Keresés

Részletes keresés

Virtualbus fan Creative Commons License 2011.02.18 0 0 18

Millió buszos topik közt ez nem fér el? :-P

Előzmény: cooldogg1992 (17)
cooldogg1992 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 17

Szerintem az is hülyeség volt és mehetne az is a fasírtba.

Előzmény: Virtualbus fan (16)
Virtualbus fan Creative Commons License 2011.02.18 0 0 16

Amikor persze Csabi nyitott egy Rendszámos csevegő topikot akkor persze az nem volt baj. Abban is van vagy 10-15 hsz. és kész vége! 

Előzmény: cooldogg1992 (15)
cooldogg1992 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 15

Azért van kihaló félben mert eddig ott volt a társtopic ahova bárki írhatott, még szép, hogy nem írt senki a nyitottba. Most, hogy be lett zárva a "társ" így újra lehet termelni a hsz.-eket a nyitottba. Ezért felesleges ez a topic.

Előzmény: Virtualbus fan (14)
Virtualbus fan Creative Commons License 2011.02.18 0 0 14

Én már az első hsz.-embe leírtam hogí csak az ír ide aki akar. Amit mondanak topikot ami 2007 óta megvan az kihalófélben van és ott is biztos hogy létrejönne a sulinetezés. Viszont ebben a toikban pont ezt kéne elkerülni ...

Előzmény: T. Ádám (13)
T. Ádám Creative Commons License 2011.02.18 0 0 13

Én azt nem értem miért vagytok úgy kiakadva hogy nyílt n+1 buszos topik.

Van a fő topik ahova mindenki bekerűl (függetlenűl hogy ki milyen előélettel rendelkezik). Aki eddig bekerűlt ír oda aki még nem mert a moderátorok nem jutottak el odáig nem írnak sehova vagy írnak ide.

Van minden busz garázsnak topikja (minek?)

Van rendszámos topik

Van már lassan minden tipusnak topikja.

 

Akkor ez is elfér ide. Gondolom nektek sem mindegy hogy a főtopikot vagy ezt OFFolja tele valaki. Akkor inkább ezt mint azt. Mondom úgy hogy nagyrészt csak olvasom a buszos topikot és keveset szólok hozzá. Szerintem elfér ide. Maximum két hét múlva megy a süllyesztőbe.

 

Én inkább megvárom amíg a moderátorok eljutnak az én nickemig és beengednek.

cooldogg1992 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 12

Kezdésnek:

 

Modi topic leírása:  "A 21. állásfoglalás értelmében nem vitatkozunk egymással a moditopicban, ott csak és kizárólag a moderátorral folytatunk érdemi társalgást. Ez a moderátoroknak munkaterület, aki hadszíntérré kívánja változtatni, annak gondjai lesznek a bejelentkezés során."

 

Továbbá:

 

"Virtualbus fan     válasz | megnéz | könyvjelző     2011.02.18 12:16:15 © (32706)

Elöbb utobb létrejönne egy ujabb topik azoknak akik ki lesznek egy idő után zárva a zárt topikból ugyhogy nem látom értelmét.
Előzmény: BX 59-76 (32705)"

 

Mit nem fogsz fel azon, hogy már van egy topic ahova írhat bárki, ezért teljesen felesleges ez?

Előzmény: Virtualbus fan (11)
Virtualbus fan Creative Commons License 2011.02.18 0 0 11

Akkor is ha bekerülünk, 1-2 hete lesz ott minden "sulinetes"-nek. Alapból senki nem akarja hogy mi bekerüljünk. Ott van az előző hsz.-embe erre bizonyító link.

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 10

2007 óta megy a topik. Inkább nem kommentálom.

Mindenki megkapja az esélyt. Csak ki így tartja meg, ki úgy. Sőt, van aki még be se került de már el akarja intézni, hogy ne is kerülhessen be. Pont eezek miatt írták, hogy nem sokan kíváncsiak rátok. De megkapjátok ettől függetlenül.

Előzmény: Virtualbus fan (6)
paca664 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 9

LOOOL :DDDDDDDDDD

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 8

Még be sem kerültetek. A Moderátor folyamatosan dolgozik rajta.

Előzmény: Virtualbus fan (7)
Virtualbus fan Creative Commons License 2011.02.18 0 0 7

" Így nagyon rövid lesz a zárt topikos életpályátok. " 

 

Amugy is rövid lett volna ... http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=107578274&t=9109021

Előzmény: Törölt nick (5)
Virtualbus fan Creative Commons License 2011.02.18 0 0 6
  • Nem csak én akartam hogy legyen nyitva. (KHZ-884 stb...)
  • Szerinted ki ismerte eddig azt a topikot?
  • Ez is csak ideiglenesen lett nyitva amig nem kerül be mindenki a zártba

 

Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 5

DE A LENTI TOPIKBA TUD ÍRNI MINDENKI. Érdekes, hogy a többiek megtalálták, csak nektek esik nehezetekre.

Így nagyon rövid lesz a zárt topikos életpályátok.

Előzmény: Trendliner (2)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 4

De könyxörgöm. Itt van nekik egy 2007-ben nyitott topik, ahova Petitől kezdve BPI-553-on keresztül bárki tud írni. 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9157561

 

Nehéz lenne egyszer megnézni a topikok listáját?

Előzmény: Trendliner (2)
Virtualbus fan Creative Commons License 2011.02.18 0 0 3

Ahogy mondtátok: Egy-Két hét mulva ugyis a "sulinetes"-ek ki lesznek onnan törölve és ugyis akkor létre lenne hozva nekik egy topik. Most nem tök mind1 hogy 2 hét eltéréssel fog létrejönni a topik?

Előzmény: Törölt nick (1)
Trendliner Creative Commons License 2011.02.18 0 0 2

Majdnem.... A fél Offtopik nem tud oda írni pl...

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.18 0 0 1

Látom megint nem sikerült felfognod az eddig kiírt közleményeket, felhívásokat. Elmondtuk nem egyszer, nem kétszer, hogy MINDENKI bekerült a BKV Buszairól Általában zárt topikba, közösségbe. A Moderátorok gondolom nem abból élnek, hogy az index topikjaiban raknak rendet. Nekik sincs tengernyi idejük, hogy csak ezzel foglalkozzanak. Türelmet kértünk, egészen addig, amíg mindenkinek meg nem tudják adni az engedélyeket.

Előzmény: Virtualbus fan (-)
EcoLife AP2000 Creative Commons License 2011.02.18 0 0 0

t0pik

Előzmény: Virtualbus fan (-)
Virtualbus fan Creative Commons License 2011.02.18 0 0 topiknyitó

Ezt a topik azoknak nyílt akik nem kerültek be a BKV Buszairól Általában zárt topikba. Akik abban a topikban vannak azok is átnézhetnek ha akarnak, de senki nem akarja hogy itt elezdődjön a sulinetezés meg az egyéb dolgok. Ha ez mégis beindulna akik ezeket elkezték azok ugy is lesznek innen kitiltva. Itt nem kell azért szolni ha valaki rossz képet csinál. Bármilyen képet fel lehet tölteni még akkor is ha jó vagy rossz. Szeretnénk hogyha ez a topik egy ideig ugyan ugy üzemelne mint a régi társtopik csak ne legyenek viták veszekedések. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!