba akartad?! És nem véletlen erre a linkre gondoltál?! https://www.youtube.com/watch?v=y287_S4pZGA

Előzmény: vanda62 (1593)
vanda62 Creative Commons License 2019.01.08 -1 0 1593

Általában igaz, hogy nők nagyon kevéssel is beérik, azt hiszem Kollányi Zsuzsi is többet érdemelne. A Perzsának azt jutott eszébe, hogy Zsuzsit Kowalskivel rakja egy párba, egy félig sem megírt dalban. A mű a Valahonnan dallamvilágát idézi, de jóval kevésbé kimunkált módon, inkább csak az ötlet és alapok vannak meg, nincs rendesen megírva és hangszerelve. Ha már berángatták Zsuzsit a babák mellől a stúdióba, adhatott volna neki a Perzsa normálisan megírt anyagot is. Zsuzsi kissé fáradtnak tűnik benne, Kowa középszerűnek, a Perzsa pedig hülyének. (de nem a származása miatt, hanem, mert már kiégett, és a régi ötletei újratöltéséből él.) 

 

https://www.youtube.com/watch?v=zKFt_5lGPNY

 

 

TonyBrasco Creative Commons License 2018.06.07 -1 0 1592
Mazsola0070 Creative Commons License 2018.06.04 -2 2 1591

"Az pedig még mindig nem döntöttem el, hogy a tv2 az "azé az ország, aki teleszüli" kormánypropaganda népszerűsítése miatt rakta tele a műsort kismamákkal, vagy ez babyboom a véletlen műve."

 

Egy ilyen műsorban semmi nem a véletlen műve, szerintem Vajna bácsi profikkal dolgoztat.

 

Ez a műsor nem csak arról szólt, hogy "telerakták kismamákkal", hanem teljesen látványosan erre volt felépítve az egész az elejétől kezdve.

 

 

Előzmény: vanda62 (1580)
TonyBrasco Creative Commons License 2018.06.04 -3 0 1590

"Adél és Nikolas slágert elég nehéz összeszedni. Ellenben a Valahonnant és a Meggyfát  sokkal többen ismerik."

 

Anno a "Boldogság te vagy" nagyon népszerű volt... meg korábban a portugál Aureaval készült "Where is the Love" is... valamint még az elsők között a "Zene kísér majd az Úton" c. dala...

Ennek ellenére jogos, mert megannyi albuma és dala közül, némelyik tényleg egész jó és emiatt kár értük, de nem tudtak igazán slágerközelbe sem kerülni..

(Az újabbak közül nekem talán a "Szép vagy" tetszik egyébként.)

 

Adélnál komolyabb a probléma, mert volt kb. két-három dala és nyista, talán az segít ha Csobot nélkül keresünk rá és keresztnevét megtoldjuk egy e-vel, akkor mindjárt jönnek a slágerek.. :))

 

 

Előzmény: derek (1515)
Ilhilla Creative Commons License 2018.06.04 -5 0 1589

Ez így van, de Adélka már nyolcadik hete készül hét közben is, adott esetben több számmal is. Nem tudom, nem árt-e a magzatnak a sok rázkódás és a hangos zene, meg kornyikálás. (Ez vonatkozik a többi kismamára is).

Nem tudom, nekem tudnának-e annyit fizetni, hogy kövessem akár T. Marika, akár Adélka, akár a többiek példáját! :-)

Előzmény: vanda62 (1588)
vanda62 Creative Commons License 2018.06.04 -4 0 1588

szerintem a nyári hőségben, a tűző napon héthónapos terhesen egész álló nap vizet húzni némiképp megeröltetőbb mint egy háromperces slágert lenyomni a tévében, persze ki tudja, hogy kinek mi a nehéz. 

Előzmény: Ilhilla (1587)
Ilhilla Creative Commons License 2018.06.04 -3 1 1587

...azért "Talpalatnyi Marika" nem próbált asztalra ugrálni és ilyen koreográfiákat nyomni félidős terhesen! Nem hiába félt Kasza, sokszor, hogy "kiesik a gyerek"! :-)

Összességében Adélka nekem az eddigiekhez képest kellemes csalódás volt!

Előzmény: vanda62 (1586)
vanda62 Creative Commons License 2018.06.04 -4 0 1586

Arról, amit írtál nekem speciel a Talpalatnyi föld jutott eszembe, amikor szegény Marika addig húzza fizet a kútból a salátaültetvényen, amíg majdnem meghal ő is, meg a kisbaba is. Azért ennyire nem volt befogva szegény Adélka:-)

Előzmény: Ilhilla (1567)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.06.04 -1 0 1585

*bocsi,1 mondatot 2x írtam le

Előzmény: Fruzsi_na (1583)
vanda62 Creative Commons License 2018.06.04 -4 0 1584

rásegítettek azzal,hogy jó dalokat adtak nekik.

 

meg egy partnert, aki hivatása szerint komika, és zenés darabokban is szokott játszani. 

Előzmény: Fruzsi_na (1582)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.06.04 -1 1 1583

Andit én igazából kedvelem. És igazából Horváthttal sem lenne bajom,csak a körülötte lévő hype idegesít. Azért finoman szólva sem akkora szám,hogy egy éven belül két nagyszabású műsort is megnyerjen. Sem itt, sem a Sztárban sztár-ban nem volt annyira jó,hogy megnyerje. Mert sem itt,sem a Sztárban sztár-ban nem volt olyan jó,hogy megnyerje. Egy középszerű énekes. Nekem a dalai sem tetszenek különösebben (mondjuk ez ízlés dolga). Falunapokra jó,de ennyi.

Előzmény: Zenerajongó (1581)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.06.04 -1 1 1582

Van igazság abban,amit írsz,de itt a szavazókat nem kellett különösebben manipulálni,mert Horváthnak alapból nagy tábora van (hogy mire fel az számomra érthetetlen). Akik nyomják rá a szavazatokat,mint a gép. De igen,erre még a műsor készítői is rásegítettek azzal,hogy jó dalokat adtak nekik.

Előzmény: vanda62 (1580)
Zenerajongó Creative Commons License 2018.06.04 -2 0 1581

Én két és fél adást láttam, de ennyi is bőven elég volt belőle, isten őrizz, hogy akár egy produkciót is meg akarjak nézni még a későbbiekben. Az első széria óta nem néztem ezt a műsort, így még mellbevágóbb, hogy mennyire leromlott a színvonala ennek is. Gyakorlatilag egyetlen egy igazán jó párost sem tudnék mondani, akik valóban megérdemelték volna a győzelmet, egyik hitványabb volt mint a másik. A legkevésbé Horváth Tamás iszonyatos TÚLhypeoltságát nem értem. Engem rettenetesen irritál a srác, meg se kell hozzá szólalnia, de persze a hangja se jön be, plusz az is felháborító, hogy a Sztárban sztárt megnyerte, mivel utánzóképessége se nagyon van. De hát valami protekciója biztosan van a csatornánál, hogy ennyire tenyerükön hordják, én nem találok benne pozitívumot, teljességgel felfoghatatlan, hogy lehet ekkora rajongótábora (egyedül a katasztrofális közízlés lehet rá a magyarázat). A partnerét eddig nem ismertem, de borzasztó volt, abszolút nem képernyőre való.

Annak az egynek örülök, hogy Kamarás Ivánék párosa leszorult a dobogóról, nekem se tetszettek, Kamarásról nagyon lerí az önteltsége, nem is nagyon próbálja leplezni. 

Számomra Rózsa Gyuriék voltak az egyetlen szerethető páros, de Adél túlpörgése nekem azért egy kicsit sok, de megértem, ha valakinek bejön ez a stílus. De hát azért mint énekduó, volt bennük bőven kivetnivaló. Tápai Szabina botrányosan hamisan énekelt tegnap, meglepő, hogy a zsűri szerint rengeteget fejlődött, de még bőven lenne hova, Takács Nicolast meg már anno az X-faktorban se kedveltem, ez azóta se változott, de még mindig jobban örültem volna, ha ők nyertek volna, mindegy ez van, mint mondtam, egyik se érdemelte volna meg a győzelmet.

Összegezve, ez a műsor förtelmesen gagyi és nívótlan volt, a poros nyomába nem ér se a Szárban sztárnak , se a Sztárban sztár +1 kicsinek. Na persze, ez utóbbit is simán el tudják majd rontani, ha neadjisten abba is belepakolják a következő szezonban Horváth Tamást... :)

 

Előzmény: kelso82 (1577)
vanda62 Creative Commons License 2018.06.04 -4 1 1580

ez az a műsor is bekerülhetne a média iskolába, példának arról, hogy lehet sikeresen manipulálni a szavazókat, hogy azok legjobb meggyőződésük alapján szavazannak arra, akit a csatorna győztesként képzelt el. Horváth mellé sikerrel kiválasztottak egy profi színésznőt, tizenötéves szakmai tapasztalattal, aki képzett színészhez méltón, teljes egészében kibontotta a picike férfi, nagyon nagy darab nő helyzetben meglévő komikumot, és mint a legtöbb színész jól is énekel. Természetesen mindig jó dalokat kaptak, pl. anyák napján a biztos befutót, a Kell ott fennt egy országot. A többieknek nem sok esély maradt, mondhatni összekötött cipőfűzővel indultak. 

 

Az pedig még mindig nem döntöttem el, hogy a tv2 az "azé az ország, aki teleszüli" kormánypropaganda népszerűsítése miatt rakta tele a műsort kismamákkal, vagy ez babyboom a véletlen műve. A kismamáknak jó egészséget, sok szerencsét kívánok, a műsor gyártóinak már nem annyira. 

Ilhilla Creative Commons License 2018.06.04 -3 0 1579

Köszi, majdnem jól írtam! :-)

Előzmény: Mlle. Grenelle (1578)
Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.06.04 -2 0 1578

Tvrtko.

Vujity Tvrtko.

Előzmény: Ilhilla (1576)
kelso82 Creative Commons License 2018.06.04 -4 0 1577

Én mára virradó éjjel néztem vissza a döntő adást(összesen talán 3 epizódot láttam az egész évadból,a tegnapi volt az egyik ezek közül)

 

 

Egyetlen dolgot nem értettem.A tápai szabinát teljes komolysággal letehetségező zsűrit.Főleg az első daluk után dícsérték őt, de vmi elképesztően hamis és fülsértő volt sztem ott is.(és a másodikban is, meg bármelyikben azok közül amiket hallottam)

 

Csak az anyukája nehogy komolyan vegye amit a zsűri mondott és rohanjon vele az énektanárhoz:D

Ilhilla Creative Commons License 2018.06.04 -1 0 1576

Szerintem mindketten azért viselnek fejfedőt, mert teljesen kopasz a fejük. Nikolas legalább nem azt a hülye "leninsapkát" hordja állandóan, mint a "nagy riporter" (nevét nem tudom leírni, talán Tvrutko?), hanem változtatja az éppen viselt ruhához illően.

Egyébként Nikolas azért is visel mindig valamit a fején, mert nincs jó formája a koponyájának és a rajongók, a nézők már így szokták meg, így fogadják őt el (kivéve Téged? :D).

Előzmény: Mazsola0070 (1574)
Ilhilla Creative Commons License 2018.06.04 -3 0 1575

Én nem gondolom, hogy Nikolas "úgy tesz, mintha szakmai díjat kapott volna", de kétségtelen, hogy nagyon örül neki és a közönség elismerése, szeretete többet is ér sokszor bármilyen szakmai díjnál (szerintem azt is fog még kapni).

Előzmény: crossfire1 (1572)
Mazsola0070 Creative Commons License 2018.06.04 -2 0 1574

A hét kérdése:

 

Kalap Nikolas és Sityak Trutyi vajon hogyan vásárol a Tescóban???????????

 

https://www.nlcafe.hu/gasztro/20180604/tesco-dress-code-nagypapa-sapka/

Mazsola0070 Creative Commons License 2018.06.04 -2 1 1573

"Tegnap átadták a "2018-as A Nagy Duett Legzseniálisabb Előadója" díjat is, TAKÁCS NIKOLAS vehette át"

 

És gondolom a díj egy bronz kalap, ami rárohadt valaki fejére...:)) 

 

A második díj pedig (amit nem osztottak ki) a sityakban zuhanyzó Vujity Trutyi márvány lovasszobra..:) 

Előzmény: Ilhilla (1568)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!