Keresés

Részletes keresés

b.tomi77 Creative Commons License 2015.11.11 0 0 5675

Szép!

Előzmény: Harkafotó (5674)
Harkafotó Creative Commons License 2015.11.11 0 0 5674

Gondoltam megosztom veletek ezt a mai képem,hátha van még rajtam kívül olyan ember aki nem látott még szitamadarat enni.12-50 kit objektívvel.

bandita39 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5673

Szerintem valami oda nem illő belógott,aszem.

Előzmény: syssy48 (5672)
syssy48 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5672

Kár, hogy az első lecsúszott.:) Gyönyörű lenne az aljával együtt.

Előzmény: bandita39 (5671)
bandita39 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5671

bandita39 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5670

Harkafotó Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5669

Köszönöm!

Előzmény: P*istD (5666)
Harkafotó Creative Commons License 2015.11.08 0 0 5668

Köszönöm!Megnézem.

Előzmény: faki (5665)
b.tomi77 Creative Commons License 2015.11.07 0 0 5667

P*istD Creative Commons License 2015.11.07 0 0 5666

szépek

Előzmény: Harkafotó (5664)
faki Creative Commons License 2015.11.07 0 0 5665

Ha a focus stacking érdekel, itt fel van sorolva pár program, ill. van külön topikja is a technikának.

Előzmény: Harkafotó (5664)
Harkafotó Creative Commons License 2015.11.06 0 0 5664

Üdv,Sziasztok!

Érdeklődnék nem -e tudja valaki,hogy macro képeket melyik programmal lehet összefűzni ?

hokari Creative Commons License 2015.10.22 0 0 5663

Még a nyár végén csináltam ezeket.

   

L. Marci Creative Commons License 2015.10.21 0 0 5662

A 3., bocs, benéztem!

Előzmény: L. Marci (5661)
L. Marci Creative Commons License 2015.10.21 0 0 5661

A 2. nagyon tetszik, brutális kis bogár ez is! :D

 

cca 8mm volt a gyűrű.

Kicsit még vacakoltam vele, kaptam az arcomra világítás ügyben... :DDD

https://flic.kr/p/z8paVy

Talán így jobb.

Meglepő a Takumar egyébként, jó erős cropban is rendben van:

https://flic.kr/p/z8q2MC

 

Tesztüzem van! :DD

Előzmény: bandita39 (5660)
bandita39 Creative Commons License 2015.10.21 0 0 5660

Nagyon jó ,és mekkora az a Pici ?

Előzmény: L. Marci (5658)
A450 Creative Commons License 2015.10.21 0 0 5659

 

Az utolsó napfényes nap...

L. Marci Creative Commons License 2015.10.21 0 0 5658

Érdekességképpen Takumar 55/1.8SMC pici gyűrűvel:

 

http://kepfeltoltes.hu/151021/1k_kszemf5_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

FOTOSS Creative Commons License 2015.10.18 0 0 5657

                                                             

 

                                                                               :-)

sakac Creative Commons License 2015.10.18 0 1 5656

  

 

 

faki Creative Commons License 2015.10.08 0 0 5655

Nincs ezzel a linkeléssel gond, a Flickr szolgáltatása, hogy ne 67 karakteres hivatkozást kelljen küldeni megosztásnak. Gondolom ezért vették meg a flic.kr domaint, oda gyártják le a rövidített URL-t és az küldi át a böngészőt a flickr.com-ra, a teljes címre. Ez az átirányítás nem tetszik a Kaspersky-nek, mert hasonló módszerekkel vissza lehet élni.

Előzmény: L. Marci (5654)
L. Marci Creative Commons License 2015.10.08 0 0 5654

Szép lett!

továbbra sem tudok róla semmit. Nálam egyből a link nyílik meg, csak annyit látok.

Na mindegy is, ne nyissátok meg a linkemet, nehogy gebasz legyen! :)

Előzmény: Jajca (5653)
Jajca Creative Commons License 2015.10.08 0 0 5653

Van benne valami igazság amit írtak a hozzáértők, mert egyébként az alábbi link szerint (csak a com-ig) kellene megnyitnia a lapot. Régi trükk, hogy a megtévesztésig hasonló névbe raknak valami jelet az adathalászok és így generálják a szaraikat... szóval valami bűzlik Dániában! ;-)

https://www.flickr.com/photos/15022732@N04/21075787934/in/dateposted-public/

Előzmény: L. Marci (5652)
L. Marci Creative Commons License 2015.10.08 0 0 5652

Erről tényleg nem tudok semmit sajnos...

Egyszerűen megosztás, link készítés, oszt joccak volt, nem vagyok adathalász. Ne nyissátok meg a linket, nehogy gond  legyen, bár én nem tapasztalatm még semmit.

Előzmény: tobc (5650)
bandita39 Creative Commons License 2015.10.07 0 0 5651

tobc Creative Commons License 2015.10.07 0 0 5650

Oké, értem! Nem szeretném a topik jellegét felrúgni, így most utoljára írok ezzel kapcsolatban. Ezt is azért teszem meg, mivel a fényképezés szerves része a számítógép és vele együtt az internet.

A flickr-el semmi gond nincs, heti rendszerességgel nézem, sőt még saját felületem is van.

Ez a link nem közvetlenül az említett oldalra megy rá, hanem szép csendbe beiktat egy másikat (ott van az adathalász), majd onnan oda.

Nyilván L Marci nem tehet róla, biztos semmi rossz szándék nem volt benne!!!

A kaspersky a világ egyik legjobb, leghatékonyabb vírusvédője, soha nem jelzett túlzóan, feleslegesen (8 év alatt). A használatától kezdve, soha nem volt probléma, sőt még gép belassulás se (kártékony programoktól), pedig 5 eszközön van.

Az, hogy valakinek nem jelez be az vírusirtója, az égadta egy világon nem jelenti azt, hogy nem kártékony a felület! 99% szűr, 1%-ba beenged, az meg romból, lop, stb.!  Többek között ezért kell kiváló védelmet telepíteni, és alkalmazni!

Mind említettem, a Ti és topik olvasóinak megóvása miatt bátorkodtam írni, de nekem alapvetően tök mindegy! 

Jó fényképezést mindenkinek és egyben jó böngészést is! :) 

P*istD Creative Commons License 2015.10.07 0 0 5649

pedig nem beszéltünk össze :-D

Előzmény: nemethla (5647)
P*istD Creative Commons License 2015.10.07 0 0 5648

A kaspersky egy fos, helyette adaware, mozilla böngésző + ABP kiegészítő.

Ezzel semmi gond nincs, nem fog feleslegesen riasztani és teszi a dolgát.

Előzmény: tobc (5645)
nemethla Creative Commons License 2015.10.07 0 0 5647

Cseréld le a Kaperskyt. Nincs a flikcr-el semmi baj

 

Előzmény: tobc (5645)
L. Marci Creative Commons License 2015.10.07 0 0 5646

Hát ezzel most nem tudok mit kezdeni... :(

Gépemről vírus oda nem hiszem, hogy tud felmenni, nálam nem blokkolja semmi a flickr-t....

Előzmény: tobc (5645)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!