Keresés

Részletes keresés

Der Beste Creative Commons License 2010.12.12 0 0 394

Hihetetlenül jó írás.

Tömör s lényegretörő.

Előzmény: Törölt nick (393)
Egyes! Creative Commons License 2010.12.10 0 0 391

Ja. S máskor talán egy kicsit utánanézel, hogy nagy arroganciával kinek célzol milyen jellegű hozzászólást, nem helyből előre ítélkezel bárki felett - s akkor nem kell majd szégyellned magad!

Mert én nem cigányoztam, de tényleg. Mégpedig azért, mert énszerintem megvan a dologban a kettőn áll a vásár, így én nem támadom, és nem is védem egyik fél álláspontját sem.

Épp ezért - komolyan gondolom - szégyelld magad!

Az eseted miatti rossz érzéseket pedig sajnálom, remélem nem miattam ötlött fel az emléke benned.

Előzmény: Törölt nick (387)
Egyes! Creative Commons License 2010.12.10 0 0 390

Mi van, eddig tartott végigforgatni ~1200 hozzászólást, hátha akad benne egy kis kedvedre való cigányozás, hogy kéjesen megbotánkozhass? És mégis lépre futottál?

Fénykép, csomag - én szótam.

Előzmény: Törölt nick (387)
emp Creative Commons License 2010.12.10 0 0 389

neked meg láthatóan egy dolog a fontos, lehazudni az égről a csillagokat.

sokunknak telve vagyon az töke "a világ legszelídebb népével" - by télapó - a többieknek meg fölveszik a kesztyűjét a villamoson(ez monnyuk neked magas).

meghallgatnám hiteles forásból azt is, hogyan nem akartak tegnap százan buszsofőrt lincselni!

Előzmény: Törölt nick (386)
emp Creative Commons License 2010.12.10 0 0 388

milyen kár ért téged, vagy az autódat?

leköptek?

volt egy horpadás?

Előzmény: Törölt nick (386)
emp Creative Commons License 2010.12.10 0 0 384

"Ja, a meglincselésemre készülők között egy sem volt cigány. Mind rendes, tisztességes, magyar ember volt.

Van ennek valami tanulsága...?"

meg az is a tanulsága, hogy bullshit az egész sztori shitting bulltól

nem írja, hogy egy karcolás is esett volna rajta vagy a járművén, pedig 60 lincselésre készülő ember csak tudott volna tenni valamit, akármilyen gyorsan jöttek a rendőrök.

valószínűleg volt nagy kiabálás meg anyázás, de senki nem bántotta.

nem cigányok voltak, ép bőrrel megúszta, ez a tanulság, és ez az általános, legalább is én még soha nem hallottam arról, hogy magyarok csoportos önbíráskodásba fogtak volna.

persze néhány hülye bármikor képes egymásnak ugrani egy vitatott sávváltás miatt is.

Előzmény: Egyes! (319)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.10 0 0 383

Sztem meg a gyávaságukat mutatja. Sztem félnek a nagyon igazságos és demokratikus OVis kormánytól.

Előzmény: Törölt nick (381)
ruha és mókatáros Creative Commons License 2010.12.10 0 0 382

Volt is értelme a népszavazósdinak.

Bár ez itt eléggé OFF.

Többet kell fizetni a kórházakban

Az ápolási napidíj két lépcsőben a duplájára emelkedik. A fizetős szolgáltatások köre nem bővül. Tovább »

forrás: Index.hu

Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.10 0 0 381

Vagy épp azt bizonyítja. Egyébként mit is buktak be még mostanában? Csak nem a legutóbbi pár választást, népszavazást?

Előzmény: ruha és mókatáros (380)
ruha és mókatáros Creative Commons License 2010.12.10 0 0 380

Így viszont megdőlni látszik az az állítás, hogy a gárdát is és a Jobbikot is a szocik irányítják.

Ezt bebukta a fütyesz.

Előzmény: Törölt nick (377)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.09 0 0 377

És a Gárda? Ebben a kormányzási időszakban még nem mutatkoztak, vonulgattak elrettentésül a gonosznak.

Előzmény: ruha és mókatáros (375)
ruha és mókatáros Creative Commons License 2010.12.09 0 0 375

És Pintér elvtárs nem tesz rendet?

Nahát!!!

Előzmény: Törölt nick (374)
Der Beste Creative Commons License 2010.12.09 0 0 373

Amíg a cigányok úgy támadhatnak rá a renőrökre, hogy nem kapnak gólyót minimum a lábukba, addig ez az ország nem fog egyről a kettőre jutni.

Előzmény: Törölt nick (372)
horex Creative Commons License 2010.12.09 0 0 371

Bercelen van ilyen rohamkocsi...

Ezt követően Rétságról majd Budapestről is érkezett egy-egy mentőautó: végül ez utóbbi szállította a két gyereket kórházba"

Azért a mentőirányitást is megrugdosnám kicsinyég

Ha közben meg másnak nem jutott kocsi, akkor persze a Zállam a hibás mert nem ad több mentőautót

by horex

Előzmény: Törölt nick (349)
horex Creative Commons License 2010.12.09 0 0 370

Mi a fasss van ebben az országban?!

100 emberböl egyt kapnak le és 30 rendőr "megfutamodik", amikor emberéletet kellene védeni?

Mi a franc az a kisebbségi vezető??

Szabad megkülönböztetni a Zembereket?

Ha valami balhét csinálok n is mondjuk az ogy. képviselőmet vagy a kerületi jegyzőmet fogom hivatni

Ez a pipogya rendőrség képtelen rendet teremteni, a biróság meg sulyosabb és gyorsabb itéleteket hozni

Majd az "időmulás" enyhitő lesz

Ezeknek a SZögi eset semmit nem használt

by horex

Előzmény: jó hír (367)
jó hír Creative Commons License 2010.12.09 0 0 369

Igazad van...közben észrevettem a buszvezetőbántalmazós topicot is...bocs...

...azért ilyesztő... ennyire nagy a feszültség, vagy...nem tudom...

Előzmény: Törölt nick (368)
jó hír Creative Commons License 2010.12.09 0 0 367

2010-12-09 12:03 
Halálos gázolás, lincshangulat Ibrányban – 30 rendőr kellett a rend helyreállítására (+videó) 

Gyalogost gázolt szerda este a menetrend szerinti távolsági autóbusz Ibrányban, a Kossuth utcán. A járművel azonos irányban haladó, 59 éves helybeli férfi a baleset következtében életét vesztette – közölte csütörtökön Fülöp Gergely, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. A balesetet követően a helybéliek százan támadtak a sofőrre. Harminc rendőrnek is csak nagy nehezen sikerült lecsillapítani a tömeget.

A balesetet követően a környékbeliek száz fősre duzzadt tömege körülvette az utasokat nem szállító buszt, többen a sofőrt fenyegették, megpróbáltak felszállni a bezárt ajtón és a járművet verték. Az azonnal helyszínre érkező rendőrök hiába próbálták csillapítani a feldühödött tömeget, őket is megfenyegették, egy férfi egyiküket nekilökte a busznak. A rendőrök erősítést hívtak, végül körülbelül harminc egyenruhásnak a helyi kisebbségi vezetők közreműködésével és polgárőrökkel sikerült normalizálni a helyzetet. A buszsofőr nem sérült meg.

A közlekedési baleset körülményeit a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság szakértők bevonásával vizsgálja, a buszsofőr jogosítványát a helyszínen bevonták. Garázdaság miatt eddig egy személyt vettek őrizetbe, a rendelkezésre álló adatok alapján az agresszív 43 éves férfi uszította is a többieket. Ő volt az is, aki a rendőrt nekilökte a busznak, ezért ellene hivatalos személy elleni erőszak megalapozott gyanújával az ügyészségen kezdeményeznek eljárást. Az éjszaka fokozott rendőri jelenlét biztosította a város nyugalmát, további atrocitás nem történt – tette hozzá a szóvivő. (lm)

FH

Tyűha Creative Commons License 2010.12.08 0 0 364

Pontosan így helyes.

A büntetőjogi felelősség első,- és tizedsorban a szülőket terheli. 

Az autós esetében kizárólag akkor van helye elmarasztalásnak, ha a megengedett sebességnél gyorsabban hajtott, alkohol, drog hatása alatt állt, mobiltelefonált.

Ha ilyen körülmény nem igazolható, akkor békén kell hagyni, mert nem követett el semmit,  de előbb ezerszer bocsánatot kell kérni tőle a T. rokonságnak, mert a szerencsétlen gyerekek mellett ő a kárvallott.

Ha az autót a körülményeknek megfelelő sebességgel vezette nincs az az ember, aki aki egy ilyen kiszámíthatatlanul váratlanul elékerülő gyereket, felnőttet nem ütne el.

Az elsődleges felelősség tehát a szülőké, tessék őket a hatóságnak alaposan eljárás alá vonni.

Előzmény: WasLos? (324)
vt75 Creative Commons License 2010.12.08 0 0 363

(kíváncsi lennék mennyibe került az államnak a szülei hülyesége)

Előzmény: WYW (355)
Detonátor Creative Commons License 2010.12.08 0 0 362

Off

A vidámparkos Donnertékról mit tudsz? Ők szintok?

On

Előzmény: Törölt nick (333)
NattyDread Creative Commons License 2010.12.08 0 0 361

És ezt hogy gondolod biztosítani? Álljunk össze többszás autós konvojokba és hajtsunk keresztül az összes érintett falun? Vagy hogy? :o)

Előzmény: Törölt nick (360)
NattyDread Creative Commons License 2010.12.08 0 0 359

Én is jobban szeretem a "tanyasi" útvonalakat a főutaknál és pályáknál, mert lehet nézelődni. Sajnos, ezt lassan elveszik tőlünk :o(

Előzmény: Törölt nick (357)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.08 0 0 358

Az 5 helyett az 1-es volt beállitva. Fel fogom hivni a Navigon figyelmét, hogy bizonyos országrészekben terjesszék ki az opciokat etnikai alapon is.

Előzmény: NattyDread (337)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.08 0 0 357

REndszeresen frissitem, de a legrövidebb utra volt beállitva, eddig szerettem falvakon keresztülhajtani.

Előzmény: Speedy González (336)
arnys Creative Commons License 2010.12.08 0 0 356

RIP

Előzmény: WYW (355)
WYW Creative Commons License 2010.12.08 0 0 355
NattyDread Creative Commons License 2010.12.08 0 0 354

:OD

Előzmény: Törölt nick (353)
Creative Commons License 2010.12.08 0 0 351

Miért, az életszerű, hogy a nappaliban uzsonnázott? :-)

Előzmény: Törölt nick (348)
4400 Creative Commons License 2010.12.08 0 0 343

"

5. Fiatal rétinégerek vonulási útvonalainak elkerülése"

Sajnos akkor csak a repulogep maradna...

Előzmény: NattyDread (337)
ötvenafele Creative Commons License 2010.12.08 0 0 341

mármint a cigányok, a többiek tekintik annak... sztojka így is fogalmazott

Előzmény: Törölt nick (333)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!