Keresés

Részletes keresés

gondor77 Creative Commons License 2011.09.04 0 0 123

Elkészült a középpillér is a Margit hídon (archív fotókkal):

 

http://www.epitesz-terv.hu/index.php/muemlekiepuletek/margithid.html

 

jó hír Creative Commons License 2010.11.29 0 0 122

"Melyik barom miatt nincs Margit híd?"

 

..nagyon megígérték, hogy (meg)keresik azt a  feleőst, aki késleltette az engedélyeket ....a portás nem vállalta, most a takarítókkal tárgyalnak....

uhuru1 Creative Commons License 2010.11.15 0 0 121

A lényeg: a híd nyitva áll, a topik okafogyott.

Peti817172M Creative Commons License 2010.11.15 0 0 120

Még nem készült el. Nem értem mi a probléma. A kordonon nem tudnak átmenni a gyalogosok.

Előzmény: horex (119)
horex Creative Commons License 2010.11.15 0 0 119

a kovácsoltvas korlátok nincsenek fennt"

 

Ezt hogy magyrázod?

 

Előzmény: Peti817172M (118)
Peti817172M Creative Commons License 2010.11.15 0 0 118

Eddig is meg volt nyitva a gyalogosok előtt, és eddig is kordon volt a járda két oldalán.

Előzmény: horex (117)
horex Creative Commons License 2010.11.15 0 0 117

Azt is mondták , a kovácsoltvas korlátok nincsenek fennt, a gyalogosok valami kordon közt közlekedhetnek

Nincs fenn a gyalogos korlát a Duna felé és megnyitják??

Na majd holnap megnézem

 

horex aki most hídember

:)

Előzmény: tuutuu (116)
tuutuu Creative Commons License 2010.11.15 0 0 116

Végül ia reggel a Kossuthon azt hallottam, hogy 10 órakor megnyitják, még jó is lehet.

Igaz, akkor délelőttről volt szó...:}}

 

Mi van, Pártunk nem tud cselekedni??

 

....}}

Előzmény: :Snoopy: (114)
*Alex Raps Creative Commons License 2010.11.15 0 0 115

Ezt mondjuk én sem értem. Jó nagy hülye volt amelyik kitalálta ezt az indokot.

Előzmény: :Snoopy: (114)
:Snoopy: Creative Commons License 2010.11.15 0 0 114

Este 10 körül nyitják meg a Margit hidat

A forgalom ráengedésénél alapelv, hogy a ma esti csúcsforgalmat már ne zavarják meg a változással. Tovább »

forrás: Index.hu

 

Gatula, a Széna térnél áll a sor vége, de nehogy "megzavarjuk" kedves autóstársainkat azzal hogy megnyitjuk a hidat, sz..passuk még egy napig őket.

*Alex Raps Creative Commons License 2010.11.15 0 0 113

:D

Előzmény: inverz (112)
inverz Creative Commons License 2010.11.14 0 0 112

nincs???, én most sétáltam át rajta...

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.14 0 0 111

Íme a névsor.

 

 

"A megrendelő, vagyis a Főpolgármesteri Hivatal által kiírt tendert az MH 2009 Konzorcium nyerte el. Az társaság tagjai: Közgép Építő és Fémszerkezetgyártó Zrt., az A-Híd Építő Zrt. és a Strabag-MML Kft. A konzorcium vezetője a Közgép Zrt. A megállapodásról szóló szerződést 2009. augusztus 10-én írták alá. A konzorcium 20,8 milliárd forintért vállalta a Margit híd teljes rekonstrukcióját. A beruházást - 6 milliárd forinttal - az Európai Unió is támogatja"

 

Mivel a Közgépet a legnagyobb rosszindulattal sem lehet baloldali kötődéssel vádolni, így még az is megeshet, hogy szakmai szempontok alapján választották ki a kivitelezőket.

Előzmény: anjelica (109)
horex Creative Commons License 2010.11.13 0 0 110

Lehet, ugorgyunk!

Előzmény: uhuru1 (108)
anjelica Creative Commons License 2010.11.13 0 0 109

Tudja valaki, kik vannak az MH 2009 konzorciumban?

uhuru1 Creative Commons License 2010.11.13 0 0 108

Úgy tűnik nem ugyanazt értjük polgár alatt. Sebaj.

Előzmény: horex (106)
karesz2 Creative Commons License 2010.11.13 0 0 107

Állítólag azért drága, mert forgalom és folyamatos villamosforgalom mellett kellett felújítani, 3* helyezték át a sineket/felsővezetékekeket. Bocs, ha írtam már.

Kérdi az autószerelő a szívsebészt: mért oly drága a szelepcsere, mindketten azt csináljuk. Mire a doki: cserélnél szelepet járó motoron.

horex Creative Commons License 2010.11.13 0 0 106

Igaz, 2 tévedésem volt

Nem tettem idézőjelbe a huligánt

 

A másik ,hogy tényleg volt ott egy pógár a Váci u-ban a Rocsild Klára

Neki megengedték hogy szálónt nyisson

Néhány proletár szinész/proletár sportoló és a proletárhatalom vezetőjének felesége csináltatta ott a gárdróbját

 

Az Annában stricik, kurvák, feketézők és hasonló értelmiségek múlatták az időt

Esetleg a Gerbauban, őszes nénikék akik még láthatták Lenint beszélni és Horthyt fehér lovon bevonulni

Más pógár nem igen volt akkoriban

:)

by horex

Előzmény: uhuru1 (105)
uhuru1 Creative Commons License 2010.11.13 0 0 105

Ott voltak a pógárok. Mindenütt, amerre néztél. Arról senki nem tehet, hogy te csak a huligánokat láttad.:)

Előzmény: horex (104)
horex Creative Commons License 2010.11.13 0 0 104

 a pógárok döbbenetére"

 

JA a pógárok!

Hol voltak akkor még pógárok? Huligánok támasztották a falat a Kigyó u-ban, vagy üldögéltek az Apostolokban

Én még motoroztam a Kigyó u-ban

:)

 

Előzmény: uhuru1 (100)
horex Creative Commons License 2010.11.13 0 0 103

Mi a rák köze lenne a budai fonódásnak, hogy aluljáró van a szigetnél, vagy felszini zebra??

 

Ezt nem is olvastam

Megszuntetik a villamos körforgalmat/végállomást a hid budai végén és a Frankelen fog menni a vill.közlekedés?

 

Visszahozzák a Rákosi rencert, merugye akkor a 66-os ment a Frankelen kifelé :)

 

by horex

Előzmény: Peti817172M (74)
Qputyin Creative Commons License 2010.11.13 0 0 102

Ilyen Golyósok ?...:-))

Előzmény: Ghanima (89)
PoliBili Creative Commons License 2010.11.13 0 0 101

Legalább is huncutabbul méri:)

Előzmény: uhuru1 (88)
uhuru1 Creative Commons License 2010.11.13 0 0 100

"Gimnazista koromig még azt sem tudtam, hogy létezik Jégbüfé. :-))" vidéki.:))

pedig telente csak ott lehetett fagyit venni, és olyankor a pógárok döbbenetére a hóesésben fagyiztunk.:DD

Előzmény: Ghanima (91)
uhuru1 Creative Commons License 2010.11.13 0 0 99

És ettől jobb nekünk?

Előzmény: Ghanima (89)
Qputyin Creative Commons License 2010.11.13 0 0 98

A válasz egyszerű, aki nagy nyállal átadja hivatalosan közlekedésre.

Előzmény: :Snoopy: (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.13 0 0 97

Köszi a kisegítést.

Sajnos én is közelben laktam akkoriban.

Azért sajnos, mert ez a koromra is kihat.:-)

Előzmény: Törölt nick (94)
Apellator Creative Commons License 2010.11.13 0 0 96

A Szabadság-híd is kétszer volt hosszú időre lezárva 10 éven belül.


A Körutat a Combinók miatt alakították át a villamosmegállóknál pár éve (úgy leszűkítették az útpályát, hogy véletlenül se férjen el két autó és egy bringa egyszerre egymás mellett), amúgy mintha a '90-es évek közepén-végén lett volna síncsere.

Előzmény: Ghanima (90)
Ghanima Creative Commons License 2010.11.13 0 0 93

Annyira tágasnak látszik így föntről nézve a terület... Igaz, ott volt az üres sarki telek.

Előzmény: Törölt nick (85)
Apellator Creative Commons License 2010.11.13 0 0 92

Hallottam, de tényleg sokan komolyan gondolják azt a divatos lózungot, hogy olcsóbb új épületet építeni, mint a meglévőt felújítani. Ami valójában tényleg csak szélsőséges, sarkos esetekben igaz.

Előzmény: Ghanima (87)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!