Keresés

Részletes keresés

gcs7e7 Creative Commons License 2018.03.16 0 1 1165

Sziasztok!

A videók linkjének beszúrásakor nem jelenik meg az előnézet. Először azt hittem, hogy csak a YouTube nem működik, de próbáltam mással is, és csak a link marad.

Carina_S Creative Commons License 2017.11.23 0 0 1164

Oprendszer Windows 7 Home Premium (32 bites); böngésző Google Chrome jelenlegi legfrisebb verziója (Verzió: 62.0.3202.94 (Hivatalos verzió) (32 bites)).

Előzmény: Carina_S (1163)
Carina_S Creative Commons License 2017.11.23 0 0 1163

Ilyen hibát még nem láttam:

1. megírom a posztot;

2. feltöltöm a képeket;

3. sikeresen elküldöm 4 képpel és szöveggel a hsz.-t;

4. Ezután pedig a böngésző vissza (<--) nyilának használatakor a szerkesztőablak elérésekor kiírja, hogy "Túl nagy a kép mérete, tedd fel az Indafotóra!!", miközben a képek már sikeresen el lettek küldve... .. ! :-O!

jozsefhorvath Creative Commons License 2017.11.13 0 0 1162

Láthatóan megy !Mit kellene csinálnom?

Előzmény: jozsefhorvath (1161)
jozsefhorvath Creative Commons License 2017.11.13 0 0 1161

Mitöl van,eddig minden gond nélkül tudtam a különböző növény topikokon írni és képet feltölteni.Most meg megjelenik a felület, de nem fogad írást és a képfeltöltő saját gépről elő állitja a képet de nem megy tovább.Az a meglepő/nekem/,hogy itt meg megy !

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.11 0 0 1160
SZERBUSZTOK ! Segítséget szeretnék kérni. Az lenne a problémám hogy nem tudok nicknevet változtatni. Nincs ott az opció. Megköszönöm ha valaki segít.Azért írok maguknak ismét mert az ismerőseimnek meg ott van a nicknév változtató opció. Nekik hogy hogy ott van? Nekem miért nincs? Kérem javítsák ki a hibát. Előre is köszönöm a segítségüket és a válaszukat.Írta-Túlélő
scarabaeus Creative Commons License 2017.09.12 0 0 1159

Ez a hozzászólásszerkesztő ablak gondjaival foglalkozó topik.

Amúgy úgy látom, a Közlemények - Hobbi listáján ott vagy: #6544 (2017.07.23.)

Úgy tudom, ilyen esetekben kapnak a népek üzenetet a regisztrált e-mail címükre a moderátortól, hogy épp mi volt a probléma, bár ebben nincs tapasztalatom.

Előzmény: stihl025 (1158)
stihl025 Creative Commons License 2017.09.12 0 0 1158

Miért nem tudok irni a láncfűrész gondra !!!!!!!!!

Abo7mar Creative Commons License 2017.05.29 0 1 1157

Hello,

Videót nem lehet beágyazni így? - http://forum.index.hu/Custom/showEditorHelp

https://www.youtube.com/watch?v=XDbLfyB1ug8

Régebben mikor így belinkeltem beillesztette a videót, most meg csak a linket szúrja be. :(

smith Creative Commons License 2017.02.24 0 0 1156

Ahogyan az indexes cikkek előnézetét és képet sem lehet link megadásával beilleszteni, pontosabban nem lesz belőle kép...

Előzmény: Johnny Five (1155)
Johnny Five Creative Commons License 2017.02.17 0 0 1155

Jó estét!

Egy ideje nem megy a youtube-videók automatikus beillesztődése a hozzászólásokba, csak a linket szúrja be.

W7 32 bit, Opera 40.0.2308.90 illetve az IE szintén "zenész".

Carina_S Creative Commons License 2017.01.27 0 0 1154

Ezért rá adott választ is oda, az EditOFF topikba kérem, mivel nem hibáról van szó... .

Előzmény: Carina_S (1153)
Carina_S Creative Commons License 2017.01.27 0 0 1153

Sziasztok szakemberek!

Nem hiba, csak az Editor megújult eszköztárával kapcsolatos a kérdés, amit ezért nem ide, hanem az EditOFF topik (121)-es hozászólásába tettem bele, csak azt a topikot 2014-ben látogatták meg legutoljára... .

garass Creative Commons License 2015.03.08 0 0 1152

Tisztelt Editor!

Nekem hasonló gondom van, mint amit csanga (1150) hozzászólásában leírt.

A feljövő képfeltöltési rovat képe  is hasonló az alább feltetthez, csak a fekete téglalap nélkül.

Az Adobe Flash pedig működik, mert pár perce frissítettem.

Előzmény: scarabaeus (1151)
scarabaeus Creative Commons License 2015.01.24 0 0 1151

Ilyesmi látszik?

Mert akkor nem megy a Flash.

Előzmény: csanga (1150)
csanga Creative Commons License 2015.01.24 0 0 1150

Tisztelt Editor!

23-.a óta   nem tudok képeket feltölteni a topokra...nem jelenik meg a szövegen kívűl a lehetőség kép kíválasztásra....

Mi lehet ennek az oka??

Köszönettel

Csengődi Ágnes

Carina_S Creative Commons License 2014.10.09 0 0 1149

Tisztelt fórumszoftver-javítók, fejlesztők!

Utóbbi időben 2-3 nap óta feltűnt nekem a hozzászólás-szerkesztővel kapcsolatban, hogyha kicsit is hosszabb ideje írogatom a hozzászólásomat (főleg a hosszabb, több szöveget tartalmazó, és emiatt megírás szempontjából nézve időigényesebb -- tehát ha már kb. 10 perc, vagy még ennél is több kell a megírásához -- hozzászólásoknál), és a hozzászólás képet is tartalmaz, akkor a több mint 10 perc szerkesztési idő után a hozzászólás-szerkesztő olyan hibaüzenetet küld ki az 512 KB alatti, azaz a kis fájlméretű(!), (tehát a fórumszoft számára is elfogadhatóan kis fájlméretű) képfájlokra is, amely szerint képfeltöltés azért volt sikertelen, mert hogy a feltöltendő képfájl mérete túlzottan nagy, próbáljam meg az IndaFotó-ra feltenni!

Ha meg ezek után a böngészőm "Vissza" (<-) gombjával visszahátrálva kilépek a hozzászólás-szerkesztőből úgy, hogy előtte a szerkesztés alatt álló komment teljes tartalmát kimásoltam a vágólapra, majd mindezek után egy új komment írásával újranyitom a hozzászólás-szerkesztőt, és ezután abba illesztem vissza a vágólapról a teljes komment-tartalmat bármilyen változtatás nélkül, és az előzőleg problémásnak mutatkozó 512 KB-nál kisebb képet újra fel akarom tölteni, de még a 10 perc szerkesztési időn jóval belül vagyok, akkor a ugyanazt a képet minden további nélkül sikerül feltölteni.

A probléma ott kezdődik, hogy a fent említett hiba csak 2-3 napja jelentkezik, azelőtt akár 45 percet, azaz háromnegyed-órát is gubbaszthattam a hozzászólás-szerkesztő előtt, az akkor sem "unt rá" egészen konkrétan pontosan erre dologra, vagyis nem volt neki problémás. Most viszont, 2-3 nap óta pontosan ezzel a képfeltöltés-dologgal kapcsolatosan hibaüzenetet küld az 512 KB alatti, sőt, még az egészen picike, 30-50 KB-nyi méretű kisebb képfájlokra is, ha már több mint 10 perce szerkesztem a kommentemet.

((Használt böngészőm: "Mozilla Firefox 32.0.3", ill. ennek mindig a legfrissebbje. Képeket pedig mindig kizárólag 512 KB alatti fájlméretű "*.JPG" kép-forrásfájlokból töltök csak fel.))

Ha tényleg ti is hibát találtok a hozzászólás-szerkesztő működésében ezzel a hiba-gyanúmmal kapcsolatban, akkor légy szíves próbáljátok megorvosolni! Köszönöm előre... !

Carina_S

eref Creative Commons License 2014.09.18 0 0 1148

És még a nickedet is törlik.

Előzmény: Törölt nick (1147)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.08 0 0 1147

Az kevés errefelé.  :(

Régebben legalább néha reagált valaki az ilyen jelzésekre. Mostanában max. mellébeszélés a válasz. 

Előzmény: eref (1146)
eref Creative Commons License 2014.09.08 0 0 1146

EGYETÉRTEK!!!

Előzmény: Nemo (1136)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.08 0 0 1145

Apropó hiba: nem lehetne megoldani, hogy tiltott js mellett is működjön a hozzászólás szerkesztő? 

sz

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.08 0 0 1144

Pastebin helyett (ha rendszeresen publikál valaki kódot) javasolnám a github.com használatát.

Indokoljam is? ;)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1135)
van_Persil Creative Commons License 2014.09.08 0 0 1143

Ide is beírom, bár a sima hibabejelentöbe már beírtam, ahol az elején még volt rá reagálás, késöbb már az sem. Írtam az indapass-os kapcsolatnak is, de a hibák ugyanúgy megvannak, már jó ideje:

iOS alatt a gyorstörlés funkció nem hogy nem müködik, de lassú törlésböl tetütempójú törlésre vált, tehát felismeri, hogy kéne valamit tennie, de ahelyett, hogy egyszerre több karaktert törölne, az eredeti - amúgy sem gyors - sebességnél is jóval lassabb lesz. Ez a hiba kizárólag itt, a fórumon jön elö, más, hasonló alapú, formázható szövegbeviteli ablakban nem.

Szintén iOS alatt nem lehet a hsz direktlinkjét másolni, mivel a felugró szöveg kijelölése helyett az egész hsz jelölödik be. Android alatt ez valahogy tud müködni.

Ismételten csatlakozonék azok népes táborához, akik tiltakoznak a hsz idejének szöveges megjelenítése ellen. Próbálja meg bármely fejlesztö érintöképernyön megtudni, hogy mikor is volt a három órája egész pontosan...

Delila10 Creative Commons License 2014.08.27 0 0 1142

Kedves Fejlesztők!

Kérlek, jelezzétek, hogy elolvastátok a hibákról szóló hsz-eket!

Válasz nélkül úgy néz ki, hogy csak irkálunk, de nincs illetékes, aki elolvasná.

A lehetetlen dátumozás megszüntetéséről, a programkódok helyes bevitelének lehetőségéről, és az Elküldöm-Előnézet gombok hibás programozásáról volt szó utoljára.

Üdvözlettel:

Delila

Degeczi Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1141

A fejlesztői csapatuk nyilván meg akarta indokolni saját létjogosultságát ilyen alibi munkával, h lássák a cégnél, "ők dolgoznak", ami rendben is van, ebből élnek - de tényleg ritka nagy taplóság ilyesmit fixre állítani, ahelyett, h felhasználónként kikapcsolható lenne (ami max. 1-2 órával több munkát igényelt volna)

dexter0719 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1140

teszt

Delila10 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1139

Igaz, ezt elfelejtettem, de látod, csak a szépre emlékezem.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1138)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1138

Ez csak egy kárpótlás az előnézet gombnak, amiért éveken át esélyesen a hozzászólás megsemmisítését eredményezte a használata.

Előzmény: Delila10 (1137)
Delila10 Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1137

Teljesen egyetértek a leveleddel, és Degeczi 1133-as hozzászólásával is.

Ez már a fejlesztőknek szól:

Más fórumokon nincs gond a tabulált szövegek beszúrásával. Régebben itt sem volt, csak a Firefox-szal kellett megadni az ilyen jellegű szöveget. Igaz, a \  akkor is eltűnt.

Mit vétett az Elküldöm gomb, hogy lapátra került, és a munkáját az Előlnézet gomb vette át, pluszban a saját funkciójához – azonos fizetségért?

Nemo Creative Commons License 2014.08.26 0 0 1136

A sima hibabejelentős topik pár napja ezzel volt tele, aztán valaki odaszólt a népnek, hogy van valami reklamálóoldal, oda menjünk. Én odamentem, elküldtem. Azzal búcsúztatott az űrlap, hopgy pár nap múlva válaszolnak. Na ez öt napja történt. Azóta senki sem felelt.

A levelem így szólt:

"Tisztelt fórumszoftver-fejlesztők!

Nagyon rossz "fejlesztésnek" tartom azt, amit a fórumszoftver az elmúlt napokban mutatott, vagyis hogy napokra visszamenőleg nem írja ki a hozzászólások keletkezési idejét, hanem ilyeneket: "Most," "5 perce," "2 órája," "25 órája." Az ilyesmi még elmegy egy efemer hozzászólásokat váró Facebookon, de az Index fórumán semmiképpen. Ráadásul az offline olvasásra mentett, de nem túl régi fórumhozzászólásokat utólagos megtekintéskor bosszantóan megfosztja attól az információtartalmuktól, amit a korábbi dátumkiírásos megjelenítés azonnal szolgáltatott. Cserébe jószerivel semmi többletet nem ad, hacsak azt nem feltételezzük, hogy a felhasználók többsége képtelen összehasonlítani egy dátumot a mai dátummal.

Kérem, mihamarabb térjenek vissza a korábbi technikai megoldásra. Ez a mostani megjelenítés indokolatlan, információcsonkító, és megítélésem szerint igen gyerekes.

Tisztelettel: Németh Ferenc"

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (1128)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!