Keresés

Részletes keresés

Harkafotó Creative Commons License 2016.02.03 0 0 5689

Üdv!

Tanácsot kérnék.Nikonra (APS-C) keresek macro objektívet.Kinek mi vált be ?

Köszi!

L. Marci Creative Commons License 2016.01.25 0 0 5688

Na végre, van egy kis élet itt is! :)

oblomovka Creative Commons License 2016.01.24 0 0 5687

nagyon szép és érdekes, csak így tovább! cserébe küldök egy hópelyhet :)

 

Előzmény: kenya15 (5682)
bandita39 Creative Commons License 2016.01.23 -5 0 5686

Egy ideje foglalkoztat a gondolat hogy kipróbáljam de még nem szántam rá magam :)

Előzmény: kenya15 (5685)
kenya15 Creative Commons License 2016.01.23 0 0 5685

Köszönöm! Ez a 4. év, hogy gyakorolgatok eme fagyos szépségekkel. Egész szép gyűjtemény lett belőlük. Minden évben máshogy alakulnak a formák.

Előzmény: bandita39 (5683)
P*istD Creative Commons License 2016.01.23 0 0 5684

gyönyörűek

Előzmény: kenya15 (5682)
bandita39 Creative Commons License 2016.01.23 0 0 5683

Igen magas szinten űzöd a müfajt,Szépek.

Előzmény: kenya15 (5682)
kenya15 Creative Commons License 2016.01.22 0 1 5682

Itt a szezon:)

 

 

   

 

 

 

   

 

 

bandita39 Creative Commons License 2016.01.21 -4 0 5681

Átjön  ihletet is kaptam jó rég nem Makróztam :)Kis Nyáridéző .

Előzmény: A450 (5680)
A450 Creative Commons License 2016.01.21 0 0 5680

Az élesség kicsit elszúszott (-13 fok volt), de a hangulat talán "átjön".

bandita39 Creative Commons License 2015.11.26 0 0 5679

Fagyos Kalász.

Harkafotó Creative Commons License 2015.11.13 0 0 5678

Nem vagyok még annyira benne a témába.De utána nézek amit mondtál.köszi.

Előzmény: P*istD (5676)
L. Marci Creative Commons License 2015.11.12 0 0 5677

Nálam is csak szitakötő akadt horogra, de nagyon érdekel a focus stacking is.

Nagyon nézegetem, mivel lehetne nagyobb leképezést elérni, van egy ötletem, és ez ahhoz még kevés. Ötlet már van, ki kell próbálni.

Előzmény: Harkafotó (5674)
P*istD Creative Commons License 2015.11.12 0 0 5676

Szép lett. Legközelebb ha nyugodt példánnyal találkozol, érdemes fókusz eltolással kettő expót lőni rá majd utólag összerakni.

Nagyon ütős lenne ;-)

Előzmény: Harkafotó (5674)
b.tomi77 Creative Commons License 2015.11.11 0 0 5675

Szép!

Előzmény: Harkafotó (5674)
Harkafotó Creative Commons License 2015.11.11 0 0 5674

Gondoltam megosztom veletek ezt a mai képem,hátha van még rajtam kívül olyan ember aki nem látott még szitamadarat enni.12-50 kit objektívvel.

bandita39 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5673

Szerintem valami oda nem illő belógott,aszem.

Előzmény: syssy48 (5672)
syssy48 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5672

Kár, hogy az első lecsúszott.:) Gyönyörű lenne az aljával együtt.

Előzmény: bandita39 (5671)
bandita39 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5671

bandita39 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5670

Harkafotó Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5669

Köszönöm!

Előzmény: P*istD (5666)
Harkafotó Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5668

Köszönöm!Megnézem.

Előzmény: faki (5665)
b.tomi77 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 5667

P*istD Creative Commons License 2015.11.07 0 0 5666

szépek

Előzmény: Harkafotó (5664)
faki Creative Commons License 2015.11.07 0 0 5665

Ha a focus stacking érdekel, itt fel van sorolva pár program, ill. van külön topikja is a technikának.

Előzmény: Harkafotó (5664)
Harkafotó Creative Commons License 2015.11.06 0 0 5664

Üdv,Sziasztok!

Érdeklődnék nem -e tudja valaki,hogy macro képeket melyik programmal lehet összefűzni ?

hokari Creative Commons License 2015.10.22 0 0 5663

Még a nyár végén csináltam ezeket.

   

L. Marci Creative Commons License 2015.10.21 0 0 5662

A 3., bocs, benéztem!

Előzmény: L. Marci (5661)
L. Marci Creative Commons License 2015.10.21 0 0 5661

A 2. nagyon tetszik, brutális kis bogár ez is! :D

 

cca 8mm volt a gyűrű.

Kicsit még vacakoltam vele, kaptam az arcomra világítás ügyben... :DDD

https://flic.kr/p/z8paVy

Talán így jobb.

Meglepő a Takumar egyébként, jó erős cropban is rendben van:

https://flic.kr/p/z8q2MC

 

Tesztüzem van! :DD

Előzmény: bandita39 (5660)
bandita39 Creative Commons License 2015.10.21 0 0 5660

Nagyon jó ,és mekkora az a Pici ?

Előzmény: L. Marci (5658)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!