Keresés

Részletes keresés

vjv1 Creative Commons License 2020.01.01 0 0 280

Buék:

:)))

:)))))

:)))

:)))

ggg333 Creative Commons License 2011.06.24 0 0 278

Lesz meg egy par spurs szurkesz- talan meg akkor is ha hanga nem fog palyara lepni...

Előzmény: divaoni01 (277)
divaoni01 Creative Commons License 2011.06.24 0 0 277
divaoni01 Creative Commons License 2011.06.15 0 0 276

Haha !

 

Talán Sir Charles Barkley volt :

 

http://hu.wikipedia.org/wiki/Dirk_Nowitzki

Előzmény: ggg333 (275)
ggg333 Creative Commons License 2011.06.15 0 0 275

De ez akkor tulajdonkeppen nagyobb fegyvertenynek szamitott sportteljesitmenyt tekintve is..bar valo igaz, hogy  minden ami a palyan kivul tortenik az sajtotermek.  sokszor sajnalom, hogy az NBA mar nem annyira nyugis, mondjam azt emberi? Mondjuk egy James esete: megerkezett, fiatalon latszott igazan nagz kraft van benne....dolgozott kemenyen(most is kemenyen dolgozik)....azert nem lehet azt mondani, hogy nem szokott teljesiteni, bar ketsegtelen, eddig a donto momentumokat bebukta palyafutasa soran. Persze a sajtonak-medianak-NBAnek kellett az uj Jordan..... Persze sportban nincs mi lett volna ha....de mas is azt erzi, hogy hogy 3-4 evvel kesobb lep az NBA-be, talan tobb gyuruvel es talan csak egy kicsivel kevesebb zoldhasuval rendelkezne?

A Nowitzki story tovabbra is erdekel... 

Előzmény: Peppers (274)
Peppers Creative Commons License 2011.06.15 0 0 274

Jordan pályája teljesen más volt. Abban az időben kezdett az NBA-ben, amikor a Bird-Magic Johnson féle generáció abszolút a csúcson volt. Fel sem merült, hogy Jordannek bajnokságot "kellene" nyernie; egy rendkívül tehetséges, látványosan játszó és (akkor még) szimpatikus fiatal játékost láttak benne. Mivel aztán később a Chicagoval küzdötte fel magát a bajnokságig (a Detroit és a LAL legyőzésével), olyan módon ünnepelték, mint ha James a Clevelanddel jutott volna el a gyűrűig, úgy, hogy megverik a Bostont és a San Antoniót.

Előzmény: ggg333 (273)
ggg333 Creative Commons License 2011.06.15 0 0 273

A Dallas nagyon nagy szezont futott megerdemeltek. A Miaminak lesz meg ideje, persze ezzel a  csapattal csak bukni lehetett (a kritikusok szajat kb egy 76-6os alapszakasszal meg bajnoki gyuruvel lehetett volna befogni)- ezekutan nyomas nyilvan az edzon van, mert ilyen kerettel talan nehezebb nem bajnoknak lenni, mint bajnoknak, masodsorban James "kiraly"-nak lehet frusztralo, bar nem vitas, kemenyen megdolgozik a penzeert, csakhat amit a sajto rarak, azt mar talan annyira nem birja . 2 kerdes a nagy tudorokhoz: pl Jordan kezdeti eveiben, elso v masodik bajnoki cimenel mekkora nyomas, elvaras volt rajta illetve vele szembe?

2. Most olvasom hogy anno  Nowitzkt masodosztalybol emeltek az NBa-be.KI volt az a joszemu jatekosmegfigyelo? Tudtok valami sztorit, hogy is volt ez?

divaoni01 Creative Commons License 2011.06.15 0 0 272

Riley-t és Wadet, meg még Bosh-t is tudom sajnálni.

 

Nowo, Terry, Marion és Kidd viszont nagyon megérdemelte.

Előzmény: Tonio 2.0 (271)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2011.06.14 0 0 271

Én Wade-et.

 

Gratula a Dallasnak, megérdemelték.

Előzmény: perempe (270)
perempe Creative Commons License 2011.06.14 0 0 270

Dallasból kihozták a maximumot. A Miamiból Howardot és Bibbyt sajnálom.

Előzmény: Peppers (269)
Peppers Creative Commons License 2011.06.14 0 0 269

Persze, lehet még valami ebből a cserebogárból.

 

Sőt, igazából most kezd érdekes lenni, hogy mi történik Miamiban. Elsőre otrombán nekirohantak a falnak. Van-e bennük annyi emberi képesség, hogy még egyszer (vagy többször) nekifussanak, és átugorják?

 

A Dallas, azt kell mondjam, tökéleteset mutatott. Bajnokcsapat a javából.

Előzmény: divaoni01 (267)
smartdrive Creative Commons License 2011.06.13 0 0 268

á, ebből is lehet dinasztia

 

 

"nyerjenek bajnokságot mások, te csak igazolj, boldog Miami"

Előzmény: divaoni01 (267)
divaoni01 Creative Commons License 2011.06.13 0 0 267

Dinasztiaalapítás, elnapolva :)

smartdrive Creative Commons License 2011.06.13 0 0 266

vendégszurkolók, ez a fogalom létezik az NBA-ben?

smartdrive Creative Commons License 2011.06.13 0 0 265

LeBron James, te világ gyávája, te vakok közt félszeműként "király". soha még csak eszedbe se jusson az a név, hogy Michael Jordan

 

 

 

(a németországi szereptévesztéses szurkolók elég röhejesek)

perempe Creative Commons License 2011.06.11 0 0 264

LeBron nem húzóember a meccsek végén:

http://espn.go.com/video/clip?id=6648052

 

divaoni01 Creative Commons License 2011.06.11 0 0 263

Jogos.

 

Tőlem lehetne a Heat is dinasztia mostantól, csak akkor tényleg igazoljanak még valami értelmes edzőt, meg néhány legalább közepesen jó játékost a sztárok mellé, hogy valammiféle kosárlabdára emlékeztető, élvetetes csapatjátékot is láthassunk végre tőlük.

 

Én elhiszem, hogy azt is lehet élvezni, hogy leadom a labdát Jamesnek vagy Wadenak aztán ők majd megoldják egyedül, de azért ez mégsem az igazi és nem hiszem, hogy a nagyob tömegek erre lennének vevők.

Előzmény: elefantkillah (262)
elefantkillah Creative Commons License 2011.06.10 0 0 262

nem vagyok egy nagy tudor, de szerintem az nba-nak jót tenne, ha a dallas nyerné, és nem a 2-3 játékosra, meg a grundkosárra kihegyezett heat. 

 

 

Előzmény: Tonio 2.0 (260)
perempe Creative Commons License 2011.06.10 0 0 261

itt tartanak:

Tonio 2.0 Creative Commons License 2011.06.10 0 0 260

Érdekes egyébként, hogy az idei döntő - ami az eredményeket illeti - eddig hajszálra ugyanúgy alakul, mint a tavalyi.

 

Ott is 1-1 volt az első két meccs után; majd a Lakers megnyerte az első idegenbeli találkozót, így 2-1 lett a pályaelőnnyel induló csapatnak; aztán a következő kettőt behúzta, így fordított a Boston, ezzel 2-3-ra változott az állás; végül mégis meg tudta nyerni a Lakers 4-3-ra...

Előzmény: Tonio 2.0 (259)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2011.06.10 0 0 259

hoppá...

 

előzetesen nem gondoltam, hogy ennyire versenyben lesz a Mavs. ha nem vigyáznak, még megnyerik a gyűrűt...

perempe Creative Commons License 2011.06.10 0 0 258

LeBron James 3-11 FG | 2-4 FT | 9 REB | 7 AST | 8 PTS | -6 GRADE: D-

You can focus on some nice rebounds or some good work as a facilitator, but the bottom line is that this was a horrible performance from LeBron. He was passive offensively, missed some easy looks when he did try to score, and had his worst defensive game of the series.

 

Mentségére szóljon, hogy pár olyan dobást is elvállal, amit más meg se próbál (pl. a negyedek végén a félpályán túlról).

 

off:

Vezet a Mavs (3-2).

Előzmény: smartdrive (257)
smartdrive Creative Commons License 2011.06.09 0 0 257

pocsék? közel tripla-dupla

Előzmény: perempe (252)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 256

Ott van Wade, ő majd hozza magát.

 

Jamesnek meg annyi lesz a büntetés, hogy meglesz a bajnoki gyűrűje, de nem ő lesz az mvp.

Előzmény: divaoni01 (255)
divaoni01 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 255

Az tényleg egy dolog, hogy én sem kedvelem.

 

De, ha figyelted a pályafutását, már a Cavsnél is volt jónéhány olyan sorsdöntő meccse - értsd PO-ban vagy PO kapujában, mikor az ő aktuális betlijén múlt, hogy elbuktak.

 

Persze szuperjó játékos, meg minden, de az igazán korszakos nagyságokra eddig az volt a jellemző, hogy akkor hozták a legjobb formájukat, amikor a legjobban kellett.

 

Persze még mindig a Heatnek áll a zászló a pályaelőny miatt, de hátha Nowo rendesen fegyógyul a lázból és újra megtréfálhatja a papírformát.

Előzmény: Tonio 2.0 (254)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 254

Nem kedvelem James-t, tehát egyáltalán nem a személyes szimpátia miatt mondom, de: miért ne lenne megérdemelt? Mert te azt mondtad? :)

 

James bőven tett le annyit az asztalra (meg az NBA népszerűsítéséért) az elmúlt években, hogy megérdemli a bajnoki címet (ahogy persze Nowo és Kidd is rég megérdemelné). De ezt nem érdemekre osztogatják, szóval eleve parttalan erről vitázni. :)

 

...

 

Egyébként - bár persze egy ilyen párharcban minden meccs fontos - szerintem a mostani lesz a kulcsmeccs.

 

Ha a Dallas most kikap, akkor a Miami a maradék 2 hazaiból 1-et biztosan megnyer.

 

Ha viszont nyerni tud a Mavs - pláne, ha egy rendkívül szoros meccsen teszi ezt -, és először a párharc során átveszi a vezetést, akkor szerintem elég jó esélyei lehetnek arra, hogy lendületből behúzza a következőt is.

 

 

Előzmény: divaoni01 (253)
divaoni01 Creative Commons License 2011.06.09 0 0 253

Ha ezek után a kezére húzhatja a gyűrűt, az nem lesz megérdemelt.

Előzmény: perempe (252)
perempe Creative Commons License 2011.06.09 0 0 252

LeBron pocsék meccse: 8 pont (mezőnyből 3/11), 9 lepattanó, 7 assziszt, 2 labdaszerzés, 4TO.

Előzmény: kelso82 (251)
kelso82 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 251

Hála az égnek!

 

Pedig borzasztóan szedték a lepattanókat főleg a meccs elején.De idegesítő volt, h mindent leszedett a miami.Támadókat is védőket is.Chandlernek voltak döntő pillanatban  visszaszedett támadói amikből többször is pontokat csinált.Dirk felejthető volt a betegsége miatt, elején nem is értettem(ahogy balázsék sem), mért ül ilyen sokat dirk, aztán megtudtuk.Végén megcsinálta azt a fontos pontot ziccerből, de Terry 2 büntetőjétől eléggé féltem a legvégén, nem hittem volna h 2/2 bedob.

 

Sirk ezen a meccsen hibázott először büntetőt a döntőben valami 24v. 25 zsinórban bedobott után:)

 

Előzmény: divaoni01 (250)
divaoni01 Creative Commons License 2011.06.08 0 0 250

Az első már meg van.

Előzmény: kelso82 (249)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!