Keresés

Részletes keresés

icah318 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 13

HTC Desire HD telefonom elado lett, mivel lecsereltem egy masik telefonra.

 

A telefon karcmentes, de par helyen az oldalan kis kopasnyom van.

Tokeletesen mukodik.

A kijelzo karcmentes, vegig folia volt rajta. Van hozza egy bortok, a toltoje, es az eredeti doboza

is megvan. Ara 20E HUF.

 

Tel. 0630 6875275, Budapesten atveheto az Infoparkban (lagymanyosi hidnal)

steel_n8 Creative Commons License 2014.03.10 0 0 12

Sziasztok!

HTC Desire HD-re szeretnék Android 4.0.4-et.
Mivel én nem értek hozzá és pc-m sincs, így olyan embert kersek, aki ezt megcsinálná nekem (nyílván nem ingyen kérem)!

Köszi

Nart DV Creative Commons License 2012.02.03 0 0 11

elado 1 fekete HTC Sesation XE beats by Dr Dre = 110e



hozza van doboz, 11 honap garancia , 2 tok , 1 folia



tdvc1986@gmail.com

Nart DV Creative Commons License 2012.02.03 0 0 10

elado 1 HTC Sensation XE fekete -110 E 11 honap garis van

Master Laca Creative Commons License 2012.02.01 0 0 9

Elado HTC desire S okostelefon, Magyarorszagon vasarolt, kartyafüggetlen,8 Gb Micro SD kartyaval, garanciaval (meg kb fel ev +1 ev szoftver garancia), eredeti csomagolasban, gyari tartozekokkal + 2 db csomagolt tok ( 1 db fekete es 1db feher), a tokok melle 2 db tartalek kepernyfolia. Fülhallgato eredeti bontatlan csomagolasban.
A keszülek serülesmentes, az elsö perc ota vedöfolia van rajta.

Erd.: 70/ 445 22 36. Iranyar.: 70.000 HUF. Kepet küldök e-mailben.

FÉG777 Creative Commons License 2011.10.21 0 0 8

Sziasztok!

 

Keresek Desire HD-t újat vagy új szerű,karcmentes állapotút!

 

ronin7770@freemail.hu

halatigernut Creative Commons License 2011.08.28 0 0 7

Kedves HTC Desire HD rajongók!

 

Ha egyedi és minőségi tokot szeretnél, klikkelj és nézz körül!

 

Hidd el, nem fogod megbánni!!

 

Sziasztok!

 

http://www.teszvesz.hu/listings/index.php?q=htc+desire+hd+er%F5s+tok&pt=3

 

http://www.teszvesz.hu/listings/index.php?q=htc+desire+hd+alum%EDnium+tok&pt=3

guaaaa29 Creative Commons License 2011.06.26 0 0 6

Szasztóók! Wildfire htc sence típusú készülékemhez videó szerekeztő programot keresnék. tud  e valaki ilyenről. köszönöm szépen a választ előre is. üdv Gábor

Áron77 Creative Commons License 2011.06.11 0 0 5

Sziasztok
Két hetes a telefonom eddig semmi probléma nem volt de most két napja többször kiírta hogy nem ismeri fel a sim kártyát indítsam újra.
Valaki találkozott már ilyen hibával?
Telenoros a készülék

AuthGabor Creative Commons License 2011.04.06 0 0 4

"BTW az "Auth Gábor személyes oldala" cucc átnézése után csodálkozom rajta, hogy még nincs a telefonodon CyanogenMod. ;)"

 

A Spica-n is eredeti Samsung firmware van - annak ellenére, hogy másfél évig criminal kollégája voltam, az én telefonom volt a referencia, ha valami gyanúsan működött, vagy nem működött... nem vagyok firmware mágus... megvárom, amíg a HTC-től megkapom a frissítést... :)

Előzmény: LSB (2)
AuthGabor Creative Commons License 2011.04.06 0 0 3

"Egyébként érdekelne, hogy mi alapján döntöttél a Desire HD mellett, és nem mondjuk a Galaxy S mellett? Mindkettő jó választás, csak kíváncsi vagyok:) Én végül elsősorban a kijelző miatt vettem meg az utóbbit."

 

A kijelző mérete és a telefon fogása miatt... egy jóideig gondolkodtam az SGS és a DHD között, de végül a DHD lett. Beltérben nem láttam nagy előnyét az AMOLED-nek, kültérben egyértelműen jobb, mint a SLCD, de a 4.3" használhatóbb olvasásra.

Előzmény: LSB (2)
LSB Creative Commons License 2011.04.06 0 0 2

Hát egy Spica után képzelem, hogy jobb... :D Azt hiszem ennél jobb fórumot a témában nem találsz:

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=754

 

Itt az indexen amúgyis csak orbcsányozni lehet. Egyébként érdekelne, hogy mi alapján döntöttél a Desire HD mellett, és nem mondjuk a Galaxy S mellett? Mindkettő jó választás, csak kíváncsi vagyok:) Én végül elsősorban a kijelző miatt vettem meg az utóbbit.

 

BTW az "Auth Gábor személyes oldala" cucc átnézése után csodálkozom rajta, hogy még nincs a telefonodon CyanogenMod. ;)

AuthGabor Creative Commons License 2011.04.05 0 0 1

Úgy értem errefelé nem találtam ilyen témát... :)

 

De köszi a linket, arrafelé is kérdezek... :)

Előzmény: dezső a menő (0)
dezső a menő Creative Commons License 2011.04.05 0 0 0
Előzmény: AuthGabor (-)
AuthGabor Creative Commons License 2011.04.05 0 0 topiknyitó

Nem találtam HTC Desire HD témát, pedig lapoztam párat a témák között... :)

 

Egy hete lettem (boldog) tulajdonosa egy Desire HD telefonnak, amelyet a Telenor-tól vettem... egyelőre nagyon tetszik, a Samsung Galaxy Spica után kézzelfoghatóan jobb, s persze jóval gyorsabb is. :)

 

Alapvetően nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal, de a Sense felülettel van egy apró problémám: nem tudom egy mozdulattal némítani a telefont, előbb fel kell oldanom képernyőzárat - a feloldómintát is, majd egy widget használatával lecsöndesítenem... nincs ennél jobb módszer? A pofára fordítás csak akkor némít, ha éppen hívnak, nem beszélve arról, hogy zsebben nem tudom pofára fordítani... :)

 

A másik problémám az, hogy makacsul 2.2 van rajta, nem jelez frissítést, pedig - tudtommal - egy ideje már van 2.2.1 is, amely OTA elérhető kellene legyen...

 

Képernyővédő fóliát már vettem, mert tudtommal nem GorillaGlass az üvege. Lehet, hogy valami erősebb üvege van, amely nem GG, de ennek ellenére nem karcolódik, de nem volt kedvem kipróbálni, hogy bírja-e a kulccsal való rajzolást... :)

 

Nektek mi a véleményetek a telefonról?

--

http://wiki.javaforum.hu/display/~auth.gabor

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!