Keresés

Részletes keresés

KücsükBüyük Creative Commons License 2016.07.08 0 0 5846

...rég nem hoztam pókot... elhavaz a meló, de ma volt időm kicsit póklászni

atyityem Creative Commons License 2016.07.07 0 0 5845

Előzmény: atyityem (5844)
atyityem Creative Commons License 2016.07.07 0 0 5844

Harkafotó Creative Commons License 2016.06.29 0 0 5843

atyityem Creative Commons License 2016.06.26 0 0 5842

Köszönöm.

 

Előzmény: faki (5841)
faki Creative Commons License 2016.06.26 0 0 5841

Valamelyik fürgeszöcske lárvája lehet, talán zöld lombszöcske (Tettigonia viridissima).

Előzmény: atyityem (5840)
atyityem Creative Commons License 2016.06.26 0 0 5840

Sajnos nem tudom beazonosítani.

Itt a lonc levelét legeli.

 

Előzmény: bandita39 (5839)
bandita39 Creative Commons License 2016.06.26 0 0 5839

Ilyenek nálunk is vannak ,mik ezek valami levéltetű zabáló jószág ?

Előzmény: atyityem (5838)
atyityem Creative Commons License 2016.06.26 0 0 5838

Előzmény: atyityem (5833)
Kákettődéemdé Creative Commons License 2016.06.26 0 0 5837

Az alsó képen valamilyen kabóca látható. Szerintem.

 

Előzmény: KücsükBüyük (5781)
bandita39 Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5836

atyityem Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5835

bandita39 Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5834

Előzmény: atyityem (5833)
atyityem Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5833

KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5832

GoPók

bandita39 Creative Commons License 2016.06.24 0 0 5831

bandita39 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 5830

Muslinca :)

Előzmény: KücsükBüyük (5829)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.22 0 0 5829

...éshogy ne csak pók legyen..

ez ugye valamiféle gyümölcslégy?

Előzmény: KücsükBüyük (5828)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.22 0 0 5828

nagyon inas vagyok még, de igyexem

tegnapi:

Előzmény: L. Marci (5827)
L. Marci Creative Commons License 2016.06.21 0 0 5827

Jól nyomod ezt a pók témát! :)

Előzmény: KücsükBüyük (5826)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.20 0 1 5826

jó étvágyat neki... :)

..de nehezen lőhetők ezek...

 

itt egy modell aspiráns... úgy állt-pózólt előttem mint akinek az a dolga

Előzmény: bandita39 (5825)
bandita39 Creative Commons License 2016.06.16 0 0 5825

Pici pók vacsorája.

L. Marci Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5824

Nem semmi meló lehet, időhiányában még kihagyom... :))

Jó képeket tettetek be megint, gartula!!

Előzmény: KücsükBüyük (5822)
bandita39 Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5823

Nagyon jók lettek ,próbáltam párszor a stackkezést de valamiért nem jön össze pff . Igy masrad az egyképezés :) ezeket ma fotóztam. 

Előzmény: KücsükBüyük (5822)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5822

bele kell nyúlni a stack-be szinte mindig...

az élesség ide oda tologatása miatt is változik a képszög, és az automata nem tudja, hogy mit akarunk...

ilyenkor az eredeti oda illő képekből darabolok ki részleteket és illesztem a helyére

az ilyen tüskekirályoknál néha rémálom

 

Előzmény: L. Marci (5821)
L. Marci Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5821

:D

Inkább ügyes volt a fotós. Gondolom a masina tudja magától a stack-et, de csak meg kell tartani. Ezt még nem próbáltam D300-al, de igen finom nyakmozgás kellhet hozzá. :D

Előzmény: KücsükBüyük (5819)
cc Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5820

kicsit bemozdult a hátsó karja, ahogy látom, de igen, kézből, egylevegővel.

EM1 60/2.8

Előzmény: KücsükBüyük (5819)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5819

ezek mint a cövek úgy állnak, pláne ha éppen kajálnak :)

Előzmény: L. Marci (5818)
L. Marci Creative Commons License 2016.06.14 0 0 5818

Mivel lősz mozgó rovarra 7 képet stack-el? Meg gondolom kézből...

 

Előzmény: cc (5817)
cc Creative Commons License 2016.06.14 0 0 5817

7 képes focus stacking

Előzmény: KücsükBüyük (5816)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!