Keresés

Részletes keresés

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.12.03 0 0 2017
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.27 0 0 2016

Népi gyógymód

Hipóval és baltával fogadták a TEK kommandósait Albertirsán

http://hvg.hu/itthon/20121127_tek_albertirsa

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.17 0 0 2015

Most jó lenni vidéki rendőrnek. Csak megy a csocsó állónap, fene piszkolja be magát a házkutatáson, jó hogy nem fog bemászni a mosogató alá.

Majd a TEK. Hiszen erre vannak.

Előzmény: T.Tanácsos (2014)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.17 0 0 2014

A mosogató alól húzta ki a körözött férfit a TEK kutyája

Évek óta körözött rablót fogtak el Baracskán. Tovább »

forrás: Index.hu

T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.12 0 0 2013

De még összebeszélhet....

Előzmény: soldat inconnu (2012)
soldat inconnu Creative Commons License 2012.11.12 0 0 2012

Már nem őrzik a TEK-esek Orbán házát

Úgy látszik, már nem fenyeget a szökés és elrejtőzés veszélye... :-DDD

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.11 0 0 2010

Rendőr fegyverrel ,túszok ...

Elég lenne hozzá a körzeti meghízott,vagy a polgárőrség vezetője ....

Előzmény: T.Tanácsos (2009)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.11 0 0 2009

Túszul ejtette családját vasárnap délután egy rendőr Zagyvarékason. A helyszínre nagy erőkkel vonultak ki a rendőrség és a terrorelhárítás egységei - írja a Szoljon.hu.

A hírportál szerint a település egyik kis utcájában délután negyed négy körül egy családi házat teljesen körbevettek a rendőrség és a terrorelhárítás.

http://hvg.hu/itthon/20121111_rendor_csalad_tuszejtes

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.07 0 0 2008

rosszul emlékeztem nem nyugati határszél, hanem tényleg Balassagyarmat, sorry..

Előzmény: Törölt nick (2007)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.07 0 0 2007

(igen azt hiszem határőrlaktanya volt a nyugati szélen... talán dózsás sportlövészek "lőtték ki" az idősebbet)

Előzmény: Törölt nick (1998)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.07 0 0 2006

(hülye :) )

Előzmény: Törölt nick (2002)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.07 0 0 2005

Szerintem ezt már csak heccből művelik a rendőrök.

Valahol a határ menti kisvárosban.

Micsoda?? Nem fizet a lejárt parkolócéduláért?  Hozzátok be, illetve:

Hívjátok a teket:))

Előzmény: T.Tanácsos (2003)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.07 0 0 2004

A börtönben sokat emel az ázsión a bevetett rendőri erő.

Korábban az ilyen alakokkal mosták fel a folyosót a rabok, de most király lesz bent.

"Öcsém, egy BTR, öt q7-es, harminc kommandós zárta körbe a házat, fent harcihelikopterek köröztek, először ki is mentem, hogy mi a picsa ez a nagy zaj, hát egy bazi nagy mobil flexxel darálták a kiskapu zsanérjait, mondtam is nekik, hogy csak húzzák el a riglit, de bekergettek, mert a helikopterekből már ereszkedtek lefele, hogy az ablakokon hatoljanak be. Alig húztam be magam után az ajtót, már döngették is a faltörőkossal, közben meg ordíbáltak gigafonon, hogy itt a rendőrség. Mire észbekaptam már rajtam is volt vagy négy maszkos ember, de nem tudtak megbilincselni, mert a pajzsok miatt nem fértek hozzám, szóval ügyes teknősbéka alakzat alakult ki.

Aztán elvittek a tek központba egy sajtótájékoztatóra. Urasan utaztunk a luxusautókkal.

Másnap hoztak vissza a városba, de ez még jobb volt, lezárták a teljes utat, minden kereszteződésben tek autó, fent a szokásos helikopter biztosítás, elől hátul biztosító autók, mentő, büfékocsi. 

A feleségem üzente, hogy lefoglalták a stelázsiból az összes kést, ami 8 centinél hosszabb volt, eltüntek a kerti szerszámok és kábítólövedékkel szétlőtték a kertben álldogáló gipszgólyát is."

"hűha, lajosbácsi nagyon menő, tán dinamitot hittek a gatyájában"

Előzmény: T.Tanácsos (2003)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.07 0 0 2003

Már 1 kanos nyugdíjashoz is?

Őrizetbe vette a rendőrség hétfőn azt az idős szarvasi férfit, aki a gyanú szerint fenyegetéssel, több alkalommal kényszerítette két 12 évesnél kisebb lányát, hogy közösüljenek vele.

Az eddigi adatok szerint egy 64 éves szarvasi férfi többször kényszerítette fenyegetéssel két 12 évnél fiatalabb lányát, hogy közösüljenek vele. A férfit a rendőrség hétfőn fogta el a Terrorelhárítási Központ munkatársainak segítségével.

Az idős embert őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását, amit a Békéscsabai Városi Bíróság kedden el is rendelt. Az ügyben erőszakos közösülés miatt indult eljárás.

http://hvg.hu/itthon/20121107_Tobbszor_is_megeroszakolta_kislanyait_egy

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.07 0 0 2002

Volt egy nagyon súlyos, nemzetközi vonatkozású terrorcselekmény is.

Amikor egy falusi terrorista fenyegető emailt küldött az usákoknak, akik emiatt riadóztatták a hadsereget és az elnöki gép, fedélzetén az atomtáskával órákig keringett 10 ezer méteren, mert annyira komoly volt az a levél.

(Csupa nagybetűvel írta az elkövető, és mivel magyarul volt, félelmetesnek tűnt az Ó, HOGY AZ ÉG SZAKADNA RÁTOK. A tolmács csak valami átoknak fordította, így az elnök már rohant is a gépéhez:)

Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.07 0 0 2000

Próbálnak hasonló dolgokat ráhúzni emberekre, de valahogy csak nem akar nekik összejönni. Pedig volt már itt bőrlabdába varrt bomba, ürgebőrbe varrt összesküvés előkészülete, meg csomagtartóba pakolt petárdák, de valahogy mindenkit hazaenged a bíró. :-P)

Előzmény: Ho anyó (1997)
Ho anyó Creative Commons License 2012.11.07 0 0 1999

Igazad van, most már emlékszem. De tényleg, volt azóta hasonló?

Előzmény: Törölt nick (1998)
Ho anyó Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1997

Nem isn tudom, hogy mikor volt Mo.-on utoljára terrorcselekmény. Pedig valamelyik magyar író írt is egy kisregényt róla. Azt hiszem a sátoraljaujhelyi volt az utolsó vagy 30 éve, amikor két srác diáklányokat tartottak fogva pár napig egy leánykollégiumban. Jól emlékszem?

Előzmény: Túlélőblog (1989)
Csak Számoló Nyikk Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1996

"Arra célzol hogy a TEK le akarja rohanni Lengyelországot?"

Ha arra célzol: Lengyelországot nem az SS rohanta le, hanem a Wehrmacht. Az SS csak az Einsatzgruppékat meg a KZ-ek őrségét adta.

"Vagy hogy Orbán elfoglalná fél Európát?"

Ez inkább arra hajaz, hogy nem lehet minden nőt meg.....ni, de törekedni kell rá!

Előzmény: Túlélőblog (1993)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1995
kb...
Előzmény: Túlélőblog (1994)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1994

Tehát 20 éve semmi nem történt és semmi nem is utal arra, hogy bármi szükség lett volna TEK létrehozására? 

Előzmény: Törölt nick (1992)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1993

Arra célzol hogy a TEK le akarja rohanni Lengyelországot? Vagy hogy Orbán elfoglalná fél Európát? Még az is lehet! lol :D

Előzmény: Csak Számoló Nyikk (1991)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1992

Az első közismert terrorcselekmény Magyarországon, a kollégiumban túszokat szedő testvérek voltak.

Ez után kezdtek akciószakaszokat kiképezni a rendőri ezrednél.

Majd ezek a szakaszok "nagykorúvá", önállóvá váltak és megalakult belőlük a Komondor Terrorelhárító Szolgálat. Ennek több, mint húsz éve.

Azóta vannak nálunk is antiterrorista egységek.

Először központi, majd lassan kialakultak a megyei csoportok, hogy ne kelljen a fővárosból nyargalászni minden tortalopáskor.

A TEK megalakulása előtt volt egy központi egység és számtalan megyei alegység. Ezeket ötvözték egybe és stafírozták ki kissé feleslegesen is.

A mostani parancsnok ugyan a Komondorban kezdett, de néhány év után átkerült egy elfogócsoportba.

Az ő feladatuk a nyomozók által beazonosított bűnözők elfogása volt. Házban, házon kívül, autósüldözéssel, vonatos razziával, civilben, bevetési ruhában stb.

Évtizedig fogták el a különböző kaliberű bűnözőket.

Persze nagyon kevés igazán nagyhalat, hiszen azokból csak mostanában fognak el néhányat, hogy lebukott az egyik rendőri hálózat.

Szóval sok volt a legyőzött kishalacska is.

Talán ebből az időből maradt az a késztetés, hogy hálistennek terroristák híján minden telefonautomata fosztogatóra, idétlen egyetemistára teljes erővel, helikopterek támogatta lövészpáncélosokkal csapjanak le.

(Igen, az egyetemi felvonulás rendben volt, de a helyzet felderítése után a gyerek bezsákolása túlkapás, "kényszeres" intézkedés.)

Csak Számoló Nyikk Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1991

"pont azzal nem foglakoznak ami a nevük és amiért elméletben létrehozták őket"

No und? Így volt ez már az SS-ben is.

Előzmény: Túlélőblog (1989)
tombadillo Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1990

Bocs, az eredeti hsz-ben pszihopatázott az író - nem te. Ettől függetlenül ha visszaolvastál volna, te is láthattaad (volna), hogy az állomány bunkózásával vitatkoztam, nem a TEK létrehozását vagy vezetőjét védtem.

Előzmény: Ho anyó (1988)
Túlélőblog Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1989

Az a kérdés, hogy mit jelent a TEK rövidítés és miért ez a nevük, ha mindennel foglalkoznak az őrző-védéstől kezdve a bicskás tizenéveseken át a falusi uszorásig, csak pont azzal nem foglakoznak ami a nevük és amiért elméletben létrehozták őket.

Előzmény: Ho anyó (1988)
Ho anyó Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1988

Nem pszichopatáztam. Csak leírtam a véleményemet. Üdv: H.

Előzmény: tombadillo (1987)
tombadillo Creative Commons License 2012.11.06 0 0 1987

Szerintem nem védtem a TEK szervezetét, vagy a vezetését. Arról írtam, hogy a beosztott rendőrök semmivel sem rosszabbak emberileg, és, pont mert elitcsapatot akartak, szakmailag nyilván jobbak, mint az átlagrendőr. Ettől független az, hogy a szervezet felesleges  (szerintem is káros) a parancsnoka meg egy hólyag.

Csak nem gondolom, hogy már a TEK szóra is hisztirohamot kellene kapni, és aberrált pszihopatázni.

Előzmény: Ho anyó (1985)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.05 0 0 1986

Az egész céltábla dolog egy bolondítás! Ezt a szervezetet nevével ellentétben egy paranoiás ember védelmére hozták létre. Aztán, hogy felmutassanak néha valami látható tekjesítményt, belemennek olyan dolgokba is, hogy bolti tolvajra küldik ki a kigyúrt fiúkat. Szégyen.

Előzmény: Törölt nick (1981)
Ho anyó Creative Commons License 2012.11.05 0 0 1985

Szerintem nem sokat tudsz a TEK-ről.Ha utána olvasnál, rögtön beugrana Neked is, hogy a róluk szóló törvény olyan jogokkal ruházta fel őket, melyeket más rendfentartók nem kaptak meg. Például, hogy bírói engedély nélkül tarthatnak titkos házkutatást, szabadon belenézhetnek a NAV-

_nál lévő anyagaidba, sőt minden bírói engedély nélkül lehellgathatnak, megfigyelhetnek Tédeg, vagy bárkit.

Előzmény: tombadillo (1979)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!