Keresés

Részletes keresés

xl22 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 4

helló alcor mindig tv vevük közül méjk az a beltéri améjk mainapig  a kodólt adást  is kodóat lanul vszifel? és számitogépen viszanézhetö mert most vetem mindig tv  extra családi csomagod ésamit aptam beltérit

WayteQ HD95CX  beltérit ez a felvet adás csak a   beltérin engedi lejátszani a kodolt felvet aníagot a számito gépen nem de olvastam hogy van alcor bpeltéri és columbia ami a kodolt adást is kodolatlanul veszi fel és számitogépen le játszhato esetleg pontos tipusát nem tudjátok a beltérinek méjk lehet

bakugan74 Creative Commons License 2015.12.31 0 0 3

sziasztok,van egy alcor zest Q933RS tabla gépem és nem mükődik,mindig aszt irja ki hogy az andoid le alt.MITT TUDJAK CSINÁLNI VELE. HA VALAKI TUDNA SEGITENI MEG KÉREM IRJON.KŐSZŐNŐM

AIRIS_navi Creative Commons License 2010.11.04 0 0 2

Igazad van, az Alcor készülékek Mpeg4  DVBT vevők a földi digitális műsorok vételére.

 

Azért nyitottam ezt a fórumot, mert sokat bosszankodom az Alcor forgalmazója és a support miatt!

 

Nem akartam mindig oda írni, így gondoltam, jó lenne egy olyan topic, ahol nyíltabban beszélgethetnénk a beltéri gondjairól, esetleg erényeiről is!

 

Igen ezt benéztem, hogy nem ide kellett volna nyitni, nem tudom, hogy akkor egy moderátor ki tudja-e törölni, vagy áttenni a témát a megfelelő helyre .....

Előzmény: március 15. Kristóf (1)
március 15. Kristóf Creative Commons License 2010.11.04 0 0 1
Talán a "TV és házimozi, CD és DVD lejátszó" ban jobb helyen lett volna!
édesgyökerű páfrány Creative Commons License 2010.11.04 0 0 0
hell0, Alc0r b0x!
Előzmény: AIRIS_navi (-)
AIRIS_navi Creative Commons License 2010.11.03 0 0 topiknyitó
Tisztelt Alcor HD Set top box tulajok.

Azért nyitottam a fórumot, hogy megvitathassuk a felmerülő problémákat.

Remélem sokan csatlakoztok a fórumhoz!

Köszönöm a figyelmet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!