Keresés

Részletes keresés

huanamari Creative Commons License 2022.05.18 -1 2 91

Szüzességem elvesztése


Egy szalagavatón ismertem meg az osztályunkból a legjobb barátnőm Kati unoka tesóját és egyből beleszerettem. Csak pár szót tudtam vele váltani. Azonnal éreztem, ő az igazi és vele szeretném elveszíteni, már kínossá váló ártatlanságomat. Az tette nehézzé, hogy elég messze lakott Péter, Fehérváron, ahonnan a barátnőm is bejár suliba! Pár nap múlva szólt a barátnőm, lesz egy buli, amire meghívtak minket is. Egyenlő arányban leszünk fiúk és lányok. Eljött a nagy nap, vonatra ültem és Fehérváron ott várt Kati. Buszra ültünk és mentünk a buliba. Egy lakótelepen a hetedik emeletre érkeztünk. Bent már szólt a zene és négy nagyjából velünk egykorú srác fogadott, meg az egyikük pár évvel fiatalabb öccse, aki ott lakott. Itallal kínáltak és bár nem szoktam inni, de elfogadtam, mert nagyon izgultam! Meg is ittuk Katival mindketten és már megint tele is lett a pohár. Közben megkérdeztem, hol van a többi lány? - Az utolsó pillanatban lemondták sajnos, - mondta nem túl szomorúan a házigazda fiú. Petivel bújtam össze, mikor a harmadik italom is elfogyott, Kati pedig egyik sarokban vadul smárolt egyik sráccal. Az ötödik ital teljesen kiütött, ki kellett mentem a mosdóba elég sokáig lehettem ott, mire kijöttem eltűnt a barátnőm! Kérdeztem, hol van ? - Lelépett Zolival, válaszolták. Egyedül maradtam lányként ! Hívtak, üvegezni, kérdezték,ismerem-e a játékot? Igen, válaszoltam, bár még sosem játszottam. Körbeültük és forgott az üveg, fogytak a ruhák. Szerencsés voltam, csak a zoknim "vesztettem " el a fiúk már egy szál gatyában voltak! De csak erőltették és nekem jött ki, a pólóm bánta, kocsányon lógott a fiúk szeme! Aztán az egyik, majd a másik srác veszítette el utolsó ruha darabját, én meg tátott szájjal bámultam a farkukat! Erre Peti duzzogni kezdett, de eljött az én időm, le kellett venni a bugyimat. Nem akartam, de segítettek. Két meztelen srác és Peti, akiről közben én is lekaptam az alsóját! Mindhármuknak egyforma volt körülbelül, de Sanyié elkezdett ágaskodni a "harc" közben. Megitattak velem egy pohár pezsgőt, amitől forogni kezdett velem a szoba. Most már mindhárman simogattak, fogdosták a melleim, popsim és egyikük keze a puncimra tévedt. Nagyon kellemes érzés volt, eddig csak magamnak csináltam. Lekapcsolták a villanyt, kintről szivárgott be egy kis fény a sötétítő függönyön át, így halvány körvonalakat láttam. Megfogtam valaki farkát. nagyon érdekes volt számomra, közben egy másikat az arcomhoz nyomtak, furcsa, de nem visszataszító illata volt. A számhoz irányította, kinyújtottam a nyelvem és megfogtam ezt is! De rosszul tettem, szinte azonnal lefröcskölt! Ő volt Peti! Tele lett a szemem, szám, de még az orrom is! Közben szétfeszítette egyikük a combjaim és befúrta a fejét. Na, ez nagyon tetszett, közben letörölték egy kendővel az arcom. A másik kezemben lévő fiú a számba nyomta és közösült az ajkaimmal, miközben lent abba maradt a nyalás és az ujjával folytatta, legalábbis azt hittem, mert egyszer csak egyéles fájdalom kíséretében belém hatolt. Nem az ujja volt! A fájdalom ahogy jött úgy el is múlt, átalakult élvezetté. Mikor már kezdtem élvezni, kivette és helyet cserélt a számban lévővel. Puncim nedvét ízlelgettem, de nem sokáig,mert érkezett a sperma! Nagyon sok volt, kaptam is utána még egy pezsgőt. Miközben ittam azon gondolkodtam, melyikük vehette el?... Mert közben mászkáltak cserélgették a helyüket én pedig boldog kábaságban elaludtam. Időnként észleltem, hogy valamelyikük belém hatol, válaszoltam is, hogy - Igen, nagyon élvezem -, aztán tovább szunyókáltam . Reggel arra ébredtem, hogy a srácok a földön alszanak, az öcsi, pedig mellettem az ágyon, szintén ruha nélkül, mélyen aludt! Elkezdtem gondolkodni, ekkor nyílt a bejárati ajtó, a barátnőm jött vissza értem. Legyökerezett lábbal suttogta; - Midegyik? ... - Valószínűleg. - válaszoltam halkan. - A kissrác is? - Fogalmam sincs, de nem kizárt, nézd meg, mekkora van neki...-Azta! suttogta Kati. -Öltözz gyorsan, megy a vonatunk! Felkaptam a rumáim, indultam a wc-re, de ekkor éreztem az elmúlt éjszakát, úgy sajgott a puncim, meg a medencém, alig bírtam lépni! Kati támogatott a mosdóba megmostam az arcom és a puncimat, felöltöztem, aztán halkan leléptünk, mielőtt felébredtek volna a fiúk. Útközben a barátnőm irigykedve mondta; - Ha ezt tudom milyen buli lesz, én is maradok!

magosaron Creative Commons License 2022.02.27 0 4 90

Nagy kanbuli volt a szomszédban, Karcsi 18 éves lett. Döngött a zene, jó lett volna egykis csend. Hallottam, hogy a feleségem felkelt, gondoltam a vécén van dolga.

Elaludtam.

Reggel ébredtem, hogy mozdul az ágy. Az én drágám vágódott mellém. füst és izzadság szaga volt. Azonnal elaludt, én felkeltem, kávéztam, amit ilyenkor szoktam..

Délben kelt, akkor mesélte el, hogy az egy szál xxxl-es pólójára, amiben alszik, felvette a bunda kabátját (november volt) és becsengetett a szomszédba. Megkérdezte, nem lehetne-e halkabban bulizni? A srácok nem vették komolyan, de az egyik lesegítette róla a kabátot. Ekkor egyikük lejjebb halkította a zenét és lassú számokat tett fel. 

Karcsi, az ünnepelt bocsánatot kért és kérdezte, mivel tudná jóvá tenni.

Kérek inni, mondta a nejem és kapott.

A fotelban ülve hamar világossá vált a fiúk számára, hogy a póló alatt nincs semmi. Az egyik srác, akinek már volt tapasztalata, közelebb ment és a ruha alá nyúlva a nejem melleit kezdte fogdosni. Ő leállította, hogy ehhez még innia kell! Kapott még egy konyakot, amit nem szeretett, de belökte. Addigra már ketten, aztán hárman bújtak hozzá. Mindkét mellét maszírozták és a puncijába is bedugta valaki az ujját. Sötét lett, egyik fiú lekapcsolta a villanyt. 

Így csak annyit tudott elmesélni, hogy nagy valószínűséggel mindegyik megdugta és hogy elég gyorsak voltak...

Elaludt és mikor felébredt, már világosodott. Akkor számolta meg, hogy hatan voltak. Felkapta a kabátját és hazajött.

Délután megláttam Karcsit az udvaron és gratuláltam a születésnapjához. Láttam, vörösödik a feje. 

Azért odajött én pedig megkérdeztem, hogy sikerült a buli. Hebegni kezdett, akkor én rákérdeztem; Jó volt a feleségemmel? Nézett rám és válaszolt, hogy igen. Végül elmondta, hogy egyik fiú kivételével ők mind szüzek voltak, amíg a feleségem oda nem ment...

Mákos_tejbegríz Creative Commons License 2022.02.26 -1 4 89

Már régóta jártak a hapsik a nejem lába közé, mikor elvittem egy céges buliba. Hosszú asztalok voltak  összetolva és leterítve. Nem kellett sok idő, egy kollégám felkérte táncolni a nejemet. Négy-öt szám mehetett le, az utolsó egy lassú volt, ahol láthatóan "összemelegedtek". Mikor visszajöttek az asztalhoz, a srác odajött, hozzám és megkérdezte, ki ez a csaj, hozzám tartozik, vagy szabad préda? Mondtam, szabad préda (és én barom hozzátettem), amúgy a feleségem. A srácot évek óta ismertem, rögtön visszakozott, elnézést kért, hogy akkor tabu. Nem is volt azon a bulin semmi, kettesben mentünk haza.

Legközelebb egy barátom vállalatánál volt nőnapi buli. Valami kultúr helységben volt a rendezvény. Szállítási cégnél nem sok nő volt, de annál több férfi! Körülbelül 80-20°% lehetett az arány. Itt már rutinosan én a mosdóban kezdtem, a feleségem pedig keresett magának egy helyet. Így is beszéltük meg. Nem siettem, legyen ideje vegyülni. Mikor bementem a terembe, nem láttam őt, így mentem a pulthoz kérni valami italt. Sorban állás közben észrevettem, hogy hol van, egy asztalnál, ahol körülötte csak férfiak voltak. Közben ő is észrevett és jelezte, hogy minden rendben van.

A nejem előtt is volt tele pohár, nem is egy! Maradtam a bárpultnál és messziről figyeltem, hogy alakul a dolog. Első söröm hamar megittam és mire kikértem a következőt már nem volt ott a drágám, ahol az előbb. Táncolni vihették, gondoltam és hamarosan láttam is őt a tömegben, hogy táncoltatják. Nem mindig láttam, csak időnként bukkant fel. Aztán megint az asztaluknál ült és láttam, hiába fogyaszt, egyre több ital van előtte. Ráadásul a mellette ülő két srác úgy közrefogta, leesni sem tudott volna a székéről. A következő söröm kikérése után megint nem láttam, hol van. Gondoltam, megint táncol valahol, de a félhomályban nem láttam őt. 

A harmadik sör már feszített, de még ültem a helyemen, mikor hallom mellettem egy srác mondja a haverjának, hogy a férfi mosdóban bent van egy csaj, éppen kúrják...

Volt még két kortyom, gyorsan megittam és mentem, mert a szükség is feszített, meg a kíváncsiság is.

Az volt amire gondoltam, a "csaj" nem más volt, mint a nejem. Az egyik vécé lehajtott ülőkéjén ült egy hapsival szembe, nekünk háttal. A bugyija mellette, a földön volt sárosan megtaposva. Egy nagydarab fickó ölében ült, egy mögötte álló fiú a seggét markolászta, a másik a melleit fogdosta, majd a ruháját kezdte leszedni. Ez hamar sikerült is, az is ment a hugyos kőre a bugyi mellé! Ekkor még ketten mentek be a szűk fülkébe. 

Nekem már nagyon kellett pisálni, ezért arrébb mentem egy piszoárhoz. Egyre nőtt a tömeg, mindenki látni akarta az attrakciót. Dolgom végeztével már nagyon nehezen tudtam visszamenni a fülkéhez, ahonnan már páran jöttek ki, a farkukat vissza gyömöszölve a nadrágjukba. Végre közelebb jutottam, most az ajtónak szembe fordulva ült a nejem, egy másik srác farkán, egy meg előtte állva szopatta. Láttam, lelkes a drágám, nincs okom közbeavatkozni. Az előtte állók viszonylag gyorsan cserélődtek, akinek az ölében ült, az szerintem elájult a részegségtől. Aztán odalépett hozzá egy kigyúrt srác, felkapta és kivitte a hosszú mosdópultra, ahol a combjai közé lépve bedugta neki. Néztem az arcát, csukott szemmel élvezte az aktust. A szája körül az arcán és a haján rengeteg sperma csordogált. Az izmos srác helyét egy másik vette át közben, amit láthatóan még mindig élvezettel fogadott a nejem. Odamentem és mikor a srác végzett, én dugtam be neki! Észre sem vett, nem nyitotta ki a szemét, csak suttogta, ez az! Bele élveztem én is, mint már páran előttem. Kisiettem a ruhatárhoz, ahol a kabátaink voltak. A vécére visszamenve összeszedtem a bugyiját és a ruháit. A lábai közt lévő gyereket hátra húztam, ráadtam a kabátját és átkarolva kisétáltam vele az utcára. Közben a fülembe súgta, hogy bírta volna még...

Taxival mentünk haza, a középkorú pocakos sofőr segített a legyengült nejemet felvinni hozzánk a harmadikra. A nejem még ki akart kezdeni vele is, de a hapsi mondta, dolgoznia kell,de máskor szívesen visszajön.

Fizetés után távozott, de előtte adott még egy névjegykártyát. Még közölte, ha legközelebb is őt hívjuk, kedvezményt is kapunk.  Jó üzletember volt, ezután még sokszor hívtuk őt...

 



Rolexfan Creative Commons License 2019.11.03 -2 5 88

Akinek ilyen felesége van, az nem itt fantáziál

Előzmény: gygyuszi (87)
gygyuszi Creative Commons License 2019.11.03 0 4 87

A szexuális vágyaim csak a párom előtt nem titkosak.     Ő   mindig meg tud lepni. A hétvégén kettesben Szolnokra utaztunk autóval.

Én vezettem, Ő egy piros blúzt, fekete rövid szoknyát, fekete vékonyszálú harisnyát, és piros cipőt vett fel. Amikor beült mellém a rövid szoknyája felcsúszott és a combjait is nézegethettem. A cipőt levette, és a lábait a kesztyűtartóra feltette. Ciklámen lábkörmök, fekete harisnya: Tudja, hogy mi kell nekem. Mondta, hogy melege van. levette a blúzt. Kellemes látvány volt. Fogdosni kezdte a melleit. Simogatta a punáját a szoknyán keresztül, majd a szoknyát is levette. ekkor láttam, hogy nincs rajta bugyi. Simogatta tovább a csupasz punáját. A harisnyanadrág teljesen átázott. Kiszakította és még hevesebben izgatta magát. Elővette a farkamat és nagyon érzékien szopni kezdte.

A párom, ha beindúl imád nagyon disznó módon beszélni. Ezt én is szeretem. 

Hátradöntötte az ülését, és megkért, hogy azonnal álljak meg és basszam meg, mint egy útszéli kurvát !!!

Megálltam a parkolóban, ahol nem voltunk egyedül. Ráfordultam és jól megbasztam ahogy kérte.

Izgatólag hat ránk, hogy mások is látták, hogy mit csinálunk, mert a harisnyás lábai a vonaglása közben az ablakban voltak.

királyölő Creative Commons License 2019.09.18 0 0 86

De kár, hogy kimúlt ez a topic, pedig... lehetnének itt izgalmas történetek :) Hajjaj...

jozsibatyo.hu Creative Commons License 2017.10.17 -1 0 84

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Előzmény: Törölt nick (61)
jóapa Creative Commons License 2017.02.05 -2 0 83

http://szextortenetek.info/index.php?cmd=olvas&tortenet=275

 

A feleségem futtatása, a kefelés mint sport

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.04 -1 3 76

A neten ismertem meg Andreát. Beszélgettünk minden féléről, munkáról, főzés-sütésről, gyerekekről.... Mindketten munkaidőben lógtunk a neten, jól esett kikapcsolódni, kedvességre találni. Viszont csak rövid időt tudtunk egyzserre rászánni, így hamar átváltottunk levelezésre. Egyre részletesebb, személyesebb levelezés alakult ki. Kiderült, hogy Andrea (tízezer szám élnek nők ezzel a névvel, nem azonosítható) 40-s évei elején jár, nem egy megkopott, elszürkült, hanem egy talán sosem rendesen működő házasságban él ahol egy tudskó férjtől sem figyelmességet, sem segítséget de néha egy jó szót sem kap; az intimitásról nem is beszélve.

Annak idején hozzáment az első ffi-hez. Ilyen körülmények közt ápolgattuk egymás lelkét, hamar megszületett a találkozás gondolata. Tőlem szóban is mást kapott, mint otthon és így kíváncsivá tettem. Megbeszéltük, hogy elutazom hozzájuk és egy környékbeli nagyvárosban találkozunk. A szex is gyakran szóba került, taglaltam, milyen lehet egy nő-ffi kapcsolat, ha jól működik. Már eleve ennek a hangulatában és egy motelszobát kibérelve készültünk a találkozásra.

A megbeszélt időben és helyen vártam Andreát. Messziről megpillantva egymást mosolyogva lépdeltünk egymás felé. Hamarosan egy igényesen fölöltözött kedves arcú kissé duci nő állt előttem. Bemutatkoztunk, puszi, majd a legtermészetesebb módon kézen fogva indultunk egy sétára. Nem volt kínos hallgatás, ott folytattuk, ahol a levelezésben abbahagytuk. Őszintén és gátlások nélkül, tabuk nélkül. Megkérdeztem, hogy megváltozott-e a véleménye: ha nem akar a helyzet miatt, a személyem miatt, a túl gyors tempó miatt a motelba jönni, akkor csak sétálgassunk, beszélgessünk. Nem, erről nincs szó, biztosított, maradjunk a terveknél. Utólag bevallotta, hogy nagyon is zavarban volt, de a kíváncsiság egy eddigelé "idegen" ffi. érintése iránt fölül kerekedett a zavarán.

A motelszobába érve ..... nem untatnék senkit a részletekkel. Összességében várakozáson felül sikerült tölteni azt a három órát, ami alatt föloldottam Andrea feszélyezettségét, fölkorbácsoltam a női érzékiségét és kielégítettem háromszor. Én magammal nem törődve önzetlenül csak rá figyeltem, mert tudom, hogy annak a pasinak van igazán sikere, aki a maga öröme elé helyezi a partneréét már a kezdet kezdetén.

Három óra múlva Andrea egy egészen más nőként lépett ki a motelból, mint ahogy bement. Akkor fogalmat kapott arról, mi jó is van a szexualitásban és milyen is lehet egy nő - férfi kapcsolat.

Ezt az alkalmat még néhányszor megismételtük. Viszont nekem az ország azon része egészen kiesik az életemből és nem tudtam vele folytatni, viszont a mai napig jó ismeretségben vagyunk és levelezünk. Andrea utánam már megismert néhány ffi.-t de nem talált még olyanra, akire vágyik: egy hosszú távú figyelmes szeretőre!

rhmprszt Creative Commons License 2014.05.04 0 0 75

Miért, szeretnél ismerkedni?;)

Előzmény: Nympinia (74)
Nympinia Creative Commons License 2014.05.03 0 0 74

Sziasztok van még itt valaki? Vagy él még ez a blog?

jkl1 Creative Commons License 2013.11.21 0 0 73

lehet hogy nemcsak szerinted.......

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.21 -1 0 72

Örülök;- )

Előzmény: Törölt nick (70)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.11.20 0 0 71

Mindenféle álmodozásról is szívesen olvasunk, de a topic leírásban benne van , hogy megváltoztatott helyszínek és nevek vagy kezdőbetűik használatával a felismerhetőség a 0-ra csökken és csak a Te titkod marad az original story,de mi legalább megismerhetjük a cselekményt!:)

Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 -1 0 69

Még azt gondolnák csupán álmodozásból jött a történet.:-)

nézzél mailt

Előzmény: waxgirl (68)
waxgirl Creative Commons License 2013.11.20 0 0 68

woman, nagyon kiváncsi lennék a sztoridra, lécciléccilécci (bociszemek:).  nem tudom h miért nem írják meg a csajok az itteni sztorijaikat, lehet h ez olyan íratlan szabály, h illedelmes fórumozó csak a nem fórumos hancúrozásairól és ismerkedéseiről ír? :))

Előzmény: Törölt nick (67)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 -1 0 67

Ott már van némi érzelem is..és ez veszélyes dolog..

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 -1 0 66

Na ez sem piskóta!!:)

Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 -1 0 65

Úgy értem,egy személytől annyi levél.:-)

Előzmény: Törölt nick (63)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 -1 0 64

Gondolom van még rajtam kívül nő aki megélt innen egysmást.:-)Csak nem írják meg..

 

Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 0 0 63

Akkor tévedtem! 50 levél?????? Váaaaaa én semmit nem kapok:(((((

Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 0 0 62

De te vagány csaj vagy!! ;)

Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 0 0 61

Én már leírtam párszor hogy volt találkozóm innen.

Nem kerestem,engem talált meg.

DE!Ahhoz nagyon zsáneremnek kell lennie,hogy személyes találka is legyen,a napi kb 50 levél,és hívás után.

 

Történetet nem fogok írni róla,örök emlék marad az hiszem ennyi elég is.:-)

Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2013.11.20 0 1 60

Szerintem a Hölgyek kilencvenszázaléka flörtölget,esetleg igazolást keres a nőieségére,mert máshol nem kapja meg. Tíz százaléka játszik. De itt a meleg,ill bi keresések 80% ban kamuk.

Persze szerintem!:)

Kovi Mark Creative Commons License 2013.11.13 0 0 59

Ezért próbáljuk meg felhozni a topcot, hogy mások is írják le a sztoryaikat!:)

Tessék-tessék, lehet írni a megtörtént események alapján, habár tudjátok: "Minden valósággal megegyző személy vagy helyszín csaki s a véletlen műve lehet!":)))

Előzmény: waxgirl (58)
waxgirl Creative Commons License 2013.11.09 0 0 58

szia, hát az ontopic lenne valóban. :)

 

egyébként biztos sok ismerkedés van a fórumon (már csak ami a szig titkosokból kivehető), kár h csak a 0,5%-a kerül be ide. 

Előzmény: Kovi Mark (57)
Kovi Mark Creative Commons License 2013.11.09 0 0 57

Szia Waxgirl!:)

Randizzunk egyet ,aztán mindketten megírjuk idea saját szemszögünkből , hogyan láttuk az egészet.

Na az volna az igazi online sztory!:)

Előzmény: waxgirl (55)
jkl1 Creative Commons License 2013.09.30 0 1 56

lehetséges. vagy csak egyszerűen arról van szó hogy azon "élvezkedik" hogy hülyíti a "kiéhezett" férfiakat.

végül is én is megtehetném hogy beregelnék egy tipikusan nőies nick-kel, feltennék néhány képet a páromról és röhögnék a markomban hogy a szexéhes faszik csorgatják "rám" a nyálukat.......

ja és itt fontos hozzátenni hogy nem egy ilyen szexpartner kereső nőnek megjegíezték már a fórumon hogy "szia, írtam de semmi válasz......." (magyarul, szinte biztos hogy kamus a nő, már ha egyáltalán tényleg az.......)

valamint igazad van, nem könnyű, de még mindig könnyebb, mint a férfiaknak! :-)

Előzmény: waxgirl (55)
waxgirl Creative Commons License 2013.09.30 0 0 55

köszi szépen.:)

 

ez itt lehet h off, de egyébként szerintem még egy csinos nőnek sem olyan könnyű még akárcsak szeretőt vagy szexpartnert találnia, akivel minden passzol... bár lehet h valakit csak az egófényezés motivál, h hergelheti a férfiakat. 

Előzmény: jkl1 (54)
jkl1 Creative Commons License 2013.09.30 0 0 54

ui.: képeidet nézve szerencsés volt a srác.......

Előzmény: waxgirl (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!