Keresés

Részletes keresés

nagyanyo05 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 154

Itt a lényeg!:( Persze ezt liberális oldalról szépen kiszínezve és olyan formában adják elő, hogy éppen az ellenkező értelemben tűnjék fel:(

Előzmény: Törölt nick (153)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.13 0 0 153

"nyugodtak" lehetünk, arról nem fognak írni....

 

("csak egy magyar vót, nem tudom sajnálni..." - mondta az x-edrendű olaszliszkai vádlott is... :-s  )

Előzmény: nagyanyo05 (152)
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 152

Én arra leszek kiváncsi, hogy mikor írják majd a Ny-i lapok, hogy a magyarok menekülnek ősi faluikból?

Előzmény: Berlusz Móni (150)
kerekesbagoly Creative Commons License 2011.05.09 0 0 151

"Arányokról lehet vitatkozni !"

Örülök hogy így látod, főleg mivel korábban hevesen tagadtad ezt a szót :DDDD

Előzmény: G.B.Bejja (138)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.04.09 0 0 150
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.04.09 0 0 148

Valaki azt mondta, hogy Mo. olyan most, mint 200 évvel ezelőtti USA! Csakhogy, oda a feketéket dolgozni vitték, hoppá!

Előzmény: gerybacsi (147)
gerybacsi Creative Commons License 2011.04.03 0 0 147

A topik alaptémáját azért ketté kéne választani, (vagy többfelé) mert szerintem a téma nem fekete - fehér, többen próbálkoztak a különbségtétellel:

 

 

1.  Nem a szegénységben élő etnikumra jellemző, hogy a saját portát tisztán tartom, a szomszédos erdőbe, út mellé kihordott szemetem engem már nem zavar. Osztrák határ közeli példák: sitt, valaha drága műszaki cikkek romjai, autógumik, drága kutya- és macskatápos dobozok ( gyakran német címkével) tömkelege az utak mentén és az erdőkben. Megoldásra javasolnám a közterület felügyelők és más hatósági személyek kötelező átcsoportosítását a folyamatos, akár esti, vagy éjszakai ellenőrzésre, és drasztikus büntetések kiszabását.

 

 2. A saját telküket, utcáikat, környezetüket mocsokban tartók, semmiféle hasznos-, vagy dísznövényt nem termelők-nevelők döntő többsége viszont etnikailag sajnos eléggé behatárolható, rövid távon semmi elképzelésem nincs a megoldásra. Hosszú távon az önkormányzati és állami segítség: gyermekeknek és felnőtteknek folyamatos oktatás, gazdálkodás elkezdéséhez anyagi és tanácsadói segítségnyújtás, az életvitel folyamatos, szigorú ellenőrzése.   

 

Előzmény: devereaux (133)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.03 0 0 146

Egy lerobbant elmaradot  országocska.

 

Előzmény: Berlusz Móni (145)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.04.01 0 0 145
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.01 0 0 144

A szemét, a  piszok a vakolat hullás az általanos "lerobbanás" azt állandoan benne élök megszokták ugyhogy nem lássák, beidegzödött

de ha egy tiszta kis várost falut látnak minden jol karbantartva, ausztriába aszt megcsodálják,

Ha utazol Berlinböl Budapetre vanattal, akkor lehe látni a diferenciát, mennel közeleb Bp anal több a szemét a roncs füstösházak  a vágány mellet, stb

Na miért?

bokor Creative Commons License 2011.04.01 0 0 143

És ők is tudják, hogy kell írni a népneveket magyarul :-))

Előzmény: Törölt nick (142)
bokor Creative Commons License 2011.04.01 0 0 141

Jajaja. Itt nálunk a lakótelepen is a város másik végéről járnak át a cigányok, hogy a szelektív gyűjtő mellé hordják a trutymót. A saját szememmel még nem láttam ilyent, de mondták, hogy így van.

Előzmény: szemedbenagerenda (95)
bokor Creative Commons License 2011.04.01 0 0 140

De csak a liberáliskomcsi magyar (vagyis az nemmagyar) ember csinálja ezt, hát nem érted? Az igazmagyar ember soha, semmilyen körülmények között. A múltkor az a nagymagyarországos autós, kárpátiapólós pasi a szomszéd autóban csak álcázta magát igazmagyarnak, igazándiból globalizált libsiproli volt, amikor kiöntötte a hamutartója tartalmát a kocsiból a piros lámpánál.

Előzmény: kölcsönzői jelmez (26)
bokor Creative Commons License 2011.04.01 0 0 139

Egy Svájcban doktori ösztöndíjas ismerősömöt a napokban büntették meg, mert rosszkor rakta ki a szemetet. Először felszólították, másodszor 100 frankra büntették. Mert ugyanis a szemét így több órán át ott volt az utcán. Ő fel van háborodva, szerintem meg ez jó dolog. Nincs is ott kosz meg rendetlenség egy deka se.

Előzmény: Törölt nick (7)
G.B.Bejja Creative Commons License 2011.04.01 0 0 138

Arányokról lehet vitatkozni !

Előzmény: Törölt nick (137)
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.01 0 0 137

"A topik meg kurvára nem a rendetlenségről szól, hanem a cigányokról"

 

Érdekes amit felvetsz, hogy miért nem a sváb, lengyel, görög, szlovák stb kisebbség kapcsán jönnek fel ezek a problémák :))))

Előzmény: G.B.Bejja (115)
G.B.Bejja Creative Commons License 2011.04.01 0 0 136

Ámen.

Előzmény: devereaux (133)
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.03.31 0 0 135

Sajnos ez a jó a liberálisoknak:( Mert a másságot fejezi ki:( Minél több a másság, annál jobban tudok uralkodni rajta!:(

Én végeztem egy kis fejszámolást és arra jutottam, hogy a mocskot, rendetlenséget kb. 40-50 milliárd Ft-ból és évenként kb. 4-6 milliárdból, kb. 15 év alatt fel lehetne számolni:)

Sok, sok, de csak nézni, böstörögni rajta, botorság, ill. dőreség:D

Ahogyan az öregem mondja a focira, közvetlen termelő erővé válik a befektetett SOK pénz!:)

Előzmény: devereaux (133)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.31 0 0 134

Szerintem nem a cigányokról szól!

 

Nem látok bejegyzést Mága Zoltán szétdobált zokniairól! :-)

 

A topic esetleg a szemét hegyek között élő, rendetlen cigányokról szól.

 

Mondjuk az sajnálatos, hogy Kelet-Magyarországon csak ilyen cigányokat ismernek (innen jöhet az általánosító kifejezés), de ennek biztosan oka van!

 

Szerintem anno a keletmagyarországi nem cigányok, anno valamit nagyon elszúrtak a hozzáállásukkal, annak ihatják most a levét. :-(

Előzmény: devereaux (133)
devereaux Creative Commons License 2011.03.31 0 0 133

A topik meg kurvára nem a rendetlenségről szól, hanem a cigányokról, amibe nem vagyok hajlandó belemenni.

 

Előzmény: G.B.Bejja (115)
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.03.31 0 0 132

Szóval ez az!:( Ez ellen sűrgősen kell tenni valamit!:) De mit?? Országot egy lóért!:D Országrészt egy lóért, vállalni inkább modern trianont és gondoskodjon az Eu az országrészről!:)

Előzmény: Berlusz Móni (131)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.03.31 0 0 131

No, itt vannak videók is:

(köszi, Detonátor :)  )

 

http://www.gyongyosi-hirhatar.hu/hirek/duranda-patkanyok-verhas-elkeseredett-emberek

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.31 0 0 130

Fészeklelakók. :-(

Előzmény: Berlusz Móni (129)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.03.31 0 0 129

Az Avason már a sajátjaik is ki vannak borulva a fészekrakóktól.....

Előzmény: Törölt nick (127)
marcipannyuszi Creative Commons License 2011.03.31 0 0 128
Előzmény: Törölt nick (125)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.31 0 0 127

Kép? Videó? A Barikád "olvasói" nem tudnak olvasni, vagy nem elég fejlett a képalkotás kézségük?

 

(Meg a személyiségi jogokra is sza.rnak?)

 

Nem szenzáció hajhászásra és megbélyegzésre van szükség, hanem változtatásra. :-(

Előzmény: Berlusz Móni (126)
Berlusz Móni Creative Commons License 2011.03.31 0 0 126

A videó nincs még fenn a Barikád TV-n? Mára ígérték...

 

De a képek is igen szemléltetőek. :-(((

 

 

Előzmény: Törölt nick (125)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.31 0 0 125

Kicsit felhozom a topic-ot.

Helyszíni beszámoló:

 

Duránda elején álltunk meg az autóval, mert féltünk, hogy ha bemegyünk vele, nem lesz mivel onnan kijönni. Később kiderült ez helyes döntés volt. Gyalog indultunk el a patakparton. Annak a mennyiségű szemétnek a látványa, mely ott fogadott minket, elborzasztott. A kis patakba nem csak háztartási hulladékok tömkelege volt belehajigálva, hanem szétszedett hűtőket, tévét, kanapét is láttunk.

 

A romos házak között furcsa szag ütötte meg az orrunkat. Nem szimplán a szemét bűzét éreztük, hanem trágyát is égettek. Ahogy haladtunk befelé az Akaszka utcán, egyre több cigány vett minket körül. Az egyik cigány férfi elmondta nekünk, hogy a környéken élő cigányok rendszeresen kábelt és trágyát égetnek, melynek következtében nagy mennyiségű ammónia kerül a levegőbe. Elpanaszolta, hogy ők el akarnak innen menni, kisfia ugyanis súlyos asztmás beteg lett a káros levegő miatt. De nem csak az ő fia az egyetlen ilyen beteg. Egyre több gyerek és felnőtt küzd légúti megbetegedésekkel.

 

A pár magyar család mindennapos zaklatásnak van kitéve. „Ránk rúgják a kaput, molesztálják a fiatal lányokat, döglött patkányokat és levágott macskafejeket (!) dobálnak a kertünkbe” – sorolja az elképesztőbbnél elképesztőbb történéseket.

Egy óvodás magyar kisfiú elmondta, hogy kutyák támadták meg és nagyon félt.

 

Édesanyja hozzátette: Durándán rendszeresen kutyaviadalokat rendeznek a cigányok, két ilyen harci kutya támadta meg gyermekét, akit úgy kellett kiszabadítani a karmaik közül. A viadalra pedig edzik a kutyákat. Addig, amíg az egyik ki nem múlik. A döglött állatokat pedig otthagyják a viadal helyszínén.

 

Elképesztő mennyiségű cigány gyűlt össze pár perc alatt. Annak érdekében, hogy ne legyen semmi probléma, egy idős magyar asszony kertjében folytatjuk tovább a beszélgetést. Az első dolog, ami szemet szúrt számunkra, hogy a kertre néző ajtón és ablakokon is rács van. A kert fölött 30 cm-enként keresztbe és hosszába szögesdrót van kifeszítve.  „Szinte börtön már a házam, de csak így tudom megvédeni magam” – mondja a néni.

 

Szívkatéterezésre lenne szüksége, de nem mer bemenni a kórházba. Attól fél, hogy arra érne vissza, hogy nincs otthona. „Lementem egy jobbikos lakossági fórumra. Mire hazaértem, már festék-sprayvel undorító szavakat firkáltak a ház falára” – meséli. Férje pár évvel ezelőtt hunyt el. Az állandó zaklatások miatt idegei lassan felmondják a szolgálatot, éjszaka pedig alig mer aludni.

 

Egy majd’ 90 éves néni veszi át a szót: a cigánygyerekek folyamatosan obszcén szavakat vágnak a fejéhez. Háza elértéktelenedett, de ő nem megy innen sehova. Itt élt egész életében, itt is fog meghalni.

 

A magyar édesanya 15 éve nem tudott elmenni otthonról egyetlen napra sem, hiszen nincs ki vigyázzon a házra addig. Elmesélte, hogy az utcában van egy 21 éves cigánylány, aki már a hetedik gyerekét várja. A gyerekei azonban számtalan fertőzést elkapnak, ugyanis az artézi-kútból isznak vizet. Abból a kútból, ami mellett több köbméternyi szemét van. Így már azon sem lepődtünk meg, amikor azt ecsetelték, hogy a kútból férges víz jön ki.

 

Az utca végén gyönyörű ház, mellette pedig romok, szemét és patkányok. A ház tulajdonosa egy fiatal magyar asszony, aki kisgyermekével van gyesen. Elmondta, hogy minden nap lát patkányokat. Kérte már az önkormányzatot is, hogy bontassa el a romos épületet és szállítsák el onnan a felgyülemlett szemetet, ám azt a választ kapták, hogy nincs pénz. Egy másik hölgy veszi át a szót: „Én egy este alatt nyolc patkányt öltem meg a múltkor. Egyszer csak azt éreztem, hogy ott mászik a lábamon…” Minden lehetséges fórumon segítséget kértek már, de sem az ÁNTSZ, se az önkormányzat, se senki nem segített nekik. 

 

Az igazi döbbenet azonban számunkra most következett. Megtudtuk tőle azt is, hogy a cigányok általában a dögkútból kihalászott állatokat, valamint pockot esznek. Az általuk megtalált levágott macskafejekből következtetve azonban előszeretettel fogyasztják mások házi kedvenceit is. Egy cigány kisgyerek pedig vérhasban halt meg. Ez Magyarország, 2011-ben.

 

Kannaváró Creative Commons License 2011.03.27 0 0 124

Bocsánat, helyesen: Trutykó-féle

Előzmény: Kannaváró (123)
Kannaváró Creative Commons License 2011.03.27 0 0 123

Nahát, a Trutykó féle videjóhoz képest itt még idilli állapotok uralkodtak.

 

Előzmény: kerekesbagoly (102)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!