Keresés

Részletes keresés

öregKalapos Creative Commons License 2011.03.06 0 0 21

Én azt nem értem, hogy egy értelmes, inteligens, szakmájához értő ember, miért vesz elő alvilági eszközöket/ kocsmai minősítést nem használtam, mert emlékeim szerint ott az államdók íratlan, betyár szabályai uralkodtak, azokat figyelmenkívül hagyni, életveszélyes/.

Tapasztalatom szerint a homály terjesztés, a figyelemelterelés  ismert eszközei serkenthették- na meg Orbán Viktor a Magyar Köztársaság Miniszterelnöke parancsolhatott, a hétfői választások előtt. Be kell etetni azokat, akik nem fighyelnek oda. Ezért sem repülnek a sült galambok. De majd mi, intézkedünk! Ne jusson senkinek, mert a Lázár Jancsi Audi 8-asát a Zemberek megszavazták, arra köll, meg a radarblokkoló, nehogy má a rendőrnek öltözött suttyók azt higgyék, hogy ŐT egrecíroztathassák! Ő maga "A TÖRVÉNY" ha még ma nem, majd holnap hoz, visszamenőleg, a saját képére alakítottat.

Járai úr! mennyi volt az ÖN -pofátlan-végkielégítése? Elnézését a hasonlat ért, de cimborái unos-untalan ezt használják. csaak a pontosítás miatt használtam.

Előzmény: kireszavaztam (20)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.03.05 0 0 20

Az szegény tévedett nem tudta hány helyről kap költségtérítést. ahonnan nem kaphatott volna onnan is. Nem tünt fel nekije.

Előzmény: Törölt nick (19)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.03.05 0 0 18

Zsiga mi meg ezt sokaljuk:

 

2010. november 24. 17:18

Háromszázezer helyett 1,2 millió forintos fizetést kap majd Járai Zsigmond az MNB felügyelőbizottsági elnökeként

kireszavaztam Creative Commons License 2011.03.05 0 0 17

2004-ben 46 millió nettó, mennyi azt most reálértéken?

 

Ennek is lehetne köszörülni az arcbőrét.

Előzmény: WYW (13)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.05 0 0 16

Neked ugyan az a véleményed mindenről, mint tíz éve?

Rübezahl Creative Commons License 2011.03.05 0 0 15

Van neki hova esni.

Előzmény: kristo_f (6)
kibédi medve Creative Commons License 2011.03.05 0 0 14

Jobbról-balról kezdik nyitogatni a pofonládát....

Előzmény: WYW (11)
WYW Creative Commons License 2011.03.05 0 0 13

Járai negyvenhatmillió nettót keresett tavaly

Szapáry György, a jegybank alelnöke és Akar László a Magyar Nemzeti Bank (MNB) felügyelő bizottságának elnöke is jobban keresett 2004-ben, mint Járai Zsigmond MNB-elnök. Járai tavaly nettó negyvenhat millió forintot keresett, Szapáry György viszont 134 milliót. Az iratok szerint az MNB menedzsmentjéből csak az elnöknek van autója: egy Opel Corsa. Tovább »

forrás: Index.hu

 

 

 

Ezt nem sokalta?

WYW Creative Commons License 2011.03.05 0 0 11

Járai pofázik a 2 milliós havi jövdelemhatárról?

 

MOL Igazgatósági tagként, MNB Felügyelő Bizottsági Elnökként ...stb ennél nyílván több a jövedelme.

FEMM Creative Commons License 2011.03.05 0 0 10

Mert bunko, ilyenek a vezetőink.

Azt hiszik minden állampolgárt sikerült mát lebutitani.

Előzmény: kristo_f (6)
Akarkij Creative Commons License 2011.03.05 0 0 9

és miközben járai úr mélységesen kussol továbbra is, az ügyészség és a média meg legyen szívesen, nézze már meg, hogy mi folyik az mnb-nél

Akarkij Creative Commons License 2011.03.05 0 0 8

járai úr, tessék szíves lenni visszafizetni minden pénzt, amit a magyar államtól kapott, és azután lehet magyarázni, hogy mi a sok, meg mi nem - addig kuss van, mélységes kuss, világos?

Törölt nick Creative Commons License 2011.03.05 0 0 7

Én se tudok már évek óta. Emilben azt a választ kaptam, hogy olvassam el a szabályzatot.

Előzmény: kibédi medve (5)
kristo_f Creative Commons License 2011.03.05 0 0 6

Csak tudnám miért szólal meg az ilyen ember

Egész könnyen visszanézhető ki milyen pénzt kapott korábban és kész pofáraesés

kibédi medve Creative Commons License 2011.03.05 0 0 5

off

 

1. Miért nem tudok írni a "Kérdések a polmodikhoz" topicba?

2. Miért nem tudok topicot nyítni?

 

on

kibédi medve Creative Commons License 2011.03.05 0 0 4

Magyarul: az MNB-ből is talicskával hordták ki a lóvét...

 

De sajnos a mostaniak sem jobbak... Lásd. pl. Lázás autó ügyeit... De még van sok más is...

kibédi medve Creative Commons License 2011.03.05 0 0 3

55 milliós fizetések a Magyar Nemzeti Banknál

Súlyos visszaéléseket és szabálytalanságokat tárt fel a Magyar Nemzeti Bank gazdálkodásában a jegybank felügyelőbizottsága. A szervezet megállapította, hogy a jegybanknál nem tartották be a havi 2 millió forintos bérplafont - továbbra is évente 55 millió forintos fizetéseket utaltak át egyes vezetőknek.

 

Járai Zsigmond, a grémium elnöke elmondta: az egyik kommunikációs tanácsadó megbízásával kapcsolatban a színlelt szerződés gyanúja is felmerült. A testület vizsgálata szerint ugyanis a feladatok teljesítése nem volt arányos a tanácsadó 21 millió forintot is meghaladó évi jövedelmével. Az MNB egyébként a kommunikációs feladattal Gyurcsány Ferenc egykori politikai főtanácsadóját, Braun Róbertet bízta meg. (rá)

hírTV

John Doe(520i) Creative Commons License 2011.03.05 0 0 2

Sok beszédnek sok az alja.

:)

Előzmény: Törölt nick (0)
kireszavaztam Creative Commons License 2011.03.05 0 0 1

Én meg túl soknak tartom Szalai Annamária juttatásait, jövedelmét ebben az ínséges időben.

kireszavaztam Creative Commons License 2011.03.05 0 0 topiknyitó

Akkor sok? ha nem ő kapja meg a slepje. Micsoda farizeusok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!