Keresés

Részletes keresés

atyityem Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5835

bandita39 Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5834

Előzmény: atyityem (5833)
atyityem Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5833

KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.25 0 0 5832

GoPók

bandita39 Creative Commons License 2016.06.24 0 0 5831

bandita39 Creative Commons License 2016.06.23 0 0 5830

Muslinca :)

Előzmény: KücsükBüyük (5829)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.22 0 0 5829

...éshogy ne csak pók legyen..

ez ugye valamiféle gyümölcslégy?

Előzmény: KücsükBüyük (5828)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.22 0 0 5828

nagyon inas vagyok még, de igyexem

tegnapi:

Előzmény: L. Marci (5827)
L. Marci Creative Commons License 2016.06.21 0 0 5827

Jól nyomod ezt a pók témát! :)

Előzmény: KücsükBüyük (5826)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.20 0 1 5826

jó étvágyat neki... :)

..de nehezen lőhetők ezek...

 

itt egy modell aspiráns... úgy állt-pózólt előttem mint akinek az a dolga

Előzmény: bandita39 (5825)
bandita39 Creative Commons License 2016.06.16 0 0 5825

Pici pók vacsorája.

L. Marci Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5824

Nem semmi meló lehet, időhiányában még kihagyom... :))

Jó képeket tettetek be megint, gartula!!

Előzmény: KücsükBüyük (5822)
bandita39 Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5823

Nagyon jók lettek ,próbáltam párszor a stackkezést de valamiért nem jön össze pff . Igy masrad az egyképezés :) ezeket ma fotóztam. 

Előzmény: KücsükBüyük (5822)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5822

bele kell nyúlni a stack-be szinte mindig...

az élesség ide oda tologatása miatt is változik a képszög, és az automata nem tudja, hogy mit akarunk...

ilyenkor az eredeti oda illő képekből darabolok ki részleteket és illesztem a helyére

az ilyen tüskekirályoknál néha rémálom

 

Előzmény: L. Marci (5821)
L. Marci Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5821

:D

Inkább ügyes volt a fotós. Gondolom a masina tudja magától a stack-et, de csak meg kell tartani. Ezt még nem próbáltam D300-al, de igen finom nyakmozgás kellhet hozzá. :D

Előzmény: KücsükBüyük (5819)
cc Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5820

kicsit bemozdult a hátsó karja, ahogy látom, de igen, kézből, egylevegővel.

EM1 60/2.8

Előzmény: KücsükBüyük (5819)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.15 0 0 5819

ezek mint a cövek úgy állnak, pláne ha éppen kajálnak :)

Előzmény: L. Marci (5818)
L. Marci Creative Commons License 2016.06.14 0 0 5818

Mivel lősz mozgó rovarra 7 képet stack-el? Meg gondolom kézből...

 

Előzmény: cc (5817)
cc Creative Commons License 2016.06.14 0 0 5817

7 képes focus stacking

Előzmény: KücsükBüyük (5816)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5816

ma esti

tempel Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5815

Jó cucc ez is! Fontos a kreativitás.

Előzmény: PMiheller (5813)
bandita39 Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5814

Egy kis délutáni szösszenet :)

PMiheller Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5813

Vettem két ilyet anno ( vicces - folyamatos fényű LED lámpával olcsóbb volt mint magában :-)) és az állványcsavar helyére alulra csavartam a vázra. Kb. 45° szögben előreforgatva pont az 50-es obi elé világítottak a vakuk. Volt vagy 2.500 Ft?

 

 

 

 

Előzmény: tempel (5812)
tempel Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5812

Nagyon jó, és valóban ötletes dolgokat látok a topikban. :)

tempel Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5811

Köszönöm, hogy megnéztétek. Én is barkácsolok.

Ezzel a nem makro obival és szereléssel készítettem vaku és diffúzor nélkül.

Előzmény: KücsükBüyük (5806)
bandita39 Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5810

A 1. megoldással én is próbáltam még Pentaxos koromba Pl a lentebb látható légy is így lett fotózva a gép beépített vakujával :)

Előzmény: PMiheller (5807)
kenya15 Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5809

az oldalra kitett nagyvaku is jó (súlyban már mondjuk combosabb) az első nagyon ötletes.

Előzmény: KücsükBüyük (5805)
kenya15 Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5808

ez nagyon jó lett íg ezzel a spotfény jelleggel a közepént. tuti!

Előzmény: KücsükBüyük (5785)
PMiheller Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5807

Két megoldás, 500 Forintért és többért:

Előzmény: KücsükBüyük (5806)
KücsükBüyük Creative Commons License 2016.06.13 0 0 5806

jó ez így tovább! :)

a gépről készített képek segíthetnek..

a makróban az a jó, hogy széles teret ad az ember barkácsolási kreativitásának 

:)

néha egy a4-es papírlap, meg a kisvaku is csodákra képes

 

Előzmény: tempel (5802)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!