Keresés

Részletes keresés

gercsikém Creative Commons License 2011.01.31 0 0 70

Sok naív kretén sajtószabadság védő, ti még nem jártatok lapértekezleten, tv szerkesztőségben, na ott kezdődik a cenzúra. Illetve nem is ott, hanem amikor az elvtársak kijelölték a végrehajtó főszerkesztőt. Ami utána következik az húsvéti körmenet. Meg vagytok vezetve. Majd az RTL, ATV, TV2 főszerkesztői lennének a sajtószabadság rettenthetetlen bajnokai, mi? Azokkal a fejekkel. Szánalom.

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 69

Azert annak a gyakorlatnak véget kellene vetni hogy bárkiről bármi hazugságot meg lehet irni, ebből 2-3 lap nagyon jol megél és per után 1 helyesbités hogy OV nem is honosexuális és fizessenek neki 1 millát fajdalomdíjként.

 

Majd masnap kezdenek mindent előről.

 

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 68

Teljesen nyilvánvaló, hogy a média megfelel a megrendelőinek. Felnagyítja, támadja ami a fizetők érdeke és hallgat, amiről hallgatni rendelik neki!

Az újságírónak a sajtószabadságra, nekem meg a sokoldalú tájékoztatásra van szükségem!

TomDantes Creative Commons License 2011.01.19 0 0 66

Kapaszkopdj meg: ezek a műsorok megrendezettek. Mindegyik, és mindenhol. Ezek show-műsorok. Tehát mind megrendezett. Mi ebben az érdekes?

Előzmény: Mynheer Peeperkorn (-)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 65

Ez igaz. De meg is érdemli.

Előzmény: WYW (63)
patella2000 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 64

Erről van szó. Mi a legelső ilyen óta nem nézzük ezeket a házasdikat közvetítő tv-ket. Van még elég ezen kívül is. Nem tudom, ki az a Lorenzo, Majka, egyebek (illetve láttam most őket, mert megnéztem a linkeket). Mélységesen egyetértek mindenkivel, aki inkább olvas könyvet, családdal társasjátékozik, kirándul, összejön, vagy akár "hasznosakat" netezik.

Megértem azokat is, mert van sok ismerősünk, akinek NINCS TV-je, és mégis tud mindenről. Nem értem, az itt ezt kétlők az egeret vagy billentyűt püfölve, hogyan nem jönnek rá, hogy pl. a neten is meg lehet nézni utólag egyes műsorokat? :)))  Magamról is tudom, hogy a boltban, az autórádióban, a tömegközlekedésen, a munkahelyi kávézáskor, fordászatban, akárhol - az ember minden ilyen igényét (és igénytelenségét:)) kielégítik. Akkor meg mi is van azzal az illetővel, aki azt a véleményt írta, hogy tv-je nincs, de összegzi... ? :)))  Ez lazán megtörténhetett...

Ne nézzen senki ilyen x@rt, és akkor nem csalódtok. Ennyi.

Olvastam valahol, hogy a vörösiszap károsultaknak hány millió Ft támogatás ment - 2 hónap alatt. Mellé volt rakva, hogy ezekbe az eszement műsorokba, 1 ESTE ENNEK TÖBB TÍZSZERESÉT KÖLTIK A A MARHÁK A BESZAVAZÁSSAL!!! SZÉGYEN!!!

Előzmény: WYW (63)
WYW Creative Commons License 2011.01.19 0 0 63

Aki ezt a szarságot nézi, annak tök mindegy hogy spontán vagy megrendezett.

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 62

Jól látod. De lassan dolgoznom is kéne, mert a gazda szeme hízlalja a jószágot.

Előzmény: kölcsönzői jelmez (60)
nyugdijas-60 Creative Commons License 2011.01.19 0 0 61

Szerintem nem cenzúra!!ez agymosás! Nép hülyítés!már akiket tudnak!!!

Persze mindamellett,az emeltdíjas telefonálásokból bezsebelt péz!!!

Gondolkozz!! mit nézel!!

kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2011.01.19 0 0 60

elvagy mint a befőtt :))

Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 59

Én nem nézem, csak, ha kapcsolgatok, egy-egy fél percet. Viszont kizártnak tartom, hogy nincs minden előre megírva. Persze nem szó szerint,de, hogy minek kell történnie, az 100%, hogy előre megírt.

Előzmény: kölcsönzői jelmez (56)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 58

Bocsánat, másra gondoltam, hogy válaszolsz, amit szintén reggel írtam. Mégegyszer elnézést.

Előzmény: kölcsönzői jelmez (56)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 57

Szerinted, de az nem a vágyálamid kérdése. Decemberben, az utolsó adat 64% volt. Azóta nincs új. Ha ma lenne a választás ennyien szavaznának a fideszre. Mikor volt akkor meg kevesebben szavaztak rá. (Csak a körtét lehet a körtével összehasonlítani.) Lehet magyarázkodni, de felesleges.

Előzmény: kölcsönzői jelmez (56)
kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2011.01.19 0 0 56

szerintem meg #47

Előzmény: Törölt nick (55)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.19 0 0 55

Miért? Van olyan ember ebben az országban, akinek nem volt eddig világos, hogy az egész forgatókönyv meg van írva előre?

Előzmény: Mynheer Peeperkorn (-)
pajaci Creative Commons License 2011.01.19 0 0 54

Én vagyok az idióta, hogy beleolvastam ebbe a ............

Törölt nick Creative Commons License 2011.01.18 0 0 52

Ők tényleg jol enekelnek csak ez nagyon kevés a kerierhez. Hisz Lemmy is énekes meg Ozzy is.

 

A mediatörvénybe meg siman belefér egy valóságsónak álcázott kaszálóműsor.

Előzmény: Csiga Juli (43)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.18 0 0 51

Szerintem ott az emeldijas SMS-eket siman kifizettetik a használójával.

Előzmény: PapírVilla (40)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.18 0 0 50

Nagyon gyenge próbálkozás volt ...

Előzmény: Hierro Nyh. (33)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.18 0 0 49

az rtl már régóta cenzúrázza az bölcsességet, értelmet, jóságot, tisztességességet és hasonlókat

Pater Altenberg Creative Commons License 2011.01.18 0 0 48

És mostantól nem lesznek megrendelőik? Itt valami sötétség lappang.

Előzmény: Törölt nick (41)
kölcsönzői jelmez Creative Commons License 2011.01.18 0 0 47

azon csodálkozom, hogy még senki nem jött rá, hogy az, hogy nem tudtak forgatni, azt jelenti, hogy nem tudták beindítani a vízforgatást, mert mindent elárasztott volna a hab

 

nagy trágya az a műsor, és örülnék ha súlyosan beégne, de szerintem itt most lukrafutás van az olvtársak részéről

Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.01.18 0 0 45

Már eddig is feltűnően sok volt a "botrányos" eset a korábbi szériákhoz képest: beszavazás második helyezettjét bejuttatták, kizárás, feladás stb. Kicsit sem feltűnő...

Előzmény: Törölt nick (44)
Csiga Juli Creative Commons License 2011.01.18 0 0 43

Ne legyünk ennyire naívak kérem.

 

Az rtl klub a megasztárokkal is elhiteti, hogy ők aztán tényleg valakik, tényleg elértek valamit, tényleg kurva jó hangjuk van stb. (azok meg csórók be is veszik, miközben rengeteg gyereket és felnőttet - akiknek nincs zenei kultúrájuk, vagy hallásuk, vagy zenei alapismereteik - is megetetnek ezzel, hogy ők jó énekesek, remek előadóművészek, fantasztikus értékek)

 

Aztán érdekli is az rtl-t ez az egész baromság. A producerek hahotáznak a legjobban rajtuk. Csak a belőlük kovácsolt haszon érdekli őket. 

 

A casting-sztárok-ról meg csak annyit, hogy ez a baró, hogy a szerencsétlen fogyatékosokat, akik maguról sem tudnak, röhögjük ki mindannyian.

 

Kell az a médiatörvény, mint egy falat kenyér!

 

 

 

Előzmény: Mynheer Peeperkorn (13)
Hierro Nyh. Creative Commons License 2011.01.18 0 0 42

Végülis, dilinek elég dili..

Előzmény: Tratos (39)
Törölt nick Creative Commons License 2011.01.18 0 0 41

Az újságíróké a sajtószabadság enyém a tájékozódási szabadsága!

Az újságírók azt hallgatták el amit akartak, és azt verték nagydobra amit akartak, pontosabban a megrendelőik érdekei szerint.

Egy kicsit nem ártana megrendszabályozni őket a többség érdekében

PapírVilla Creative Commons License 2011.01.18 0 0 40

Céges telefonok?

Előzmény: Omaga A (37)
Tratos Creative Commons License 2011.01.18 0 0 39

Való Világ topik a PoliDilin. Vannak még durva dolgok a világon....

partra vetett hal Creative Commons License 2011.01.18 0 0 38

Kérd vissza a pénzt.

Előzmény: Mynheer Peeperkorn (13)
Omaga A Creative Commons License 2011.01.18 0 0 37

Én meg azokat nem értem akik képesek szavazni meg SMS-eket küldeni 400 forintért bmeg.....

És nálunk drága a benzin???Sír mindenki, de SMS re van pénz.Amíg bárki is képes eltartani a reteklubbot addig ne sírjon hogy drágaság van mindenhol.

legyen  mondjuk: 800forint az SMS,500 forint a benzin 400 a kiló kenyér.1000 a cigi.

Fogadjunk akkor is enne olyan aki küld SMS-t.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!