Keresés

Részletes keresés

poloki Creative Commons License 2010.09.20 0 0 73
ELSŐ!
Távozott az Orbán-kabinet első magas rangú kormányzati szereplője – tudta meg a Hírszerző. Jaross Tamás, Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter biztosa, egy hónapot töltött a posztján.

http://www.hir24.hu/belfold/138368/elsokent-intett-bucsut-az-orban-kormanynak.html
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.12 0 0 71

Szereted a sajtreszelővel véghezvitt rejszolást?

Kis mazópista. :)

Előzmény: Törölt nick (69)
chuoi la ba Creative Commons License 2010.09.12 0 0 61
miert is?
mert akkor lenne olyan rend, hogy oromeben sirna az, aki...;-)
Előzmény: Édy Endre (59)
asta Creative Commons License 2010.09.11 0 0 60
Megint nem azt vetted észre,ami a lényeg. Nagyon hajaz ez arra, hogy míg az Antall kormány idején azzal voltak elfoglalva, hogy koronás vagy koronátlan legyen-e a címer és milyen legyen a huszárok gombja, addig kilopták alólunk a fél országot.
Előzmény: Édy Endre (59)
Édy Endre Creative Commons License 2010.09.11 0 0 59
Ha bevezetnék a szingapúri modellt, akkor is sírnál és rínál, mint a fürdős...
Előzmény: Törölt nick (57)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 56

Nem tudok eltekinteni, mert te is tudod, én is tudom, hogy még megpróbálniuk is felesleges. Hamvába holt ötlet.

Akkor meg mi a szart paszírozzunk tovább rajta? :)

Előzmény: Törölt nick (55)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 54

Azt olvastam itt valahol, hogy a fijjug már erőst gondolkodnak valamiféle cenzúrafélén az internyettel kapcsolatban.

De meglehet, csak valami nagyonrettegő spilázta túl a dolgot. :)

Előzmény: Törölt nick (53)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 52
Majd, ha az internetet is cenzúrázzák; és nem tudsz beszerezni/előállítani/miazhogy megosztani, majd nem fogod nagyívben... ;))
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 49
No de kedves Sztyepan Vlagyimirovics, miképp lehetne szilárd belső rendet fentartani egyébként? (Már ha a sajátodat minden körölmények között fenn szeretnéd tartani...) Hiszen a mély vallásosság is ugyanolyan álca -lévén alapvetően magánügy, amely a tetteken keresztül kellene csupán lássék-, mint a magasztos szabadság-egyenlőség-testvériség, vagy a kommunista és náci jelszavak. Ez mind látszat.
Előzmény: Törölt nick (47)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 48

Én tudom rólad, hogy nem vagy szocifan.

Az az idézett plakátszöveg csak pont volt a teáltalad írott "I" betűre - pont passzolt. ;)

Előzmény: Törölt nick (46)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 45
Serintem teljesen egyszerű a képlet: a mozgalom "belső ellenségeinek" keresésének kezdete az "árulókra való utalgatás, amely egyszer a kellő pillanatban valakira rámutatva formát ölthet. Mindenhol volt ilyen, a jakobinusoktól a vörösforradalmakon át, egészen a hosszúkéses éjszakáig, vagy épp a háború utáni tekintélyelvű politikai rendszerekig.

Ennyi az egész. Természetes.
(a magyar nép választotta...)
JEFFREY Creative Commons License 2010.09.11 0 0 44

Szerintem minden modern demokratikus néppárt hasonló személyzeti politikát folytat. A szocikinál az volt a baj, hogy kutyaütö hozzá nem értő foszereket családi alapon és ismeretségi alapon neveztek ki posztokra. A doszék a szakmai képzetség és a háteret tartalmazza, amit maga  az a személy ad meg magáról, tehát semmiféle zsarolási potenciált nem képez.

 

Gondolj bele, semmi nyelven nem beszélek, de az eu.-s projekkel dolgozom és pályázatokat kell elbirálni. Vagy gazdasági miniszter, orvos végzettség, és a az akkor informatikai állami pénzen felpumpált vállalkozáson keresztül, azt gondolom magamról, hogy egy fantasztikus szakember vagyok és egy ország gazdaságpolitikáját el tudom vezetni.

 

Na ettöl tart itt az ország ahol tart. Nem is hiszed, hogy nem belerugtál ezzel a fideszbe, hanem dicsérted, mivel tudatosan készültek és készülnek a feladatra és nem a pozició hajhászás a delikvensek célja.

Előzmény: WYW (19)
Wágner úr Creative Commons License 2010.09.11 0 0 42

.... há', igen, Jézus Krisztus mindenkihez jóságos volt, ezé' is feszítették keresztre...., de szerencsére a harcos egyház nem követte ezt a naív szemléletet, így aztán őt nem is feszítették meg, sőt....

 

"Róma óta semmi új nincs ezen a földön"

Előzmény: Törölt nick (33)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 40

Nézd, láttam tegnap este azt az erőtlen kísérletet (Szezám tárulj" címmel :P), de most hótt komolyan;

- péntek este, fél 9-kor

- a Dilin

vársz érdemi beszélyt erról a fenyegető problémáról?

 

"Mégis, mi lesz ebből?" (ezt egy szoci plakáton olvastam)

Előzmény: Törölt nick (38)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 37

Orbán háborúra készül, ez nyilvánvaló.

 

Naugye.

Mi is a büntetése a dezertőröknek háború idején?

Előzmény: John Doe(520i) (26)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 35

A monománia ma már sikeresen gyógyítható.

(Viccvót)

Előzmény: Törölt nick (29)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 26
Orbán háborúra készül, ez nyilvánvaló.
Előzmény: Törölt nick (24)
#FF4500 Creative Commons License 2010.09.11 0 0 23
Karsai József – aki elsőként a FigyelőNetnek nyilatkozott – kemény retorziókra számít, amiért szembement a frakciófegyelemmel és választóit képviselve nemmel szavazott a társadalombiztosítási törvényről. A képviselő büszke arra, hogy 18 év után kimondta „megnyomorított választói” akaratát.

Megfenyegették?

Ezt nem mondanám, de az elkövetkező napokban meglátjuk, mi a tényállás. Semmi mást nem tettem, mint a tiszta lelkiismeretem szerint döntöttem, és az öreg, idős, beteg, elnyomorodott választóim akaratát 18 év után kimondtam. Ők azt mondták, nem baj, ha nem kapunk semmit, megélünk zsíros kenyéren, de a gerincünk az maradjon meg, és mondhassuk azt, hogy van egy gerinces képviselőnk. Úgy kampányoltam, hogy én vagyok a meghosszabbított kezük a parlamentben. Tudom, hogy nehéz hetek következnek. Csak a családomat ne bántsák, ez az egyedüli kérésem.
Előzmény: Törölt nick (3)
nagyanyo05 Creative Commons License 2010.09.11 0 0 22
Érdekes, hogy büntetlenül lehet ilyen hasonlatokat tenni!:(
Előzmény: Törölt nick (3)
WYW Creative Commons License 2010.09.11 0 0 19
"A Lengyel ügyei és Császár kiugrása után választókerületi elnök forrásunk szerint komolyan felmerült, hogy jobban meg kellene szűrni az embereket, hogy ne kerüljenek kínos alakok a parlamentbe. Ebben egyrészt a többszintű kiválasztás, másrészt az elnöki stábban működő képzési igazgatóság működése segített.

Ezt a szervezeti egységet Orbán még 2007-ben hozta létre, Szabó Erika korábbi kiskunhalasi parlamenti képviselő vezetésével. Célja, hogy elkészítse a fideszes politikusokat kormányzati, államigazgatási és önkormányzati feladatokra. Forrásunk szerint az igazgatóságon egy bizonyos szint felett mindenkinek van dossziéja, aki valamilyen tisztséget visel. Ebben adatok vannak a végzettségről, a szakterületről, ahol valaki dolgozni szeretne, de például a családi állapotról és a gazdasági érdekeltségekről, így nem érheti a meglepetés a pártot."


http://www.mindentudas.hu/itthon/20100504-hierarchikus-rend-segithet-a-frakcio-fegylem-fenntartasaban-a-fidesz-nek.html

Nem lesz itt semmiféle dezertálás, csak előveszik a dossziét és találnak valamit amivel "meggyőzik" a képviselőjüket.
halkergető Creative Commons License 2010.09.11 0 0 18

Homályosítsd fel azt az olvtársat, aki megkérdezte Tőled, ki mondta az idézeteket, hogy a PÁRT alelnöke. A Kósa.

 

Aki még azt is mondta: Jones nem jön vissza!

Tévedett. Visszajött.    ;-))

Előzmény: Törölt nick (4)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 16

Ja.

Majd legközelebb összejön a jósolgatás. :P

Előzmény: Törölt nick (15)
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 14
,, Mi lesz , ha a férfias erőhöz és brutalitáshoz szocializálódott katonák, rendőrök és állambiztonsági tisztek nem tudják elviselni szelíd és gyengéd keresztény vezetőinket ? "

Nyugdíjba mennek 40 évesen .
Előzmény: Törölt nick (5)
John Doe(520i) Creative Commons License 2010.09.11 0 0 11

"Valószínű, hogy így lesz, mert vagy addigra megkoronáztatja magát, vagy ő lesz a köztársasági elnök."

 

Te, ezt Kósa 2006. április 26.-án mondta... :D

Előzmény: Törölt nick (10)
chuoi la ba Creative Commons License 2010.09.11 0 0 8
bizantikus stilusu hatalomgyakorlas?
Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 7
No, akkor a Zorbán lefasisztázásán hamar túl is estünk, jöhet a koronaúsztatás, meg a kayaibrahim.
Előzmény: Törölt nick (3)
Tespedik Sámuel Creative Commons License 2010.09.11 0 0 2

0rbán rendet rak.

Törölt nick Creative Commons License 2010.09.11 0 0 0
0rbán dezertál
Előzmény: poloki (-)
poloki Creative Commons License 2010.09.11 0 0 topiknyitó
Mernek-e lépni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!