Keresés

Részletes keresés

Saliko Creative Commons License 2012.03.09 0 0 414

Átlagos fotó, átlag feletti marketing.

Előzmény: D94A (412)
pixelekkel Creative Commons License 2012.03.09 0 0 413

Elküldtem a linket a címedre. Nem ismerem a fotóst, de a véleményemet tartom, jó képek, felhívta rá a figyelmet. Megérdemlik. És lesz szakmai zsűri is... Csak akkor értek 1-et a lájk vadászattal, ha jók a fotók és van egy szakmai válogatás is. 

Előzmény: D94A (412)
D94A Creative Commons License 2012.03.09 0 0 412

A 408-as HSz mi volt?

Szimplán kíváncsi vagyok.

pixelekkel Creative Commons License 2012.03.09 0 0 411
ezek a kerdesek jogosak, de en megnezem a kepeket es utana dontok, hogy ismerosok szama vagy a fotó erossege dont, ezek nagyon jó fotok, logos a lajkgyujtes. gratulalok!
Előzmény: Csigabiga 1 (410)
Csigabiga 1 Creative Commons License 2012.03.09 0 0 410

Mi a pályázat lényege?
Hogy ki tud jobb, érdekesebb, stb. képet készíteni, vagy hogy ki tud több ismerőst és ismeretlent beszervezni?

Előzmény: Saliko (409)
Saliko Creative Commons License 2012.03.09 0 0 409

A képet lájkoljuk vagy a marketinget?

Előzmény: Törölt nick (408)
nemethla Creative Commons License 2012.03.06 0 0 407

Előzmény: apca (406)
apca Creative Commons License 2012.03.06 0 0 406

A web áruházból ma törölték az összes filmet: http://store.kodak.com/

Szomorúúúú! :(

Előzmény: Törölt nick (405)
Törölt nick Creative Commons License 2012.03.06 0 0 405

Már nincs film.....

http://www.43rumors.com/for-all-film-users-no-more-kodak-slide-film-in-future/

A web áruházból ma törölték az összes filmet: http://store.kodak.com/

Előzmény: apca (404)
apca Creative Commons License 2012.02.17 0 0 404

Én a Kodak képviselet ( mozi üzletág) vezetőjétől tudom.

Ez megnyugtató, mert lényegesen autentikusabb forrás a tiéd mint az enyém volt.

Előzmény: D94A (403)
D94A Creative Commons License 2012.02.17 0 0 403

Én a Kodak képviselet ( mozi üzletág) vezetőjétől tudom.

Előzmény: Törölt nick (402)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.14 0 0 402

Én is úgy hallottam, illetve olvastam valahol, hogy vége.

Közben a honlapjukon kínálják a 35mm-es színes és FF filmet, a 8 és 16mm-es tekercseket, és rengeted digimasinát.

Előzmény: apca (401)
apca Creative Commons License 2012.02.13 0 0 401

Akkor rosszul éresültem.

Én arról tudok, hogy a teljes fotó-üzletág mindenestől bezárt.

 

Ha nem így van, akkor lehet egy kis remény... :)

Előzmény: D94A (400)
D94A Creative Commons License 2012.02.13 0 0 400

Csak a ddigit üzletág!:-)))

Előzmény: apca (398)
kondenzor Creative Commons License 2012.02.13 0 0 399

Valaki még néha idelátogat? siváréletű olvtársak.

 

Na még egy békebeli sztori.


Volt egy állati jó meló. A Kulturális Kapcsolatok Intézetének kellett csinálni egy egy megyéről kulturális felmérést, és abból albumokat úgy, hogy minden benne legyen. Ezt a melót a csúcsszerv  azaz a pártbizottság koordinálta. Ez annyit jelentett, hogy volt autó és mindenki vigyázba állt. A téma le volt írva, de a kijelölésen kívül teljesen szabad kezet adott. Tehát  a témaleírásban az szerepelt - múzeum – könyvtár- falusi fiók könyvtár –kultúrház-  foglakozások- néptánc – népművészet – egyedi sajátosságok- műemlékek –egyház stb.. A követelmény minimum 100darab értékelhető fotó. Ez a felvezetés és kíséret azonnal lehetőséget adott a továbbiakra, hogy az ember kössön kis bulikat is. Ennek köszönhetően csináltam később több megyei cégnek intézménynek saját anyagot, albumot, prosit.
Ennek a melónak egy  része Veszprém megye jutott Vass.-ra . Meg is csinálta becsületesen, és közben megegyezett az akkori apát-vagy püspökkel-, hogy meg kellene csinálni a palota műkincs leltárját fotókkal maszekba. Nem volt sürgős, tehát péntek délután, Ő és a neje beültek a Wartburgba , én felkaptam a 125-ös danuviámra és irány Veszprém. Mindketten jártunk már a palotában tehát tudtuk mi a dörgés, kértünk két létrát és nyomás. Amit tudni kell, hogy sok terem a földtől a plafonig egybefüggően volt „kitapétázva„ festményekkel, és minden tele szobrokkal. Mivel csak  FF leltárról volt szó így a Varexek voltak használva 2 db 500 kodazol mellett. Az ottani emberek annyit foglalkoztak velünk, hogy háromóráként hoztak valami harapnivalót és italt.
Amikor hajnal 3 körül beestünk a cellánkba, nem kellett ringatni egyikőnket sem. Szombat ugyanígy vasárnap délután haza. Három ilyen hétvégénk ment rá a melóra. Ennek egy későbbi eredménye volt, hogy megkaptuk a megbízást a fellelhető műkincs jellegű vas tárgyak és szobrok leltározására Pesten. De ez már egy másik sztori.

apca Creative Commons License 2012.02.13 0 0 398

Sic transit gloria mundi.

 

Azóta már az eredeti anyacég, a Kodak is... :(

Előzmény: Törölt nick (397)
Törölt nick Creative Commons License 2012.02.13 0 0 397
fotósERA Creative Commons License 2011.11.18 0 0 396
A két "nn" már oly mindegy...... :))
Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 395

Kicsit offtopic, de kapcsolódik a hozzászólásodhoz. 2939-ben igazolt. Szigorúan végigolvasni a többi kommentet is előtte!

http://www.nlcafe.hu/forum/index.php?id=1057&fid=441&topicid=40398&bw=1&forumuser=&forumuserid=&step=2&page=59

Előzmény: apca (393)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 394

De, röhög. Nagyon!

Előzmény: apca (393)
apca Creative Commons License 2011.11.17 0 0 393

Véletlenül nem Korinna? A kedves örömanyuka és apuka, a névválasztásért akkor kapta meg a számlát...

:)

 

'60-as évek vége, '70-es évek eleje.

Akkoriban kezdet kicsit enyhülni a szocialista prüdéria, egymás után nyíltak a műsoros éjjeli mulatók, sztriptízbárok - természetesen csak kemény valutáért. Valamint kezdődött a kártyanaptárak - egyátalán a fényképes naptárak - kora, melyek között elég sok volt az aktnaptár.



Egyik nagy megrendelőnk a világhírű rádió-televízió gyárunk, kinek a propagandistáját - nem röhög - Peach Alajosnak hívták. Ő minden ilyen naptár felvételnél jelen volt.

 

Nomen est omen :D



 

Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.17 0 0 392

Véletlenül nem Korinna? A kedves örömanyuka és apuka, a névválasztásért akkor kapta meg a számlát...

Előzmény: fotósERA (388)
Mercutio_ Creative Commons License 2011.11.17 0 0 391

Miért kellett volna lefújni a rendezvényt/nászutat?

Volt már olyan a történelemben, hogy a bulit azért megtartották, mindenki örült, a "legális" polgári esküvőt pedig később megismételték.

Előzmény: Statív (390)
Statív Creative Commons License 2011.11.16 0 0 390

Egy neten olvasott sztori:

 

"Kiszúrt magával a vicces kedvű menyasszony

 

 

Egy ausztriai menyasszony gondolta, megvicceli vőlegényével együtt a násznépet, és nemet mond az oltár előtt. De pórul járt, a kis tréfa miatt tíz hetet kell várnia, mire újból felteszik neki az ilyenkor szokásos kérdést. Az anyakönyvvezető komolyan vette a nemleges választ, és az ara akárhogy magyarázkodott az anyakönyvvezetőnek, a törvény szolgája hajthatatlan maradt és tavaszra tűzte ki a következő esküvő idejét, az osztrák törvények szerint ugyanis a kényszerházasságok megelőzése érdekében a nemleges válasz esetén ennyi a minimális szünet."

 

El lehet képzelni a násznép reakcióját. Készültek, kiöltöztek, utaztak, ajándékot terveztek, vásároltak, intéztek, szállást foglaltak, gyerekeket elhelyeztek. Megrendelték a ruhákat, meghívókat, termeket, az ünnepi étkeket, italokat, a zenekart, a fotóst, a videóst, a virágokat ... nem is sorolom.


Ami kérdés felmerült bennem:

Vajon lett-e ebből a frigyből bármi is 10 hét múlva ?

Hajlandók-e a családok (s főleg a vőlegény) mégegyszer nekirugaszkodni ?

 

 

 

apca Creative Commons License 2011.11.16 0 0 389

:)))

Előzmény: fotósERA (388)
fotósERA Creative Commons License 2011.11.16 0 0 388
Jó pár éve.. ici-pici templomban én fél méterre a pártól és a paptól : Akarod-e az itt jelenlévő Kúrinát feleségül venni? Én eldobtam a gépet a vőlegény lehajtott fejjel vinnyogott, menyasszony szeméből csorgott a könny. Ez elhangzott még párszor. Hát nem sok kép készült a szertartásról.
A menyasszonyt Korinának hívták.
nemethla Creative Commons License 2011.11.03 0 0 387

HAgyján, a mi esküvőnkről (polgári, 1990 01.05. ) apósom 3 percet késett. Lekéste.

Előzmény: ötfelezős (386)
ötfelezős Creative Commons License 2011.11.03 0 0 386

Nagy élmény lehetett, és ahogy leírtad, el kéne olvastatni minden házasulandóval, és figyelni, értik-e, hogy nem a 300 fő és a vacsora a lényeg. :)

Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.03 0 0 385

Nekem is eszembe jutott előtte, hogy mi lesz az aláírásos fotóval. Gondolkodtam állványban és távirányítóban, végül az eső miatt hagytam otthon minden nem vízálló cuccot. Szóval csak egy aláírásról van kép.  :)

Előzmény: döbrögi (384)
döbrögi Creative Commons License 2011.11.03 0 0 384

És arról van fénykép, ahogy aláírod az anyakönyvet? :)

Előzmény: Törölt nick (381)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!