Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.01.27 0 0 89

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=106822724&t=9205198

Salvor_ válasz | megnéz | könyvjelző 2011.01.27 12:59:36 © (54891)

"Az AB-re nem erdemes szamitani. Tavaly komoly figyelmeztetest kaptak. Ha meg egyszer keresztbe probalnak tenni partunknak es kormanyunknak, akkor megszuntetik az AB-t, az esetleges elmarasztalo iteletet meg ujra felulirjak, mint tavaly tortent."

 

Ilyen pletykák keringenek, vajon van valós alapjuk?

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.01.27 0 0 87

Ilyen hosszú címet nem is lehet, másrészt ez sokkal figyelem felkeltőbb.

Előzmény: PoliBili (76)
titanova Creative Commons License 2011.01.27 0 0 86

Tankokat is hívnak? :o

RontóPál Creative Commons License 2011.01.26 0 0 84

Már megint árulkodik a gaz szocialista?!

Előzmény: Törölt nick (83)
dajong Creative Commons License 2011.01.26 0 0 82

nem jó. én is beírtam, hogy shift, de utána hiába írtam bármit, nem lettek nagyok a betűk.

Előzmény: Törölt nick (21)
Kiégett a vasaló Creative Commons License 2011.01.26 0 0 81

Sajnos lassan tényleg itt tartunk.

uhuru1 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 80

Már maga az ötlet is szégyen Magyarország szempontjából.

Előzmény: Törölt nick (63)
moziga2 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 79

Különben meg most van egy sokkal aktuálisabb példa az AB asztalán. Az indoklás nélküli köztisztviselői elbocsátás témaköre. Mert az egy totál alkotmányellenes forradalomi helyzet szimuláló törvény. Hiába no. Szar dolog forradalmat játszani egy alkotmányos rend korlátai közt. :-(

Wic Creative Commons License 2011.01.26 0 0 78

"nemecseket" is így írták!

 

aztán mekkora Mea Culpa és csupa nagybetű lett belőle....

 

mondjuk Mea Culpát a ballib tábortól nem várok.

Előzmény: pajaci (26)
moziga2 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 77

A jelek szerint ez egy aranyhal vagy aladin gines topik. 

 

Aranyhalat kifogták már a ballibek. Teljesítem három kívánságotokat. Mi legyen az első? Hát hogy az AB forduljon a brüsszeli, vagy a luxemburgi bírósághoz, azért hogy visszaadja neki a megsemmisítési jogot. Az aranyhal csak tátog hal  kan. Jó de én mit tehetek? Kérjetek pénzt vagy bármit. Az hogy valaki mit tegyen az nem az én dolgom. De Te mindent megtetethetsz nekünk, hisz olvastuk a mesét. Na jó. Hirtelen odakerül az egész AB eléjük és az aranyhal eltűnik.

PoliBili Creative Commons License 2011.01.26 0 0 76

Nem jól lehet értelmezni.

Talán úgy, hogy : szerintem kérhetne nemzetközi segítséget az AB.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (71)
Csak Beugrottam Creative Commons License 2011.01.26 0 0 75

"Lehet nem mernek jó döntést hozni, mert félnek attól, hogy Orbán Viktor megszünteti az egész szervezetet."

 

Tegyenek egy jogfentartó nyilatkozatot és döntsenek "szabadon". :-)

 

 

 

Előzmény: Ipari-antidepresszió (70)
tuutuu Creative Commons License 2011.01.26 0 0 74

Nem elvétele, ellopása.

Ugyanis a manyupban maradónak ezek szerint a trogloditák szerint, noha fizetsz, mint a birka, nem nő a szolgálati időd.

 

Hol élsz te, szatyorban?

Előzmény: moziga2 (73)
moziga2 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 73

"szolgálati idő elvétele"

 

????????????????????

Előzmény: Bob_ herceg (38)
ésakkormivan Creative Commons License 2011.01.26 0 0 72

Tudj kérem, erre mondják a jóhiszemű emberek: bocsáss meg nekik Uram, mert nem tudják mit cselekszenek. Belátom én, hogy ez az egész polidili, a dilizésre való. Akit kielégit, akinek ez örömet okoz, ám tegye. De össze-vissza beszélni olyan dolgokról amikről fogalmuk sincs, hát... inkább bizonyítvány önmagukról, mint vitára érdemes vélemény.

 

Előzmény: mrslipton (65)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.01.26 0 0 71

Miért lenne az? Én ezt egy jó ötletnek tartanám.

Előzmény: PoliBili (54)
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2011.01.26 0 0 70

Úgy értem a segítséget, hogy kormány számára kedvezőtlen döntés után ne érhesse retorzió. Lehet nem mernek jó döntést hozni, mert félnek attól, hogy Orbán Viktor megszünteti az egész szervezetet. Jó lenne előre deklarálni, hogy ilyen nem fog történni és ez egy jogállam.

Előzmény: mrslipton (65)
tuutuu Creative Commons License 2011.01.26 0 0 67

Adó, járulék jogossága stb NEM dönthet az AB, Orbán alkotmány módosításai miatt!

 

Csakhogy alapvető emberi jog a hátrányos megkülönböztetés tilalma.

Kopp az Orbán ferde ormányára...:}}

Előzmény: Bob_ herceg (48)
spiritus21 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 66

A lenyúlt pénzt nem fogják visszaadni mert az egész gazdaságpolitika alapja az ellopott 3200 milliárd forint , ez ad mozgásteret a kormánynak enélkül maradna az IMF diktátum.

 

Orbán inkább kilép az EU-ból minthogy elfogadja a manyupot és vele az IMF-t.

 

Szóval lehet hozni bárkinek bármilyen határozatot, nincs visszaút.

mrslipton Creative Commons License 2011.01.26 0 0 65

Az Alkotmánybíróság kér nemzetközi segítséget a magánnyugdíjpénztár törvénnyel kapcsolatos döntése előtt? Lehet praktikus lenne...

 

Ha segítséget kérne , bevallaná , hogy nem alkalmasak az AB feladatokra.Ilyen gondolat - külfödre rohanni SEGÍTSÉGÉRT - csak a baloldali libériás fejekben fordul meg. Csak sajnos látjuk , hogy meg is teszik. Lásd úgynevezett filozófusok , már  ántiszemitizmussal rohangálnak szét a világban , pedig csak szemérmetlenül csaltak a pályázatokon állítólag.

Politikailag korrekten persze 30-50 milliókért.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
tuutuu Creative Commons License 2011.01.26 0 0 64

Az mennyiben érinti, érintheti-e az AB döntését hogy a nyugdíj egyértelműen tagországi hatáskör?

 

Namost az alkotmány 70.§ már '49-ben is benne volt, mert ugye aláírtuk az Emberi Jogok Egyetemes Nyialtkozatát.

Abban benne van, hogy a zembereket nem lehet hátrányosan megkülönböztetni.

Mármost a 24% ellopása, meg a nyugdíjra jogosító évek ellopása az megkülönböztetés.

Emiatt nagyon csúnyán néznek még az ENSZ-ben is...:}}}

 

Tehát se nem költségvetés, se nem alkotmány, hanem nemzetközi szerződés, ami mindent visz.

Előzmény: Törölt nick (30)
uhuru1 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 60

Nem kéne olyasmit tagadnod, amit minden sajtótermékben (tehát nem a MaNemmondokigazatban vagy az Agyar Hírlapban!) megtalálhatsz.:)

Előzmény: nagyanyo05 (59)
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 59

Tudod, hogy mire készülnek? Ebédhez:D Gondolj kicsit bele a vágyálmokba!

Előzmény: uhuru1 (58)
uhuru1 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 58

Ehhez képest most készülnek ellenőrizni a demokratikus normák betartását Magyarországon. Ez EU országgal még sosem történt meg, csak Azerbajdzsánnal, Belarusszal stb...Talán mégsem a liberálisokkal van a baj.

Előzmény: Törölt nick (44)
uhuru1 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 57

Az érvényes Alkotmány szerint.

Előzmény: Törölt nick (19)
nagyanyo05 Creative Commons License 2011.01.26 0 0 56

Tulképp 2/3nál nincs szükség ABra:) Tulképp Orbánon kívül senkire és semmire, egye csak a frász azt, aki ezzel nem ért egyet:D

PoliBili Creative Commons License 2011.01.26 0 0 54

Akkor viszont hülye a topic cím.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (11)
Traubi Creative Commons License 2011.01.25 0 0 52

Együtt jártak hozzá a gyurcsánnyal? :)

Előzmény: Törölt nick (36)
őszkaján Creative Commons License 2011.01.25 0 0 51

 Hamarosan megjönnek a baráti EU-s tankok.

Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.25 0 0 50

kérjen bombázást. atomot.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!