Keresés

Részletes keresés

Pünkösdi Kató Creative Commons License 2017.08.06 0 0 8

én a kereskedelemben dolgozok, leltározok, árukkal foglalkozok. 

Törölt nick Creative Commons License 2017.08.06 0 0 7

Üdv kollégák!

 

A Lidlhez raktári dolgozónak szeretném beadni az önéletrajzom.Szeretnék bővebb infót megtudni,mennyire pörgős a meló.

Köszönöm a válaszokat előre is.

by-169 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 6

Azt szeretem én is hogy pedálal lehet iránytváltoztatni és automatafék van ha elengedett fékezz. Régen nissan tarngoncákkal dolgoztam irányváltos karjuk volt és állandoan taposni kellett féket és hamar felmelegedett a gépezett is. A raktárban van egy nagy gép azzal a kábeldobokat mozgatják 5 tonnás a neve linde T8 asszem de majd megnézem és dízel. Eredetileg számlázosnak jelentkeztem de annyira megteszett a targonca hogy raktáros lett belőlem. Magasemelő biztos nehéz sok helyen már kell hozzá ha jelentkezel valahová. Nálunk van villahosszabító amivel könnyű lepakolni a kamiont nem kell békázni el lehet érni vele a túloldali raklapokat is.

Előzmény: iskra (5)
iskra Creative Commons License 2011.12.01 0 0 5

Azt már megszoktam ,szerinte nagyon jó galambász lenne belőlem.

Én 9 évet magasoztam folyamatosan ,mostmár ritkán .

Volt szerencsém linde gépekhez ,ha jó emlékszem p20 volt és a pedállal lehetett irányt váltani 2 karral lehetett vezérelni emelés-kitolás ill döntés-oldalazás.

Nálunk mondjuk BT tipusok vannak a lindétől kb 2x nagyobb ez 10.50 m -re emel és dupla polcot is pakol.

 

/amúgy véleményem szerint ez is rabszolgamunka mint a komissiózás vagy bármely fizikai munka a raktárban/

 

Sok sikert a jogsihoz!  gondolom OKJ-s lessz ?

Előzmény: by-169 (4)
by-169 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 4

Nem szokod fájni a nyakad? Én is megakarom szerezni a típus jogsit hozzá.

Előzmény: iskra (-)
by-169 Creative Commons License 2011.12.01 0 0 3

Én egy elektromos cuccokal foglalkozó raktárban dolgozom ami Debrecenben van. 3 műszak most épp éjszakai reggel 6-ig. Másfél éve csinálom csak úgy hajtják az embereket. Linde L12-es gyalogkísérő géppel dolgozom. Targoncák is vannak azok Linde H20. A gépeket szeretem azért is jó dolgozni. Mostanság egyre kevesebb rendelés van és jó pár embert elküldtek. Valaki tud mesélni a Törökbálinti raktárokról? Délelőtt a bejövő árút válagatjuk széjjel hogy át tudják venni és utánna helyre pakolás Motorola vonalkód olvasóval minden terméknek megvan a szektor helye. Délután az árút szedjük össze és kikészitjük. Éjszaka kihordjuk átnézzük osszecsomagoljuk és a kamionba pakoljuk. Máshol is így müködik a raktározás? Inkább töltögetni szeretek és kipakolni a kamionokat és mozgatni az árút.

iskra Creative Commons License 2011.04.02 0 0 2

Igen itt a gond.

Úgy ahogy megfizetik.

Főleg ha ráadásúl még teljesítménybéres redszer van  :(

Előzmény: ironthehorse (1)
ironthehorse Creative Commons License 2011.03.27 0 0 1

én egy ker-i cég raktárosa vagyok

nem egy komoly meló, de szeretem csinálni, úgy-ahogy meg is fizetik, ahhoz képest, hogy a városban mennyi pénzt akarnak fizetni az embereknek...

iskra Creative Commons License 2011.03.26 0 0 topiknyitó

Remélem minnél többen látogatják a topikot akik érintettek a logisztika világában.

Jómagam egy egyszerű magasemelős vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!