Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Mauro Creative Commons License 2014.04.24 0 0 6
porsche.alkatresze Creative Commons License 2011.11.04 0 0 5

Üdvözlet mindenkinek!

Szervizeléssel kapcsolatban, vagy alkatrészekkel kapcsolatban hívj nyugodtan nem kell kocsikáznok órákig az első olyan szervízhez ahol értenek a Porschehoz.

 

Vásárlás előtti áttekintés, téli-nyári felkészítés, teljeskörű szervíz és javítás, alkatrészek

Porsche Alkatrészek - Javítás
porsche.alkatreszek@gmail.com
+3630 - 444 - 3537
Teljeskörű szervizelés alkatrész ellátással

Mr. Fawlty * Creative Commons License 2011.04.11 0 0 4

CARACTERE-Exclusive - Porsche Panamera

 

O&D Performance

Web: www.od-performance.hu

E-mail: info@od-performance.hu

Telefon: +36/30 698 8320

 

Cégünk a CARACTERE S.A. hivatalos magyarországi partnere.

 

t-ravi Creative Commons License 2011.02.04 0 0 3

Porsche M5 hmm......

Szóval ...bevittem az autómat átvizsgálásra.....szerettem volna eladni, gondoltam nézzék meg ők nincs e valami javítani való ami nehezití az eladást. Ez egy Golf5 ..... Németi Csaba nevezetű szerviz referens vagy mi ült bele a kocsimba és vitte be.

Kérdeztem hogy lehet-e hogy én is ott vagyok, de azt m ondta, hogy nem lehet. Már értem hogy miért.

1.5 óráig tartott, már majdnem elaludtam.

Aztán visszahozta, potom 20e ft-ért átnézték.

De az igazi meglepetés akkor ért amikor két nap mulva egy picit havas uton csúnyán megcsusztam. Furcsa volt, hiszen 3 héttel előtte vettem 4 új Continental téli gumit.

Hazaértem és akkor megnéztem, és láss csodát 4 lefutott nyári gumi volt az automon az új Continentalok helyett.

Majdnem összeestem. Gondoltam most már átnézem a kocsit kicsit tüzetesebben.

A kesztyűtartóban tartok némi aprót, parkolási célból, kb 1500ft mindig van apróban nálam. Na hát ennek is lába kélt, és egy james bond szett is hiányzott a kocsiból.

Azt hiszem a feljelentésen gondolkodtam amikor rájöttem, hogy mivel eltelt 5 nap, azt fogják mondani, hogy máskor is eltünhettek ezek a dolgok.  Ja és a felnit megnézettem egy szerelővel, mert gondoltam hogy felnivel együtt cserélték ki, hát igen,... ugyanis ami most rajta van az egy ütött kopott kb 5-6 éves felni, az én kocsim meg 2 éves és kevesebb mint 40 e km van benne.

Szoval Németi Csaba nevezetű tolvajjal mindenki vigyázzon. És csak ugy hagyja ott a kocsiját ha nézheti hogy mit csinálnak vele......



szpsz911 Creative Commons License 2011.01.24 0 0 2

Köszönöm a fáradozásaid, hogy megtisztelted a topicot ily velős és magvas mondanivalóiddal.

Előzmény: Törölt nick (1)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.23 0 0 1

1. Az önnullázás ősi r0mán sz0kás.

 

2. Nem véletlenül nincs topikja, a kutyát nem érdekli ez a korcs. Nehogymár egy Maseratival hasonlítsuk össze ezt a böszmeséget!

Előzmény: szpsz911 (0)
szpsz911 Creative Commons License 2011.01.22 0 0 0

P0rsche?

szpsz911 Creative Commons License 2011.01.22 0 0 topiknyitó

Egyszerre kényelmes és egyszerre Porsche (sportos). Felismerhető a márka, de furcsa a négy ajtó. Quattroporte a' la Stuttgart?

Az orrmotort tartom a legkevésbé "megbotránkoztatónak", hiszen a 928-cast is szerették, mint GT-t annak idején. 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!