Keresés

Részletes keresés

quovadis007 Creative Commons License 2010.12.03 0 0 25

Azon gondolkodom, hogy NS esetében a betegség (saját teológiájából kiindulva) átok következménye? No, de akkor, valami bűn van az életében? Hűha, nem is merek tovább gondolkodni...

Előzmény: Báthory Ödönke (20)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.12.03 0 0 24

Na szóval az a ciki, hogy néha amolyan megnemtértszerű a dumád. Lehet hogy ez csak a sértettség vagy mittudomén mi miatt van.

Előzmény: Törölt nick (22)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.12.03 0 0 23

Nem erre az örömre történt célzás. Ám eléggé nemkeresztényféle dumát nyomatsz ezerrel. Cinikus dumát. (nem az a cinikus benne, hogy lopást feltételezel, valszeg van is anniy mint az állat.) Az benne a cinikus, hogy azt tartod örömtelinek ami csak ócska szar bűn.

Előzmény: Törölt nick (22)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.11.24 0 0 21

annyit lehet tudni, amennyit a Judit felolvasott

 

Mit olvasott ő fel? Azt hogy vannak dolgok, meg mindenféle, meg izé, meg hallelújaaa, Jéézus ééél?

Előzmény: Báthory Ödönke (20)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.11.24 0 0 20

Ez is úgy van, mint minden a HGYben. Lehet is tudni, meg nem is. Mindenféle pletykák vannak, de hivatalosan csak annyit lehet tudni, amennyit a Judit felolvasott. Hogy a FSZAnak szigorú pihenést rendelt az orvos. Ha ők nem mondanak többet, akkor én sem írhatok többet. Úgyhogy ha könyöröx érte, akkor kérj neki teljes felépülést meg gyógyulást meg ilyesmi.

 

b

Előzmény: Dam-Ba (19)
Dam-Ba Creative Commons License 2010.11.24 0 0 19

Szia Ödön!

 

Rég nem írtam a fórumra. Most csak úgy benéztem ide, hogy lássam mi az épp aktuális téma, s a tiédre leltem. Lehet tudni, hogy mi az NS baja?

 

Dam-Ba

Előzmény: Báthory Ödönke (4)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 18

Abszolút gonosz csak egyes keresztények fejében van. Meg maga a Sátán ilyen, de a mindennapi életben csak embereket látunk, és nem sátányfélét.

Előzmény: balamszamara (17)
balamszamara Creative Commons License 2010.11.19 0 0 17

Határozottan emlékszem olyan negatív figurákra, most nem tudom, hogy indián-regények voltak-e vagy más izgalmas tévésorozat, ahol a gonosz olyannyira nem örült a jó betegségének, vagy más szerencsétlenségének,  hogy még segített is az ellenfélnek helyrejönni. Persze csak azért, hogy folytatódhasson a harc kettejük között. :) Az igazi gonosz negatív figurákban is van harci becsület a mesék szerint. :)

Előzmény: galaxisreszelő (11)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 16

Lehet, ehhez nem értek. De amúgy ezt nem értem, ha azért nem fair, mert nem tud válaszolni, akkor nem logikus. Máskor sem válaszol, maximum olvasgat.

Előzmény: Báthory Ödönke (15)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.11.19 0 0 15

Egyszerűen nem fair.

 

b

Előzmény: galaxisreszelő (14)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 14

Ez nem babona? Egy személy pozitív vagy negatív értékelését akkor is meg lehet tenni, ha beteg, ha haldoklik, vagy ha meghalt is. Bántani, vagy szidalmazni pedig sem egészségesen, sem betegen nem lehet. Halottat meg pláne minek bántani, szidalmazni, úgysem él már.

Előzmény: Báthory Ödönke (12)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.11.19 0 0 12

Hát igen. Bár most nem rugdalnám, amíg fexik. Ilyesmit akkor tárgyalok, ha felgyógyul, és végre ismét láthatom a tévében.

 

b

Előzmény: Törölt nick (10)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 11

Igen. Két helyen léteznek olyan gazemberek, akik tudják hogy rosszak, és közben pödrik is a bajuszukat. A HGy-sek elméjében, és a gyerekeknek szóló rajzfilmekben, mint Hókuszpók alakja a hupikéktörpikékben.

Előzmény: balamszamara (9)
balamszamara Creative Commons License 2010.11.19 0 0 9

Úgy általában, van ember, a HGYn kívül, aki azt feltételezi, hogy a mai világban valaki örül egy másik ember betegségének? Én ilyen csak a krimikben látok, és a végén az illetők börtönbe kerülnek.

Előzmény: Báthory Ödönke (4)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 8

Hú, ez a példamondat túl bonyolult nekem, az én agyam nem tud ennyiszer negálni :-)

Előzmény: Báthory Ödönke (7)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.11.19 0 0 7

"Hát én elég szépen ellenállta, hogy ez a suttyóság ne ragadjon rám ott." -vigyázz a kettős negálással! Mert így éppen azt jelenti, hogy az ellenállásod eredményeképpen bizony hogy rádragadt a suttyóság. Ajánlott példamondat:

Van e koffein abban a kávéban, amely nem nélkülözi a koffeinmentesség meg-nem létének a hiányát?

 

b

Előzmény: galaxisreszelő (6)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 6

tehát akadémiai szinten kéne tudnia a krisztusi szeretetet.

 

Kulturáltságot nem egyetemen kell tanulni, hanem otthon, dedóskorban. Csak az a legnagyobb szégyen, hogy ha egy jóember otthon jó nevelést kapott, akkor a HGy-ban még ezt is elrontják. Hát én elég szépen ellenállta, hogy ez a suttyóság ne ragadjon rám ott.

Előzmény: Báthory Ödönke (4)
galaxisreszelő Creative Commons License 2010.11.19 0 0 5

Így még rosszabb a menyasszony fekvése. Tehát az egyszeri hülyegyerek nem azt kérdezte, hogy van-e öröm a bagyban általában, hanem azt, hogy örülnek-e a betegségnek. Örül az akinek két anyja van, az egyik Kálmán, a másik Bertalan.

Előzmény: Báthory Ödönke (4)
Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.11.19 0 0 4

Rosszul írtam a topicnyitóban. Arról volt szó, hogy egy HGYs ismerősömnél érdeklődtem a HGY vezetőjének az egészsége felől. Erre volt az a válasz, hogy ugye most örülnek a BAGYban? Utána azt válaszoltam, hogy aki ezt a kérdést komolyan felteszi, az egy szemét ember. A helyzetet súlyosbítja, hogy Szentpált végzett, tehát akadémiai szinten kéne tudnia a krisztusi szeretetet.

 

b

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.19 0 0 3

Bla-bla-bla. Jellemző a HIT-re. Pletykálkodás, ármánykodás, kibeszélés.

Előzmény: Báthory Ödönke (-)
Dr Systole Creative Commons License 2010.11.19 0 0 2

Projekció (?)

Előzmény: Dr Systole (0)
Dr Systole Creative Commons License 2010.11.19 0 0 0

 Nem 0 öröm a káröröm.

Báthory Ödönke Creative Commons License 2010.11.19 0 0 topiknyitó

Azóta ezen agyalok. Hogy lehet ilyen szemét dolgot feltételezni? Vajon mennyire általános ez a fajta gondolkodás? Milyen keresztény az ilyen? Tudni kell az illetőről, hogy Szentpált végzett. Mit tanulnak ezek?

 

b

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!