http://index.hu/video/2011/02/17/szalai_annamaria_a_jo_legyen_jo_a_rossz_legyen_rossz/
Főműsoridőben tiltanák a leszbicsókot
01:35 - "Bekapcsoljuk a TV-t főműsoridőben, és két nő csókolózik. Ez nem az a fajta műsor, amit kisgyerekeknek főműsoridőben látniuk kellene"
Te nagyokos gyerekvédő, ne nézess a gyerekkel tv-t - nem csak főműsoridőben, de úgy általában, te nagyonokos, árt neki - vagy ha nem bírod ki valóvilág összefoglaló nélkül, vedd fel, a gyerekkel meg süsü dvd-t meg vizípók csodapókot nézess.
nem érzem úgy, hogy tetszene a silányság, a valóvilág mélységeit és drámáját sem érzem magaménak, sőt, miután megszületett rácz alekosz, egy kicsit el is sírtam magam bánatomban, hogy ennyi idiótát hord a hátán a föld - de ettől még eszembe nem jutna, hogy az rtl ne vetíthesse a vv-t, vagy a tv2 a vazelinos őrült celebeket, mert ha nekem nem tetszik valami, én elkapcsolom
tudom, nagy lépés ez minden ember életében, amikor először eljut odáig, hogy nem tetszik neki egy műsor, és elkapcsol, de hidd el, te is képes leszel rá - ha nekem sikerült, neked is fog, ne add fel a reményt!
"de ha nincsen önmérséklet, akkor kivülről kell az adást felügyelni, ennél erősebben is."
remek eszközök állnak a rendelkezésedre:
1., kidobod a tv-det
2., ha 1., nemtetszik, akkor nem kapcsolod be a tvdet
3., ha 2., sem tetszik, akkor bekapcsolod, majd a két kereskedelmi tv-t kiszeded a beállított állomások közül
4., ha a 3., sem tetszik, mint megoldás, akkor meg bámuld a szart meg a szennyet ezeken a tvcsatornákon, csak tudnám, akkor minek vársz másokra, hogy megoldják a problémáidat
mekkora fapinák......a galléros fehérblúzos pont az a tipus, aki csak sötétben hajlandó és egy pózban...
Egyébként nem baj, hogy ilyenek, kell ilyen is, csak ne akarják másokra kényszeriteni a marhaságaikat. Ha tilos lenne a pornó, akkor nem néznék? ha nem beszélnék a félrelépésről, akkor nem lenne? Biztos azért járnak az a sokszázezer férfi prostituáltakhoz, mert azt sugallja a TV, hogy menjél józsi és vegyél magadnak 10 ezerért análszexet....
persze, mert ha örökbe fogadnák a kisgyereket, akkor megnőne, és úgy már nem lenne izgató - sokkal jobb, hogy mindig jön újabb ministráns kisfiú szállítmány, és lehet mindig mondani a friss húsnak az idézetet, hogy "engedjétek hozzám a gyermekeket"
Tényleg nagyon zavaró a nyolcelemis repedtsarkú táncosnő meg a lompos mosónő smárolásába belefutni. Visszataszítóak, züllöttek, közönségesek, szürkék, és nyomasztóak. Nemhogy a gyerek fejlődésének nem jó a látvány, a felnőtt is depressziós lesz ezektől. Vizuális terror. Értem hogy a suttyóknak kell a Való Világ, ezek az ideáljaik, de ha nincsen önmérséklet, akkor kivülről kell az adást felügyelni, ennél erősebben is.
Az élet szempontjából - azon az Úr kegyelméből egy-két alkalmon kívül - a heteroszex is értelmetlen pótcselekvés, de már olvasom közben a nagyobb mélységeket. :)))
az élet szempontjából nagyon is értelmes dolog két egymást tettleg szerető jó csaj közé bevetődni, persze a nemzést elkerülendő megfelelő védekezés kíséretében
"Az ÉLET szempontjából teljesen értelmetlen a homoszexualitás!"
Sőt, hogy nagyon elvont filozófikus mélységekbe is lemenjünk, az élet maga is értelmetlen az élet szempontjából, hisz mind meg fogunk halni és a világegyetem is el fog porladni, akkor meg minek létezünk?
(Ugye nem ringatja magát senki sem abba az illúzióba, hogy nem veri minden 12 évnél idősebb fiú napi rendszerességgel neméppen csókolózó leszbikre a youporn-on?)