Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.04.27 0 0 807

No itt az igazi arca ennek a gittegyletnek, a "civil" szervezkedésnek és a céloknak ...

 

Tüntetés lesz a Belügyminisztériumnál Gyöngyöspata miatt


Tüntetést szerveznek a Belügyminisztérium elé civilek a gyöngyöspatai események miatt. A tiltakozó akciót az "egymillióan a magyar sajtószabadságért" Facebook oldalon szervezik, szerdán este hat órára. A Gyöngyöspatán megjelent paramilitáris szervezetek kapcsán azért tiltakoznak, hogy ne lehessen Magyarországon félelemben tartani embereket.

A kommentek között azonban már megjelentek az ellenvélemények is. Egyes bejegyzések szerint sok helyen a cigányok terrorizálják a többieket. 

A tüntetés szervezői azonban úgy gondolják, hogy fel kell lépni az ellen, hogy egyes csoportok következmény nélkül félelemben tartanak másokat. "Követeljük, hogy ne lehessen következmények nélkül másokban riadalmat és félelmet kelteni! Követeljük, hogy a Magyar Köztársaság rendőrsége teremtsen rendet! Zavarja el vagy tartóztassa le a randalírozó és fenyegetőző, az állam erőszak-monopóliumával visszaélő, a helyi cigányokat rettegésben tartó önjelölt rendcsinálókat, és hosszú távon gondoskodjon minden cigány honfitársunk biztonságáról és békéjéről!"

A tüntetők azt tervezik, hogy akár több napig is tüntetnek, és a Belügyminisztérium előtt is éjszakáznának.

MrJones Creative Commons License 2011.03.24 0 0 806

"Tudod, van aki úgy gondolja, hogy a sajtószabadság nem a sajtó szabadsága, hanem a nép joga ahhoz, hogy a sajtóban viszont lássa gondját, baját, örömét."

 

Hümm....
Mégis megérte elolvasni ezt a topikot.

Előzmény: Törölt nick (425)
Pater Altenberg Creative Commons License 2011.03.22 0 0 805

Aki ezt beírta (jelezhetnéd, melyik hsz-ra válaszolsz, nem kutatom) - annak jogában áll hülyének lenni.

Előzmény: MrJones (803)
Pater Altenberg Creative Commons License 2011.03.22 0 0 804

A hídon álltam a járdán, egyvonalban a sznpaddal és Szalóki Ágival. Gyönyörű hang.

Előzmény: Törölt nick (799)
MrJones Creative Commons License 2011.03.22 0 0 803

"aki erre kiment, azok között nagy számban lehetnek besúgók, agymosott kommunista nyuggerek, munkásőrök, leszármazottaik, családtagjaik, az szdsz-lmp szimpatizánsai stb."

Eggen.... az ellenség minden esetben részint gonoszok, részint sánták, bénák, és nyomorékok gyülekezete. Még véletlenül sem hasonlítanak ránk.

 

Az önáltatás amúgy jó dolog?

MrJones Creative Commons License 2011.03.22 0 0 802

Off

Nofene, egy ismerős nick!

Régen láttalak és khmm... nem ilyen stílusra emlékszem. :)
Mi történt veled, ha publikus?

On

Előzmény: kannibál Kovács (529)
Wic Creative Commons License 2011.03.22 0 0 801
MrJones Creative Commons License 2011.03.22 0 0 800

"hát ja, elmegy egy csomó fiatal INGYEN palotait hallgatni, aztán majd mutogatják őket, hogy nédda mennyien utálják a médiatörvényt:)))
pedig frászt, csak mentek bulizni."

Akkor az összes pártrendezvényen nem az ott szónokló politikust akarták hallgatni, hanem a további fellépőket?
Affene... én meg azt hittem, hogy ennyi a támogatottságuk.

Bár végülis, ha abból indulunk ki, hogy állítólag régen sem együtt lenni, meg mulatni-lazítani vonultak ki a zemberek, meg ünnepelni, hanem kötelezőből, valamint a sörvirsliért, akkor lehet benne valami.

Előzmény: lilaköd mámor (165)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 799

A hídon álltam,de a Vácihoz közel.Mellettem elindult mindenki..szal a többiről nem tudok nyilatkozni.

Előzmény: Wic (798)
Wic Creative Commons License 2011.03.18 0 0 798

és a szélén voltál, rögtön tudtál távozni, vagy beljebb, és várni kellett-5-10-15 percet hogy távozhass?

Előzmény: Törölt nick (797)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 797

Voltam a tüntin és,ahogy vége lett,elhagytam a helyszínt.

 

Neked csak olyan tudna válaszolni,aki ott maradt végig,pl szervezők,rendőrség.

Előzmény: Wic (794)
Nero Bianco Creative Commons License 2011.03.18 0 0 796

Nem mindegy neked?

 

Csak a 2006 októbert akarod idekavarni tök értelmetlenül és indokolatlanul.

 

Előzmény: Wic (794)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.18 0 0 795

Dolgozik a Tanács, dolgozik :))

 

Médiahatósági vizsgálat Az Este kiegyensúlyozatlansága miatt


Hatósági vizsgálatot indított az MTV Az Este című műsorának politikai kiegyensúlyozatlansága miatt a médiahatóság - értesült a Népszabadság

 

Oszt majd jól megállapítják,hogy túlsúlyban voltak az ellenzéki politikusok?

 

(Csak megjegyzem,hogy milyen gyorsan észlelték a problémát)

Előzmény: Törölt nick (783)
Wic Creative Commons License 2011.03.18 0 0 794

esetleg van olyan is, aki képes rendesen felelni?

Nero Bianco Creative Commons License 2011.03.18 0 0 793

Én részt vettem a tüntetésen.

A válasz a kérdésedre: kábé 2 perc alatt ürült ki teljesen a helyszín, és mindenki a rohamrendőrők irányába hagyta el a teret.

 

Előzmény: Wic (792)
Wic Creative Commons License 2011.03.18 0 0 792

Meg tudja valaki mondani (aki részt vett a tüntetésen), hogy a tüntetés befejezése után mennyi idővel távozott el a teljes tömeg a rendezvény helyszínéről?

 

asta Creative Commons License 2011.03.18 0 0 791

Hát nem ezt mondtam én is? Nem kormányt buktatni, hanemnyomást gyakorolni tüntettek.  Tehát: még kér a nép.....

 

De eljöhet az idő, mikor nem kér, hanem ragad....el. És nem a régiekről van szó, hanem valakiről, aki kormányoz is, nemcsak múltban él. Egy felnőtt kormány kéne.

Előzmény: Törölt nick (790)
asta Creative Commons License 2011.03.17 0 0 789

Helyen: nem a kormány megbuktatásáról szólt a tüntetés.

 

Még!

 

Még kér a nép....!:O)

Előzmény: Törölt nick (788)
Pater Altenberg Creative Commons License 2011.03.17 0 0 787

Természetesen. Bár mintha így hangzott volna: "1989 óta soha nem tapasztalt összehangolt támadás indult a demokrácia/köztársaság ellen."

Vagyis nemcsak a cenzortörvény, hanem a "fidesz-alkotmányozás", és a történelem visszakanyara ellen is tüntettünk a csalóka napfényben.

Előzmény: Neocortex (786)
Neocortex Creative Commons License 2011.03.17 0 0 786

"Azért voltak ott, mert tele a tökük a kormánnyal."

 

Én nem azért voltam ott, mert tele a tököm a kormánnyal, elvégre majdnem minden kormánnyal elég hamar tele lett a tököm. Én azért voltam ott, mert Kulkának igaza van: összehangolt támadás indult a köztársaság intézménye ellen. Ez ellen az összahangolt támadás ellen akartam tiltakozni.

 

Előzmény: Törölt nick (743)
asta Creative Commons License 2011.03.17 0 0 785

Csodáltam volna, ha nem lett volna valami ilyesmi kezdetnek...:O))

 

Minden olyan törvény, amelyet úgy fogalmaznak meg, hogy azzal bárki vissza tudjon élni, az rosszul megfogalmazott törvény. Hát ez ilyenre sikerült...bár ez a jelenség mostanság nem fehér holló....nem hiszem, hogy ez a korszak a törvényalkotás fénykora lenne....

 

Már látom, mit fognak tanulni a nebulók a jövő iskolájában: "...a kormány hatalmának bebetonozására őrületes iramú törvénykezésbe fogott, átírta az alkotmányt és átnevezte még a térképet is. A néhány éves ámokfutás után az újonnan megválasztott parlament két évig dolgozott a törvények újraírásán és az új alkotmány megszövegezésén....:"  és tudnám még folytatni...:O)))

Előzmény: Törölt nick (783)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.17 0 0 783

Dolgozik a Tanács, dolgozik :))

 

Médiahatósági vizsgálat Az Este kiegyensúlyozatlansága miatt


Hatósági vizsgálatot indított az MTV Az Este című műsorának politikai kiegyensúlyozatlansága miatt a médiahatóság - értesült a Népszabadság.

Előzmény: asta (781)
asta Creative Commons License 2011.03.17 0 0 781

Először is én nem tüntettem, de csak azért nem, mert a rendszerváltás eufóriája után már nem mentem...

 

Hogy miért kell most mégis?

 

Konkrétan azért mert sikerült egy totálisan rossz médiatörvényt eszkábálni. Hiába mondják, hogy kétpárti ( röhej) a média tanács. Az a média tanács  a Fidesz embereiből áll, tehát egyoldalú. Ennek a tanácsnak mindenféle nagyon erőteljes jogai vannak, amely jogokat - egyéb tisztázott feltételek nélkül - saját szájíze szerint alkalmazhat. Tehát minden lehetősége megvan arra, hogy akár vissza is élhessen ezzel. Maga a média tanács összetétele már ok lenne egy tüntetésre. ( erre az  nem válasz, hogy várjuk meg, hogy fog működni. Nem. Olyan törvény kell, ahol ezt előre lefektetik. Ahol mindenki pontosan tisztában lehet a játékszabályokkal)

A központi hírszolgáltatás szerintem szintén egy ok. A közmédiumok teljes elfoglalása, az ellenzék szinte teljes kizárása, pártos tájékoztatás. Én ezeket látom és nekem sem tetszik.

 

Ezt az elején kellett volna visszavonni és átdolgozni és nem megvárni, míg tönkreteszi az EU elnökségünk idejét, és nem kellett volna megvárni a hangos botrányokat.

 

Olyan nincs, hogy Fidesz demokrácia, csak demokrácia van....vagy nincs. Az ellenfél nem ellenség.  vitapartner, az egyes dolgokban más véleményen lévő is csak vitapartner és nem ellenség. A vitában nem érv a 2/3 és az vitapartner fenygetése, esetleg megfélemítése  pedig egyenesen aljas dolog. stbstb.

 

Ez a légkör normális és épelméjű embernek kibírhatatlanul nyomasztó. Ez a diktatúrák légköre, ami ellen 89-ben még én is az utcán voltam. Nem szeretném viszontlátni.

Előzmény: Törölt nick (755)
armadillo Creative Commons License 2011.03.17 0 0 780

sehol.

Előzmény: Törölt nick (778)
armadillo Creative Commons License 2011.03.17 0 0 779

arra sosem fog válasz jönni, legfeljebb némi maszatolás, meg hogy mi lenne, ha...

 

De sajnos már én is megyek, majd holnap ránézek a 'tüntetőkre'.:)

Előzmény: Törölt nick (775)
armadillo Creative Commons License 2011.03.17 0 0 776

szép kis realizmus tüntetni menni a sajtóért, miközben persze a cél az orbán elleni küzdelem.

Előzmény: Törölt nick (773)
armadillo Creative Commons License 2011.03.17 0 0 774

igen? Miközben a sajtó szabadságáért hívták őket küzdeni?

Átverték volna a 'tüntetőket'?

Előzmény: Törölt nick (769)
armadillo Creative Commons License 2011.03.17 0 0 772

korábban ők voltak a 'csendes többség', most újabban 'civilek'. Anno többségként nem érdekelte őket gyakorlatilag semmi.

Előzmény: Törölt nick (763)
armadillo Creative Commons License 2011.03.17 0 0 768

a talán - az kevés. Tényeket hozz. A tüntetés szónokainak sem sikerült ugyan, de hátha neked összejön.

Előzmény: Nero Bianco (762)
armadillo Creative Commons License 2011.03.17 0 0 765

ez a hsz ugyanazt az érvnélküliséget hordozza, mint az ún. tüntetés a szabadsajtóért. Indulatot, ellenkezést, csakazértist.

Csakhogy ez nem vezet sehová - és tömegeket sem fog maga mellé állítani.

Előzmény: Törölt nick (760)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!