Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 0 0 254

Köszönöm Axióma !

bakibaby Creative Commons License 2013.11.17 0 0 253

Nagyon köszönöm :-) !

Előzmény: Axióma (252)
Axióma Creative Commons License 2013.11.16 0 0 252

Azert nem porog, mert a mobilarenan vannak a telefonos temak a legjobb helyen, a tobbseg oda is megy.

A googlemaps nem tudja mutatni a terkepet, nincs benne tarolva, a netrol frissitgetne' mindig amerre mesz. Esetleg elore letoltod neki (az utvonaladra esot, de ha lemesz a terkeprol akkor persze bukta), vagy persze ha mobilnetet kap. De az elore letoltest nem tudom, mert nekem van netcsomagom.

Vannak offline navigalo programok, jellemzoen penzesek, talan a sygic nem az, meg me'g valamelyik, de manapsag az online megoldasok (pl. Waze) mellett kihaloban vannak, mert sokat ero informacio a kozlekedes aktualis helyzete. (A waze pl. ha indulas elott wifin terveztetsz vele utvonalat, akkor az aktualisan megkapott kozl. infokat beleszamitja, es azok eleve joval tobben vannak, mint a google par bp-i vagy autopalyas informacioja).

Viszont javaslom, hogy a mobilarenan keress ra a kerdeseidre, mert ott rengeteg info gyult mar ossze, androidrol is, app-okrol is, meg a konkret telefonodrol is. Vegso esetben ott is kerdezhetsz.

Előzmény: bakibaby (251)
bakibaby Creative Commons License 2013.11.16 0 0 251

Sziasztok, nem nagyon pörög a topic, de sebaj. Én kb 1 hónapja kaptam egy Super Blade-t. Nagyon meg vagyok elégedve! :-) Aksi nagyon jól bírja, erős használtas mellett is 4-5 nap... (!).

Van egy laikus kérdésem. A térkép gondolom GPS mellett használható ha nincs wifi (tehát pl autóban).

Na most nekem rohadtul nem akar összejönni, hogy működjön a navigáció GPS-szel. Kellene neki, hogy működjön, vagy rosszul értelmezek valamit? (plusz előfizetés kell hozzá, vagy mittudoménmi..)

 

Köszi előre is   [remélem nem kérdeztem nagy marhaságot]   :-)

 

bb

Axióma Creative Commons License 2013.11.15 0 0 250

Dijkotelesen (most nem eskudnek, de talan 7650) fuggetlenitik a naluk vasaroltakat. ASZF irja a reszleteket.

Előzmény: Törölt nick (249)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.15 0 0 249

Sziasztok !

Tud valaki arról, hogy a telenornál hivatalosan függetleniteni lehet a ZTE BLADE 3-at, ha letelt az 1 év ??

nevemnincsen Creative Commons License 2013.09.26 0 0 248

Köszönöm a infót megoldottam kicsit szőkén de rájöttem. :D

Axióma Creative Commons License 2013.09.26 0 0 247

Szerintem a 2.2-es Blade (I.) rom-ban is volt Adathasznalat. Milyen ROM amiben nincs? Es mondom, nem csak siman opciokat nezegetni, hanem amikor feljon a grafikon, akkor menu gomb, ott keresd.

Persze sokkal egyszerubb lenne, ha ellatogatnal az adott telefon szaktopikjaba, a szakportalon.

Előzmény: nevemnincsen (246)
nevemnincsen Creative Commons License 2013.09.26 0 0 246

Köszi de  a zte-nél más van ilyen funkciókat csak a beálítások vezeték nélküli és egyébb háloztok de ott ilyet nem találok. :(

Axióma Creative Commons License 2013.09.26 0 0 245

1. mobilarena.hu foruma

2. Altalaban androidon: Beallitasok -> Vezetek nelkuli ... csoportban Adathasznalat -> menu gomb, felugroban a masodik pont Hatteradatok korlatozasa

Előzmény: nevemnincsen (244)
nevemnincsen Creative Commons License 2013.09.26 0 0 244

Sziasztok!

 

 

 

Segítséget szeretnék kérni. ZTE Blade III hogy tudom beálítani  a hátéradatok korlátozását. Egyik volt kollégám megtette anno nekem de szofverfrissítés után elveszet a beálítás.

 

 

Előre is köszönöm a választ.

Axióma Creative Commons License 2013.08.02 0 0 243

Tesco, 2e Ft-ert gombos cseretelefon addig is, az erintot meg meglatod, hogy erdemes-e kicserelni. En az MM2-n megtettem, mert nekem a qwerty fontos es cseredarab sincs igazan, de a blade-emen nem fizetnek ra annyit (na jo, kiveve ha valaki ebay-rol szerzett alkatreszbol es szerszammal es youtube-rol letoltott video alapjan maganak megcsinalja, akkor erdemes lehet, de ez tippre 1 ho atfutas, addig is kellhet valami).

A nagyobb gondnak inkabb az adatok menteset latnam, ha nem gugli allando szinkronnal hasznalod es/vagy egyeb programjaid fontos adatait nem tudod kimenteni erintos iranyitas nelkul.

Előzmény: Andrea778 (242)
Andrea778 Creative Commons License 2013.08.01 0 0 242

Segítsetek kérlek!

 

Sajnos a párom, amit tudna valamit kezdeni a telefonommal, elutazott. 

Ma délután többször lefagyott a telefonom (ZTE Blade 2010-es), csak akku levétellel indult újra, és egyszer csak elment az érintőkijelzője. Gombokra reagál, de nem tudom kiiktatni a billentyűzárat  és nem fordul a képernyő! Hívni hívhatnak, csak nem tudom elhúzni a zárat...

Teljesen kuka lett.... MIndent kijelez, csak nem tudom megnézni, mi az!

Segítsetek kérlek!!! 33/N

Axióma Creative Commons License 2013.07.21 0 0 241

A mobilarenas topikjaban kerdezd, jobb eselyeid vannak.

http://mobilarena.hu/tema/re_zte_blade_iii_ujra_eles_lehet_az_a_penge/friss.html

Előzmény: Jsseica (240)
Jsseica Creative Commons License 2013.07.20 0 0 240

Sziasztok!

Szertnék ZTE BladeIII venni! Csak sok a panasz a wifire és a navigáció (GPS) sem müködik kifogástalanúl rajta!!
Ezekkel kapcsolatban ha tudnátok információt vagy tapasztalatot adni azt nagyon megköszönném! :)

Mert ha tényleg gyakran elveszti a wifit és a GPS jelet, akkor ezt a telefont nem nekem találták ki! :) előre is köszönöm. szép estét

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.25 0 0 239
Sziasztok
ZTE Blade 3-on elfut a reckless racing 2 játék?
Biovadász Creative Commons License 2013.06.10 0 0 238

Pár hete cseréltem blade3-ra, eddig nincs baj a wifivel.

Előzmény: Törölt nick (234)
Alfika Creative Commons License 2013.06.10 0 0 237

Valószínűleg újra kell húzni rajta a szoftvert. Szervíz...

Előzmény: csillal (236)
csillal Creative Commons License 2013.06.07 0 0 236

Segítséget kérek...

megőrült a telefonom. nem tudom bekapcsolni. csak az android felirat fut amikor megpróbálom bekapcsolni és nem megy tovább...

bindera Creative Commons License 2013.04.10 0 0 235

Van egy program:: zte wifi blade az talán segít.

Előzmény: Törölt nick (234)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.10 0 0 234

Sziasztok! Egy hete vettem egy Blade III as telefont és kérdésem volna ,hogy mindenkinek ilyen szar  a wifi vagy csak az enyémen.....Sokszor fullon van de sokszor megszünik a wifi vétel.Harmat  gyenge de gépemnél ülök akkor csövön van de ott is szokott le s fel ugrálni......Tényleg ilyen a ZTE telefonok wifije? 

Axióma Creative Commons License 2013.01.22 0 0 233

Mar el is felejtettem, hogy ez be volt rakva kdvencnek, azota mar a masodik telefonomat nyuzom...

Menj at a mobilarena forumaba, ott sokkal tobb blade-es van, meg az atlas topikjaban is volt me'g decemberi bejegyzes is, hatha.

Előzmény: szkita1000 (232)
szkita1000 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 232

Üdv!

Valaki ismeri a ZTE ATLAS telefont?

harcsy Creative Commons License 2012.07.11 0 0 231

Internet OnOff Free

Előzmény: _Szabolcs (229)
45ist Creative Commons License 2012.07.11 0 0 230
Szeretném megkérdezni,hogy a ZTE BLADE telefonon hogyan lehetne a csengöhangot hangossbra állitani,mivel a külsö álito hangereje kevés.Köszönöm a segítséget
_Szabolcs Creative Commons License 2011.12.28 0 0 229

Sziasztok!

 

Hosszú idő után újra működőképes a Blade-m. Tenni akartam fel rá egy APNdroidot, de látom a marketen, hogy fizetős lett.

Ti mit használtok a nem kívánt 3G forgalom elkerülésére?

 

_Szabolcs

Axióma Creative Commons License 2011.11.10 0 0 228

Itt nekem se sikerult infot kapnom (leadtam vegul gariztatni).

A Mobilarenan tovabbra is tobb eselyed van, csak masik topikban kene, mert ahova irtad oda mar ritkan teved valaki - igaz, az igazi meg ugy porog, hogy gyozd olvasni (en 1 nap utan feladtam):

http://mobilarena.hu/tema/zte_blade_olvasd_el_az_elso_hsz_t_fuggetlenites_wa/friss.html

Előzmény: MoBiBenc (227)
MoBiBenc Creative Commons License 2011.11.09 0 0 227

sziasztok, segítségeteket kérem:

kezdő vagyok, feltelepítettem egy általános taskillert, de leakadt telepítés közben. kiléptem, kikapcsoltam kicsit később a telefont, és utána nem jutok el csak a zöld robotig vagyis az android feliratig, de tovább nem, nek kapcsol be sehogyan...így pedig új rom-ot sem tudok már felrakni, nem!? :S ötlet?

Axióma Creative Commons License 2011.10.21 0 0 226

Ja, es ha ez szoftveres is lehet, nemhivatalos rom javithat rajta?

Előzmény: Axióma (225)
Axióma Creative Commons License 2011.10.21 0 0 225

Sziasztok, remelem jon erre meg valaki.

 

Van nekem is masfel honapja, rogton 2 naposan felfrissitettem a hivatalos telenoros szoftverrel, meg persze pakoltam is ra.

Nem tudom, hogy a 2.2 miatt, vagy valami mas oka van, de eleinte uvoltott a telefon a fulembe, most meg suttog: atlag alapzaj mellett mar semmit (de tenyleg!) nem hallok.

Kozben csereltek a SIM kartyat is, mert volt hogy en fel voltam csatlakozva, a szobabol a m.tarsam hivott, de neki "nem elerheto"-t mondott (flotta, ua. szolgaltato) Ez is lehet a kivalto ok? Sajnos nincs meg, hogy pontosan mikortol nem jo...

 

1. volt-e ilyen masnak is?

2. ha a fentiek egyike se valoszinu, akkor ez garis problema lehet? Mintha a neten olvastam volna hangszoro/problemakrol a korabbi sorozatokban, de hat ez friss...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!